مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 32

موضوع: احساس پوچی و بدبختی

1. Top | #21

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    7488
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.37
    تشکـر
    941
    تشکر شده 1,113 بار در 587 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : احساس پوچی و بدبختی

نقل قول نوشته اصلی توسط علی 96 نمایش پست ها
    برو بینم توهم دلت خوشه
    نابودیم همگی
    باشه، از حالا هر روز گریه کنین، بزنین تو سر و کله خودتون، همش غصه بخورین، اصلا دنبال پیشرفت نباشید، بشینین توی خونه و از صبح تا شب بخوابید، وسطش که بیدار شدید میتونید گریه کنید و آهنگ مجید خراطها هم گوش بدید. ناله کنید فقط ناله. اینجوری همه چی درست میشه
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #22

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32937
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.20
    تشکـر
    36
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رنگو نمایش پست ها
    به قانون جذب اعتقاد داری آقا فرهاد؟ تا وقتی انرژی منفی به همه چیز بدی و به زندگی و آینده دید منفی داشته باشه زندگیت همینجوری میمونه.

ببینید شما اول باید شرایط مالی خودتون رو بهتر کنید. هر کاری که به ذهنت میرسه رو انجام بده تا به این هدفت برسی. هرکاری. هرجا که میتونی رزومه خودتو بفرست. فکر کنم اگر از نظر شغل و درآمد وضعیت خوبی پیدا کنی حالت بهتر میشه.

سال آینده زندگی روزمره خودت رو عوض کن. مثلا هر روز نیم ساعت ورزش باید داشته باشی. هر روز فیلمای خوب ببین یا کتابای مفید در هر زمینه ای بخون. روحیه شادی داشته باش. وضعیت روحیت که دیگه دست خودته. بقیه مشکلاتت شاید تغییر دادنش سخت باشه ولی روحیه خودت رو میتونی عوض کنی.

دیگه نبینم انرژی منفی دور و برت باشه.
    قبول دارم دیدم تا حدودی منفی است ولی وقتی شرایطم میبینم نمیتونم مثبت قکر کنم . خودمو نمیتونم گول بزنم وقتی زشتم بگم زیبا هستم مگه میشه . یا وقتی پول ندارم بگم پولدارم و ...

اون کتاب خوندم اما فقط اعتماد به نفسو تحلیل کرده بود تقریبا هیچ راهکار موثری نداشت .

روحیه شاد از کجا بیارم .غم منو احاطه کردم ول کنم نیست

3. Top | #23

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    7488
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.37
    تشکـر
    941
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط فرهاد تنها نمایش پست ها
    قبول دارم دیدم تا حدودی منفی است ولی وقتی شرایطم میبینم نمیتونم مثبت قکر کنم . خودمو نمیتونم گول بزنم وقتی زشتم بگم زیبا هستم مگه میشه . یا وقتی پول ندارم بگم پولدارم و ...

اون کتاب خوندم اما فقط اعتماد به نفسو تحلیل کرده بود تقریبا هیچ راهکار موثری نداشت .

روحیه شاد از کجا بیارم .غم منو احاطه کردم ول کنم نیست
    ببینید اشکال ما آدما اینه که همه چیز رو بهم ربط میدیم. باید طرز فکرتون رو عوض کنید. نباید اجازه بدید که وضعیت ظاهری یا مالی روی روحیتون اثر بزاره. درسته که جامعه ما به این چیزا خیلی اهمیت میدن ولی خداییش این ملاک ها بی ارزش هستن. شما جوری فکر کن و جوری زندگی کن که خودت میدونی درسته. کاری به جامعه نداشته باش. این جامعه ما هیچ کارشون درست نیست. شاید از نظر بعضی از دخترا یه پسر خوشکل و خوشتیپ و پولدار مرد ایده آلشون باشه، ولی شما که میدونید این طرز فکر خیلی مسخرست نباید بخاطرش غصه بخورید. من به شخصه اگه پسر بودم ترجیح میدادم تا آخر عمرم تنها باشم ولی با دختری که اینجور ملاکهایی داره زندگی نکنم. اصلا هم غصه نمیخوردم.
    از نظرمن، زندگی اینقدر سخت و پیچیده نیست. همین که سلامتی دارید و خونواده دار هستید، همین که تحصیل کرده هستید و شاغل هستید، باید خداروشکر کنید و دلتون شاد باشه.
    اینکه شما رو غم احاطه کنه یا شادی، انتخاب خودتونه. همه چیز فقط و فقط به خودتون بستگی داره.

موفق باشید

4. 2 کاربران زیر از رنگو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #24

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    7488
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.37
    تشکـر
    941
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    3

آقا فرهاد، شما چقدر در روز ورزش میکنید؟ چقدر مطالعه دارید؟

من ازت میخوام یه دست گرمکن ورزشی برای خودت بگیر، هر روز نیم ساعت ورزش کن. اگر فرصت ورزش کردن ندارید یه دوچرخه برای خودت بگیر، با دوچرخه برو سر کار. من اگر دختر نبودم برای رفت و آمدم یه دوچرخه واسه خودم میخریدم. بعد از ورزش هم مواد غذایی پرکالری مصرف کن. خوردن بلافاصله بعد از ورزش چاق کنندست.
    هر روز یک ساعت هم کتاب بخون. هر کتابی که خودت علاقه داری. اگر نمیتونی کتاب بخری، عضو کتابخونه شو.

این دوتا کار رو فعلا انجام بده. میخوام که انرژی مثبت تولید کنی. باشه؟

درضمن شاد بودن و غصه نخوردن گول زدن خودتون نیست.

6. کاربران زیر از رنگو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #25

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32937
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.20
    تشکـر
    36
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

آقا فرهاد، شما چقدر در روز ورزش میکنید؟ چقدر مطالعه دارید؟

من ازت میخوام یه دست گرمکن ورزشی برای خودت بگیر، هر روز نیم ساعت ورزش کن. اگر فرصت ورزش کردن ندارید یه دوچرخه برای خودت بگیر، با دوچرخه برو سر کار. من اگر دختر نبودم برای رفت و آمدم یه دوچرخه واسه خودم میخریدم. بعد از ورزش هم مواد غذایی پرکالری مصرف کن. خوردن بلافاصله بعد از ورزش چاق کنندست.
    هر روز یک ساعت هم کتاب بخون. هر کتابی که خودت علاقه داری. اگر نمیتونی کتاب بخری، عضو کتابخونه شو.

این دوتا کار رو فعلا انجام بده. میخوام که انرژی مثبت تولید کنی. باشه؟

درضمن شاد بودن و غصه نخوردن گول زدن خودتون نیست.
    قبلا چند سالی باشگاه میرفتم ولی تاثیری برام نداشت و کلی به تغذیه ام می رسیدم و مکمل هم مصرف میکردم ولی تاثیری برام نداشت و انگیزه ام از دست رفت و باشگاه رفتن هم دوست

نداشتم از سر اجبار میرفتم که حداقل اندامم بهتر بشه که نشد . ولی الان روزانه که سهله ماهانه هم یک دقیقه ورزش نمیکنم البته به جز پیاده روی صرفا اجباری . البته ورزش کردن تو این هوا

مضره

در مورد مطالعه ساعات مشخصی نداره روزهایی که سرکار میرم بین 1 تا 4 ساعت معمولا شده حداقل یک ساعت انجام میدم و روزهای تعطیلم باز هم بستگی داره شاید به 10 ساعتم برسه

اخه من اهل فیلم و تلویزیون نیستم .

من اطرافم انرژی منفی زیاده حتی در داخل خانواده.

