صفحه 2 از 2 12
نمایش نتایج: از 51 به 54 از 54

موضوع: مخالفت خانواده با خواستگارم

3319
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15307
    تشکـر
    1,185
    تشکر شده 204 بار در 134 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : از لحاظ روحی خیلی پریشونم

سلام
    ب مامانتون حقيقت رو بگيد اگه راضي نشدن قانوني اقدام کنيد.دادگاه خانوادت رو مجبور ب رضايت ميکنن،اگه باز راضي نشدن ي نامه بهت ميدن ک بري ثبت و عقد کني.
    واقعا نميدونم بعضي خانواده ها چرا اينقد چوب لاي چرخ جوونها ميذارن!!!انگاري خودشون از اول پنجاه ساله دنيا اومدن!

2. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط atoosa66 نمایش پست ها
    سلام
    ب مامانتون حقيقت رو بگيد اگه راضي نشدن قانوني اقدام کنيد.دادگاه خانوادت رو مجبور ب رضايت ميکنن،اگه باز راضي نشدن ي نامه بهت ميدن ک بري ثبت و عقد کني.
    واقعا نميدونم بعضي خانواده ها چرا اينقد چوب لاي چرخ جوونها ميذارن!!!انگاري خودشون از اول پنجاه ساله دنيا اومدن!
    اینجوری هم نمیشه گفت. من اعتقاد دارم خیلی از ازدواج هایی که بدون رضایت والدین انجام میشه، عاقبت خوبی نداره.
    درسته که برخی از مواقع مخالفتشون ممکنه منطقی نباشه ولی اغلب مواقع اونا چیزایی رو میبینن که جوونا ممکنه بهش اهمیت ندن.
    الان با صحبتهای این خانم، به نظر من خونواده منطقی دارن که حاضرن با دخترشون صادقانه راجع به مشکل بکارتشون حرف بزنن و کمکشون کنن.
    این خانم مدام تاکید میکنه خانواده شون بی دلیل مخالفت میکنن. آخه مگه میشه؟ حتما دلایلی دارن که چون از نظر ایشون پذیرفتنی نیست، اسم بی دلیل رو روش میذارن.
    هیچ پدرو مادری بد بچه شو نمیخواد. به نظر من دلیل خاصی وجود داره که خونواده ایشون حاضرن قید بکارت دخترشونو بزنن ولی تن به این وصلت ندن.
    کاش ایشون کمی بیشتر درباره دلایل مخالفت خونواده شون حرف میزدن.

3. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16127
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

این وسط دو تا مساله مطرحه : یکی اینکه یه چیزی یا رازی این وسط هست که پدر و مادرشون میدونن و به هر دلیلی نمیخوان یا نمیتونن به دخترشون بگن و بنابراین این خانم فکر میکنه خانواده شون دلیلی ندارن و مخالفتشون بیخوده . دوم اینکه واقعا دلیلی ندارن واین قضیه روی لج و لجبازی افتاده.هر دوی این مسائل ممکنه باشه.اگه فکر میکنین مورد اول درسته سعی کنین به یه نحوی اون مورد خاصو متوجه بشین شاید اون موقع حقو به خانواده تون دادید یا شایدم مشکلتون حل شد..اگه مورد دوم پیش اومده که سعی کنید قهر و لجبازی رو کنار بذارید و در نهایت احترام با خانواده تون حرف بزنید.رفتاری نشون ندید که پدر و مادرتون فکر کنن دارید باهاشون لجبازی میکنید تا به خواستتون برسید.چون اونا هم به غرورشون برمیخوره و کاری میکنن که که حرفشون به کرسی بشینه.در رابطه با مشکل بکارتت هم حتما با مامانت حرف بزن و متقاعدش کن که دلیل اصرارت به ازدواج این موضوع نیست.به هر حال بین مادر و دختر همیشه یه رابطه عاطفی قوی تر و صمیمیت بیشتر هست.از این حس قوی استفاده کن و مطمئن باش تنها کسی که میتونه بهت کمک کنه مادرته.اگه اونو قانع کنی پدرت هم صد در صد راضی میشه. ببین بین فامیل و آشناهاتون کی از همه بیشتر به مامانت نزدیکه و مامانت ارزش و احترام بیشتری واسش قائله و حرفشو گوش میده.اونو واسطه کن.
    من فکر نمیکنم این مشکل انقدر که طولانی شده لا ینحل باشه.احتمالا یه راهی هست که تا حالا نرفتی و شاید تاثیرش از همه راه ها بیشتر باشه.شاید بین اینهمه راه های مختلف و سخت یه راه ساده و پیش و پا افتاده راه حل مشکلت باشه.اونو پیدا کن.رگ خواب پدر و مادرتو پیدا کن..امیدوارم هر چی زودتر مشکلت حل بشه و هرچی به صلاحته پیش بیاد عزیزم

4. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18447
    تشکـر
    152
    تشکر شده 197 بار در 120 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام دوستان من به کمک نیاز دارم میتونید کمکم کنید

صفحه 2 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)