نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: زندگی در خیالات

1742
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27521
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Lightbulb زندگی در خیالات

سلام نمیدونم از کجا شروع کنم من تو بچگیم خودارضایی میکردم تا چندسال الانم ک بزرگ شدم احساس تنهایی میکنم وخیلی گوشه گیرم چند تا خواستگارداشتم ک اصلا ندیدمشون .مشکلم اینه ک من تو فکرم زندگی میکنم یعنی تو خیالاتم ازدواج کردم و بچه دارم ویه مردی رو تصورمیکنم ک اخلاقشو جوری ک میخام ساختم وکلا عاشق خیالی شدم طوری ک هیچ پسری رو به اندازه پسر تو خیالم دوست ندارم.احساس میکنم دیونه میشم.همه شب فکرای جنسی میکنم با اون.زندگی واقعیمو دوست ندارم.واینکه من اینقدر خنگ شدم ک چندتارشته عوض کردم ورشته ام ک تجربی بود به خاطر ریاضی 3ک پنج بار امتحان دادم ورد شدم وعوض کردم رشته امو.دانشگاه هم دیگه نرفتم.بابام پول دانشگاه آزاد هم نداره.علمی کاربردی هم انگار ی جوریه ...خوشم نمیاد از این دانشگاه ...هیج جا نمیرم ماهی یک بار بیرون میرم.رفتم دکتر گفت افسرده ای قرص داد یک ماه خوردم حالم هیچ تغییری نکرد ولش کردم.البته درمورد خیالاتم ب دکتر چیزی نگفتم ولی اون سوالای کلی کرد و حدس زد.ممنون میشم کمکم کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ازدواج خیالی

سلام چند سالته؟
    چند خواهر وبرادری؟
    فیلم و عکس ناجور نگا نمی کنی؟ فیلم احساسی و..چطور؟
    خواستگارات خودت ردشون کردی؟
    از مشخصات پسر خیالیت بگو؟
    دکتر نباید سر خود قطع می کردی!! ولی بهتره دوباره پیش روان پزشک بری(خانم) همه چیز بگی حتی خودارضایی.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27529
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام نمیدونم چرا اون کابریم قطع دسترسی شده.بدون دلیل.همین دیشب ثبت نام کردم.19سالو خرده ایه.یک خواهردارم کوچکتر.فیلم وعکس ناجورم نگاه نمیکنم چون اگه به ارگاسم برسم سرگیجه میگیرم.خب یه پسر با قیافه خیلی معمولی.واقعا نمیدونم چطوری اومد تو ذهنم شاید قبلا دیدمش ولی یادم نمیاد.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27529
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من چطوری میتونم تاپیکمو حذف کنم؟

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27529
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نه خودم رد نکردم.سنتی بود.اصلا خود پسرا خواستگارم نبود خواهرومادرشون میگفتن.خودمم با پسرا ارتباطی ندارم.یعنی اصلا دوست پسرندارم.کلا آدمیم ک هیچ وقت کنارپسرا نبودم.

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27529
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خب دوباره ممکنه قطع دسترسی شم اگه جواب ندادم یعنی شدم.

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27428
    تشکـر
    11
    تشکر شده 94 بار در 49 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام عزیزم مشکل تو پله پله باید حل بشه اول باید خودارضاييت حل شه بعد تصوراتت رو درست کن وقتی بيوفتي تو زندگی خودش حل میشه و مشاوره هم برو منم گاهی وقتا توهم میزدم که یکی کنارمه مواظبمه اما اوقتي ازدواج کردم همه چی یادم رفته ناراحت نباش گلم هنوزم سنت کمه پس واست خواستگار بهتر میاد سعی کن استعدادتو بشناسی و دنبال یه کار یا هنر بري تا سرگرم شی و کمتر بري تو فکر

8. 2 کاربران زیر از mahdis.p بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

خب خوبه فیلم وفلان نمی بینی ، دوست پسر هم شاهزاده سوار بر اسب نیست که داشته باشی یا نه ، اونای هم که داشتند مشکلاتشون دوچندان شده و گاها اینده شون تباه و سرنوشت سیاه.

خب در مورد حسست عادی هست احساس تنهای می کنی ونیاز داری همدم داشته باشی یه جواری وقت ازدواج کردنت هست ولی باید امادگیش هم داشته باشی از هر لحاظ، کتاب های زناشوی بخون و و وقت با مطالعه سر گرم کن.

برای خود ارضایی هم برنامه بریز تا کلا ترکش کنی .وقتت پر کن با مطالعه و ورزش و...

ان شاءالله زودتر به مراد دلت می رسی.

10. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27428
    تشکـر
    11
    تشکر شده 94 بار در 49 پست
    میزان امتیاز
    9

یه سوال خودراضايي در چه حد???? چجورري???

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8560
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    10

منم تو خیالم یه زندگی متفاوت دارمزندگی که دوست دارم با بسر مورد علاقم و...ولی خودارضایی ندارمزندگی که تو دنیای واقعی حسرتش رو میخورم

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    تشکر شده 227 بار در 159 پست
    میزان امتیاز
    9

این خیالا که به دردت نمیخوره
    هرچه زودتر خودتو وارد زندگی واقعی کن
    سعی کن تنها نمونی که بری تو فکر و خیال
    تو جمع باش
    کلاسای مختلف برو
    یا حتی سر کار

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

خدا دو گروه را لعنت ابدی کنه یکی اونایی که به زعم خودشون برای بخطر نیفتادن اسلام بچه های این مملکتو از آموزش مسائل جنسی توی مدرسه و حتی دانشگاه محروم کردن که این بچه ها مجبور بشن از تو کوچه خیابان و رفیق و سایت‌ها با این موضوع آشنا بشن یکی هم اونایی که با سیاست گذاریشون باعث شدن سن ازدواج اینقدر بالا بره که جوونا یا خ ا کنن یا توهم ازدواج بزنن مخصوصا بچه های دهه شصت

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

حتما سر خودت را با یه کار هنری یا مطالعه گرم کن، با توکل بخدا خ ا را ترک کن، سعی کن قرآن بخونی الان هم که ماه رجب هست فرصت خوبیه که توی خیالت با خدا صحبت کنی، ایشا ا... زودتر موقعیت ازدواج برات پیش بیاد ولی تا اون موقع دلت را بسپار به خدا. بیکار نباش حتما یه سرگرمی برای خودت درست کن.

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27477
    تشکـر
    8
    تشکر شده 31 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط یاسمینا1375 نمایش پست ها
    سلام نمیدونم از کجا شروع کنم من تو بچگیم خودارضایی میکردم تا چندسال الانم ک بزرگ شدم احساس تنهایی میکنم وخیلی گوشه گیرم چند تا خواستگارداشتم ک اصلا ندیدمشون .مشکلم اینه ک من تو فکرم زندگی میکنم یعنی تو خیالاتم ازدواج کردم و بچه دارم ویه مردی رو تصورمیکنم ک اخلاقشو جوری ک میخام ساختم وکلا عاشق خیالی شدم طوری ک هیچ پسری رو به اندازه پسر تو خیالم دوست ندارم.احساس میکنم دیونه میشم.همه شب فکرای جنسی میکنم با اون.زندگی واقعیمو دوست ندارم.واینکه من اینقدر خنگ شدم ک چندتارشته عوض کردم ورشته ام ک تجربی بود به خاطر ریاضی 3ک پنج بار امتحان دادم ورد شدم وعوض کردم رشته امو.دانشگاه هم دیگه نرفتم.بابام پول دانشگاه آزاد هم نداره.علمی کاربردی هم انگار ی جوریه ...خوشم نمیاد از این دانشگاه ...هیج جا نمیرم ماهی یک بار بیرون میرم.رفتم دکتر گفت افسرده ای قرص داد یک ماه خوردم حالم هیچ تغییری نکرد ولش کردم.البته درمورد خیالاتم ب دکتر چیزی نگفتم ولی اون سوالای کلی کرد و حدس زد.ممنون میشم کمکم کنید.
    با سلام خدمت شما خواهر بزرگوار

شرایط شما رو درک می کنم.

بخشی از فکر و خیالات شما اقتضای سن و سال شما هست. چون هر شخصی در سن و سال شما امید و آرزوهایی را برای زندگی آینده خود دارد و برنامه هایی را

برای خود در نظر می گیرد.

بخش دیگری از فکر و خیالات شما برای مسئله جنسی شما هست. اگر این مسئله حل شود این فکر و خیالات درست می شود.

_ بهتره شما یه روان شناس خوب و کار بلد و مطمئن ( مشاور خانم ) پیدا کنید و مراجعه حضوری داشته باشید.

شما ابتدا به مشاور مراجعه کنید اگر مشاور صلاح دونست شما را به روان پزشک ارجاع خواهد داد.

جای نگرانی نیست.ان شاء الله مشکلتون حل خواهد شد.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد