نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: از بین بردن حس تنهایی

779
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32473
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

از بین بردن حس تنهایی

با سلام
    پسری هستم 25 ساله . من تا الان خیلی دورم شلوغ بود و همیشه دوست و رفیق زیاد داشتم . اما متاسفانه کم کم از آنها خیلی نامردی و.. دیدم و الان حس میکنم خیلی خیلی تنهام. و واقعا هیچ کس را ندارم.
    الان که ناراحتی و اعصاب خوردی زیادی پیدا کردم.
    دلم میگیره. سرم درد میگیه و حتی شب ها خوابم نمیبره.
    چکار کنم به نظر شما؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25493
    تشکـر
    83
    تشکر شده 91 بار در 58 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : تنهایی

باید بری سر یه کار سنگین صبح بری تا بعد از ظهر وقتی هم که اومدی خونه انقدر خسته ای که خودش خوابت می بره

فرستاده شده از E2333ِ من با Tapatalk
    امضای ایشان
    esmiz

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

همیشه باید تعادل رو در روابط دوستی حفظ کنی نه اونجوری که نخوای باکسی حرفی نزنی و به همه بی اعتماد باشی و نه اینکه همه رو مثله برادر بدونی و صمیمت زیادی داشته باشی و سعی کن همیشه یه مرز مشخصی تو دوستی باهاشون داشته باش و رازهاتو و اهدافتو برای هر کسی بازگو نکن .
    من خودم شخصا شیوه ی با همه باش و با هیچ کس نباش رو پیش میگیرم یعنی سعی میکنم با همه صحبت کنم از تجربیات همه بهره ببرم و درعین حال با کسی صمیمی نباشم چون هر کسی تو ذاتش یه حس خودخواهی میتونه داشته باشی که بخوات با پی بردن از اهداف دیگران خودشون پیشی بگیرن و موفق بشن وشما باید این موضوع رو بپذیرید و این شما هستید که باید سطح انتظاراتتونو کم کنید و به تنهایی و با تکیه بر تواناییتون به اهدافتون برسید. و در صورتی که میخواین دوستی داشتید اگر میخواهید خوبی بهشون کنید اولا بدون توقع و انتظار باشه ( یعنی انتظار نداشته باش که بخوان جبران کنن) در ثانی سعی کن از اهدافت به کسی نگی (راهنمایی رو در حد اطلاعاتت انجام بده ولی اهداف ایندتو هرگز نگو)
    بهتره به جای اینکه روی تنهاییتون تمرکز کنید به اهدافتون فکرکنید برنامه کوتاه مدت و بلند مدت برای رسیدن به اهدافتون بریزید چرا که گاهی همین تنهایی باعث میشه شما سریعتر به موفقیت برسید و تمرکزتون بیشتر خواهد بود .به کتابخونه باشگاه وکلاس زبان یا... وقتتونو پرکرد تا جوان هسید میتونید پیشرفت کنید و چیزهای جدید یاد بگیرید درحالی در اینده فرصت برای تنهایی نخواهید داشت
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

4. 2 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18129
    تشکـر
    529
    تشکر شده 195 بار در 125 پست
    میزان امتیاز
    9

تا وقتي واسه ي مردم ارزش داري ك رازي داشته باشي پس هميشه سعي كن ي سري چيزا رو هميشه نگه داري و ب هركسي نگي.
    امام علي (ع) ميگه:
    با دشمنت ي جوري رفتار كن كه اگه فردا باهاش صلح كردي شرمنده نشي.
    و با دوستت يه جوري رفتار كن كه اگه فردا باهاش دشمن شدي چيزي نداشته باشه ازت ك رسوات كنه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : از بین بردن حس تنهایی

براي مقابله با تنهايي راههاي زيادي وجود دارد به چند شيوه توجه كنيد:
    - شركت در فعاليتهاي جمعي ( موسيقي ، تئاتر، شعرخواني ، كوهنوردي .) شركت در فعاليتهاي مفرح ذهن مارا از احساس تنهايي بر مي گيرد و به خود مشغول مي دارد به اينكه فردا چه كارهايي را بايد به سامان برسانم ، چه برنامه اي براي بهتر پيش بردن كار ريخته شود و … اين فعاليتها مستقيماً روي خلق و خوي ما تأثير مي گذارد و همچنين در اين جمعها مي توان افراد با علائق مشترك خود را ببينيم با آنها در تبادل نظر باشيم و از آنها مهارتهاي بيشتري را كسب كنيم و براي كسب مهارتهاي بيشتر انگيزه وافري به آينده ايجاد گردد. ما نياز داريم خود را موظف به رويا رويي با ديگران كنيم با آنها صحبت كنيم – قدم بزنيم ، طرح بريزيم و اجرا كنيم.
    - از دوستانتان بخواهيد دركارهايتان و همچنين كشف محيطهاي تازه شما را ياري بخشند.
    - فعالانه در باشگاههاي ورزشي شركت نمائيد و از تمرين و ورزش احساس لذت كنيد.
    - ساعاتي را با دوستان به تفريح بپردازيد ( پارك ، جشن تولد و...)
    - ساعاتي را به مطالعه با دوستان اختصاص دهيد تا بتوانيد از توانائيهاي آنان در رفع مسائل درسي سود جوئيد و يا بالعكس سود برسانيد.
    - خود را غرق تلاش و اشياي خارج از خود كنيد.
    - در علايق خود تنوع ايجاد كنيد.
    - بدنبال اشخاص يا اشيايي بگرديد كه بتوانيد صادقانه مجذوب شويد.
    - خودتان را با زبان يا به زور وادار به فعاليت كنيد.

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

7. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)