نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: ترس از اشتباه

794
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16229
    تشکـر
    2
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

ترس از اشتباه

من نزدیکه چندساله اعتماد بنفسمو از دست دادم.قبلا نه اینکه از اعتماد بنفس بالایی برخوردار باشم نه اما به این حدم نبود.اصلا تو یه جمع جدید میرم نمیتونم با کسی ارتباط برقرار کنم خیلی از این موضوع ناراحتم من توی یه شهر دیگه زندگی میکنم با خانواده همسرم الان پنج ساله که تو این شهر زندگی میکنم اما جز خانواده همسرم دیگه با کسی رفت وامد ندارم حتی یه دوستم برای خودم ندارم.
    خیلی دلم میخواد برم سرکار اما حتی جرات اینو ندارم که برم دنبالش همش میترسم که نکنه تومحل کار یه کاری درست انجام ندم و مورد تمسخر دیگران بشم یا هر مشکل دیگه.من فوق دیپلم نقاشی دارم خیلی دلم میخواد تابلو بکشم و نمایشگاه بذارم اما متاسفانه حتی جرات اینکارو هم ندارم میترسم از عهده اش برنیام.
    واقعا دیگه از این وضع خسته شدم نمیدونم چکار کنم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : از دست دادن اعتمادبنفس

نقل قول نوشته اصلی توسط mahla69 نمایش پست ها
    من نزدیکه چندساله اعتماد بنفسمو از دست دادم.قبلا نه اینکه از اعتماد بنفس بالایی برخوردار باشم نه اما به این حدم نبود.اصلا تو یه جمع جدید میرم نمیتونم با کسی ارتباط برقرار کنم خیلی از این موضوع ناراحتم من توی یه شهر دیگه زندگی میکنم با خانواده همسرم الان پنج ساله که تو این شهر زندگی میکنم اما جز خانواده همسرم دیگه با کسی رفت وامد ندارم حتی یه دوستم برای خودم ندارم.
    خیلی دلم میخواد برم سرکار اما حتی جرات اینو ندارم که برم دنبالش همش میترسم که نکنه تومحل کار یه کاری درست انجام ندم و مورد تمسخر دیگران بشم یا هر مشکل دیگه.من فوق دیپلم نقاشی دارم خیلی دلم میخواد تابلو بکشم و نمایشگاه بذارم اما متاسفانه حتی جرات اینکارو هم ندارم میترسم از عهده اش برنیام.
    واقعا دیگه از این وضع خسته شدم نمیدونم چکار کنم.

دوست عزیز بهتره در این مورد با مشاوری مجرب مشورت کنید

ریشه چنین ترسی در شما باید شناخته و خشکانده بشه

شما باید بدونید هر اتفاقی بیفته خود شما هستید که تصمیم گیری میکنید و باید تغییر کنید

بهتره با توجه به رشته نقاشی در کلاسهای ارشاد شرکت کنید

میتونید رشته خودتون رو عرضه و دوستان خوبی رو هم پیدا کنید

ولی باید برای استارت اول همسرتون به شما کمک کنه و از راهنمایی مشاوری مجرب بهره ببرید

در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    021-88472864
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد