نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: ادامه دادن یا قطع رابطه؟

1048
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26194
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ادامه دادن یا قطع رابطه؟

سلام به همه.
    بنده مدتیه که با یکی از دخترای فامیلمون رابطه دارم و قصدمون ازدواجه. اما اخیرا به یه سری مشکلاتی برخوردیم.
    ماجرا اینجوریه که ما حدود 5-6 سال پیش با هم رابطه داشتیم، یکی دو سالی اون رابطه جسته و گریخته ادامه داشت و در نهایت تموم شد. تا 4-5 ماه پیش که مجددا رابطه برقرار کردیم و هدفمون ازدواجه. خب واقعا حس خوبی نسبت به هم داریم و همو دوس داریم و به شخصه اون برا من خاصه. اما سر یه سری چیزا که برا من خیلی مهمه با هم به مشکل خوردیم. شاید یکی از اصلی ترین مواردش نوع پوشش ایشونه. واقعا این مورد برا من مهمه. خیلی سخته کنار بیام با نوع پوشش. پوشش در حد عرف جامعه س ولی خب من سنتی ترم و مشکل دارم. یکی دو تا مورد دیگه هم از این قبیل هستن. از این میترسم که بعد از ازدواج این مشکلات بزرگ بشه و دردسرساز بشه. حالا به نظرتون چیکار کنم؟ از یه طرف واقعا دوس دارم، خیلی دختر خوبیه، خیلی ویژگیهای خوب داره، اما این مشکل هم برا من کم نیس.
    حالا سوال اینه ادامه بدیم با این شرایط؟ مشکلی پیش نمیاد؟
    به نظرتون اینکه یکی از دو طرف خودشو بخاطر طرف مقابل عوض کنه خوبه؟ ینی من سعی کنم نگرش سنتی ام رو عوض کنم یا اون پوششو عوض کنه؟ اصلا عوض شدن خوبه؟؟
    واقعا چیکار کنم؟؟

مرسی که وقتتون رو گذاشتین برا خوندن این حرفا
    منتظر پاسختون هستم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26194
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ادامه دادن یا قطع رابطه؟

کسی بنده رو راهنمایی نمیکنه؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

دوست عزیز اول از همه اینو بدونید که هیچوقت هیچیک از طرفین نباید سعی کنن همدیگه رو تغییر بدن ، و باید همدیگه رو همونطوری که هستن بپذیرن .

چون اگه یکی از طرفین الان بپذیره یه سری از مسائل رو که تغییر کنه امکان داره بعد ازدواج پشیمون بشه و ببینه نمیتونه خودشو با این تغییر وفق بده ( البته شاید استثناء هم وجود داشته باشه ) .

شما میگید نوع پوشش خط قرمز شماست .

شما میتونید ازش بگذرید ؟؟؟

این خانم با توضیحاتی که دادید فکر نمیکنم بپذیره پوشش مدنظر شمارو .

این رو بدونید اگر الان پذیرفت شاید بعدها منکرش بشه و به پوشش خودش برگرده .

اگه هم شما الان به خاطر بدست اوردن این خانم از خط قرمزتون بگذرید امکان داره بعد از ازدواج نتونی باهاش کنار بیای .

همه ی اینها به این خاطره که الان هیجانتون زیاده و واقعیتهارو اونطور که باید نمیبینید ، اگه هم ببینید ازش میگذرید ، ولی بعد از ازدواج دیگه از این هیجانات خبری نیست اونوقت تحملتون برای پذیرش این تفاوت خیلی کم میشه و به مشکل میخورید .

این تمام واقعیت بود .

4. 2 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

اقای محترم این نگرش متفاوت در مورد نوع پوشش در زندگی اینده تاثیر زیادی داره .

شما اگر الان چشمتون رو به روی این موضوع ببندید در اینده ای نه چندان دور که تب عشق فروکش کرد دوباره عقاید شما

پررنگ شده وخودش رو نشون میده .

البته من خانم هایی رو دیدن که پوشش مانتو داشتن وحتی ارایش غلیظ هم انجام میدادن .

ولی به خاطر ورود به خانواده شوهر بعد از مدتی خودشون حجاب چادر رو انتخاب کردن .

برنامه لاک جیغ تا خدا از شبکه افق هفته قبل داستان خانمی بود که وارد خانواده ای مذهبی شده بود .

اجبار از طرف خانواده همسر صورت نگرفته بود برای پوشیدن چادر ولی ایشون مواقعی که در جمع خانواده همسر حضور داشتن

از حجاب چادر استفاده میکردن .

بعد از دو الی سه سال کسانی در مسیر این خانم قرار گرفته بودن که این خانم با علاقه چادر رو انتخاب کرده بود .

باید توجه داشته باشیم که نوع پوشش رو با حجاب وبی حجابی اشتباه نگیریم .

ممکنه خانم مورد علاقه شما مانتو بپوشه ولی کاملا حجابش رو رعایت کنه .

از طرفی ممکنه خانمی با وجود چادر ارایش کنه وموهاش رو بیرون بزاره .

به قول معروف حیا که نباشد چادر هم زن را محجبه نمی کند .

مشاوره ازدواج به شما کمک می کنه .حتما یه مشاوره انجام بدین .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

6. 2 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

ميتويد باهاش در ميون بذاري شايد خودش هم علاقه داشته باشه و منتظر يه تلنگر باشه

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

بنده تضمین میکنم که مشکل پیش میاد .

اگه کسی را همون جوری که هست دوستش ندارید و سعی در تغییرش دارید بدون شک یه جایی به مشکل میخورید و این مشکل مثل یه غده سرطانی بقیه قسمتهای زندگیتون را تحت تاثیر قرار میده ، شما دو تا راه داری ، یا همین جور که هست قبولش کنی و دید خودتو تغییر بدی ( که سخته ولی مشکل خودته ، چون روزی که بهش ابراز علاقه کردی میدونستی که تیپش چجوریه و همونجور دوستش پیدا کردی) ، یا باهاش تموم کنی .

از نوع حرف زدنت هم حس میکنم اون یه سری مشکل دیگه هم که ازش میترسی توی همین زیر مجموعه قرار میگیره ( حجب و پوشش و مهمونی و ارتباط با جنس مخالف و پسر دایی ، پسر عمو و ... )

اگه فکر میکنی که میتونی تغییرش بدی و حس میکنی این کارت درسته ، خیر در اشتباهی ، دخترهای نسل جدید بسیار بسیار کمتر تاثیر میپذیرن از حرف طرفشون ، اکثر مواقع فشار بیشتر باعث میشه به دلیل لجبازی حتی تیپ قبلیش را هم تغییر میده در جهت خلاف خواسته شما .

9. 2 کاربران زیر از ehsan1966 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

من، ماه، به، با،

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد