نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: ارتباط داشته باشم یا نه؟

657
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8560
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    10

ارتباط داشته باشم یا نه؟

سلام
    من خیلی سال پیش از پسری که از اقوام بود خوشم میومد یعنی عاشقش بودم
    این اقا با دختری دوست شد که میگفتن دوستش داره با وچود اینکه منم خیلی عاشقش بودم سعی کردم فراموشش کنم که فکر میکردم تونستم
    تا اینکه چند سال پیش که از دوست دخترش جدا شده بود به من پیشنهاد دوستی داد منم فکر میکردم تونستم فراموش کنم که اون موقع بود که فهمیدم نتوستم و دوست شدیم
    دوستیمون خیلی ادامه نداشت به خاطر اینکه فکر میکردم فقط منو به خاطر رابطه میخواد و بهم زدم
    اولش پیش خودم میگفتم که کارم درسته و مشکلی نبود
    ولی بعد از مدتی حس کردم خیلی بیشتر از این حرف ها دوسش دارم اصلا بدون اون نمیتونم
    هم من هم اون هر چند وقت یک بار به هم اس ام اس میدادیم یا از طریق تلگرام حرف میزدیم و حرف از اون موقع ها میشد که هی دعوامون میشد
    خب به خاطر این بود که خیلی چیزها روشن نبود مثلا اینکه چرا منو انتخاب کرد منو دوست داشت یا نه یا منو برای رابطه و هوس میخواست یا نه
    تا اینکه ازدواج کرد و چند ماه بعد از ازدواجش هم از طریق تلگرام با هم حرف زدیم
    تا اینکه بلاخره همه چیز رو گفت
    اینکه اون موقع برعکس اینکه فکر میکردم دوستم نداره داشته اخه هیچ وقت نمیگفت به قول خودش اگه دوستم نداشت که الان دختر نبودم
    و به خاطر اینکه پدرم ازش خوشش نمیاد نمیشد به راحتی ازدواج کرد
    فکر میکرده من دوستش ندارم
    دیده زنش قبل از ازدواج دوسش داره و باهاش ازدواج کرده
    من یک سری حرف هاشو قبول دارم و یک سری از حرف هاشو باور ندارم یعنی اعتماد ندارم
    من خیلی خیلی احساس تنهایی میکنم
    بعضی وقت ها حس میکنم خیلی دوسش دارم بعضی وقت ها حس میکنم ازش متنفرم بعضی وقت ها حس میکنم هیچ حسی بهش ندارم
    هم دلم میخواد باهاش باشم هم نه اخه زن داره شاید منم زندگیم در اینده با کسی خیلی خوب باشه ولی میترسم منم تنها بمونم اخه کسی نیست که بخوام باهاش یا دوست باشم یا اخواهان ازدواج با من باشه
    یک بار میگه با هم باشیم با وجود اینکه زن داره و خودش میگه هم زنش رو دوست داره و هم از زندگیش راضیه
    یک بار سرده جوابمو نمیده
    یک بار میگه ازدواج کردن تو ربطی به من نداره
    منم از این وضعیت خسته شدم
    نمیدونم چی کار کنم
    هم بودنش برام عذابه هم نبودنش

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

پاسخ : ارتباط داشته باشم یا نه؟

سلام

لطفااااااااا و خواهشاااااااااا باهاش رابطه نداشته باش وقتی میبینی زن داره.

با اینکارت زندگیشو نابود میکنی ، باعث میشی که به زندگیش سرد بشه .

میگه زنشو دوس داره پس لطفا دورو ورش نباش ، بزار سرش به زندگیش گرم باشه

شما تنهایی ، واسه اینکه از تنهایی در بیای به زندگی اون آسیب نزن

اون داره بی عقلی میکنه که اومده طرفت ، شما عاقل باش و ازش دور شو و بهش بگو بره بچسبه به زن و زندگیش

اگه دوستت داشت همون اول باهات ازدواج میکرد ، بهانه تراشی نیاز نیست بکنه ، پسری اگه دختری رو بخواد هیچ چیز مانعش نمیشه پس این توجیح ها رو نشنیده بگیر

رابطتو باهاش قط کن ، وقتی میگه زنشو دوست داره از زندگیش راضیه کاری نکن که یه مرد به زنش سرد و بی تفاوت بشه .

از طرفی هم وقتی میگه ازدواج تو به من چه ربطی داره یعنی بی تفاوته نسبت بهت و واسش مهم نیستی

پس اگه اون نادونی کرد و اومد سمتت جوابشو نده و ازش دور شو .

3. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8560
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    سلام

لطفااااااااا و خواهشاااااااااا باهاش رابطه نداشته باش وقتی میبینی زن داره.

با اینکارت زندگیشو نابود میکنی ، باعث میشی که به زندگیش سرد بشه .

میگه زنشو دوس داره پس لطفا دورو ورش نباش ، بزار سرش به زندگیش گرم باشه

شما تنهایی ، واسه اینکه از تنهایی در بیای به زندگی اون آسیب نزن

اون داره بی عقلی میکنه که اومده طرفت ، شما عاقل باش و ازش دور شو و بهش بگو بره بچسبه به زن و زندگیش

اگه دوستت داشت همون اول باهات ازدواج میکرد ، بهانه تراشی نیاز نیست بکنه ، پسری اگه دختری رو بخواد هیچ چیز مانعش نمیشه پس این توجیح ها رو نشنیده بگیر

رابطتو باهاش قط کن ، وقتی میگه زنشو دوست داره از زندگیش راضیه کاری نکن که یه مرد به زنش سرد و بی تفاوت بشه .

از طرفی هم وقتی میگه ازدواج تو به من چه ربطی داره یعنی بی تفاوته نسبت بهت و واسش مهم نیستی

پس اگه اون نادونی کرد و اومد سمتت جوابشو نده و ازش دور شو .
    من اصلا فكر نميكنم كه زندگيشو دوست داشته باشه تو اگه زندگيت رو دوست داشته باشي خيانت ميكني؟
    من كه خودم دارم ميگم اين كاراش اذيتم ميكنه و دوست ندارم وارد زندگي مرد زن دار بشم
    من دنبال راه حل براي فراموشيم
    شما هم به جاي اينكه منو بخواي بكوبي يه راه حل بده
    وگرنه اون خودش ميدونه زن داره و ميخواد باشه اون وقت من چه دخلي به سرد شدن اون دارم

5. کاربران زیر از ننه سرما بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط ننه سرما نمایش پست ها
    من اصلا فكر نميكنم كه زندگيشو دوست داشته باشه تو اگه زندگيت رو دوست داشته باشي خيانت ميكني؟
    من كه خودم دارم ميگم اين كاراش اذيتم ميكنه و دوست ندارم وارد زندگي مرد زن دار بشم
    من دنبال راه حل براي فراموشيم
    شما هم به جاي اينكه منو بخواي بكوبي يه راه حل بده
    وگرنه اون خودش ميدونه زن داره و ميخواد باشه اون وقت من چه دخلي به سرد شدن اون دارم
    عزیزم آروم باش ، من کجا شمارو کوبیدم ؟!!!!!

پیام من خواهشانه بود ولی ظاهرا شما با لحن تند خوندیدش .

مشکلی نیست .

ولی اولا شما گفتی میگه زنشو دوست داره از زندگیشم راضیه

دوما اون زندگیشو دوست داشته باشه یا نداشته باشه فعلا که تو زندگیه و زن داره ، اگر بیاد سمت شما تلاشی واسه بهبود زندگیش نمیکنه ولی اگه با کسی در ارتباط نباشه تلاش میکنه واسه خوب شدن زندگیش .

منم به شما راه حل دادم واسه فراموش کردنش !!

گفتم باهاش رابطه نداشته باش ، تمام راههای ارتباطی رو باهاش ببند ، کمتر ببینش چون گفتید از اقوام هستن . اینجوری خودتم کم کم فراموشش میکنی

درضمن من نگفتم شما دورو ورشی ، تو پستمم گفتم اگه اون بی عقلی کرد ، اگه اون نادونی کرد خواست بیاد طرفت تو عاقل باش و جواب منفی بده .

7. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8560
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    10

عزیزم آروم باش ، من کجا شمارو کوبیدم ؟!!!!!

پیام من خواهشانه بود ولی ظاهرا شما با لحن تند خوندیدش .

مشکلی نیست .

ولی اولا شما گفتی میگه زنشو دوست داره از زندگیشم راضیه

دوما اون زندگیشو دوست داشته باشه یا نداشته باشه فعلا که تو زندگیه و زن داره ، اگر بیاد سمت شما تلاشی واسه بهبود زندگیش نمیکنه ولی اگه با کسی در ارتباط نباشه تلاش میکنه واسه خوب شدن زندگیش .

منم به شما راه حل دادم واسه فراموش کردنش !!

گفتم باهاش رابطه نداشته باش ، تمام راههای ارتباطی رو باهاش ببند ، کمتر ببینش چون گفتید از اقوام هستن . اینجوری خودتم کم کم فراموشش میکنی

درضمن من نگفتم شما دورو ورشی ، تو پستمم گفتم اگه اون بی عقلی کرد ، اگه اون نادونی کرد خواست بیاد طرفت تو عاقل باش و جواب منفی بده .
    ببخشيد اين روزها اصلا حال خوبي ندارم همه چيز با هم دارن بهم فشار ميارن واقعا حس ميكنم دارم خورد ميشم
    تمام راه هاي ارتباطي رو بستم خط تلگرامم رو ديليت اكانت كردم و با يه خط ديگه تلگرام دارم
    تمام سعيم رو دارم ميكنم هيچ ارتباطي باهاش نداشته باشم
    ولي اينجوري حس ميكنم خيلي خيلي از قبل تنهاترم بدبخت ترم نه اينكه اون نيست چون شانس من بايد اينجوري شه كه از كسي خوشم بياد كه اينجوري شه
    چون فاميليم خب ازش ميشنوم مجبورم بعضي وقت ها ببينمش با كارهايي كه ميكنه دست خودم نيست دلبسته ميشم حتي با وجود زن كه داره توجه ميكنه
    مگه ميتونم توجه رو نبينم البته نه اونقدر توجه ولي به نسبت قبل هر چند كم
    ادم ها خيلي حرف ميزنن مهم عمله من بگم كسي رو دوست دارم راضي به ضربه زدن بهش هستم!!!

9. کاربران زیر از ننه سرما بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

ببخشيد اين روزها اصلا حال خوبي ندارم همه چيز با هم دارن بهم فشار ميارن واقعا حس ميكنم دارم خورد ميشم
    تمام راه هاي ارتباطي رو بستم خط تلگرامم رو ديليت اكانت كردم و با يه خط ديگه تلگرام دارم
    تمام سعيم رو دارم ميكنم هيچ ارتباطي باهاش نداشته باشم
    ولي اينجوري حس ميكنم خيلي خيلي از قبل تنهاترم بدبخت ترم نه اينكه اون نيست چون شانس من بايد اينجوري شه كه از كسي خوشم بياد كه اينجوري شه
    چون فاميليم خب ازش ميشنوم مجبورم بعضي وقت ها ببينمش با كارهايي كه ميكنه دست خودم نيست دلبسته ميشم حتي با وجود زن كه داره توجه ميكنه
    مگه ميتونم توجه رو نبينم البته نه اونقدر توجه ولي به نسبت قبل هر چند كم
    ادم ها خيلي حرف ميزنن مهم عمله من بگم كسي رو دوست دارم راضي به ضربه زدن بهش هستم!!!
    خواهش میکنم عزیزم .

خیلی خوبه که راههای ارتباطی رو باهاش قط کردی .

اینکه توجهشو حس میکنی هم طبیعیه ، خب شما هم خوشتون میاد ازش ، این رو هم میدونم که نمیخواید آسیبی به زندگیش بزنید ولی اون طرف قضیه رو هم باید ببینید .

یه مرد زن دار وقتی با یه خانم دیگه در ارتباط باشه از همسرش و زندگیش سرد میشه .

شما این سرد شدنه رو نمیخواید ولی این اتفاق ناخواسته میفته .

میدونم شما هم دلبسته ی اون آقا شدید و چون فامیلید هر از گاهی ازش با خبر میشید یا میبینیدش ولی شما باید این حس رو تو خودت نگه داری و منتقل نکنی .

میدونم مبارزه کردن با این حس خیلی سخته ولی برای اینکه راحتتر بتونی خوددار باشی ؛ خودتو بزار جای خانم اون آقا .

دوست داری همسرت همش تو فکر یه زن دیگه باشه ?!?!

دوست داری همسرت با یه خانم دیگه رابطه داشته باشه ?!?!

دوست داره همسرت قایمکی با یکی دیگه حرف بزنه ?!?!

خب معلومه که نه .... پس خودتو بزن جا خانمش .

بگو اگه شوهرش داره نادونی میکنه من عاقل باشمو به درخواستاش جواب منفی بدم .

اینجوری خودتم حسه خوبی پیدا میکنی و از خودت راضی میشی .

11. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8560
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    10

خواهش میکنم عزیزم .

خیلی خوبه که راههای ارتباطی رو باهاش قط کردی .

اینکه توجهشو حس میکنی هم طبیعیه ، خب شما هم خوشتون میاد ازش ، این رو هم میدونم که نمیخواید آسیبی به زندگیش بزنید ولی اون طرف قضیه رو هم باید ببینید .

یه مرد زن دار وقتی با یه خانم دیگه در ارتباط باشه از همسرش و زندگیش سرد میشه .

شما این سرد شدنه رو نمیخواید ولی این اتفاق ناخواسته میفته .

میدونم شما هم دلبسته ی اون آقا شدید و چون فامیلید هر از گاهی ازش با خبر میشید یا میبینیدش ولی شما باید این حس رو تو خودت نگه داری و منتقل نکنی .

میدونم مبارزه کردن با این حس خیلی سخته ولی برای اینکه راحتتر بتونی خوددار باشی ؛ خودتو بزار جای خانم اون آقا .

دوست داری همسرت همش تو فکر یه زن دیگه باشه ?!?!

دوست داری همسرت با یه خانم دیگه رابطه داشته باشه ?!?!

دوست داره همسرت قایمکی با یکی دیگه حرف بزنه ?!?!

خب معلومه که نه .... پس خودتو بزن جا خانمش .

بگو اگه شوهرش داره نادونی میکنه من عاقل باشمو به درخواستاش جواب منفی بدم .

اینجوری خودتم حسه خوبی پیدا میکنی و از خودت راضی میشی .
    به همه اين هايي كه ميگي خيلي فكر كردم
    از همون اول هم فكر كردم درسته كه از همون اول هم اين وضعيت رو دوست نداشتم و ندارم
    ولي قبول كن خيلي سخته
    اينا هيچ كدوم من رو اروم نميكنه نميدونم چي ارومم ميكنه
    من اصلا دوست ندارم الان كاري كنم كه پس فردايي ازدواج كردم بگم تو گذشته چي كار كردم يا زن دوم باشم
    ولي با همه اينا حس دوست داشتن هم همراهت باشه سخت تره
    وقتي علاوه بر اين هزار تا مشكل ديگه هم باشه همه چيز سخت تره
    باور كن براي اينكه اين روزها به درسم و كارهام برسم دارم يه مشت ارامبخش ميخورم كه ارومم كنه
    مثل زخم ميمونه مرحم كه ميزاري دردش ساكت ميشه برميداري دوباره درد داري
    اثر ارامبخش هم ميره دوباره درد دارم
    كاش راهي براي فراموشي و اروم شدنم بود

13. کاربران زیر از ننه سرما بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

به همه اين هايي كه ميگي خيلي فكر كردم
    از همون اول هم فكر كردم درسته كه از همون اول هم اين وضعيت رو دوست نداشتم و ندارم
    ولي قبول كن خيلي سخته
    اينا هيچ كدوم من رو اروم نميكنه نميدونم چي ارومم ميكنه
    من اصلا دوست ندارم الان كاري كنم كه پس فردايي ازدواج كردم بگم تو گذشته چي كار كردم يا زن دوم باشم
    ولي با همه اينا حس دوست داشتن هم همراهت باشه سخت تره
    وقتي علاوه بر اين هزار تا مشكل ديگه هم باشه همه چيز سخت تره
    باور كن براي اينكه اين روزها به درسم و كارهام برسم دارم يه مشت ارامبخش ميخورم كه ارومم كنه
    مثل زخم ميمونه مرحم كه ميزاري دردش ساكت ميشه برميداري دوباره درد داري
    اثر ارامبخش هم ميره دوباره درد دارم
    كاش راهي براي فراموشي و اروم شدنم بود

میدونم خیلی سخته ، هیچوقت نمیتونی حسه دوست داشتن رو از بین ببری ولی تو این شرایط باید خیلی قوی باشی و باهاش مقابله کنی .

فقط باید خودتو بزنی به بیخیالی ، خیلی باید رو خودت کار کنی کاری نکنی که پشیمون شی .

یا اون ازت سواستفاده کنه بعد ولت کنه و بره پی زندگیشو تمام راههای ارتباطیشم باهات ببنده و دیگه جوابتم نده !!

15. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8560
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    10

كسي راه حل ديگه نداره؟

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2717
    تشکـر
    37
    تشکر شده 44 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    11

عزیزم کاملا سرکارت گذاشته آخه این دروغا چیه اون اگه مرد زندگی بود حالا که ازدواج کرده به زنش پایبند می موند ولی به جاش تا توی زندگیش به بن بست میخوره و مشکلی واسش پیش میاد به جای اینکه مردونه پای زنش بمونه و مشکلاتشو حل کنه داره بهش خیانت میکنه و به یکی دیگه فکر میکنه فکر کن باهاش ازدواج میکردی و الان به جای زنش بودی و تا یه مشکل کوچیک با هم پیدا میکردین بهت خیانت میکرد و میرفت با یکی دیگه ... اون وقتی مشکل داره میاد سمتت و وقتی مشکلش حل میشه برمیگرده سمت زن و زندگیش و واسش یه زاپاس شدی ... این دندون لقو بکش بنداز دور و از زندگیت بیرونش کن ارزش تو بیشتر از این حرفاس . اون آقا اگه مرد بود باهات ازدواج میکرد حالا گذشته از اینکه نمیدونم اون موقع هم واقعا عاشقت بوده یا واسش یه سرگرمی بودی اگه بازیت میداده که بیشتر احتمال همینو میدم چون مردی که زنی رو بخواد کوه رو هم جابجا میکنه واسه رسیدن بهش ، پس الانم دوستت نداره ، و اگه دوستت داشته و ترسیده پس ارزش با تو بودن رو نداره آدم باید کسی رو بخواد که واسش ارزش قایل باشه و واسه رسیدن بهش بجنگه . خودتو درگیرش نکن . فقط میگم به این فکر کن که ارزشت خیلی بیشتر از اینه که غرور و شخصیتتو واسه آدمی خورد کنی که تو رو لایق رسیدن نمیدونسته

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد