نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: از خودم بیزار شدم...

596
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8935
    تشکـر
    23
    تشکر شده 18 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

از خودم بیزار شدم...

سلام؛‌من یه دخترم 23 سالمه. از بچگی همیشه حس میکنم همه آدمها از من بالاترن از همه نظر... هیچوقت اجازه اینکه با دوستام بیرون یا خونشون برم نداشتم تمام دوستیه من مربوط به دوران مدرسه و داخل مدرسه محدود،‌ واسه تنها بیرون رفتن یکمی سخت گیرن (البته من خودم اونقدر میدونم که هرجایی نباید برم و هرکار خلافی نباید انجام بدم) و این تنهایی باعث شد که به دنیای چت قدم بذارم توی چت با یه پسری آشنا شدم که خارج از ایران زندگی میکنه البته تاجیک هستن اولا فقط یه چت ساده بود اما بعد از حدود یکسال که از کل زندگی هم با خبر شدیم و به هم علاقه مند...تقریبا 24 ساعت با هم صحبت میکنیم و از نظر عقلانی هم که به قضیه نگاه میکنم میبینم همون کسیه که میخوام سال گذشته یکبار به ایران سفر کرد البته بعد از 3 سال چت کردن و همو دیدیم قراره دو ماه دیگه دوباره برای دیدن من به ایران بیاد... به خانوادم جای اینکه این آقا رو معرفی کنم گفتم که میخوام برای ادامه تحصیل به خارج بروم البته این آقا بیشتر موافق این بودند که من به خانوادم معرفیش کنم و بیاد خواستگاری
    با این اتفاقاتی که برام افتاد متوجه شدم علاوه بر اینکه در بین جمع تنهام، اعتماد به نفس خیلی پایینی دارم و خیلی ترسو هستم و همه این اخلاقیات باعث شده من نتونم هیچ کاری انجام بدم و اون چیزایی که تو زندگیم میخوام به دست بیارم...
    نمیدونم باید چیکار کنم یه جورایی بلاتکلیف موندم با اخلاقیاتم با آدمهای تو زندگیم... من همیشه سعی میکنم همه رو درک کنم اما هیچکس منو درک نمیکنه...
    امضای ایشان
    دلـم نـه عـشق مـیخواهد .. نـه احـساسات قـشنگ ...
    نـه ادعـاهای بـزرگ .. نـه بـزرگهای پـر ادعـا ...
    دلـم یـک دوسـت مـیخواهد ...
    کـه بـشود بـا او حـرف زد ...
    و بـعد پشیـمان نـشد ...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21119
    تشکـر
    252
    تشکر شده 188 بار در 121 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : از خودم بیزار شدم...

خب اصلا دلیل اینکه فکر می کنی همه از شما بالاترن و در جمع تنهایی خودش نداشتن اعتماد به نفسه. شما باید نکات مثبتی رو که خودت داری و دیگران ندارن در نظر بگیری و ببینی چندان هم از بقیه کمتر نیستی. در جمع تو بحثا شرکت کن و خودت نشون بده.
    امضای ایشان

تنها کسی که با من درست رفتار می کند، خیاط من است
    که هربار اندازه های جدیدم را می گیرد. بقیه به همان اندازه های قبلی چسبیده اند
    و توقع دارند من خودم را با آنها جور کنم.

جرج برنارد شاو

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20203
    تشکـر
    429
    تشکر شده 847 بار در 477 پست
    میزان امتیاز
    9

اعتماد به نفس ضعیف احتمالا برمیگرده به اینکه تو گذشته شما رو سرخورده کرده باشن یا خجالت زده ...
    ولی هر آدمی یه ویژگی هایی داره که تو هیچ کدوم از ادمای دنیا نیس...بگرد و پیداش کن ... این یه اصل از زندگیه ...اگه اینده ات واست مهمه ...موضوع رو به خانوادت بگو تا کمکت کنن

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8935
    تشکـر
    23
    تشکر شده 18 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط yasaman... نمایش پست ها
    اعتماد به نفس ضعیف احتمالا برمیگرده به اینکه تو گذشته شما رو سرخورده کرده باشن یا خجالت زده ...
    ولی هر آدمی یه ویژگی هایی داره که تو هیچ کدوم از ادمای دنیا نیس...بگرد و پیداش کن ... این یه اصل از زندگیه ...اگه اینده ات واست مهمه ...موضوع رو به خانوادت بگو تا کمکت کنن
    خیلی دلم میخواد که موضوع رو بگم اما میدونید میترسم بگم و با مخالفت بدون تحقیقشون مواجه بشم.خانوادم یکمی سنتی هستن...
    امضای ایشان
    دلـم نـه عـشق مـیخواهد .. نـه احـساسات قـشنگ ...
    نـه ادعـاهای بـزرگ .. نـه بـزرگهای پـر ادعـا ...
    دلـم یـک دوسـت مـیخواهد ...
    کـه بـشود بـا او حـرف زد ...
    و بـعد پشیـمان نـشد ...

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط azam_b نمایش پست ها
    سلام؛‌من یه دخترم 23 سالمه. از بچگی همیشه حس میکنم همه آدمها از من بالاترن از همه نظر... هیچوقت اجازه اینکه با دوستام بیرون یا خونشون برم نداشتم تمام دوستیه من مربوط به دوران مدرسه و داخل مدرسه محدود،‌ واسه تنها بیرون رفتن یکمی سخت گیرن (البته من خودم اونقدر میدونم که هرجایی نباید برم و هرکار خلافی نباید انجام بدم) و این تنهایی باعث شد که به دنیای چت قدم بذارم توی چت با یه پسری آشنا شدم که خارج از ایران زندگی میکنه البته تاجیک هستن اولا فقط یه چت ساده بود اما بعد از حدود یکسال که از کل زندگی هم با خبر شدیم و به هم علاقه مند...تقریبا 24 ساعت با هم صحبت میکنیم و از نظر عقلانی هم که به قضیه نگاه میکنم میبینم همون کسیه که میخوام سال گذشته یکبار به ایران سفر کرد البته بعد از 3 سال چت کردن و همو دیدیم قراره دو ماه دیگه دوباره برای دیدن من به ایران بیاد... به خانوادم جای اینکه این آقا رو معرفی کنم گفتم که میخوام برای ادامه تحصیل به خارج بروم البته این آقا بیشتر موافق این بودند که من به خانوادم معرفیش کنم و بیاد خواستگاری
    با این اتفاقاتی که برام افتاد متوجه شدم علاوه بر اینکه در بین جمع تنهام، اعتماد به نفس خیلی پایینی دارم و خیلی ترسو هستم و همه این اخلاقیات باعث شده من نتونم هیچ کاری انجام بدم و اون چیزایی که تو زندگیم میخوام به دست بیارم...
    نمیدونم باید چیکار کنم یه جورایی بلاتکلیف موندم با اخلاقیاتم با آدمهای تو زندگیم... من همیشه سعی میکنم همه رو درک کنم اما هیچکس منو درک نمیکنه...
    با روشی که شما در پیش گرفتید و عدم شناختی که از ایشون وجود داره راه رو به اشتباه دارید طی میکنید

شما بخاطر گذشته بسته ای داشتید به فکر تراشیدن بهانه برای درست جلوه دادن این کارتون هستید

چیز زیادی نمیشه به شما گفت چون چنین رفتارهای آنی و احساسی سرانجام خوبی نداشته و ندارن

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    021-88472864
    021-22689558

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)