نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: اخلاق دخترونه

1495
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6136
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation اخلاق دخترونه

سلام
    من پسری هستم که اخلاقم دخترونس.اینوهم بقیه میگن هم خودم میدونم
    جوری شدم که هر مردی روکه میبینم دوست دارم با اون باشم.واقعا دیوونه شدم.میخوام از این اخلاقم دور شم.اما نمیشه.هرکاری میکنم نمیشه.
    شاید تاحالا کسی اینطور کسی ندیده،ولی من جوری ام که اگه یه مجلس برم ومردی روببینم وازش خوشم بیاد وبه من توجهی نکنه،دوست دارم اون آدم رو خوردش کنم.هرجور که شده
    واقعا غرور مردونم از بین رفته.هیچی ازش نمونده.به هرکسی این مسائل رو بگم واسم بل میگیره.بخاطر همین نگفتم.میترسم برم واسه مشاوره.میترسم با نگاش خوردم کنه.
    من میگفتم که نباید به سن ازدواج برسم،وگرنه با این اخلاقیاتم نابود میشم.
    لطفا کمکم کنید.دیگه هیچی واسم مهم نیس.فقط میخوام خوب شم.اگه هم نشدم،خودمو میکشم.فقط شما بگید که راهی داره تا مشکلم حل شه؟
    ممنون از همتون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : اخلاق دخترونه...

نقل قول نوشته اصلی توسط r021n نمایش پست ها
    سلام
    جوری شدم که هر مردی روکه میبینم دوست دارم با اون باشم.واقعا دیوونه شدم.میخوام از این اخلاقم دور شم.اما نمیشه.هرکاری میکنم نمیشه.
    شاید تاحالا کسی اینطور کسی ندیده،ولی من جوری ام که اگه یه مجلس برم ومردی روببینم وازش خوشم بیاد وبه من توجهی نکنه،دوست دارم اون آدم رو خوردش کنم.هرجور که شده
    واقعا غرور مردونم از بین رفته.هیچی ازش نمونده.به هرکسی این مسائل رو بگم واسم بل میگیره.بخاطر همین نگفتم.میترسم برم واسه مشاوره.میترسم با نگاش خوردم کنه.
    لطفا کمکم کنید.دیگه هیچی واسم مهم نیس.فقط میخوام خوب شم.اگه هم نشدم،خودمو میکشم.فقط شما بگید که راهی داره تا مشکلم حل شه؟
    ممنون از همتون

اره عزيزم همه چي درمان داره الا مرگ حتما پيش مشاور يا روان پزشك برو نگران هيچي نباش توكل كن به خدا

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    ممنون از همتون

سلام
    عزیز نمیدونم چند سالته چند تا خواهر ویا برادر داری از کی این حال بهت دست داده اگر خواهر وبرادر داری تفاوت سنی شما با اونها چقدره ولی هیچ چیزی توی دنیا حتی حرف مزخرف دیگران ارزش اینو نداره که یک شخص حتی به فکر خودکشی بیفته چه رسد که دست به خودکشی بزنه. گلم سوالاتم رو به صورت نقل قول پاسخ بده شاید بتونم کمی کمکت کنم. موفق باشی

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6136
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد1020 نمایش پست ها
    سلام
    عزیز نمیدونم چند سالته چند تا خواهر ویا برادر داری از کی این حال بهت دست داده اگر خواهر وبرادر داری تفاوت سنی شما با اونها چقدره ولی هیچ چیزی توی دنیا حتی حرف مزخرف دیگران ارزش اینو نداره که یک شخص حتی به فکر خودکشی بیفته چه رسد که دست به خودکشی بزنه. گلم سوالاتم رو به صورت نقل قول پاسخ بده شاید بتونم کمی کمکت کنم. موفق باشی
    سلام فرشاد جون
    من 17 سالمه.برادر ندارم .3 خواهر دارم.
    خیلی وقته که این حال رو دارم.شاید از بچگی
    بچه دوم همشتم.تفاوت سنیم هم با خواهر اول 2 ساله.باخواهر دوم 6ساله.باخواهرسوم12 ساله

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام فرشاد جون
    من 17 سالمه.برادر ندارم .3 خواهر دارم.
    خیلی وقته که این حال رو دارم.شاید از بچگی
    بچه دوم همشتم.تفاوت سنیم هم با خواهر اول 2 ساله.باخواهر دوم 6ساله.باخواهرسوم12 ساله
    مرسی عزیزم, ببینم در دوران کودکی بیشترین دوستان و همبازیانت کیا بودند؟ و از لحاظ جسمی و فیزیکی و (ریش و سبیل )چگونه ای؟
    ویرایش توسط فرشاد1020 : 09-04-2014 در ساعت 12:00 PM

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6089
    تشکـر
    11
    تشکر شده 13 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست من بهتره حتماً به مشاور مراجعه کنی... تو داری مدام این مسایل رو توی خودت میریزی و از درون به خودت فشار میاری... شما تنها کسی نیستی که این مشکل رو داره، حتماً دوستان مشاور در سایت میتونن مشاور مناسبی که به هیچ وجه حس مورد قضاوت واقع شدن رو در شما تشدید نکنه بهتون معرفی کنن... و درک میکنم که شرایط سختی رو داری ولی مطمئناً مسئله ای نیست که به خاطرش کل امیدت رو از دست بدی و خودت رو از آینده خوبی که در انتظارته محروم کنی. امیدوار باش، سعی کن تا میتونی احساساتت رو تحت کنترلت در بیاری و به خاطر شرایط خاصی که درش قرار گرفتی از متخصص حاذقی کمک بگیر تا بتونی بهتر شرایطت رو درک کنی و بی دلیل احساس سرخوردگی نداشته باشی. تو یک انسان باارزشی فقط اینکه تفاوتی در موردت وجود داره که احتمالاً قابل کنترل و یا هدایت هست... پس به تغییر امیدوار باش، تلاش کن و از راهنمایی مشاورت با دید باز کمک بگیر.

امیدوارم موفق باشی دوست خوبم.

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6071
    تشکـر
    41
    تشکر شده 156 بار در 84 پست
    میزان امتیاز
    10

بیشتر برو تو جمع پسرا .....البته نه خوشگلاشون ... برو استادیم برو بدنسازی شبا برو بیرون سعی کن تو جمعشون باشی حتی اگه شده حرف هم نزنی , نگاشون کن سعی کن مثل اونا رفتار کنی مطمئنم که خوب میشی بالاخره همشکل نشید هم بو میشید

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3562
    تشکـر
    213
    تشکر شده 208 بار در 106 پست
    میزان امتیاز
    10

به نظر من یکی از این دلایل میتونه این باشه که
    تو محیطی بزرگ شدی که بیشتر دخترونه بوده
    بیشتر با پسرا دم خور شو ،خصوصیات پسرونه رو تو خودت تقویت کن
    باز یه مشاور حاذق بهتر میتونه بیت کمک کنه

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

سلام
    ممنون از همتون

به هرحال شما باید برای مشکل خودت حرکتی بکنی

اینکه بشینی و تمام وقتتو صرف کنی که کسی برات راه حل پیدا کنه که نمیشه ...

باید به یک روانپزشک مراجعه کنی تا تورو از نظر هورمونهای دورن ریز بررسی و آزمایش کنه

اگه مشکل از این ناحیه باشه شما مشکلی نداری و میتونی از خودت خطلت مردانه بروز بدی

به هرحال تا این مشکل موشکافی نشه نمیتونی زندگی آرومی رو برای خودت ایجاد کنی
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد