نمایش نتایج: از 1 به 45 از 45

موضوع: احساس زشت بودن

9659
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

احساس زشت بودن

سلام
    من یک دختر خیلی خیلی زشتی هستم که حد نداره
    هیچکس منو نمیخواد هیچوقت نتونستم جلب توجه کنم دررتی ک دوخواهر دارم خیلی خوشکلن یک برادر دارم از اونا خوشکل تر من یکی فقط زشتم حتی توفامیلمونم من فقط زشتم بقیه خوشکلن
    درحدی ک وقتی خانوادگی میریم بیرون گاهی بعضی از همکارا مامانم میپرسن این چکارت هوقتی مامانم میگه دخترمه تعجب میکنن میگم اصلا شبیه تون نیست
    با خودم فک میکنم نکنه سرراهیم بعد ک میبینم چه شباهت زیادی به مادر بزرگم دارم منصرف میشم از حرفم ای خدا افریدی منم مثه اونا می افریدی یا یکیشونو مثه من میکردی نه تنها من یک نفرو تک گذاشتی
    خدایا چیکارکنم هیچکس دوستم نداره بریدم از زندگی
    پدرو مادرمم همیشه بااونان بریدم خستم از زندگی میخوام بمیرم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : زشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط mahlatanha نمایش پست ها
    سلام
    هیچکس منو نمیخواد هیچوقت نتونستم جلب توجه کنم دررتی ک دوخواهر دارم خیلی خوشکلن یک برادر دارم از اونا خوشکل تر من یکی فقط زشتم حتی توفامیلمونم من فقط زشتم بقیه خوشکلن
    درحدی ک وقتی خانوادگی میریم بیرون گاهی بعضی از همکارا مامانم میپرسن این چکارت هوقتی مامانم میگه دخترمه تعجب میکنن میگم اصلا شبیه تون نیست
    با خودم فک میکنم نکنه سرراهیم بعد ک میبینم چه شباهت زیادی به مادر بزرگم دارم منصرف میشم از حرفم ای خدا افریدی منم مثه اونا می افریدی یا یکیشونو مثه من میکردی نه تنها من یک نفرو تک گذاشتی
    سلام

دختر گلم فکر میکنم اشتباه میکنی هیچ کس زشت نیست مگر اینکه فاقد زبیایی درون باشه!

حال چند سوال که میخوام با کمی دقت و به صورت نقل قول پاسخ بدی:

چند سالته؟

از لحاظ تحصیلی چه میکنی؟

تفریحاتت و دوستات چطورن؟

فاصله سنیت با خواهران و برادر و ترتیب سنی؟

شغل و کار پدر و مادر؟

سپاس

دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

......
    ویرایش توسط mahlatanha : 08-06-2016 در ساعت 01:37 PM

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

دختر گلم فکر میکنم اشتباه میکنی هیچ کس زشت نیست مگر اینکه فاقد زبیایی درون باشه!

حال چند سوال که میخوام با کمی دقت و به صورت نقل قول پاسخ بدی:

چند سالته؟

از لحاظ تحصیلی چه میکنی؟

تفریحاتت و دوستات چطورن؟

فاصله سنیت با خواهران و برادر و ترتیب سنی؟

شغل و کار پدر و مادر؟

سپاس

دکتر
    من ۱۶سالماز خیلی وقت پیش این احساسارو داشتم
    اختلاف سنیم با خواهربزرگم ۳سال کوچیکه۷سال وبرادرم۱۰سال
    پدرو مادرم فرهنگین
    رشتمم تجربی زیادم درسن خوب نیست

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

من ۱۶سالماز خیلی وقت پیش این احساسارو داشتم
    اختلاف سنیم با خواهربزرگم ۳سال کوچیکه۷سال وبرادرم۱۰سال
    پدرو مادرم فرهنگین
    رشتمم تجربی زیادم درسن خوب نیست
    مرسی الان دیدم

راجب تفریحات و دوستات نگفتی؟
    امضای ایشان

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی الان دیدم

راجب تفریحات و دوستات نگفتی؟
    هیچوقت با دوستام بیرون جایی نمیرم فقط در حد همون مدرسه چون مادرم نمیزاره
    همین امسال رتبه اوردم تو استان وبلاگ نویسی نمیزاره برم مسابقات کشوری میگه اصفهان دوره وانصراف دادم واین خیلی برام سخته ک نمیزاره من همیشه توخونم بدون پدرو مادرم حق جایی رفتن ندارم
    نمیدونم این محدودا واسه چیه ولی من خیلی بهم ریخته و عصبی شدم خیلی زیاد

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

هیچوقت با دوستام بیرون جایی نمیرم فقط در حد همون مدرسه چون مادرم نمیزاره
    همین امسال رتبه اوردم تو استان وبلاگ نویسی نمیزاره برم مسابقات کشوری میگه اصفهان دوره وانصراف دادم واین خیلی برام سخته ک نمیزاره من همیشه توخونم بدون پدرو مادرم حق جایی رفتن ندارم
    نمیدونم این محدودا واسه چیه ولی من خیلی بهم ریخته و عصبی شدم خیلی زیاد
    ماشالاه دختر گلم و باهوشم حالا ممکنه بگی با کمی دقت در میان مدرسه اگر زیبایی ظاهری تمام دختران مدرسه رو بین 5 تا 100 در نظر بگیریم

شما تقریبا تو کدوم ناحیه عددی قرار میگیری عزیز؟

سپاس

دکتر
    امضای ایشان

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ماشالاه دختر گلم و باهوشم حالا ممکنه بگی با کمی دقت در میان مدرسه اگر زیبایی ظاهری تمام دختران مدرسه رو بین 5 تا 100 در نظر بگیریم

شما تقریبا تو کدوم ناحیه عددی قرار میگیری عزیز؟

سپاس

دکتر
    ازنظرخودم۲۰ولی شایدازدید بقیه۳۰بیشتر نیستم
    ولی من دلم از خدا هم گرفته من حتی ازمادرمم زشت ترم
    یکروز معلمون مادرم و دید بهم گفت مامانت خیلی خوشکله توشبیه کی نمیدونم بغض گلومو گرفت خیلی بهم ریختم خیلی

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

ازنظرخودم۲۰ولی شایدازدید بقیه۳۰بیشتر نیستم
    ولی من دلم از خدا هم گرفته من حتی ازمادرمم زشت ترم
    یکروز معلمون مادرم و دید بهم گفت مامانت خیلی خوشکله توشبیه کی نمیدونم بغض گلومو گرفت خیلی بهم ریختم خیلی
    خوب ببین دختر گلم پس گزارش اولت صحیح نبود بلکه شما در حد متوسط یا متوسط رو به بالایی از لحاظ جذابیت ظاهری!!!

شاید مادرت و خواهرت و برادرت از شما زیباتر باشند ولی اینها دلیل بر زشتی شما نیست

در ثانی اون معلم نیز حتما نادان و بیماره که چنین حرفی رو به تو و یا هر کس دیگری بزنه(از کجا معلوم که اصلا به زیبایی تو رشک و حسد نمی ورزه (که اختلال و بیماریه) و خواسته اینطوری خودش رو خالی کنه)!!!؟؟

عزیز ببین بهتر از دیگران و زیباتر از دیگران و برتر از..... بودن بدبختیست ,باورم کن!!!! فقط باید بهترین و زیباترین و برترین خود بود و فقط و فقط خود را شکوفا نمود

دختر باهوشی به نظر میایی فقط کمی گیجی و افسرده و خشم گین و عصبانی که اونم به علت بچه دوم بودن و فاصله سنیت با خواهران و برادرت و دوران نوجوانیت که طبیعیه!

حتما بهتره به یکی از مشاوران حاذق خانم ما در شهر خود رجوع کنی تا بتوانه راهنماییت کنه و عزت+حرمت نفست رو بالا ببره و واقعیت رو بهت نشون بده تا شکوفا تر بشی عزیز

آرزوی بهترینها رو برات دارم

موفق باشی

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خوب ببین دختر گلم پس گزارش اولت صحیح نبود بلکه شما در حد متوسط یا متوسط رو به بالایی از لحاظ جذابیت ظاهری!!!

شاید مادرت و خواهرت و برادرت از شما زیباتر باشند ولی اینها دلیل بر زشتی شما نیست

در ثانی اون معلم نیز حتما نادان و بیماره که چنین حرفی رو به تو و یا هر کس دیگری بزنه(از کجا معلوم که اصلا به زیبایی تو رشک و حسد نمی ورزه (که اختلال و بیماریه) و خواسته اینطوری خودش رو خالی کنه)!!!؟؟

عزیز ببین بهتر از دیگران و زیباتر از دیگران و برتر از..... بودن بدبختیست ,باورم کن!!!! فقط باید بهترین و زیباترین و برترین خود بود و فقط و فقط خود را شکوفا نمود

دختر باهوشی به نظر میایی فقط کمی گیجی و افسرده و خشم گین و عصبانی که اونم به علت بچه دوم بودن و فاصله سنیت با خواهران و برادرت و دوران نوجوانیت که طبیعیه!

حتما بهتره به یکی از مشاوران حاذق خانم ما در شهر خود رجوع کنی تا بتوانه راهنماییت کنه و عزت+حرمت نفست رو بالا ببره و واقعیت رو بهت نشون بده تا شکوفا تر بشی عزیز

موفق باشی

سپاس
    دکتر
    ممنونم ازتون
    ولی ای کاش خدا یکم تواین موردتوجه میکرد
    ای کاش ...
    ولش
    مرگ بهتره تااین زندگی

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

موفق باشی

سپاس
    دکتر
    اقایه دکتر شماهم هروز متوجه بشید توجه ب اونا بیشتر متوجه بشید اینارو درک میکنید شماهم از بچگی احساس کنید اونا مهمترن واونا جلب توجه بیشتری دارن و فقط شمایید ک بااونا فرق دارید و شمافقط و فقط باهاشون فرق دارید وهمیشه اونامیتونن صاحب بهترینا باشین اوناس ک حتی شماهم افسرده میشید وقتی ببینید ب هرچی دوس داری نمیرسی ولی ب همون چیز خواهرت میرسه خیلی براتون سخت میگذره حسود نیستم ولی خیلی دلم شکسته ازاین بابت خیلی

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

اقایه دکتر شماهم هروز متوجه بشید توجه ب اونا بیشتر متوجه بشید اینارو درک میکنید شماهم از بچگی احساس کنید اونا مهمترن واونا جلب توجه بیشتری دارن و فقط شمایید ک بااونا فرق دارید و شمافقط و فقط باهاشون فرق دارید وهمیشه اونامیتونن صاحب بهترینا باشین اوناس ک حتی شماهم افسرده میشید وقتی ببینید ب هرچی دوس داری نمیرسی ولی ب همون چیز خواهرت میرسه خیلی براتون سخت میگذره حسود نیستم ولی خیلی دلم شکسته ازاین بابت خیلی

عزیز این متاسفانه عدم آگاهی و نادانی والدین شما رو میرسونه نه بدی و کمی و زشتی شما رو

من هم عرض نکردم حسودی گفتم که گیجی و خشم گین و عصبانی و افسرده و گلم باید زندگی کنی نه فقط زنده باشی

ولش کن تمام این حرفها رو باید بخوای و درمان بشی و لذت ببری از زندگی پس شروع کن معالجه رو پس به یکی از همکاران مشاور خانم ما رجوع کن.

سپاس

دکتر
    امضای ایشان

13. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : احساس زشت بودن

سلام

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    از نگاه کردن به آینه، افسرده شدن و اجتناب از دیدن تصویر خود، نامناسب جلوه کردن در محافل اجتماعی خسته شده اید؟ ناامید نشوید.
    در اکثر مواقع، زشتی فقط نوعی نگرش است که ما اتخاذ میکنیم. اما حتی اگر از نظر فیزیکی هم واقعیت داشته باشد، همیشه راه هایی برای غلبه بر آن وجود دارد.

مراحل1. لبخند بزنید. چه باور کنید یا نه، این لبخند زدن یا نزدن افراد است که بخش اعظمی از جذابیت آنها را تشکیل می دهد. اگر به فیلم هایی که تابه حال دیده اید فکر کنید، کدام هنرپیشه ها بودند که همیشه خوشتیپ ترین و جذابترین تلقی می شدند؟ مطمئناً آنهایی که همیشه یک لبخند زیبا و جذاب برای بیننده ها روی لبانشان داشته اند. مغز ما طوری برنامه ریزی شده است که از نوزادی جذب لبخند دیگران می شویم و لبخند زدن واقعاً می تواند معجزه کند. مردم اگر حتی قیافه شما را به یاد نداشته باشند، همیشه آن لبخند زیبا و خنده از ته دلتان را به یاد خواهند آورد.

2. خود را زیبا تصور کنید. اکثر اوقات افرادیکه احساس می کنند زشت هستند خود را از ترس صدمه دیدن از جامعه دور می کنند. به نظر آنها، عدم پذیرش جامعه که کاملاً قابل انتظار است واقعاً شایسته آنهاست. اما اینطور نیست. هیچکس حق ندارد درمورد ظاهر شما قضاوت کند، بجز خودتان و اگر تصمیم بگیرید که خوش ظاهر باشید، حتی اگر بینی شما بزرگ باشد یا شکم بزرگی داشته باشید یا نصف صورتتان سرطانی باشد، آنچه به دیگران منعکس می کنید، فردی خوش ظاهر خواهد بود. اکثر اوقات مردم فقط به این دلیل می گویند که یک نفر زشت است که خودش چنین تصوری از خود دارد.

3. جلوی آینه بایستید، به آنچه می بینید طوری واکنش دهید که انگار یک نفر دیگر است. شما شایستگی این را دارید که حداقل با همان احترامی که با یک غریبه برخورد می کنید، با خودتان برخورد کنید. مطمئناً هیچوقت بی مقدمه به یک غریبه نمی گویید که "اه، چقدر تو زشتی!" پس با خودتان هم اینکار را نکنید. با خودتان مودب باشید و سعی کنید به هر طریقی که میتوانید به آن فردی که جلوی آینه می بینید کمک کنید تا زیباتر به نظر برسد و احساس بهتری نسبت به خود پیدا کند.

4. هر روز وقتی بیرون می روید، خوب لباس بپوشید و به خودتان برسید. این یعنی شلواری خوش قواره و پیراهنی اتوکشیده تن کنید و موهایتان را هم تا حد ممکن به زیباترین حالت خود درست کنید. شاید در اول کار به نظرتان وقت تلف کردن باشد اما آنهایی که متقاعد شده اند که زشت هستند معمولاً سعی می کنند که خود را در خانه پنهان کنند و هیچکس را نبینند. اما باز هم خودتان، خودتان را خواهید دید و این است که واقعاً مهم می باشد. وقتی عادت کنید که تمام روز خوب به نظر برسید، اتوماتیک وار تصور خواهید کرد که فرد خوش ظاهری هستید و به سایرین هم با همین تفکر واکنش خواهید داد. و این چرخه آنقدر ادامه پیدا میکند که واقعاً زیبا می شوید و متعجبانه خواهید دید که یک روز هر کس با دیدنتان، تحسینتان خواهد کرد.

5. تحمل کنید. مهم نیست که اول کار چقدر احساس حماقت کنید، اما این مراحل را خوب به یاد داشته باشید: لبخند، جذاب تصور کردن خود، محترمانه برخورد کردن با خود درست مثل یک غریبه، و زیبا کردن و رسیدن به خود. مهم نیست که تغییر طرز فکرتان چقدر طول بکشد، هیچوقت نباید تسلیم شوید. پیشرفت واقعی همیشه تدریجاً به وجود می آید.

6. از آرایشگرتان بخواهید یک مدل موی جدید روی سرتان پیاده کند، کمی آرایش کنید، و با خودتان خوب برخورد کنید. در خرید لباس بیشتر دقت کنید و چیزی را بخرید که واقعاً برازنده تان باشد.

7. دریچه قلبتان را برای دوستی باز کنید. خواهید دید که وقتی دوستان بیشتری داشته باشید، اعتماد به نفستان تا جایی بالا می رود که خودتان را واقعاً زیبا خواهید دید.

نکاتیادتان باشد، بعضی از افراد جذاب محبوب ما چندان هم زیبا نیستند. باربارا استرایساند و کارول برونت واقعاً نمونه بارز زیبایی به حساب نمی آیند اما ما آنها را به خاطر روحیه جذاب، دلپذیر و پرانرژیشان دوست داریم. زیبایی خنده ماست؛ به شکل ابرو نیست بلکه در نحوه استفاده شما از آن ابرو است.زیبایی نیز به همان اندازه زشتی یک فریب است. آرایش صورت هنرپیشه محبوبتان را بردارید و آنوقت است که شوکه می شوید که دقیقاً قیافه دوران دبیرستان شما را دارد. حتی اگر زشت هم نباشد، یک دست لباس زشت و بی قواره تن او کنید و ببینید که چقدر زشت به نظر خواهد رسید.اعتماد به نفس از زیبایی ظاهر جذب کننده تر است. صاف بایستید، سرتان را بالا نگه دارید و در چشمان مردم خیره شوید.یادتان باشد که همه جوانب ظاهر برای همه افراد زیبا نیست و خیلی اوقات ویژگی هایی که به نظر یک نفر زشت می آید برای دیگران زیبا است.اگر نمی دانید که چطور باید خوب لباس بپوشید، کسی از اطرافیانتان را که به نظرتان فردی خوش لباس است که پیدا کنید و ببینید که چطور لباس می پوشد و لباسهایی را در کمدتان پیدا کنید که شبیه سبک لباس پوشیدن او باشد. راحت و کلاسیک لباس بپوشید. اگر به نظرتان می آید که شکمتان از شلوار جینتان بیرون زده است مطمئن باشید که آن شلوار هیچ زیبایی به شما نخواهد داد پس دور بریزیدش.یک مدل موی جدید برای خود انتخاب کنید. شاید تعجب بکنید که یک تغییر ساده در مدل مو چطور می تواند ظاهر شما را از این رو به آن رو کند.همیشه به خودتان بگویید که زیبایید چون واقعاً هستید.یادتان باشد، زیبایی مسئله ای کاملاً نسبی است. برای تحت تاثیر قرار دادن یک نفر ظاهرتان را تغییر ندهید. بهترین کار این است که همیشه خودتان باشید.به خاطر بسپارید فقط خودتان بدترین منتقد خودتان هستیدوقتی اعتماد به نفس در شما ایجاد شد، مطمئناً دیگر خیلی به خودتان سخت نخواهید گرفت.

هشدارهااول از همه اینکه، بدانید که شما زشت نیستید! همه فکر می کنند که اشکالی دارند درحالیکه در واقعیت آن افراد زیباترین و جذاب ترین ها هستند.هیچوقت از مردم نپرسید که آیا فکر می کنند شما زشت هستید یا نه. ممکن است واقعاً اذیتشان کند. از این گذشته، مطمئناً اگر زشت هم باشید، آنها مستقیم این را به شما نخواهند گفت.آشکار است که شما زیبا هستید. رمز موفقیت فقط در اعتماد به نفس است. و بهترین راه برای به دست آوردن این است که دوستانه تر با مردم برخورد کنید. برای شروع مکالمه پا پیش بگذارید و از دیگران سوال کنید، همین مکالمات آشنایی هایی به وجود می آورد که این آشنایی ها منجر به دوستی می شوند. و آنوقت است که مردم واقعاً می بینند که چقدر زیبا هستید.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

14. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیز این متاسفانه عدم آگاهی و نادانی والدین شما رو میرسونه نه بدی و کمی و زشتی شما رو

من هم عرض نکردم حسودی گفتم که گیجی و خشم گین و عصبانی و افسرده و گلم باید زندگی کنی نه فقط زنده باشی

ولش کن تمام این حرفها رو باید بخوای و درمان بشی و لذت ببری از زندگی پس شروع کن معالجه رو پس به یکی از همکاران مشاور خانم ما رجوع کن.

سپاس

دکتر
    سپاس گزارم

16. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    از نگاه کردن به آینه، افسرده شدن و اجتناب از دیدن تصویر خود، نامناسب جلوه کردن در محافل اجتماعی خسته شده اید؟ ناامید نشوید.
    در اکثر مواقع، زشتی فقط نوعی نگرش است که ما اتخاذ میکنیم. اما حتی اگر از نظر فیزیکی هم واقعیت داشته باشد، همیشه راه هایی برای غلبه بر آن وجود دارد.

مراحل1. لبخند بزنید. چه باور کنید یا نه، این لبخند زدن یا نزدن افراد است که بخش اعظمی از جذابیت آنها را تشکیل می دهد. اگر به فیلم هایی که تابه حال دیده اید فکر کنید، کدام هنرپیشه ها بودند که همیشه خوشتیپ ترین و جذابترین تلقی می شدند؟ مطمئناً آنهایی که همیشه یک لبخند زیبا و جذاب برای بیننده ها روی لبانشان داشته اند. مغز ما طوری برنامه ریزی شده است که از نوزادی جذب لبخند دیگران می شویم و لبخند زدن واقعاً می تواند معجزه کند. مردم اگر حتی قیافه شما را به یاد نداشته باشند، همیشه آن لبخند زیبا و خنده از ته دلتان را به یاد خواهند آورد.

2. خود را زیبا تصور کنید. اکثر اوقات افرادیکه احساس می کنند زشت هستند خود را از ترس صدمه دیدن از جامعه دور می کنند. به نظر آنها، عدم پذیرش جامعه که کاملاً قابل انتظار است واقعاً شایسته آنهاست. اما اینطور نیست. هیچکس حق ندارد درمورد ظاهر شما قضاوت کند، بجز خودتان و اگر تصمیم بگیرید که خوش ظاهر باشید، حتی اگر بینی شما بزرگ باشد یا شکم بزرگی داشته باشید یا نصف صورتتان سرطانی باشد، آنچه به دیگران منعکس می کنید، فردی خوش ظاهر خواهد بود. اکثر اوقات مردم فقط به این دلیل می گویند که یک نفر زشت است که خودش چنین تصوری از خود دارد.

3. جلوی آینه بایستید، به آنچه می بینید طوری واکنش دهید که انگار یک نفر دیگر است. شما شایستگی این را دارید که حداقل با همان احترامی که با یک غریبه برخورد می کنید، با خودتان برخورد کنید. مطمئناً هیچوقت بی مقدمه به یک غریبه نمی گویید که "اه، چقدر تو زشتی!" پس با خودتان هم اینکار را نکنید. با خودتان مودب باشید و سعی کنید به هر طریقی که میتوانید به آن فردی که جلوی آینه می بینید کمک کنید تا زیباتر به نظر برسد و احساس بهتری نسبت به خود پیدا کند.

4. هر روز وقتی بیرون می روید، خوب لباس بپوشید و به خودتان برسید. این یعنی شلواری خوش قواره و پیراهنی اتوکشیده تن کنید و موهایتان را هم تا حد ممکن به زیباترین حالت خود درست کنید. شاید در اول کار به نظرتان وقت تلف کردن باشد اما آنهایی که متقاعد شده اند که زشت هستند معمولاً سعی می کنند که خود را در خانه پنهان کنند و هیچکس را نبینند. اما باز هم خودتان، خودتان را خواهید دید و این است که واقعاً مهم می باشد. وقتی عادت کنید که تمام روز خوب به نظر برسید، اتوماتیک وار تصور خواهید کرد که فرد خوش ظاهری هستید و به سایرین هم با همین تفکر واکنش خواهید داد. و این چرخه آنقدر ادامه پیدا میکند که واقعاً زیبا می شوید و متعجبانه خواهید دید که یک روز هر کس با دیدنتان، تحسینتان خواهد کرد.

5. تحمل کنید. مهم نیست که اول کار چقدر احساس حماقت کنید، اما این مراحل را خوب به یاد داشته باشید: لبخند، جذاب تصور کردن خود، محترمانه برخورد کردن با خود درست مثل یک غریبه، و زیبا کردن و رسیدن به خود. مهم نیست که تغییر طرز فکرتان چقدر طول بکشد، هیچوقت نباید تسلیم شوید. پیشرفت واقعی همیشه تدریجاً به وجود می آید.

6. از آرایشگرتان بخواهید یک مدل موی جدید روی سرتان پیاده کند، کمی آرایش کنید، و با خودتان خوب برخورد کنید. در خرید لباس بیشتر دقت کنید و چیزی را بخرید که واقعاً برازنده تان باشد.

7. دریچه قلبتان را برای دوستی باز کنید. خواهید دید که وقتی دوستان بیشتری داشته باشید، اعتماد به نفستان تا جایی بالا می رود که خودتان را واقعاً زیبا خواهید دید.

نکاتیادتان باشد، بعضی از افراد جذاب محبوب ما چندان هم زیبا نیستند. باربارا استرایساند و کارول برونت واقعاً نمونه بارز زیبایی به حساب نمی آیند اما ما آنها را به خاطر روحیه جذاب، دلپذیر و پرانرژیشان دوست داریم. زیبایی خنده ماست؛ به شکل ابرو نیست بلکه در نحوه استفاده شما از آن ابرو است.زیبایی نیز به همان اندازه زشتی یک فریب است. آرایش صورت هنرپیشه محبوبتان را بردارید و آنوقت است که شوکه می شوید که دقیقاً قیافه دوران دبیرستان شما را دارد. حتی اگر زشت هم نباشد، یک دست لباس زشت و بی قواره تن او کنید و ببینید که چقدر زشت به نظر خواهد رسید.اعتماد به نفس از زیبایی ظاهر جذب کننده تر است. صاف بایستید، سرتان را بالا نگه دارید و در چشمان مردم خیره شوید.یادتان باشد که همه جوانب ظاهر برای همه افراد زیبا نیست و خیلی اوقات ویژگی هایی که به نظر یک نفر زشت می آید برای دیگران زیبا است.اگر نمی دانید که چطور باید خوب لباس بپوشید، کسی از اطرافیانتان را که به نظرتان فردی خوش لباس است که پیدا کنید و ببینید که چطور لباس می پوشد و لباسهایی را در کمدتان پیدا کنید که شبیه سبک لباس پوشیدن او باشد. راحت و کلاسیک لباس بپوشید. اگر به نظرتان می آید که شکمتان از شلوار جینتان بیرون زده است مطمئن باشید که آن شلوار هیچ زیبایی به شما نخواهد داد پس دور بریزیدش.یک مدل موی جدید برای خود انتخاب کنید. شاید تعجب بکنید که یک تغییر ساده در مدل مو چطور می تواند ظاهر شما را از این رو به آن رو کند.همیشه به خودتان بگویید که زیبایید چون واقعاً هستید.یادتان باشد، زیبایی مسئله ای کاملاً نسبی است. برای تحت تاثیر قرار دادن یک نفر ظاهرتان را تغییر ندهید. بهترین کار این است که همیشه خودتان باشید.به خاطر بسپارید فقط خودتان بدترین منتقد خودتان هستیدوقتی اعتماد به نفس در شما ایجاد شد، مطمئناً دیگر خیلی به خودتان سخت نخواهید گرفت.

هشدارهااول از همه اینکه، بدانید که شما زشت نیستید! همه فکر می کنند که اشکالی دارند درحالیکه در واقعیت آن افراد زیباترین و جذاب ترین ها هستند.هیچوقت از مردم نپرسید که آیا فکر می کنند شما زشت هستید یا نه. ممکن است واقعاً اذیتشان کند. از این گذشته، مطمئناً اگر زشت هم باشید، آنها مستقیم این را به شما نخواهند گفت.آشکار است که شما زیبا هستید. رمز موفقیت فقط در اعتماد به نفس است. و بهترین راه برای به دست آوردن این است که دوستانه تر با مردم برخورد کنید. برای شروع مکالمه پا پیش بگذارید و از دیگران سوال کنید، همین مکالمات آشنایی هایی به وجود می آورد که این آشنایی ها منجر به دوستی می شوند. و آنوقت است که مردم واقعاً می بینند که چقدر زیبا هستید.
    بسیار متشکرم ازتون

17. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    021-22354282

بسیار متشکرم ازتون

18. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    9

دختر گل شما تازه 16 سالته. حتی زیباترین دختر دنیا، تو سن بلوغش چهره خیلی متفاوتی با الانش داشته. پس اینقدر به خودت تلقین نکن که زشتی چون تازه چهره ت میخواد شکل بگیره و تلقینی که میکنی مسلما خواه ناخواه روی چهره ت تاثیر میذاره.

نکته دیگه اینکه زشتی و زیبایی یه چیز نسبیه. شاید از نظر یه نفر شما زیبا نباشی ولی از نظر فرد دیگه بسیار تو دل برو و جذاب باشی. اینو به چشم خودم دیدم که میگم.

یه کلیپ برام اومده بود درباره دیدی که افراد نسبت به خودشون دارن. یه نقاش چهره فرد رو بر حسب توصیفات خود اون فرد میکشید. و بعد چهره اون رو بر حسب توصیفات یه رهگذر که چند دقیقه ای با اون فرد مصاحبت کرده بود، ترسیم میکرد.
    نتیجه واقعا شگفت انگیز بود. چهره ای که خود افراد توصیف کرده بودن بسیار زشت بود و تقریبا شباهتی بهشون نداشت درحالیکه رهگذران زیبایی هایی رو از چهره اون فرد بیان کرده بودن که حتی خودش هم نمیدونست و اتفاقا تصویر ترسیمی شباهت زیادی به خود اون فرد داشت.
    پس مطمئن باش از دید دیگران همیشه شما زیباتر از چیزی هستی که تصور میکنی.

در اخر اگه این مساله بعد از 19-18 سالگیت که بحران بلوغ رو سپری کرده بودی، باز هم ادامه داشت، از جراحی های زیبایی میتونی استفاده کنی. اینجوری حس بهتری هم نسبت به خودت پیدا میکنی.

اما یه چیزی رو بدون. زیبایی ظاهر حتی اگه 100% هم باشه بعد از چند وقت تکراری میشه. اما زیبایی درونی هرگز خسته کننده نمیشه.

19. کاربران زیر از talieh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

خوشگلی تو درون آدمهاست.
    یه زمانی یکی از اقوام با یه دختر خانمی ازدواج کردن من اونموقع سنم کم بود یکی دو سال از الان شما بزرگتر بودم . خودشون خیلی آقای زیبایی بودن اما دختر خانم خیلی زشت بودن . من اونموقع گفتم حیف اون پسر به اون زیبایی که با این دختر ازدواج کرده .
    حتی یادمه که اطرافیان هم همه به مادر شوهره تذکر دادن که چرا این دختر و برای پسرت گرفتی؟!!!!
    یه دو سه ماهی که گذشت همه اخلاق اون خانم رو دیدن شکه شدن . واقعا تو کل عمرم حتی تا امروز بهتر از اون خانم تو کل فامیل و اطرافیان ندیدم. الان که زمان زیادی از اون موضوع می گذره وقتی چهره اون خانم رو تجسم می کنم دیگه هیچ چیز زشتی تو چهرش نیست همش زیباییه .
    شما مشکلت اینجاست که فکر می کنی که همه به ظاهر آدمها توجه می کنن اما زمونه عوض شده عزیزم آدمهای زیادی هستن که هر کس رو به اندازه علاقه ای که بهش دارن قضاوت می کنن نه چهره اش.
    در ضمن فکر نکن که خیلی از این آدمهایی که دور و برت هم می بینی خیلی خوشگلن ، خیلیا انقدر آرایش و بزک می کنن که خوب بایدم اونجوری خوشگلتر بشن.

21. کاربران زیر از merina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

سلام

سلام عزیزم

ببین اول تو سنی هستی که کلا تو این سن همه اونجوری که دلشون میخوان نیستند

درضمن زیبایی نسبی هیچ کسی تو دنیا زشت نیست!

و اینکه اخلاق خیلیییییی رو ظاهر ادم ها تاثیر میذاره

ما دونفر داریم تو فامیل دختر از خوشکلی هیچی کم نداره ولی خوشکلیش برا همه یکساعت هرکی با ایشون حرف بزن ازش زده میشه انقد اخلاق بدی داره هیچ کسی تحملش نداره و برعکس یکی. دیگه داریم خیلی سبزست اعضای صورتش باهم میزون نیست ( البته از نظر من و اطرافیانم اصلا زشت نیست ) ولی یه اخلاق گلی داره هرکی با این برخورد میکنه حرف میزنه خیلی جذبش میشه

بعدشم قیافه فوق فوقش تا یه هفته برا همه عادی میشه

مهم رفتار اخلاق که تو ذهن همه میمیونه و تاثیر میذاره!

اعتماد به نفست و انقد نیار پاین مطمعن باش توهم. زیبا هستی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

23. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط talieh نمایش پست ها
    دختر گل شما تازه 16 سالته. حتی زیباترین دختر دنیا، تو سن بلوغش چهره خیلی متفاوتی با الانش داشته. پس اینقدر به خودت تلقین نکن که زشتی چون تازه چهره ت میخواد شکل بگیره و تلقینی که میکنی مسلما خواه ناخواه روی چهره ت تاثیر میذاره.

نکته دیگه اینکه زشتی و زیبایی یه چیز نسبیه. شاید از نظر یه نفر شما زیبا نباشی ولی از نظر فرد دیگه بسیار تو دل برو و جذاب باشی. اینو به چشم خودم دیدم که میگم.

یه کلیپ برام اومده بود درباره دیدی که افراد نسبت به خودشون دارن. یه نقاش چهره فرد رو بر حسب توصیفات خود اون فرد میکشید. و بعد چهره اون رو بر حسب توصیفات یه رهگذر که چند دقیقه ای با اون فرد مصاحبت کرده بود، ترسیم میکرد.
    نتیجه واقعا شگفت انگیز بود. چهره ای که خود افراد توصیف کرده بودن بسیار زشت بود و تقریبا شباهتی بهشون نداشت درحالیکه رهگذران زیبایی هایی رو از چهره اون فرد بیان کرده بودن که حتی خودش هم نمیدونست و اتفاقا تصویر ترسیمی شباهت زیادی به خود اون فرد داشت.
    پس مطمئن باش از دید دیگران همیشه شما زیباتر از چیزی هستی که تصور میکنی.

در اخر اگه این مساله بعد از 19-18 سالگیت که بحران بلوغ رو سپری کرده بودی، باز هم ادامه داشت، از جراحی های زیبایی میتونی استفاده کنی. اینجوری حس بهتری هم نسبت به خودت پیدا میکنی.

اما یه چیزی رو بدون. زیبایی ظاهر حتی اگه 100% هم باشه بعد از چند وقت تکراری میشه. اما زیبایی درونی هرگز خسته کننده نمیشه.
    سلام ممنونم
    ولی خیلی متاسفم واسه خودم هیچ اعتماد بنفسی برام نمونده احساس میکنم کله ادمایه جهان ازم بدشون میاد ازبی محلی خسته شدم از اینکه همش مقایسم کنن با خواهرام خسته شدم ازاینکه کله تلاشمو برایه رسیدن به یکچیزی میکنم ویک نفر خرابش میکنه با ظاهری جذاب تر خسته شدم توجامعه ای هستیم ک خوشکلی شرطه حتی اگه حق بامن باشه بازم اون فرد جذاب بهش میرسه این برداشت منه دیگه بریدم توسن بریدم از زندگی هیچ علاقه ای به ادامش ندارم
    سن بلوغم ک گفتید ایشالا عوض بشم تنها ارزوم همینه ولی تاجایی ک یادمه از بچگی این تفاوت و احساس میکردم درست از زمانی ک ۸ساله بودم یادمه
    من هیچوقت دلم سمت عمل زیبایی نمیره هیچوقت
    بازم ازتون ممنونم

24. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط merina نمایش پست ها
    خوشگلی تو درون آدمهاست.
    یه زمانی یکی از اقوام با یه دختر خانمی ازدواج کردن من اونموقع سنم کم بود یکی دو سال از الان شما بزرگتر بودم . خودشون خیلی آقای زیبایی بودن اما دختر خانم خیلی زشت بودن . من اونموقع گفتم حیف اون پسر به اون زیبایی که با این دختر ازدواج کرده .
    حتی یادمه که اطرافیان هم همه به مادر شوهره تذکر دادن که چرا این دختر و برای پسرت گرفتی؟!!!!
    یه دو سه ماهی که گذشت همه اخلاق اون خانم رو دیدن شکه شدن . واقعا تو کل عمرم حتی تا امروز بهتر از اون خانم تو کل فامیل و اطرافیان ندیدم. الان که زمان زیادی از اون موضوع می گذره وقتی چهره اون خانم رو تجسم می کنم دیگه هیچ چیز زشتی تو چهرش نیست همش زیباییه .
    شما مشکلت اینجاست که فکر می کنی که همه به ظاهر آدمها توجه می کنن اما زمونه عوض شده عزیزم آدمهای زیادی هستن که هر کس رو به اندازه علاقه ای که بهش دارن قضاوت می کنن نه چهره اش.
    در ضمن فکر نکن که خیلی از این آدمهایی که دور و برت هم می بینی خیلی خوشگلن ، خیلیا انقدر آرایش و بزک می کنن که خوب بایدم اونجوری خوشگلتر بشن.
    متشکرم
    اما من خودم باگوش خودم شمیدم بهم گفتن تواخلاقت خوبه همه چیت خوبه ولی صورتت خیلی زشته واس همین باهام دوست نمیشن
    بخدا من از بچگی دیدم تفاوتی ک دارن میزارن و
    همین الان الانشم شما یک زیبایی رو ببینیم بایکی ک زشت باشه جذب اون فرد زیبا میشیدتا کم کم بااخلاقشذاشنا شید من مشکلم اینه اعتماد به نفسم شده صفر نمیخواستم ولی اینقدر خیلی چیزارو دیدم ک لان فاقد اعتماد لنفسم
    جرعت نمیکنم از خودم عکس بگیرم ک الان تودلشوم هرکی ببینه بهم میخنده جرعت ندارم به کسی بگم این خواهرمه ک کلامیگن چقد فرق داری باخواهرت و چند دقیقه بعدش ب خواهرم میگن چه نازی تو
    بااینا حق ندارم بهم بریزم؟؟؟
    اخلاق خیلی مهمه درست حرفتون ولی از همه بدم میاد به هرکی محبت کردم سمت هرکی رفتم حتی خاله هام بازم کسی جذبم نشد داغونم داغون

25. کاربران زیر از mahlatanha بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    تشکر شده 170 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام ممنونم
    ولی خیلی متاسفم واسه خودم هیچ اعتماد بنفسی برام نمونده احساس میکنم کله ادمایه جهان ازم بدشون میاد ازبی محلی خسته شدم از اینکه همش مقایسم کنن با خواهرام خسته شدم ازاینکه کله تلاشمو برایه رسیدن به یکچیزی میکنم ویک نفر خرابش میکنه با ظاهری جذاب تر خسته شدم توجامعه ای هستیم ک خوشکلی شرطه حتی اگه حق بامن باشه بازم اون فرد جذاب بهش میرسه این برداشت منه دیگه بریدم توسن بریدم از زندگی هیچ علاقه ای به ادامش ندارم
    سن بلوغم ک گفتید ایشالا عوض بشم تنها ارزوم همینه ولی تاجایی ک یادمه از بچگی این تفاوت و احساس میکردم درست از زمانی ک ۸ساله بودم یادمه
    من هیچوقت دلم سمت عمل زیبایی نمیره هیچوقت
    بازم ازتون ممنونم

چرا به این فکر رسیده اید که احساس زشتی می کنید...

اگر شما زشت هستید پس خوشگل چه کسی است ؟

ایا شما در نقاشی خالق خود شک دارید

27. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    میزان امتیاز
    8

متشکرم
    اما من خودم باگوش خودم شمیدم بهم گفتن تواخلاقت خوبه همه چیت خوبه ولی صورتت خیلی زشته واس همین باهام دوست نمیشن
    بخدا من از بچگی دیدم تفاوتی ک دارن میزارن و
    همین الان الانشم شما یک زیبایی رو ببینیم بایکی ک زشت باشه جذب اون فرد زیبا میشیدتا کم کم بااخلاقشذاشنا شید من مشکلم اینه اعتماد به نفسم شده صفر نمیخواستم ولی اینقدر خیلی چیزارو دیدم ک لان فاقد اعتماد لنفسم
    جرعت نمیکنم از خودم عکس بگیرم ک الان تودلشوم هرکی ببینه بهم میخنده جرعت ندارم به کسی بگم این خواهرمه ک کلامیگن چقد فرق داری باخواهرت و چند دقیقه بعدش ب خواهرم میگن چه نازی تو
    بااینا حق ندارم بهم بریزم؟؟؟
    اخلاق خیلی مهمه درست حرفتون ولی از همه بدم میاد به هرکی محبت کردم سمت هرکی رفتم حتی خاله هام بازم کسی جذبم نشد داغونم داغون

مگه قراره با کسی دوست بشید یا عکس تو همه جا بزاری که تو کل زمین پخش شود ؟

شما هم زیبا هستید...

صلیغه ها متفاوت است
    یک نفر از مثلاً تیم استقلال بدش میاید و یک نفر خوشش میاید

پس صلیغه متفاوت می شود

مطمئن کسی که چهره تو رو این جوری نقاشی کرده چیزی را می دانسته که تو شاید ندانی و در اینده حکمتش را متوجه بشی...

28. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    سلام عزیزم

ببین اول تو سنی هستی که کلا تو این سن همه اونجوری که دلشون میخوان نیستند

درضمن زیبایی نسبی هیچ کسی تو دنیا زشت نیست!

و اینکه اخلاق خیلیییییی رو ظاهر ادم ها تاثیر میذاره

ما دونفر داریم تو فامیل دختر از خوشکلی هیچی کم نداره ولی خوشکلیش برا همه یکساعت هرکی با ایشون حرف بزن ازش زده میشه انقد اخلاق بدی داره هیچ کسی تحملش نداره و برعکس یکی. دیگه داریم خیلی سبزست اعضای صورتش باهم میزون نیست ( البته از نظر من و اطرافیانم اصلا زشت نیست ) ولی یه اخلاق گلی داره هرکی با این برخورد میکنه حرف میزنه خیلی جذبش میشه

بعدشم قیافه فوق فوقش تا یه هفته برا همه عادی میشه

مهم رفتار اخلاق که تو ذهن همه میمیونه و تاثیر میذاره!

اعتماد به نفست و انقد نیار پاین مطمعن باش توهم. زیبا هستی
    سلام تصویر خیلی قشنگی بود سپاس
    هستن بیشتریا اونچیزی ک میخوان هستن ولی من هیچوقت تو هیچ چیز به خودم امید نداشتم
    تنها اینانیست ک این احساسایه مسخره داغونم کرده درحدی ک شدم یک ادم بیحوصله شدم یک ادمی ک از زندگی سیره به زیبایی بقیه حسودیم میشه چقد سخته ک برایه خودت تبعیض عادی بشه چقد سخته ک ببینی ونتونی حرف بزنی
    حتی مادرم نمیدونم اما دیگه دارم احساس میکنم اونم منو نمیخواد من از خودم سیرشدم چه برسه دروبریام
    مغزم کشش هیچی نداره نمیتونی چیزی رو حفظ کنم رفتم دکتر گفت ویتامینdپایین مغزواستخون نرمه دلم میخواد بمیرم دیگه نه دارویی میخورم نه هیچی همه رو گذاشتم کنار روز بروزم بد ترمیشم کم خونیم دارم وقتی به این فکر میکنم ک دکتر میگفت اگه درمان نشم چی میشه میخندم خوشحال میشم شاید اونجوری عزیزدل بقیه بشم

29. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط خوب نیستم نمایش پست ها
    میشه یه توصیف از ظاهر صورتتون بکنید ؟
    چشام مشکی دورشون یکم تیرس و گوده رنگ پوستم سبزس یکم تپله صورتم بینیم تقریبا بزرگه ابروم وسطش رد بخیس لبام متوسط کلا زشتم دیگه

30. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Microsoft نمایش پست ها
    چرا به این فکر رسیده اید که احساس زشتی می کنید...

اگر شما زشت هستید پس خوشگل چه کسی است ؟

ایا شما در نقاشی خالق خود شک دارید
    وقتی به این نتیجه رسیدم کباگوش خودم شنیدم ک چقد زشتم وقتی ک تبعیضارو دیدم
    شک ندارم ولی خدایه من چرا فقط تویک فامیل من یک نفر بابقیه فرق کنم چرا اخه چرا هیچکس باورش نمیشه من دختر مادرمم چرا اخه

31. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مگه قراره با کسی دوست بشید یا عکس تو همه جا بزاری که تو کل زمین پخش شود ؟

شما هم زیبا هستید...

صلیغه ها متفاوت است
    یک نفر از مثلاً تیم استقلال بدش میاید و یک نفر خوشش میاید

پس صلیغه متفاوت می شود

مطمئن کسی که چهره تو رو این جوری نقاشی کرده چیزی را می دانسته که تو شاید ندانی و در اینده حکمتش را متوجه بشی...
    نه قرار نیست ب همه خودمو نشون بدم ولی همین کسایی ک میبیننم خوششون نمیاد ازم چه برسه یکی دیگه ببینتم
    هیچکس از من خوشش نمیاد هیچکس تحملم نمیتونه بکنه من به خیلیا محبت کردم خیلیا ولی چیزی ک شنیدم اینه ک چرا بقیه خانوادتون خوشکلن توشبیه کی هستی
    شاید درکش براتون سخت باشه درک شنیدن این حرف
    بازم سپاس گزارم ازتون

32. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من مثل شما چشمام سیاهه و زیر چشمم گوده
    شما خودارضایی میکنید؟
    نخیر همینم مونده
    من گودی زیر چشمم بخاطر کم خونی شدیدی و کمبود ویتامینی ک دارم ازبچگی

33. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    میزان امتیاز
    8

نه قرار نیست ب همه خودمو نشون بدم ولی همین کسایی ک میبیننم خوششون نمیاد ازم چه برسه یکی دیگه ببینتم
    هیچکس از من خوشش نمیاد هیچکس تحملم نمیتونه بکنه من به خیلیا محبت کردم خیلیا ولی چیزی ک شنیدم اینه ک چرا بقیه خانوادتون خوشکلن توشبیه کی هستی
    شاید درکش براتون سخت باشه درک شنیدن این حرف
    بازم سپاس گزارم ازتون

صلیغه دیگران برات مهم نباشه

خودت باش و خودت
    اونایی که این حرف و میزنن یک موقع باید جواب پس بدن

شما رو در نهایت توی یک قبر میزارند و اون هایی که ازت بد تریف می کنن توی یک قبر دیگه ...

ادم های اطرافت باید از حرفشون پشیمون باشه

چون وقتی نگاه ادم های ناقص و الخلقه می کنی خدا رو صد هزار مرتبه شکر می کنی ...

بچه های ناقص و الخلقه معنیش این نمیشه که یک دست ندارن یا یک پا ندارن یا یک عضوی ندارن نه

بچه های ناقص الخقله بچه هایی هستند که کلاً از لحاظ ژنتیکی مشکل دارن و نگاه کن ببینشون

بچه هایی که یک دستشون رو پاشون هست یک دستشون پشتشون
    یا یک چشمشون رو پیشونیشون هست یک چشمشون رو لپشون

والا این ها رو نشون بدید

بعد بگید خودشون قضاوت کنن...

این لینک هم نگاه کنین
    https://www.bing.com/images/search?q...=0-0&sp=-1&sk=

34. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

صلیغه دیگران برات مهم نباشه

خودت باش و خودت
    اونایی که این حرف و میزنن یک موقع باید جواب پس بدن

شما رو در نهایت توی یک قبر میزارند و اون هایی که ازت بد تریف می کنن توی یک قبر دیگه ...

ادم های اطرافت باید از حرفشون پشیمون باشه

چون وقتی نگاه ادم های ناقص و الخلقه می کنی خدا رو صد هزار مرتبه شکر می کنی ...

بچه های ناقص و الخلقه معنیش این نمیشه که یک دست ندارن یا یک پا ندارن یا یک عضوی ندارن نه

بچه های ناقص الخقله بچه هایی هستند که کلاً از لحاظ ژنتیکی مشکل دارن و نگاه کن ببینشون

بچه هایی که یک دستشون رو پاشون هست یک دستشون پشتشون
    یا یک چشمشون رو پیشونیشون هست یک چشمشون رو لپشون

والا این ها رو نشون بدید

بعد بگید خودشون قضاوت کنن...

این لینک هم نگاه کنین
    https://www.bing.com/images/search?q...=0-0&sp=-1&sk=
    مرسی ازحرفاتون
    خداشکر ک سالمم ولی کم خونم ودلم میخواد بمیرم
    اخه چیکارکنم از این فکرا بیخود بیام بیرون دوستدارم تغییر کنم ازاین وضع دربیام سعی زیاد کردم اما تواوج اینکه تغییرمیکنم یکدفعه یکی میرسه یک حرفی میزنه همه چیروحراب مسکنه یا یک اتفاقی,میوفته ک بهمم میریزه

35. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نماز بخونید و برید ورزش
    سعی کنید روحیتون شاد بگیرید
    من این مدت با ناراحن ی زندگی کردم الان چندساله
    نمیدونم چجوری روحیم شاد بگیرم
    کمکم کنید چطور میشه خنده حتی الکی زد

36. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ببینید اینجا خیلی ها مثل شمان
    منم خوب نیستم
    افسردم
    خیلی تحقیرم میکنن
    اعتماد به نفسم کمه
    قیافمم خوب نیس
    ولی مجبورم
    به یه نتیجه رسیدم که اگر تو سن پایین دست بکار شی و افسردگی و بزاری کنار آینده راحتی داری حتی قیافت بهتر میشه
    برا کنار گذاشتن افسردگی برو کلاس های مختلف خودتو سرگرم کن
    نماز هم حتما بخون
    نماز چهرتو زیبا میکنه
    خدایا شکر یکی پیدا شد بفهمه من چی میگم
    چه کلاسی برم اخه علاقه ای ندارم ب کلاس رفتن خسته میشم زود یکاری باذوق شروع میکنم اخرش خراب میشه دیگه واسه همین علاقه ندارم
    چندباری روانشناسم رفتم ولی بجا اینکه بهتر کنن بدتر زدن خراب کردن
    حتی یکیشونم بدیامو به رخم میکشید

37. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

کلاس هر چی دوس داری و حس میکنی کمکت میکنه
    مثلا برو کلاس خط
    کلاس های ورزشی تاثیرش تو رفع افسردگی فوق العادس
    برو کلاس شنا خیلی خوبه
    یا والیبال
    ببین
    تو ظاهرتو فقط آراسته کن
    ینی ژولیده پولیده نرو بیرون که بگن این چه بی فرهنگه
    تیپ بزن مثل هم سن و سالات البته نه هر تیپی
    وقتی تیپت خوب باشه حتی اگر زشت ترین قیافه رو داشته باشی کسی حق نداره بهت چپ نگاه کنه چون مثلا چشم سیاه و بینی بزرگ که تقصیر تو نبوده
    اینم بدون خیلی ها هستن که از فرم صورت تو زشت تر بودن ولی بخاطر اعتماد بهنفس بالا زندگیشون عالیه و قیافشون هم بهتر شده
    ببین اگر زشت باشی وقتی افسرده باشی زشت تر میشی
    پس سعید کن خودتو شاد بگیری
    نسبت به نگاه تحقیر امیز مردم بیخیال باش مردم خودشون سرتا پا مشکل هستن قرار نیست هر مدل اونا خوششون اومد ما اونجوری باشیم
    به نظرم سعی کنید تیپ معمولی دخترانه بزنید ینی زیاد جیق نباشه که ضایع باشه
    هر موقع احساس کردید امواج منفی به طرفتون اومد به یاد خدا بیفتید و احساس کنید اون پشتتون هست
    به خودم ک میرسم تقریبا یک تیپ رسمی دارم رشته ورزشی ک قبلا میرفتم تکواندو بود ولی دیگع تقریبا حوصله ندارم
    به نقاشی علاقه دارم شاید برم کلاس نقاشی
    درسم دوست ندارم چون امسال خیلی تلاش کردم خیلی ولی ب نتیجه دلخواهم نرسیدم واز درس زده شدم

38. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خوبه سعی کنید بی حوصله نشید و خوش بین فکر کنید
    اصلا طرز فکر مردم راجب قیافتون در نظر نگیرید تا یه مدت
    بعد میبینید که چقدر خودتون رو دوست دارید
    نماز یادتون نره
    چشم نماز میخونم

39. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

چشام مشکی دورشون یکم تیرس و گوده رنگ پوستم سبزس یکم تپله صورتم بینیم تقریبا بزرگه ابروم وسطش رد بخیس لبام متوسط کلا زشتم دیگه
    میدونستی چشمات رنگی که خیلی ها ارزوش دارن
    میدونستی تپل بودن صورت یه حسن زیبایی ؟؟
    سبزه بودن که کلا چهره از نظر من جذاب تر میکنه این یه سلیقه شخصی

ببین گلم مطمعن باش یکی هم ارزو چشم ابرو تورو داره خیلی بده انقد اعتماد به نفست پاین درضمن کلا سن شما سنی که بینی بزرگ میشه ولی بعدش خوب میشه بعدش تو دختری با دخترای که مو رنگ میکنن کیلو کیلو ارایش میکنن کرم میزنن ابرو زنونه برمیدارن صورتشون برمیدارن مقایسه میکنی ؟؟؟ عزیزم هرکی آراستگی کنه. قیافش بهتر میشه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

40. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

میدونستی چشمات رنگی که خیلی ها ارزوش دارن
    میدونستی تپل بودن صورت یه حسن زیبایی ؟؟
    سبزه بودن که کلا چهره از نظر من جذاب تر میکنه این یه سلیقه شخصی

ببین گلم مطمعن باش یکی هم ارزو چشم ابرو تورو داره خیلی بده انقد اعتماد به نفست پاین درضمن کلا سن شما سنی که بینی بزرگ میشه ولی بعدش خوب میشه بعدش تو دختری با دخترای که مو رنگ میکنن کیلو کیلو ارایش میکنن کرم میزنن ابرو زنونه برمیدارن صورتشون برمیدارن مقایسه میکنی ؟؟؟ عزیزم هرکی آراستگی کنه. قیافش بهتر میشه
    من اهله ارایشم نیستم زیاد یکجورایی اصلا فقط وقتایی ک با خواهرم میرم یکم ارایش میکنم ک زشت تر میشم خخخ
    نمیدونم ولی ایشالا خدا کمکم کنه
    مرسی از همتون دوستون دارم
    نمیدونم خدایا ای کاش زشت نمی افریدی یا یکی مثه من می افریدی

41. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

من اهله ارایشم نیستم زیاد یکجورایی اصلا فقط وقتایی ک با خواهرم میرم یکم ارایش میکنم ک زشت تر میشم خخخ
    نمیدونم ولی ایشالا خدا کمکم کنه
    مرسی از همتون دوستون دارم
    نمیدونم خدایا ای کاش زشت نمی افریدی یا یکی مثه من می افریدی
    برا بار صدم هیییچ کسی زشت نیست زیبایی یه چیز نسبی درضمن اخلاق خیلییی تاثیر داره و اینکه و همه اخلاق تو ذهنشون میمونه نه قیافه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

42. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ببین ابجی
    فقط خوش باش
    ایندوره زمونه انقد مشکلات هست که مشکل مثل شما توش گمه
    از خدا کمک بخواه باور کن خوشگلترین پسر رو نصیبت میکنه
    من حوصله خودم ندارم حوصله بهترین پسر داشته باشم خخخ
    از خدا کمک خواستم ایشالا کمکم کنه
    مرسی داداش

43. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

برا بار صدم هیییچ کسی زشت نیست زیبایی یه چیز نسبی درضمن اخلاق خیلییی تاثیر داره و اینکه و همه اخلاق تو ذهنشون میمونه نه قیافه
    اخلاقم ک خوبه ولی کسی جذبم نمیشه

44. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    میزان امتیاز
    8

به نام خدا

شما نباید شخصی را جذب کنید بلکه اون پسر هست که مجذوب شما می شود و این شما هستید که باید پاکدامنی خود را حفظ کنید تا بیان خاستگاری شما و صحبت ها انجام شود و سر و سامان بگیرید.

شما اگه به این فکر می کنید که پسر به خاطر زیبایی جدب شما می شود کاملاً اشتباه می کنید چون فقط یکی از شرایط ازدواج چهره و هست و بقیه شرایط چیز هایی مثل اخلاق ، رئوف بودن یا ...

از قدیم گفتن با خدا باش و پادشاهی کن...

اگر خدا تو را این گونه آفریده حتماً حکمتی توش بوده

حضرت یوسف هم وقتی برادرانش او را زدند از دهان و پیشانی و سر و صورت یوسف خون میامد اما چون قلب و امیدش خدا بود هنگامی که او را در چاه انداختند خدا تمامی زخم ها و صورت او را برطرف کرد و برای او شخصی را فرستاد تا او احساس تنهایی نکند خدا در تمامی شرایط کمکش کرد حتی هنگامی که در زندان بود و یک بار دیگر او را آزمود ...

اما شما در نقاشی خدا دچار شک و تردید شدید .

نمی دانم قطب مثبت جذب قطب منفی می شود یا برعکس ...

اگر قرار باشد که این قانون را زیر پا بگذارید و فکر کنید که شما باید قلب پسر را به دست اورید سخت در اشتباه هستید اگر این گونه بود شما به خاستگاری آن می رفتید

این و بهت قول میدهم پسر ها خیلی راحت می توانند با چهره شخص مورد نظرشون کنار بیان حتی اگه جوجه اردک زشت باشند اما نمی توانند با اخلاق های تند و سرد رفتاری کنار بیان ...

شب خوش

45. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیزم به نظر من خودت باید از خودت خوشت بیاد سعی کن خودت رو همین که هستی بپذیری و فقط خودت راضی باشی.البته بهت درمواردی حق میدم چون شرایط جامعه ی ما و طرز فکر اکثر مردم بخصوص پسرا خرابه اما اگر بخوای زیاد دنبال حرف مردم باشی زندگیت خراب میشه چون نظر همه متفاوته و هرکی یه چیز میگه .در ضمن میدونستی حوریان بهشتی چشم سیاهن؟من خودم چشمام روشنه ولی از چشم سیاه برای دخترا خیلی خوشم میاد.

46. 3 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

47. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

اولا عزیزم تو هنوز سنی نداری دوما به نظر من این به خاطر ظاهر نیست به خاطر اعتماد بنفس شماست اگر واقعا اعتماد به نفس بدست بیاری مطمئن باش خیلیا جذبت میشن. ماتوی دانشگاه یکی رو داریم قیافه اش معمولیه و حتی خیلیا میگن زشته ولی همسرش فوق العاده زیباست و خوش تیپه و خیلی هم این دختر رو دوست داره . تاجایی که دوستام میگن یه همچین پسر خوشکل و خوش تیپ و با اخلاق نصیب دخترای تمام کمالش نمیشه ولی نصیب این دوستمون شده.چون کاملا مشخصه اعتماد بنفس بالا و شخصیت درست و حسابی داره. دختر اراسته ای هم هست.زیبایی به این نیست که ادم هیچ نقصی نداشته باشه به اینه که از چهره ات راضی باشی و خودتو همیشه مرتب و ارسته نگه داری و مهمتر از همه درونت زیبا باشه .پیروز باشی
    ویرایش توسط saba95 : 08-11-2016 در ساعت 02:38 PM

48. 3 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

49. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43386
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من این مدت با ناراحن ی زندگی کردم الان چندساله
    نمیدونم چجوری روحیم شاد بگیرم
    کمکم کنید چطور میشه خنده حتی الکی زد
    ببین من اخرین پیامی که میدم و چیزی که کلا خوندم از همه اینا منم تا چند ماه پیش احساس زشتی میکردم من یه پسرم و الان هم تو سن سال های شما هستم من انقدر اعتماد به نفس نداشتم که حتی خودمو تو اینه نمی دیدم انقدر از خودم بدم می اومد و از افرادی هم مسخره می شدم ببین حتی به سرم زده بود خودکشی کنم کارم شده بود این که ادمای خوشگل تر از خودمو میدیدم و حسرت میخودم میگفتم ببین چقدر به خاطر چهرش تو چشمه همه دوستش دارن و بهش توجه میکنن حتی توسط بهترین دوستام هم مسخره می شدم که حتی منو به حیونا شباهت میدادن کارم شده بود این که بشینم بعضی وقتا گریه کنم و بگم چرا انقدر زشتم تازه زیر چشمام هم گوده بعد تونستم درمان بشم اگر قول میدید که کارایی رو که من میگم انجام بدید بعد از این پیام رو بخونید ولی واقعا انجامش بدید چون من خودم تجربم خیلی شبیه به شما بود تازه دماغم هم بزرگه ولی خب بریم سراغ اینکه چجوری معالجه شدم خب برای این که از دست یه چیزی خلاص بشم مجبور بودم گناه نکنم ببین انقدر حالم خوب بود که نگو و نپرس کله زندگیم شده بود گل و بلبل بعد گفتم باید به این روند ادامه بدم برای همه سختی هام هم به خدا پناه بردم و خدا پناهم داد از حرف مردم از همه چی به خدا پناه بردم سعی کردم عوض شم و شدم الان حالم خیلی خوبه من از اون دورانی که شما گفتی رو بیشترشو درک کردم چون تقریبا شبیه به زندگیه من بود ولی ازتون خواهش میکنم برای چند روز سعی کنید گناه یا اشتباه نکنید فقط چند روز حجابتون رو رعایت کنید و به خدا پناه ببرید اون وقت ببینید خدا پناهتون میده یا نه الان حالی که من دارم حاله خیلی خوبیه نمی گم ادم خیلی خوبیم ولی به خدا پناه بردم شما هم همین کار رو بکن در ضمن چون دختر هستید با حضرت زهرا درد دل کنید ببیند خودش جوابتونو میده خواهش میکنم چون من این جوری درمان شدم فقط چند روز ببینید از این رو به اون رو میشید یا نه واقعا این کار رو بکنید و امیدتون به خدا باشه امید وارم شما هم مثل من درمان شید خدانگهدار

50. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

دوستان قبل از گزاشتن پست به تاریخ آخرین پست و به تاریخ خود تا پیک ( اولین پست ) دقت کنید و ببینید برای چند سال پیشه و چند درصد ممکنه پست جدید شما توسط شخص مزبور قرئت بشه ؟
    تاریخ ها سمت راست هرپست درج شده

51. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    43959
    تشکـر
    133
    تشکر شده 18 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من هم حس میکنم زشتم چون مردم بهم توجه نمیکنند تو خیابون ک میرم انگار بقیه میگن چ زشت بود و توی دانشگاه هم ک رفتم کسیو جذب نکردم همیشه حس میکنم خیلی بدم ک دیگران توجهی بهم نمیکنند دوس ندارم ایتجوری باشه یا حس میکنم ی مشکلی دارم ی بار ک استاد گفت خوشگلترین دختر کلاس بره جلوی دوربین من خواستم برم ک ی دختره بهم خندید ینی انقدر زشتم درصورتی ک مادرم و دوستام میگن خوشگلی حس میکنم دروغ میگن پس چرا اینجوری میشه قدمم کوتاس

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد