نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: اختلاف سنی

1434
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8362
    تشکـر
    8
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

اختلاف سنی

سلام دوستان عزیز

من 25سالمه،از طریق یکی از شبکه های اجتماعی با پسری دوست شدم،پسره 21سالشه،،و من خودم رو 19ساله معرفی کردم
    اون توی یه شهر دیگه امانزدیک ب شهرمن زندگی میکنه(حدودا1ساعت فاصله) ماتوی شهر اونا فامیل داریم،،وقتی رفتم خونه فامیلهامون،رفتم پسره رو دیدم،خیلی ازمن خوشش اومد...اصلا متوجه نشد که من 19ساله نیستمو 25سالمه،،چون بهم نمیاد.

دوبار همدیگرو دیدیم اونم میگه خیلی خیلی ازمن خوشش اومده...پسر پاک و بی شیله پیله ایه...تمام بیوگرافی خانوادگیشو بمن گفته.
    منم دختریم ک به هرکسی پانمیدم،،بخدا نمیخام ازخودم تعریف کنم ،اما این پسر بخاطر همین خصوصیت من اول،جذبم شد...

اون حالا میگه قصد ازدواج داره بامن،،خیلییییی دوستم داره.منم خیلییی دوسش دارم
    معاف ازخدمته،سرکاره،دانشجو هم هست.
    منم سرکارم.

اما نمیدونم بااین اختلاف سنی چیکارکنم??
    چجوری بهش بگم دروغ گفتم توی اون فضای مجازی??
    تورو خدا راه حل بزارین جلوی پام،،مممونم از همتون
    یاعلی.

2. کاربران زیر از *sahar* بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : اختلاف سنی

خب خیلی راحت و با زبان شیرین فارسی بهش بگید ...

به هرحال هر اتفاقی هم که بخواد بیفته بهتره در این اول رابطه باشه ...

چون شما از ایشون بزرگتر هستید و خانواده ها با این موضوع همیشه مشکل داشته اند....

کما اینکه اختلاف سن میتونه تاثیر زیادی در اینده زندگی داشته باشه

چون معمولاگ خانم ها با بارداری و ... زودتر افتاده میشن و این میتونه در اختلاف سنی بالا برای دختر در

مورد روابط جنسی ایجاد اختلال کنه ...

وگرنه خیلی از افراد هستن که با اختلاف سنی ، زندگی خوبی دارن و مشکلی هم نداشتن
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. 5 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8362
    تشکـر
    8
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    خب خیلی راحت و با زبان شیرین فارسی بهش بگید ...

به هرحال هر اتفاقی هم که بخواد بیفته بهتره در این اول رابطه باشه ...

چون شما از ایشون بزرگتر هستید و خانواده ها با این موضوع همیشه مشکل داشته اند....

کما اینکه اختلاف سن میتونه تاثیر زیادی در اینده زندگی داشته باشه

چون معمولاگ خانم ها با بارداری و ... زودتر افتاده میشن و این میتونه در اختلاف سنی بالا برای دختر در

مورد روابط جنسی ایجاد اختلال کنه ...

وگرنه خیلی از افراد هستن که با اختلاف سنی ، زندگی خوبی دارن و مشکلی هم نداشتن
    خجالت میکشم بهش بگم ازش بزرگترم...

من خودمم دلم با ازدواج با یه پسر کوچیکتر از خودم رضا نیست،،،میخام ولش کنم،،اما میگه دوستم داره،،منم دوسش دارم

روم نمیشه بهش بگم،بعدم میره توی اون فضای مجازی به همه میگه ک من بزرگتراز اونی بودم ک میگفتم(احتمالا بگه)
    بعدمنم دیگه نمیتونم برم اونجا...

واقعا خدا یه امتحانایی از آدم میگیره که توی حل کردنش میمونی....

Sent from my Tapatalk

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7318
    تشکـر
    966
    تشکر شده 1,691 بار در 465 پست
    میزان امتیاز
    10

چند روز پیش داشتم با یکی از دوستام در مورد ازدواج حرف میزدم که بهم گفت من میرم دختری رو میگیرم که لاینو وایبرو اینستاگرامو خلاصه هر چی که تو دنیای مجازی هستو

نداشته باشه چون محیط این مکان ها خوب نیست و ماها جنبه استفاده صحیح از اون رو نداریم و اینو به جرات میگم که بیش از 90 درصد مردم از دنیای مجازی استفاده نادرستی میکنن

ازدواج هایی هم که از این طریق شکل میگیره خیلی به پایبند بودنش امید نداشته باشید

البته منکر این نمیشم که هستن کسایی که از این طریق با هم ازدواج کردنو الان هم خوشبختن ولی خب قبول کنید که انقدر کم هستن که میشه گفت تقریبا استثناست

اما مسئله دیگه سن اون اقا پسر هست که که علاوه بر این که از شما بزرگتره سنش هم به اون سنه قانونی که تو این مسائل ملاکای ادم برا ازدواج کامل میشه نرسیده(25 سالگی)

به همین دلیل ممکنه که ملاکی که الان با اون شما رو انتخاب کرده با ملاکای یه سال بعد یا دو سال بعدش فرق کنه و شما اون موقع واقعا دلبسته شده باشیدو این جدا شدن باعث بشه ضربه روحیه شدیدی

بخورید

در اخر هم از نغمه خانم فریماه خانم اقا رضا اقا سعید اقا فرخ و سایر دوستان هم میخوام در مورد نظر شخصیم که الان بعد این خط میزارم نظرشونو بگن و اگه من

اشتباه میکنم بهم بگن که اقا اشتباه میکنی

به نظر من استفاده از دنیای مجازی جز اعتیاد بهش و گرفتن وقت ادم برای کارایی که میخوایم انجام بدیمو نمیزاره و البته این که هیچ فاید ه ای هم برامون نداره

چیزی بهمون اضافه نمیکنه و ما رو به کمال و خوشبختی نمیرسونه

موفق باشید همتون

7. 2 کاربران زیر از Alisbi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7318
    تشکـر
    966
    تشکر شده 1,691 بار در 465 پست
    میزان امتیاز
    10

[QUOTE=Alisbi;42598]چند روز پیش داشتم با یکی از دوستام در مورد ازدواج حرف میزدم که بهم گفت من میرم دختری رو میگیرم که لاینو وایبرو اینستاگرامو خلاصه هر چی که تو دنیای مجازی هستو

نداشته باشه چون محیط این مکان ها خوب نیست و ماها جنبه استفاده صحیح از اون رو نداریم و اینو به جرات میگم که بیش از 90 درصد مردم از دنیای مجازی استفاده نادرستی میکنن

ازدواج هایی هم که از این طریق شکل میگیره خیلی به پایبند بودنش امید نداشته باشید

البته منکر این نمیشم که هستن کسایی که از این طریق با هم ازدواج کردنو الان هم خوشبختن ولی خب قبول کنید که انقدر کم هستن که میشه گفت تقریبا استثناست

اما مسئله دیگه سن اون اقا پسر هست که که علاوه بر این که از شما بزرگتره سنش هم به اون سنه قانونی که تو این مسائل ملاکای ادم برا ازدواج کامل میشه نرسیده(25 سالگی)

به همین دلیل ممکنه که ملاکی که الان با اون شما رو انتخاب کرده با ملاکای یه سال بعد یا دو سال بعدش فرق کنه و شما اون موقع واقعا دلبسته شده باشیدو این جدا شدن باعث بشه ضربه روحیه شدیدی

بخورید

در اخر هم از نغمه خانم فریماه خانم اقا رضا اقا سعید اقا فرخ و سایر دوستان هم میخوام در مورد نظر شخصیم که الان بعد این خط میزارم نظرشونو بگن و اگه من

اشتباه میکنم بهم بگن که اقا اشتباه میکنی

به نظر من استفاده از دنیای مجازی جز اعتیاد بهش و گرفتن وقت ادم برای کارایی که میخوایم انجام بدیمو نمیزاره و البته این که هیچ فاید ه ای هم برامون نداره

چیزی بهمون اضافه نمیکنه و ما رو به کمال و خوشبختی نمیرسونه هیچ تاثیر مثبت دیگه ای تو زندگیمون نداره همینو بس

موفق باشید همتون

9. 2 کاربران زیر از Alisbi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7956
    تشکـر
    36
    تشکر شده 81 بار در 32 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    اولا، همانطور که بقیه گفتن و ما هم به عینه زیاد دیدیم ازدواجهایی که از دنیای مجازی شروع شده معولا به عاقبت خوشی ختم نمیشه.
    ثانیا هرکاری که با دروغ شروع بشه مثل یه ساختمون کجه که هرچی بالاتر بره سریعتر و بدتر خراب میشه.
    به نظر من راستشو بگین. ایشالا هرچی که بعدش پیش بیاد خیره.

11. کاربران زیر از Koorosh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    تشکر شده 180 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام سحر خانوم.ببین اون دوستمون خیلی خوب گفت.معیارهای الان اون پسر با چندسال دیگش متفاوته و حالا هرچیم که همو دوست داشته باشید جلودار این قضیه نیست و بعد که محدوده معیارهاش خارج بشید این شمایین که ضرر کرده نه اون!
    بعدشم دوست داشتن فکر کردید چیه؟فقط یه حس مثل بقیه احساسات مثل گرسنگی تشنگی...قابل حله یه مدت که رابطه نداشته باشید کمرنگ میشه و در نهایت به دست فراموشی سپرده میشه.
    در مورد محیط مجازی که گفتی اگه بگه من دیگه نمیتونم برم اونجا....یه دوست روانشناسی داشتیم اینجا به اسم فرشاد بنده خدا اگه بود الان میگفت خانووووم شما هنوز عقلت رشد نکرده بچه ای برو بزرگ شو توهین نباشه این لحن ایشون بود!
    ولی جدی یه کم این حرفت بچه گانه نیست؟؟؟روم نمیشه بهش بگم،بعدم میره توی اون فضای مجازی به همه میگه ک من بزرگتراز اونی بودم ک میگفتم(احتمالا بگه)
    دختر خوب یعنی چی نمیتونی اونجا بری حالا مگه اونجا کجاست یا از واجبات زندگیه؟؟ نهایتش اینه که اکانتتو دیلیت میکنی یکی دیگه میسازی!

13. 2 کاربران زیر از gOli! بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8362
    تشکـر
    8
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط gOli! نمایش پست ها
    سلام سحر خانوم.ببین اون دوستمون خیلی خوب گفت.معیارهای الان اون پسر با چندسال دیگش متفاوته و حالا هرچیم که همو دوست داشته باشید جلودار این قضیه نیست و بعد که محدوده معیارهاش خارج بشید این شمایین که ضرر کرده نه اون!
    بعدشم دوست داشتن فکر کردید چیه؟فقط یه حس مثل بقیه احساسات مثل گرسنگی تشنگی...قابل حله یه مدت که رابطه نداشته باشید کمرنگ میشه و در نهایت به دست فراموشی سپرده میشه.
    در مورد محیط مجازی که گفتی اگه بگه من دیگه نمیتونم برم اونجا....یه دوست روانشناسی داشتیم اینجا به اسم فرشاد بنده خدا اگه بود الان میگفت خانووووم شما هنوز عقلت رشد نکرده بچه ای برو بزرگ شو توهین نباشه این لحن ایشون بود!
    ولی جدی یه کم این حرفت بچه گانه نیست؟؟؟روم نمیشه بهش بگم،بعدم میره توی اون فضای مجازی به همه میگه ک من بزرگتراز اونی بودم ک میگفتم(احتمالا بگه)
    دختر خوب یعنی چی نمیتونی اونجا بری حالا مگه اونجا کجاست یا از واجبات زندگیه؟؟ نهایتش اینه که اکانتتو دیلیت میکنی یکی دیگه میسازی!
    مرسی از توضیحاتت عزیزم،خودمم میدونم کارم درست نیست,چشم سعی مکینم ب همین زودی کات کنم رابطه رو
    مرسی دوستای خوبم

Sent from my Tapatalk

15. کاربران زیر از *sahar* بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6486
    تشکـر
    42
    تشکر شده 125 بار در 54 پست
    میزان امتیاز
    10

آدم دروغگو باعث دردسر خودش و دیگرانه

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8362
    تشکـر
    8
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستای عزیزم مرسی ازتون ک نظر دادین
    اما

باید بگم که من به مدت4 روز با این پسر قطع رابطه کردم...بعد فهمیدم که طی این مدت با دونفر دیگه هم دوست شده...
    خدااااایا شکرت

18. 2 کاربران زیر از *sahar* بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد