نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: رهایم کرده ولی من همچنان پیگیرم

1101
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23783
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رهایم کرده ولی من همچنان پیگیرم

با سلام. 6 سال با کسی دوست بودم که هیچ علاقه ای بهم نداشت برای کمک مالی که بهش میکردم این همه وقت باهام مونده بود .الان یک سالو نیم هست تموم کردیم ولی من هنوز فراموشش نکردم. یک سالو نیم پیش با خانمی
    اشنا شد و به قصد ازدواج با اون با من تموم کرد البته خودش بهم نگفت کنجکاوی من باعث شد بفهمم با کسی آشنا شده و کلی چیز دیگه که فهمیدم. بعد یک سال رفته خواستگاریش و مثل اینکه به توافق نرسیدن با این همه خیانتی که در حقم کرده هنوز نمی تونم فراموشش کنم حتی بعد یک سالو نیم بهش اس ام اس هم زدم ولی جوابمو نداد. همش در حال چک کردنش هستم تو وایبرو تلگرامو .... خودم خسته شدم خیلی خسته ام نمی دونم چه طور راحت شم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23370
    تشکـر
    43
    تشکر شده 192 بار در 128 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : از این زندگی خسته ام

نقل قول نوشته اصلی توسط elaheh63 نمایش پست ها
    با سلام. 6 سال با کسی دوست بودم که هیچ علاقه ای بهم نداشت برای کمک مالی که بهش میکردم این همه وقت باهام مونده بود .الان یک سالو نیم هست تموم کردیم ولی من هنوز فراموشش نکردم. یک سالو نیم پیش با خانمی
    اشنا شد و به قصد ازدواج با اون با من تموم کرد البته خودش بهم نگفت کنجکاوی من باعث شد بفهمم با کسی آشنا شده و کلی چیز دیگه که فهمیدم. بعد یک سال رفته خواستگاریش و مثل اینکه به توافق نرسیدن با این همه خیانتی که در حقم کرده هنوز نمی تونم فراموشش کنم حتی بعد یک سالو نیم بهش اس ام اس هم زدم ولی جوابمو نداد. همش در حال چک کردنش هستم تو وایبرو تلگرامو .... خودم خسته شدم خیلی خسته ام نمی دونم چه طور راحت شم
    دوست عزیز
    سن خودتون و اون اقا چقدره؟
    چرا بهش پول میدین؟
    قبلا ازدواج کردین یا نکردین؟
    چرا با کسی دوست بودین که بهت علاقه ای نداشته؟
    امضای ایشان
    برای تشکرکردن به جای زدن پست میتوانید از دکمه ستاره زیر عکس کاربری استفاده کنید.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23783
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من 30 سالمه و اون 33 سالش بود. چون شکل مالی زیا داشت همیشه از من قرض می گرفت تا جایی که قرقض به چند میلیون رسید وبعد از اینکه با من تموم کرد و تو رابطه جدید بود بعد چند بار پیغام های من بعد از 6 ماه پولم رو اونم نه کامل برگردوند ولی با این همه بدی هنوز فراموشش نکردم. نه من ازدواج نکردم و این وابستگی اولم بود. اون هیچ وقت واضح نمی گفت دوستت ندارم همیشه جوری برخورد میکرد که من تو تردید بودم که دوستم داره یا نه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23370
    تشکـر
    43
    میزان امتیاز
    9

من 30 سالمه و اون 33 سالش بود. چون شکل مالی زیا داشت همیشه از من قرض می گرفت تا جایی که قرقض به چند میلیون رسید وبعد از اینکه با من تموم کرد و تو رابطه جدید بود بعد چند بار پیغام های من بعد از 6 ماه پولم رو اونم نه کامل برگردوند ولی با این همه بدی هنوز فراموشش نکردم. نه من ازدواج نکردم و این وابستگی اولم بود. اون هیچ وقت واضح نمی گفت دوستت ندارم همیشه جوری برخورد میکرد که من تو تردید بودم که دوستم داره یا نه
    اخه تو 6 سال دوست دخترش بودی و نفهمیدی تو رو نمیخاد واسه ازدواجش؟؟
    من فکر میکنم بدجوری با زندگی خودت بازی کردی همین...
    الانم که 1.5 ساله رفته هنوزم با این همه مسائل بهش فکر میکنی واقعا؟
    امضای ایشان
    برای تشکرکردن به جای زدن پست میتوانید از دکمه ستاره زیر عکس کاربری استفاده کنید.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23783
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

6سال خودمو گول زدم در اصل ولی الانم مثل احمقا دارم خودمو داغون میکنم

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23370
    تشکـر
    43
    میزان امتیاز
    9

6سال خودمو گول زدم در اصل ولی الانم مثل احمقا دارم خودمو داغون میکنم
    دوست عزیز
    چرا خودتو زندونی کردی و چرا خودتو و ارامش و خوشیتو متصل به کسی کردی که لیاقتتو نداره؟؟
    بهتر نیست رها کنیش بزار بره و دنبال چیزهایی باش که واقعا ارزش داره
    زندگی انسان ارزشمندتر از اونیه که اونو بریزی پای کسی که دوستت نداره و مدام بهش فکر کنی و ایشون بره با یکی دیگه
    این باعث میشه بخای تلافی کنی و زندگیتو تبدیل به جهنم کنی و تو خیال خودت انتقام بگیری و ....
    تو این 6 سال به خاطر ایشون شده خاستگاری رو رها کنی و بهش جواب رد بدی یا نه؟

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23783
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بله کسایی رو رد کردم که اون موقع به نظرم خیلی سطح پایین بودن و در حد خودم نمی دونستم جالبه الان که نگاه میکنم میبینم اونا چه زندگیای خوبی دارن و من چی... الانم که دیگه نه کسی به دلم میشینه نه مثل 4_5 سال پیش پیشنهاد خاصی .واقعا خسته ام

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23783
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

احساس میکنم زندگیمو باختم اونم به کسی که من تو زندگیش هیچ ارزشی نداشتم و فقط از طریق من می خواست خودشو بگشه بالا تو این یک سالو نیم خیلی سرچش میکردم فکر میکردم اگه تو زندگیش بخوره زمین دلم خنک میشه چون به من خیانت کرد ولی الانم که دو هفته هست فهمیدم با این طرف هم بعد 1/5 سال به نتیجه نرسید بازم آروم نشدم. اصلا نمیدونم چی می خوام

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22924
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

منم کسیکه دوسم نداشت و رفت رو نمیتونم فراموش کنم و همه جا چکش میکنم کاش سر عقل بیایم و به زندگیمون برگردیم

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

چقدر سخته كه ادم مي دونه اين حس يكطرفست بهتره با واقعيات كنار بيايد و به خودتون بقبولونيد كه ايشون فقط بخاطر منافع شخصي خودش با شما بوده و همبن موضوع سبب خواهد شد كه كم كم با واقعيت كنار بيايد.به خودتون بگيد اون اقا ارزش شما رو نداره و شمارو هم دوست نداره و صرفا جهت منافع خودش بوده حتي به نظرم بهتره خودتون رو سرزنش كنيد .سعي كن شمارش رو پاك كني حتي اگر حفظ باشي فراموش مي كني بعد يك مدت .از تلگرام و برنامه هاي ديگه هم حسابشو پاك كن يه مدت به خودت سختي بده ادم يك ماه دو ماه حتي شش ماه هم در عذاب باشه بهتر از اينه يك عمر پشيمان زندگي كنه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)