مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: اختلاف با والدین

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    35628
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.08
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

Unhappy اختلاف با والدین

سلام...
    شاید به نظر یه مسئله عادی و پیش پا افتاده و یا حتی بخشی از زندگی روزمره محسوب شه کلنجار هایی که با پدرها و مادرهامون میریم و در صورت نبودشون یا دوریشون حتی گاهی دلتنگ این بخش از زندگیمون میشیم...
    اما خب هر چیزی تا یه جایی شیرینه...تا یه جایی لازمه...تا یه جایی مکمل و دارو محسوب میشه؛ از یه جایی دیگه ... قضیه پیچیده تر میشه عجیب میشه و یه رنگ و بوی دیگه به خودش میگیره و میشه مثل سمی که ذره ذره و با درد جون ادمو میگیره...!
    شاید به نظر جوون یا نوجوونی بیام که خوشی و بی خیالی و بی مسئولیت بودن زده زیر دلمو دارم در مورد کسایی که باعث شدن به دنیا بیام و بهم زندگی بخشیدن بی انصافی میکنم! جای اینکه دستُ پاشونو ببوسم!
    اما من چندین و چند وقته که وضعیتم برام سخت شده جوری که تحملش واقعا عذابم میده...درست نیس ظواهر اطرافیان و دوستانمو با این اتفاقات واقعی و درون و باطن زندگی خودم مقایسه کنم ولی بعضی تفاوت ها عجیب به چشم میاد و باعث رنجش میشه...
    من یه خواهر و برادر دارم با سن و سال و سبک زندگی و حال و مود متفاوت کاملا غرق دنیای خودشون با تموم امکاناتی که خواسته و نخواسته براشون فراهمه ... با تعریف و تمجید هایی که برای کوچک ترین کار ها ازشون میشه با مقایسه شدن ههای هر روزه با والدینم و قربون صدقه رفتن های افراطی در موردشون ... در حدی که هر روز به تفاوتم با اونا و اینکه ایا واقعا چه فرقی باهاشون دارم و داستان چیه فکر میکنم؟
    شدم یه آدم منزوی که با هیچکدوم ارتباطی نداره و همه تقصیر هارو گردنش میندازن و شدیدا تفاوت قایل میشن....کسی که بیشتر از همه توبیخ میشه با اینکه ساکت تره و همش سرش به کار خودش گرمه فقط و فقط همین....
    هر چی میگذره بیشتر و بیشتر متوجه اختلاف هام میشم
    ظاهرم رفتارم خواسته هام عقایدم تفکرم سلیقم دیدم به زندگی در تمام زمینه ها و....
    متاسفانه هر روز بدتر و بدتر میشه...
    دارم به پیدا کردن یه شغل یا انتخاب دانشگاه تو شهرستان های دور یا کلا فرار بدون هیچ منطق خاصی و به هیچ کجا فکر میکنم ! که حتما بچکانه به نظر میاد اما ...
    دیگه نمیتونم این تفاوت رو ... این اختلاف شدید این دعوا و بحثای بی مورد و عجیب رو که دهن باز نکرده متهمم یا اگه جوابی بدم گربه صفت و بی ادبم و جایگاه والای پدر و مادر رو فراموش کردم تحمل کنم!
    به سن قانونی رسیدم و اجازه تفریح و بیرون رفتن با دوستای چند ساله که هیچ تا سر کوچه نمیتونم برم! نمیتونم لباسی که دوست دارم که از حد متعادف خارج نیس و چیز عجیب یا قیمت کلونی نداره زو بپوشم نمیتونم ددستامو انتخاب کنم نمیتونم به اراده خودم ساعت خوابم رو تعیین کنم فیلم وکتابی که میخوام رو بخونم و زهرمارم نشه...
    کسی درکی از فکرام و نظراتم نداره...
    مجبور شدم رشته ای رو انتخاب کنم که هیچ علاقه ای بهش نداشتم و ندارم و با حسرت به بچه های نگاه کنم که صبح تا شبشون با وسایل و لوازمی میگدره و تو رشته ای تحصیل میکنن که من شبا خوابشو میبینم ولی اونا استعداد خاصی هم ندارن!
    متن طولانی و پر گله شد...شاید عزیزی نخونش اما نمیدونم باید چکار کنم کجا برم .... این همه تفاوت و سختگیری تا کی ادامه داره؟! و برای چی؟!
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از Najme77 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3710
    عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    7.18
    تشکـر
    3,965
    تشکر شده 9,316 بار در 4,587 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : اختلاف با والدین

در این مورد حتما " با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

اختلافات,  اختلاف,  اختلاف الرأي,  اختلاف وجهات النظر,  اختلاف الصور,  اختلافات الصور,  اختلاف حجم الثديين,  اختلاف الاراء,  اختلاف امتي رحمة,  اختلاف حجم الثدي عند البنات,  اختلاف بالانجليزي,  اختلاف بالاراء,  اختلاف با خانواده شوهر,  اختلاف با همسر,  اختلاف بازی,  اختلاف با شوهر,  اختلاف ساعت ایران با برزیل,  العاب اختلاف باربى,  كلمة اختلاف بالانجليزي,  بازی اختلاف تصاویر جدید,  فیلم ایرانی,  فیلم زایمان طبیعی,  فیلم لامپ,  فیلم عروسی,  فیلم خنده دار,  فیلم جدید گلشیفته فراهانی,  فیلم دانلود,  فیلم دانلود رایگان,  فیلم ایران,  فیلم ایرانی جدید دانلود,  فکر,  فکرخانە,  فکرونی ام کلثوم,  فکر بکر,  فکر مثبت,  فکر نو,  فکرشم نکن محمد علیزاده,  فکرت در برگ ریزان,  فکر شهر,  فکر برتر,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)