باور کنید منم میخام شاد باشم ولی احساس یه ادم بازنده رو دارم به ازدواج که دیگه فکر نمیکنم با این اوضاع . همین که زنده هستم و حداقل به لحاظ جسمی سالم هستم خدارو شکر میکنم

ممنون از نظرتون

8. Top | #26

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    7488
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.37
    تشکـر
    941
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    3

قبلا چند سالی باشگاه میرفتم ولی تاثیری برام نداشت و کلی به تغذیه ام می رسیدم و مکمل هم مصرف میکردم ولی تاثیری برام نداشت و انگیزه ام از دست رفت و باشگاه رفتن هم دوست

نداشتم از سر اجبار میرفتم که حداقل اندامم بهتر بشه که نشد . ولی الان روزانه که سهله ماهانه هم یک دقیقه ورزش نمیکنم البته به جز پیاده روی صرفا اجباری . البته ورزش کردن تو این هوا

مضره

در مورد مطالعه ساعات مشخصی نداره روزهایی که سرکار میرم بین 1 تا 4 ساعت معمولا شده حداقل یک ساعت انجام میدم و روزهای تعطیلم باز هم بستگی داره شاید به 10 ساعتم برسه

اخه من اهل فیلم و تلویزیون نیستم .

من اطرافم انرژی منفی زیاده حتی در داخل خانواده.

باور کنید منم میخام شاد باشم ولی احساس یه ادم بازنده رو دارم به ازدواج که دیگه فکر نمیکنم با این اوضاع . همین که زنده هستم و حداقل به لحاظ جسمی سالم هستم خدارو شکر میکنم

ممنون از نظرتون
    درمورد ازدواج نگران نباش. من هفت سال توی خوابگاه دانشجویی بودم. شاید فکر کنید دروغ میگم ولی توی این مدت، شوهرهای بچه های خوابگاه که ازدواج میکردند اکثریت خوشکل و خوشتیپ نبودند. حتی چند تا از پسرای دانشگاه که واقعا زشت بودند با دخترای خوشگل دانشگاه ازدواج کردند.
    پس ناامید نباش. شما تحصیلکرده هستید، شاغل هستید، خانواده دار هستید، اگر شما از ازدواج ناامید باشید پس اون پسرایی که معتاد، بیکار و بی خانواده هستند چی بگن.

من دیگه اینجا پست نمیزارم و تشویقتون نمیکنم. فکر کنم خیلی حرف زدم. خودتون فکراتون رو بکنید و تصمیم بگیرید که چجوری زندگی کنید. من مطمئنم کم کم مشکلاتتون حل میشه.

موفق باشید.

9. کاربران زیر از رنگو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. Top | #27

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32937
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.20
    تشکـر
    36
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

درمورد ازدواج نگران نباش. من هفت سال توی خوابگاه دانشجویی بودم. شاید فکر کنید دروغ میگم ولی توی این مدت، شوهرهای بچه های خوابگاه که ازدواج میکردند اکثریت خوشکل و خوشتیپ نبودند. حتی چند تا از پسرای دانشگاه که واقعا زشت بودند با دخترای خوشگل دانشگاه ازدواج کردند.
    پس ناامید نباش. شما تحصیلکرده هستید، شاغل هستید، خانواده دار هستید، اگر شما از ازدواج ناامید باشید پس اون پسرایی که معتاد، بیکار و بی خانواده هستند چی بگن.

من دیگه اینجا پست نمیزارم و تشویقتون نمیکنم. فکر کنم خیلی حرف زدم. خودتون فکراتون رو بکنید و تصمیم بگیرید که چجوری زندگی کنید. من مطمئنم کم کم مشکلاتتون حل میشه.

موفق باشید.
    ممنون از همراهیتون و وقتی که گذاشتید

من دنبال دختر خوشکل نیستم .دختری که اهل زندگی باشه و دنبال تجملات و چشم و هم چشمی نباشه خیلی کم شده مخصوصا توی نسل جدید

شاغلی که حقوقش زیر خط فقره . تحصیلکرده ای که فرقی با دیپلمه نداره. حرف از پسر بیکار و معتاد زدید همکلاسی داشتم الان به خاطر اوضاع اشتغال هم معتاده هم بیکار ولی بی خانواده

نیست .بسیارم باهوش بود ولی خودشو نابود کرده یا شاید هم نابودش کردن

مشکل من شاید از دید شما ساده باشه و فکر کنید خیلی ها وضعشون از من بدتره و من ناشکرم و به قول این کتاب های روانشناسی داشته های خودتون بنویسید و هر روز صبح اونو یاداوری

کنید ولی همش شعاره مثلا من درامدم کمه وقتی میبینم یه عده با پارتی بدون داشتن سواد درامد چند برابر دارن ناامید میشم . اینکه فقط به پزشک ها احترام میذارن در حالی که حتی درس

های ما هم خیلی سخت هم بوده. با گفتن جملات مثبت وضعم چه تغییری میکنه . من الان 29 سالمه ولی هیچ اینده ای ندارم خیلی ها شرایطشون مثل منه کسی هم براش مهم نیست

فکر اینکه خودروهای اشغالشون به مردم قالب کنند هستن یا اینکه هر سال تعرفه های پزشکی بالا ببرن ولی کسی کوچکترین توجه ای نمیکنه که اینده این جوان هایی که با امید و ارزو عمرشون

گذاشتن پای درس چی بوده ... بگذریم همونطوری که اونا از ما گذشتن

11. Top | #28

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    7488
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.37
    تشکـر
    941
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    3

ممنون از همراهیتون و وقتی که گذاشتید

من دنبال دختر خوشکل نیستم .دختری که اهل زندگی باشه و دنبال تجملات و چشم و هم چشمی نباشه خیلی کم شده مخصوصا توی نسل جدید

شاغلی که حقوقش زیر خط فقره . تحصیلکرده ای که فرقی با دیپلمه نداره. حرف از پسر بیکار و معتاد زدید همکلاسی داشتم الان به خاطر اوضاع اشتغال هم معتاده هم بیکار ولی بی خانواده

نیست .بسیارم باهوش بود ولی خودشو نابود کرده یا شاید هم نابودش کردن

مشکل من شاید از دید شما ساده باشه و فکر کنید خیلی ها وضعشون از من بدتره و من ناشکرم و به قول این کتاب های روانشناسی داشته های خودتون بنویسید و هر روز صبح اونو یاداوری

کنید ولی همش شعاره مثلا من درامدم کمه وقتی میبینم یه عده با پارتی بدون داشتن سواد درامد چند برابر دارن ناامید میشم . اینکه فقط به پزشک ها احترام میذارن در حالی که حتی درس

های ما هم خیلی سخت هم بوده. با گفتن جملات مثبت وضعم چه تغییری میکنه . من الان 29 سالمه ولی هیچ اینده ای ندارم خیلی ها شرایطشون مثل منه کسی هم براش مهم نیست

فکر اینکه خودروهای اشغالشون به مردم قالب کنند هستن یا اینکه هر سال تعرفه های پزشکی بالا ببرن ولی کسی کوچکترین توجه ای نمیکنه که اینده این جوان هایی که با امید و ارزو عمرشون

گذاشتن پای درس چی بوده ... بگذریم همونطوری که اونا از ما گذشتن
    بله درست می فرمایید حق با شماست. درکتون میکنم. نمیدونم چجوری باید این مشکلات رو حل کرد. وقتی به این مملکت و آیندش فکر میکنم واقعا اعصابم خورد میشه. چون زورمون نمیرسه کاری بکنیم. یا باید فرار کرد یا صبر و تحمل کنیم تا شاید یه روز یه معجزه ای اتفاق بیفته.

موفق باشید

12. کاربران زیر از رنگو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #29

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    همیشه با خودمان مهربان باشیم
    شماره عضويت
    31916
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.56
    تشکـر
    268
    تشکر شده 347 بار در 215 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    1

منم پسرم تقریبا مشکلات شما هم دارم ولی هیچ وقت خودم نمی بازم متاسفانه بیکاری مشکل اصلی همه جوانهای مملکت شده است ما باید یاد بگیریم در بدترین شرایط هم شاد و با روحیه باشیم

14. کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #30

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32937
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.20
    تشکـر
    36
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

به نظرم فضای تاپیک یکم غمگین شد.

خانم رنگو من عذرخواهی میکنم دوست ندارم فاز کسی غمناک بشه

اقا سعید شما هم درست میگید بالاخره مشکل تو زندگی هست باید یاد بگیریم بتونیم کنترلش کنیم .

من چون احساس میکنم یکم اوضاع از کنترلم خارج شده تصمیم گرفتم پیش روانشناس برم .

باز هم ممنون از تمام دوستان

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)