نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: احساس تنهایی

813
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7918
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

احساس تنهایی

سلام خسته نباشید
    مشکلی که دارم این هست که دیده نمیشم باتوجه به اینکه از همه نظر شاید نتونم بگم عالیم اما خوب هستم وقتی ادمای اطرافم رو میبینم میگم من چرا نباید اینطوری باشم در کنار کسیکه دوسش دارم شاد باشم درسته شاید باید صبرکرد و توکل اما یه جاهایی تو زندگی هست که هیچی جوابگو نیست جز بودن یه نفر, تحمل این تنهایی واقعا سخته هرچقدرم که خودتو سرگرم کنی که البته منم ادمی هستم که یه جا ننشستم و بگم تنهام اما هرچقدرم که خودمو سرگرم کارای مختلف میکنم بازم کمبودش رو حس میکنم
    شما به من راهنمایی کنید لطفا که چکارکنم کجابرم که اون کسیکه مطابق با معیارای من هست رو بتونم ببینم؟؟؟؟؟؟؟
    واقعا احتیاج به کمک و همراهی شما دارم..........
    ممنون...........

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : احساس تنهایی

نقل قول نوشته اصلی توسط زهرا زهرا نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    مشکلی که دارم این هست که دیده نمیشم باتوجه به اینکه از همه نظر شاید نتونم بگم عالیم اما خوب هستم وقتی ادمای اطرافم رو میبینم میگم من چرا نباید اینطوری باشم در کنار کسیکه دوسش دارم شاد باشم درسته شاید باید صبرکرد و توکل اما یه جاهایی تو زندگی هست که هیچی جوابگو نیست جز بودن یه نفر, تحمل این تنهایی واقعا سخته هرچقدرم که خودتو سرگرم کنی که البته منم ادمی هستم که یه جا ننشستم و بگم تنهام اما هرچقدرم که خودمو سرگرم کارای مختلف میکنم بازم کمبودش رو حس میکنم
    شما به من راهنمایی کنید لطفا که چکارکنم کجابرم که اون کسیکه مطابق با معیارای من هست رو بتونم ببینم؟؟؟؟؟؟؟
    واقعا احتیاج به کمک و همراهی شما دارم..........
    ممنون...........
    دوست عزیز وقتی شما نسبت به خودتون احساس خوبی پیدا کردید

این انرژی و موج مثبت رو به دیگران خواهید فرستاد و دیگران هم در رابطه با شما برخورد بهتری خواهند داشت

اینکه شما از این وضع احساس ناراحتی و تنهایی میکنید حس خیلی از جوونای ماست ...

ولی زندگی ادامه داره و چاره ای جز به صبر و توکل به خدا نیست

در ضمن برای اینکه از تنهایی بیرون بیاید قرار نیست جایی برید

انسان ها در برخورد های خیلی ساده و عامیانه به چیزایکه دوست دارن میرسن
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد