نمایش نتایج: از 1 به 16 از 16

موضوع: اراده ندارم!

2194
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

اراده ندارم!

سلام دوستان من اراده ندارم ونمیتونم وزنمو کاهش بدم خواهش میکنم کمکم کنید بایدکلی لاغربشم اما همت ندارم چکارکنم گاهی اوقاتم دربرخی امور تصمیم میگیرم اما نمیتونم انجامش بدم لطفا درحل این مشکل کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3109
    تشکـر
    0
    تشکر شده 54 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : اراده ندارم!

سلام
    انگیزه
    آره باید تو خودتون انگیزه ایجاد کنید
    اونوقت هر موقع که خسته میشید با فکر کردن بهش دوباره انرژی میگیرید
    موفق باشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    میزان امتیاز
    12

درسته حق باشماشت اما همش یکی دوروزاینطوری هستم دیگه ازدست خودم خسته شدم که اراده هیچ کاریو ندارم من واقعا چاقم وچون قدم کوتاه بیشترمعلوم میشه واین منوواقعا عذاب میده چطوری میتونم خودمو درست کنم خواهش میکنم کمکم کنید

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3109
    تشکـر
    0
    تشکر شده 54 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    10

دوست خوبم باور کن انگیزه ای که برای خودت ایجاد میکنی باید انقد قوی باشه تا وقتی یادش میفتی تو رو به تلاش بیشتر راغب کنه
    برای وزنت فقط کافیه بری باشگاه یا اگه شرایطشو نداری یا باشگاهی دم دستت نیس لباس ورزشی بپوشی و بری بدویی با لوازم ورزشی کار کنی
    موفق باشی

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3348
    تشکـر
    0
    تشکر شده 25 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    0

فریماه خانم هم اراده نیاز است و هم مشورت با متخصص تغذیه تا شما را مجبور به خوردن چیزهایی کند که اشتهایتان را کم می کند، بر عکس موردی که برای لاغرها تجویز می کنند. ضمنا انتظار نداشته باشید در کوتاه مدت وزن بسیاری کم کنید. این یک فرآیندی است که باید آهسته و پیوسته باشد. شما چند سال دارید؟ قد و وزنتان چقدر است؟ با استفاده از شاخص بی ام آی محاسبه کنید تا چقدر اضافه وزن دارید.

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط afra نمایش پست ها
    دوست خوبم باور کن انگیزه ای که برای خودت ایجاد میکنی باید انقد قوی باشه تا وقتی یادش میفتی تو رو به تلاش بیشتر راغب کنه
    برای وزنت فقط کافیه بری باشگاه یا اگه شرایطشو نداری یا باشگاهی دم دستت نیس لباس ورزشی بپوشی و بری بدویی با لوازم ورزشی کار کنی
    موفق باشی
    خیلی ممنون دوست عزیزازاین که راهنمایی کردی

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Moshaver نمایش پست ها
    فریماه خانم هم اراده نیاز است و هم مشورت با متخصص تغذیه تا شما را مجبور به خوردن چیزهایی کند که اشتهایتان را کم می کند، بر عکس موردی که برای لاغرها تجویز می کنند. ضمنا انتظار نداشته باشید در کوتاه مدت وزن بسیاری کم کنید. این یک فرآیندی است که باید آهسته و پیوسته باشد. شما چند سال دارید؟ قد و وزنتان چقدر است؟ با استفاده از شاخص بی ام آی محاسبه کنید تا چقدر اضافه وزن دارید.
    درسته حق باشماست من محاسبه کردم و8کیلواضافه وزن دارم تصمیم گرفتم که لاغربشم اما اراده م خیلی ضعیفه همش یه هفته ادامه میدم اما بعدش شروع میکنم به پرخوری البته زیاد هم نه اما چون استعداد چاقی دارم خیلی زودچاق میشم اما تنها این نیست من توی مواددیگه هم اصلا اراده ندارم ووقتی تصمیمیم میگیرم نمی تونم انجامش بدم وزود با حرف دیگران نظرم عوض میشه اصلا دوست ندارم اینطوری باشم مثلا وقتی برای خودم لباس میخرم اگه یکی بگه قشنگ نیست فوری ازچشمم میفته درحالی که واسه خریدنش خیلی وقت گذاشتم وهمسرم ازاین اخلاق من اصلا خوشش نمی یاد نمیدونم چکار کنم اصلا خوشم نمیاد اینطوری باشم اما دست خودم نیست کسی میتونه منو راهنمایی کنه

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3281
    تشکـر
    3
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام فریماه عزیز... من با این که لاغر هستم... (در ضمن استعداد چاق شدنم خیلی بالاست)..اما همیشه به اندامم اهمیت دادم. هر چند وقت یکبار حجم غذامو کم می کنم حتی جدیدا خام گیاه خواری شروع کردم (4 روزه) (البته واسه یه مدتی) فقط بخاطر اینکه استراحتی به جسمم داده باشم .. حالمم خیلی خوبه ... فقط وقتی تصمیم گرفتی فقط به تصمیمت فکر کن... نذار لذت غذا باعث بشه از هدفت دور شی...باور کن خیلی آسون... در ضمن هر چند وقت یک بار اندامتو جلوی آینه نگاه کن ببین چجوری می بودی اندامت زیباتر می شد... عجله هم اصلا نکن ...هر روقت گرسنگی شدید بهت دست داد حتما اول آب بخور بعد میوهایی که دوس داری... می دونی وقتی به وزن دلخوات رسیدی دیگه دلت نمی یاد خرابش کنی و دیگه مراقب رژیم غذاییت خواهی بود...موفق باشید

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط میناmina نمایش پست ها
    سلام فریماه عزیز... من با این که لاغر هستم... (در ضمن استعداد چاق شدنم خیلی بالاست)..اما همیشه به اندامم اهمیت دادم. هر چند وقت یکبار حجم غذامو کم می کنم حتی جدیدا خام گیاه خواری شروع کردم (4 روزه) (البته واسه یه مدتی) فقط بخاطر اینکه استراحتی به جسمم داده باشم .. حالمم خیلی خوبه ... فقط وقتی تصمیم گرفتی فقط به تصمیمت فکر کن... نذار لذت غذا باعث بشه از هدفت دور شی...باور کن خیلی آسون... در ضمن هر چند وقت یک بار اندامتو جلوی آینه نگاه کن ببین چجوری می بودی اندامت زیباتر می شد... عجله هم اصلا نکن ...هر روقت گرسنگی شدید بهت دست داد حتما اول آب بخور بعد میوهایی که دوس داری... می دونی وقتی به وزن دلخوات رسیدی دیگه دلت نمی یاد خرابش کنی و دیگه مراقب رژیم غذاییت خواهی بود...موفق باشید
    ممنون مینا جان منم تازه یه هفته س که شروع کردم ورزش میکنم ایروبیک کارمیکنم اما برنامه غذایی مشخصی ندارم مثلا همین غذای گیاهی میشه بگی چیا میخوری؟

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3281
    تشکـر
    3
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

کاهو . گوجه. هندوانه .. هویج .. بروکلی.. خیار ... توت فرنگی...جعفری(البته با گوجه و خیار مثه سالاد)... موز... البته من علاقه ی شدیدی به گوجه دارم... تو مخلوط کن می ریزم بعد می خورم..حالت ازم بهم نخوره..(آخه خواهرا م بهم می گن واقعا حال بهم زنی)پسته و فندق و تخمه افتاب گردان ..و از همه مهمتر آب ... وقتی این روش رو پیش گرفتی اصلا جملات منفی رو زبون نیاری :آی اصلا نا ندارم..یا سرم گیج می ره... تنم می لرزه... هیچ جمله منفی نگو فقط به نتیجه اش فکر کن که چقد خوشاینده... اگه آب زیاد بخوری کمتر گشنه ات می شه...

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط میناmina نمایش پست ها
    کاهو . گوجه. هندوانه .. هویج .. بروکلی.. خیار ... توت فرنگی...جعفری(البته با گوجه و خیار مثه سالاد)... موز... البته من علاقه ی شدیدی به گوجه دارم... تو مخلوط کن می ریزم بعد می خورم..حالت ازم بهم نخوره..(آخه خواهرا م بهم می گن واقعا حال بهم زنی)پسته و فندق و تخمه افتاب گردان ..و از همه مهمتر آب ... وقتی این روش رو پیش گرفتی اصلا جملات منفی رو زبون نیاری :آی اصلا نا ندارم..یا سرم گیج می ره... تنم می لرزه... هیچ جمله منفی نگو فقط به نتیجه اش فکر کن که چقد خوشاینده... اگه آب زیاد بخوری کمتر گشنه ات می شه...
    مرسی مینا جان این چه حرفیه آدم کافیه فقط یه بارتجربه کنه بعدش براش عادی میشه اما من شنیدم تخمه چاق کننده س؟

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3281
    تشکـر
    3
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

تخمه آفتاب گردان منبعی غنی از ویتامین e، اولین آنتی اکسیدان حل کننده چربی می‌باشد. ویتامینe، در طول بدن حرکت می‌کند و رادیکالهای آزاد موجود در بدن که به مولکولها و ساختارهایی که حاوی چربی هستن مانند غشاء سلولها(سلولهای مغز) و کلسترول آسیب می‌رساند را خنثی می‌نماید. اما زیادروی نکن...منم این کارو میکنم الان هم دو تا گوجه نوش جون کردم ... گوجه طعم سحر امیزی داره

13. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    میزان امتیاز
    12

نوش جونت منم دیگه میخورم ببینم چطوریه واقعا چاقی خیلی بده وعوارض خیلی زیادی داره من سعی میکنم درطول کمتربخورم نمیدونم درسته یانه اصلا میان وعده نمیخورم شامم نمیخورم

14. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3478
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من واقعا کمک می خوام. تو رابطه ام پرخاشگرم, حساسم, بدبینم, شکاکم. فقط روز به روز همه چیزو بدتر می کنم. چی کار کنم???

15. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3462
    تشکـر
    17
    تشکر شده 20 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    10

یکم خوشبین باش و مثبت فکر کن
    لبخند رو لبات باشه و سعی کن احساس خوبی داشته باشی
    تا کم کم این شکاکیت و سخت گیری ازت دور شه
    چرا به صورت حضوری به یه مشاور مراجعه نمی کنی؟
    اگه میدونی بارت مهمه، حتماً اقدام کن
    کوتاهی نکن و قوی باش

16. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط tarrannom نمایش پست ها
    سلام
    من واقعا کمک می خوام. تو رابطه ام پرخاشگرم, حساسم, بدبینم, شکاکم. فقط روز به روز همه چیزو بدتر می کنم. چی کار کنم???
    میدونی مشکل ماها اینجا اینه که هراحساسی که داریم اینقدر به خودمون تلقین کردیم که تقریبا برامون ترک کردنش یه کار غیر ممکنه؟اگه یه اتفاق بدبرامون بیفته فکرمیکنیم که حلش خیلی سخته یا این که اخلاق بدی داشته باشیم ترکش برامون سختر از هرچیزیه بنظرم هرکاری که آدم بخوادانجامش بده نیاز یه اراده داره فقط اراده اراده اراده وباید اینقدر رو مغزمون کار کنیم وکم نیاریم ما میتونیم اراده مونو اینقدر قوی کنیم که هیچ کاری برای ما غیرممکن نباشه وانجامش بدیم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد