نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: ازدواج

770
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24519
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج

سلام و عرض ادب
    دختری 29 ساله هستم یک بار ازدواج کردم 5 سال زندگی مشترک داشتیم سال قبل همسرم فوت شدن به تازگی با پسری به قصد ازدواج اشنا شدم خانواده ی اقا خیلی موافق ازدواجمون موافق نیستن در ضمن من از لحاظ اقتصادی در وضعیت خیلی خوبی هستم ولی اقا دانشجو دکترا هستن و چیزی ندارن به نظر شما می تونیم ازدواج موفقی داشته باشیم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : ازدواج

سلام
    اون آقا به نیت پولتون جلو اومدن یا واقعا بهتون علاقه دارن؟!
    تجربه نشون داده وقتی خانواده طرف راضی نیستن بعد از مدتی خوده فرد هم به طرف خانواده اش میره و زندگی ادامه پیدا نمیکنه.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط mahta1365 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    دختری 29 ساله هستم یک بار ازدواج کردم 5 سال زندگی مشترک داشتیم سال قبل همسرم فوت شدن به تازگی با پسری به قصد ازدواج اشنا شدم خانواده ی اقا خیلی موافق ازدواجمون موافق نیستن در ضمن من از لحاظ اقتصادی در وضعیت خیلی خوبی هستم ولی اقا دانشجو دکترا هستن و چیزی ندارن به نظر شما می تونیم ازدواج موفقی داشته باشیم

ایشون قبلا ازدواج نکرودن و پسر هستن ؟
    به نظر من ازدواج خانم مطلقه و یا بیوه با یک اقای که تا بحال ازدواج نکردن کاملا اشتباهه ..حتی اگر کشته مرده هم باشن یا خانواده و خود پسر فرشته باشن و کاملا راضی باشن و ....در هر صورت اشتباهه و این رو بعد از گزشت چندین سال از زندگی مشترک متوجه خواهید شد .
    برای خدشبختی همیشگی با کسی ازدواج کنید که شرایط خودت ن و یا نزدیک به شرایط شما رو داشته باشه .غیر از این ریسکه .البته استثنا هم همیشه وجود داره.

4. 2 کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط mahta1365 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب

ایشون قبلا ازدواج نکرودن و پسر هستن ؟
    به نظر من ازدواج خانم مطلقه و یا بیوه با یک اقای که تا بحال ازدواج نکردن کاملا اشتباهه ..حتی اگر کشته مرده هم باشن یا خانواده و خود پسر فرشته باشن و کاملا راضی باشن و ....در هر صورت اشتباهه و این رو بعد از گزشت چندین سال از زندگی مشترک متوجه خواهید شد .
    برای خدشبختی همیشگی با کسی ازدواج کنید که شرایط خودت ن و یا نزدیک به شرایط شما رو داشته باشه .غیر از این ریسکه .البته استثنا هم همیشه وجود داره.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد