مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 32

موضوع: احساس پوچی و بدبختی

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30970
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    6
    تشکر شده 9 بار در 6 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : احساس پوچی و بدبختی

نقل قول نوشته اصلی توسط فرهاد تنها نمایش پست ها
    سلام خدمت همگی

مشکلاتی که من دارم اینه

1-بسیار زشت و بد قیافه هستم تقریبا همه اجزای صورتم مشکل داره علاوه بر اون بد هیکلم هم هستم قدم 170 و وزنم 48 است . با باشگاه و مکمل هم درست نشد . مشکل تیروئید و ... هم ندارم . مشکل اشتها و تغذیه هم نیست چون زیاد میخورم

2-احساس پوچی میکنم یه عاملش درس خوندن هست فوق لیسانس گرفتم از دانشگاه عالی ولی چون تو مملکت ما به جز پزشکان افراد تحصیل کرده دیگر هیچ گونه ارزش و احترامی ندارن بنابراین خیلی با کارگر درامدم متفاوت نیست . ده سال پیش اگر میدونستم این وضع مملکت میشه به راحتی پزشکی میخوندم (رتبه ام تو ریاضی زیر 500 بود سال 86 ) ولی الان درامد پرستارم از ما بیشتره . انگیزه ام به کلی از دست رفته .

میشه بگین رشته تحصیلیتون چیه؟
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26659
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.81
    تشکـر
    887
    تشکر شده 581 بار در 394 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

بنده پسر هستم و همه توقعات زیادی ازم دارن و ارامش فکری ندارم و حتی اگر خواستگاری دختر هم برم متهم به بی جنمی خواهم شد

فکر نکنید من یه روزه خسته شدم همه مشکلاتم اومده روی پیک خودش .تازه فقط مشکل 2 رو کمی توضیح دادم دیگه مشکل 1 بیشتر توضیح ندادم . من دلمو به چی خوش کنم به تقویت اعتماد

به نفس اونم تو این شرایط من .[/quote]

حرفاتون متینه و حقیقت
    من پسر نیستم زیاد درک کنم ولی خب اطرافم میبینم بعضی پسرا چقدر سختی میکشن تو این شرایط
    من واقعا گاهی به زندگی مردها و به خصوص پسرای جوون جامعه فکر می کنم خیلی ناراحت میشم
    خیلی مسائلی هست که واقعا آزار دهنده است
    آدما یه بار زندگی میکنن ولی خدایی این روزا شرایط خیلی سخت شده با این حال نباید جا زد بالاخره باید راهی پیدا کرد
    از ته دلم میخوام خدا حق این همه جوونی که به خاطر مسائل مالی این همه بهشون فشار میاد رو از باعث و بانیشون بگیره
    و امیدوارم زودتر شرایط بهتر بشه
    جوون آینده میخواد
    شغل میخواد
    پشتوانه میخواد
    ازدواج میخواد
    و ....
    آخه این پول چرا باید این همه ارزش انسانیت رو زیر سوال ببره و مشکل ساز بشه!
    حقیقت تلخ هست...
    ولی بازم من عرض میکنم باید صبور بود و امیدوار و تلاش کرد
    من بعضی جوون ها رو میبینم شرایطشون از شما سخت تره
    اما یه مرد خوب نیست تسلیم بشه حتی وقتی همه چیز در بدترین شرایط باشه.
    دعا میکنم تو این شرایطی که بنده ها باعث بوجود اومدن این همه مشکلات شدن و کاری هم براش نمیکنن خداوند خودش دست به کار بشه و یه راهی پیش پا بذاره.

3. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    آزادی به این معنا نیست که هر کاری که دلت خواست انجام دهی، بلکه بدین معناست که مجبور نباشی آن کاری را انجام دهی که دلت نمی خواهد …!
    شماره عضويت
    27925
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.40
    تشکـر
    1,905
    تشکر شده 1,973 بار در 973 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

من نمیدونم با این شرایط نابسامان نسل های بعد ما چه وضعیتی دارن.فکر کنم اون موقع اونقدر بهشون فشار بیاد که یدفعه دست بکار شن و یه حرکتی کنن.ما کلا اینجوری هستیم تا به اوج فلاکت نیفتیم کسی کاری نمیکنه. اگر مشکل اقتصادی حل بشه میتونم به جرات بگم 70 درصد همه ی مشکلات حل میشه.
    ویرایش توسط saba95 : 02-24-2017 در ساعت 06:12 PM
    آزادی به این معنا نیست که هر کاری که دلت خواست انجام دهی، بلکه بدین معناست که مجبور نباشی آن کاری را انجام دهی که دلت نمی خواهد …!

5. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #14

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32937
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.27
    تشکـر
    35
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

ممنون از تمام دوستانی که نظر گذاشتند.
    حالم اصلا خوب نیست.
    خانم رنگو ناشکر نیستم . خسته شدم هیچ اینده ای خوبی وجود نداره
    خانم یلدا 25 تسلیم نشدم .

7. Top | #15

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    7488
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.38
    تشکـر
    937
    تشکر شده 1,097 بار در 574 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    3

ممنون از تمام دوستانی که نظر گذاشتند.
    حالم اصلا خوب نیست.
    خانم رنگو ناشکر نیستم . خسته شدم هیچ اینده ای خوبی وجود نداره
    خانم یلدا 25 تسلیم نشدم .
    درکتون میکنم. خیلی سخته. باید شرایط رو عوض کرد.

نمیتونید از ایران برید؟ نمیتونید برید مناطق محروم مثل عسلویه، ماهشهر، بندرعباس کار کنید؟

8. Top | #16

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3710
    عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    7.42
    تشکـر
    3,927
    تشکر شده 9,138 بار در 4,493 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    10

برای این احساس راه کارهای زیادی وجود داره

برای جلوگیری از این احساس، 25 مورد زیر را مد نظر داشته باشید و به آنها عمل کنید:

1- محرک ها را بشناسید.
    کی و کجا این احساس به شما دست می دهد؟ آیا یک موقعیت خاص و یا یک فرد خاص، احساس پوچی شما را تحریک می کند؟ هر زمانی که آن محرک برای شما پیش آمد، آن را در ذهن خود ثبت کنید. از آن زمان به بعد، می توانید با توجه به نیازهایتان، تغییرات را بوجود آورید.

2- احساسات خود را بشناسید.
    چشمان خود را ببندید و راجع به بدترین زمانی که احساس پوچی داشتید، فکر کنید. به احساس خود چه رنگی می دهید و آن را به چه شکلی می بینید؟

3- به کسی بگویید.
    برخی اوقات وقتی راجع به احساسات خود با کسی صحبت می کنید، آن احساس یا کم می شود و یا از بین می رود. با کسی حرف بزنید که شما را می فهمد و با شما صادق است.

4- بیرون بروید.
    بسیاری از افراد وقت زیادی را صرف کار می کنند و وقت کافی برای لذت بردن از طبیعت ندارند. بیرون رفتن و چرخیدن در طبیعت، احساس خوبی برایتان بوجود می آورد.

5- کمک کنید.
    اگر افکاری را که باعث افسردگی می شود، دوباره مرور کنید، باعث می شود احساس پوچی کنید. رفتن به مکان های مذهبی (مثل مسجد، زیارتگاه ها و ...)، شرکت در کارهای گروهی و اجتماعی و کمک به افراد محروم می تواند به شما احساس ارزشمندی بدهد.
    کمک کردن به دیگران باعث می شود که فرد دریافت کننده کمک، سپاسگزار باشد و فرد کمک کننده، در قلب خود احساس خوبی داشته باشد. علاوه بر آن باعث آزاد شدن هورمون اندروفین می شود که همانند سروتونین نشاط آور می باشد و باعث کاهش فشار خون و ضربان قلب می شود و آرامش بیشتری را به شما می دهد.
    دید مثبت راجع به زندگی داشته باشید و سعی کنید نکات خوب را بیشتر ببینید

6- کمک بگیرید.
    افرادی که دائما احساس پوچی می کنند، دچار افسردگی هستند. کمک خواستن از دیگران به معنای ناتوانی نیست.
    در زندگی همه افراد پست و بلندی وجود دارد. کسی که در زندگی دچار نزول شده، اگر از فردی کمک بخواهد، زودتر می تواند در زندگی صعود داشته باشد.
    مشاوره، مصرف دارو و درمان های طبیعی همه خوب هستند و شما می توانید با کمک این ها، از نزول کردن در زندگی جلوگیری کنید.

7- اجازه ندهید افکار ناراحت کننده در ذهن شما جای بگیرد و همیشه آرام باشید.

8- عشق بورزید.

9- در جمع خانواده باشید.
    اگر در محلی زندگی می کنید که خانواده تان در آنجا نیست، دنبال دوستانی بگردید که افکار مثبتی دارند و از شما حمایت می کنند.

10- خود را سرزنش نکنید.
    این یکی از ساده ترین و مهم ترین روش های مقابله با افسردگی می باشد.

11- سعی کنید نیمه پر لیوان را ببینید.
    دید مثبت راجع به زندگی داشته باشید و سعی کنید نکات خوب را بیشتر ببینید. برای مثال اگر باران می بارد، به این فکر کنید که باران باعث می شود احساس خوبی به شما دست دهد، زیرا با آب باران، گیاهان سبز می شوند.

12- در شب خوب بخوابید.
    همه افراد نیاز یکسانی به خوابیدن ندارند. برای مثال یک فرد ممکن است 5 ساعت بخوابد و بعد از آن با انرژی زیادی از خواب بلند شود، ولی فردی دیگر بعد از 88 ساعت خواب، باز هم نیاز به خواب داشته باشد.
    رابطه بین خواب و افسردگی هنوز مشخص نیست، اما محققان پیشنهاد می کنند که افراد افسرده، برنامه منظمی برای خواب و بیداری داشته باشند.

13- اجازه دهید نورخورشید به داخل خانه تان بیاید.
    هنگامی که از خواب بلند می شوید، اگر اتاقتان با نور خورشید روشن شود، در تمام طول روز احساس شادمانی می کنید. پرده ها را کنار بزنید و اجازه دهید نورخورشید، خلق و خوی شما را بهتر کند.

14- لامپ خانه تان را عوض کنید.
    یکی از مهم ترین علل اختلال خلقی فصلی، کمبود نورخورشید است.
    اگر فکر می کنید افسردگی شما به علت کمبود نورخورشید است، در آشپزخانه و یا در اتاقی که خانواده دور هم جمع می شوید، لامپ های فلورسنت آفتابی قرار دهید. نور این لامپ ها شبیه نورخورشید هستند و بهتر از نور لامپ های رشته ای می باشند.

15- لبخند بزنید.
    در یک مطالعه، به یک گروه از شرکت کنندگان گفته شد لبخند بزنند و به گروه دیگر گفته شد اخم کنند.
    بعد از آن، هر دو گروه را به تماشای کارتون دعوت کردند و مشاهده کردند، گروهی که گفته شده بود لبخند بزنند، در مقایسه با گروه مخالف، بیشتر می خندیدند.
    لبخند زدن و خندیدن هر چند مصنوعی باشد، باعث می شود مراکز شادی در مغز فعال تر شوند.

16- یکی دیگر از روش های جلوگیری از بارداری را امتحان کنید.
    برخی زنان اظهار می دارند بعد از مصرف قرص های ضدبارداری و یا استفاده از روش های هورمونی ضدبارداری، دچار تغییر خلق و خو و افسردگی می گردند.
    اگر تنها این عامل باعث افسردگی شما گشته است، پس روش های ضدبارداری غیرهورمونی را امتحان کنید.

17- خلاق باشید.
    نقاشی بکشید، مقاله بنویسید و هر هنری را که دارید انجام دهید تا به این وسیله افکار منفی را از خود دور کنید و شادتر باشید.

18- رنگ آبی رنگی تسکین دهنده و کاهش دهنده اضطراب است. پس به آسمان، دریا و هر چیز آبی رنگ نگاه کنید.
    افرادی که افسرده اند، کاکائو بخورند، زیرا تریپتوفان موجود در آن باعث افزایش هورمون سروتونین می شود و این هورمون، خلق و خو را بهتر می کند

19- مراقب سلامتی خود باشید.
    افسردگی می تواند بیماری های دیابت و قلبی را تشدید کند. عدم مراقبت از سلامتی می تواند علائم افسردگی را بدتر کند.

20- داشتن برنامه منظم
    برنامه های روزانه را در ساعت های معین انجام دهید.

21- ترک سیگار
    سیگار علاوه بر آنکه باعث آسیب قلب و ریه ها می گردد، افسردگی را نیز در شما زیاد می کند.

22- دوری از الکل و مواد اعتیادآور

23- خوردن کاکائو
    افرادی که افسرده اند، کاکائو بخورند، زیرا تریپتوفان موجود در آن باعث افزایش هورمون سروتونین می شود و این هورمون، خلق و خو را بهتر می کند.

24- برنامه غذایی مناسب
    ماهی های چرب دارای امگا3 و آجیل دارای سلنیوم است و آب پرتقال منبع فولات است که همه اینها باعث آزاد شدن سروتونین و احساس شادی می گردند.
    کربوهیدرات و غذاهای دارای ویتامین D نیز باعث افزایش سروتونین می شوند.
    افسردگی و اضافه وزن با هم ارتباط دارند، پس سعی کنید وزن اضافی خود را کم کنید.

25- ورزش روزانه را انجام دهید.
    ورزش کردن، احساس خوبی به شما می دهد. هنگامی که 30 دقیقه و یا بیشتر ورزش می کنید، علائم افسردگی را از خود دور می کنید.
    ورزش کردن باعث می شود خلق و خوی شما بیش از 12 ساعت بهتر گردد.
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

9. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. Top | #17

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32937
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.27
    تشکـر
    35
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رنگو نمایش پست ها
    درکتون میکنم. خیلی سخته. باید شرایط رو عوض کرد.

نمیتونید از ایران برید؟ نمیتونید برید مناطق محروم مثل عسلویه، ماهشهر، بندرعباس کار کنید؟
    فعلا نمیتونم از ایران برم هر چند از مهاجرت بدم میاد

عسلویه هم دیگه مثل قبل تعریفی نداره ولی به این گزینه دارم فکر میکنم

الان حوصله هیچ کاری ندارم حتی اون کتابی که گفتید رو نخوندم .حس خوبی نسبت به هیچی ندارم.

احساس ادم بازنده رو دارم پول و کار درست و حسابی و ظاهر مناسب ندارم ازدواجم که هیچی ،کی با ادم زشت و بدترکیب و بی پول و الان دیگه افسرده ای مثل من ازدواج میکنه

11. Top | #18

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    سکوت همیشه نشانه رضایت از طرف مقابل نیست؛ بلکه گاهی به معنی قطع امید از سطح شعور اوست.
    شماره عضويت
    17532
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.10
    تشکـر
    30
    تشکر شده 54 بار در 32 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط رنگو نمایش پست ها
    بله حق با شماست. هر پسری توی این شرایط جامعه ما، دغدغه مالی داره. شاید منم جای شما بودم احساس پوچی و بدبختی میکردم.
    نمیدونم چی بگم. توکل کنید به خدا. غصه نخورید. بالاخره یه روز مشکلاتتون حل میشه.
    اعتماد به نفس رو بخاطر اینکه میگید من خیلی زشتم، ببرید بالا.

یه مسئله دیگه این که دخترا اینقدرا هم سخت گیر نیستن. بنظرم یه پسر که تحصیلات بالا داره و شغل داره و اخلاق خوبی داشته باشه راحت میتونه ازدواج کنه. خیلی از دخترا سطح توقع پایینی دارن. چون مشکلات پسرا رو خوب درک میکنن. خیلیا توقع ندارن که بهترین خونه و ماشین و درآمد بالا داشته باشید. به کمک خونواده و وام گرفتن و این چیزا میشه یه خونه رهن یا اجاره کرد.

بله بعضی وقتا دلم میخواد بزنمتون. چون ناشکری میکنید. داشته های خودتون رو فراموش کردید.

اوضاع مملکت ما خیلی خرابه. ولی هیچ وقت ناامید نباشید. ما از آینده خبر نداریم. شاید یه روز یه اتفاق خوب بیفته و همه چی درست بشه. فقط میتونم بگم ناامید نباش. غصه نخور. از داشته های خودت لذت ببر. دنیا دو روزه.
    سلام دوست عزیز در رابطه با مطالب قرمزرنگ واقعا اگر دختر خوب و موقعیت دار (از نظر ظاهر، شرایط مالی، تحصیلات و رفتاری) دیدید که شرایط مالی پسر براش زیاد مهم نبود و روی این مساله سخت گیری نداشت، جدا سلام و احترام من رو به ایشون ابلاغ بفرمایید.

و اما در مورد آقا فرهاد عزیز،
    گفتنیها رو خیلی از دوستان گفتن. من هم خودم از نظر تحصیلی و رتبه کنکور شرایطی مثه شرایط شما رو دارم ولی متاسفانه اون زمان باید در مورد انتخاب رشته تحصیلی تو دبیرستان دقت بیشتری میکردیم و تجربی میخوندیم که متاسفانه این کارو نکردیم. ولی بدونید که مشکل کم بودن حقوق و درآمد فقط منحصر به شما نیست و خیییییلی از مهندسین از وضعیت کارشون و درآمدشون راضی نیستن، خیلی ها هم که اصلا شغل ندارن و وضعشون بدتره. ضمن اینکه با غصه خوردن چه مشکلی تا الان حل شده؟
    فقط یه مثال براتون میزنم، فردی رو در شرکت خودمون داریم فوق لیسانس عمران از شریف ، و دکترا از پلی تکنیک.... دارای سواد و هوش بسیاااار بالا و تبحر مثال زدنی در کار (واقعا هر چی بگم کم گفتم)، یه جورایی آچار فرانسه هست و مشکلات کاری خیلی از همکارا رو هم حل میکنه
    ایشون تقریبا فول تایم میاد شرکت به خاطر گرفتن ماهی 2.5 میلیون حقوق در شهر تهران... متاهل هم هست
    خوب دیگه چی میشه گفت؟!!
    بهرحال مطمئن باشید دست پایین دست بسیار است... به نظرم برای حفظ آرامشتون خودتون رو همیشه با بالادستیها مقایسه نکنید و گاهی مقایسات رو با پایین دستی ها انجام بدید
    امیدوار باشید چرا که بشر به امید زنده است

12. Top | #19

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    7488
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.38
    تشکـر
    937
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط mhdgh نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز در رابطه با مطالب قرمزرنگ واقعا اگر دختر خوب و موقعیت دار (از نظر ظاهر، شرایط مالی، تحصیلات و رفتاری) دیدید که شرایط مالی پسر براش زیاد مهم نبود و روی این مساله سخت گیری نداشت، جدا سلام و احترام من رو به ایشون ابلاغ بفرمایید.

و اما در مورد آقا فرهاد عزیز،
    گفتنیها رو خیلی از دوستان گفتن. من هم خودم از نظر تحصیلی و رتبه کنکور شرایطی مثه شرایط شما رو دارم ولی متاسفانه اون زمان باید در مورد انتخاب رشته تحصیلی تو دبیرستان دقت بیشتری میکردیم و تجربی میخوندیم که متاسفانه این کارو نکردیم. ولی بدونید که مشکل کم بودن حقوق و درآمد فقط منحصر به شما نیست و خیییییلی از مهندسین از وضعیت کارشون و درآمدشون راضی نیستن، خیلی ها هم که اصلا شغل ندارن و وضعشون بدتره. ضمن اینکه با غصه خوردن چه مشکلی تا الان حل شده؟
    فقط یه مثال براتون میزنم، فردی رو در شرکت خودمون داریم فوق لیسانس عمران از شریف ، و دکترا از پلی تکنیک.... دارای سواد و هوش بسیاااار بالا و تبحر مثال زدنی در کار (واقعا هر چی بگم کم گفتم)، یه جورایی آچار فرانسه هست و مشکلات کاری خیلی از همکارا رو هم حل میکنه
    ایشون تقریبا فول تایم میاد شرکت به خاطر گرفتن ماهی 2.5 میلیون حقوق در شهر تهران... متاهل هم هست
    خوب دیگه چی میشه گفت؟!!
    بهرحال مطمئن باشید دست پایین دست بسیار است... به نظرم برای حفظ آرامشتون خودتون رو همیشه با بالادستیها مقایسه نکنید و گاهی مقایسات رو با پایین دستی ها انجام بدید
    امیدوار باشید چرا که بشر به امید زنده است
    سلام. بنظرم شما پسرا خیلی ترسیده شدید. وگرنه ازینجور دخترا خیلی زیادن. من به شخصه شرایط مالی پسر برام مهم نیست.

13. Top | #20

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    7488
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.38
    تشکـر
    937
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    3

فعلا نمیتونم از ایران برم هر چند از مهاجرت بدم میاد

عسلویه هم دیگه مثل قبل تعریفی نداره ولی به این گزینه دارم فکر میکنم

الان حوصله هیچ کاری ندارم حتی اون کتابی که گفتید رو نخوندم .حس خوبی نسبت به هیچی ندارم.

احساس ادم بازنده رو دارم پول و کار درست و حسابی و ظاهر مناسب ندارم ازدواجم که هیچی ،کی با ادم زشت و بدترکیب و بی پول و الان دیگه افسرده ای مثل من ازدواج میکنه
    به قانون جذب اعتقاد داری آقا فرهاد؟ تا وقتی انرژی منفی به همه چیز بدی و به زندگی و آینده دید منفی داشته باشه زندگیت همینجوری میمونه.

ببینید شما اول باید شرایط مالی خودتون رو بهتر کنید. هر کاری که به ذهنت میرسه رو انجام بده تا به این هدفت برسی. هرکاری. هرجا که میتونی رزومه خودتو بفرست. فکر کنم اگر از نظر شغل و درآمد وضعیت خوبی پیدا کنی حالت بهتر میشه.

سال آینده زندگی روزمره خودت رو عوض کن. مثلا هر روز نیم ساعت ورزش باید داشته باشی. هر روز فیلمای خوب ببین یا کتابای مفید در هر زمینه ای بخون. روحیه شادی داشته باش. وضعیت روحیت که دیگه دست خودته. بقیه مشکلاتت شاید تغییر دادنش سخت باشه ولی روحیه خودت رو میتونی عوض کنی.

دیگه نبینم انرژی منفی دور و برت باشه.

14. کاربران زیر از رنگو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)