نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: استرس شدید و بی دلیل!!

764
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21826
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

استرس شدید و بی دلیل!!

با عرض سلام و خسته نباشید ، من دختری 15 ساله هستم ، برخلاف دوستان و هم سن و سالانم دوست پسر ندارم چون واقعن از این جور روابط بیزارم و عاقبتشو میدونم . خانواده م هم تقریبن مذهبی هستن.
    مدتی قبل (حدو شش ماه پیش) با پسرخالم رفته بودم بیرون که یکی از دوستاش منو دیده بود و به گفته ی خودش عاشق من شده بود من حرفش و باور نکردم و بهش محل ندادم ، ولی پسرخاله ی من کار اشتباهی کرد و شمارمو بهش داد ، خلاصه بعد از کلی پیام حاضر شدم باهاش حرف بزنم ، کم کم ادامه پیدا کرد شد یه دوستی ، البته نه اون دوستی هایی که الان بین دختر ها و پسر هاست ، یه دوستی معمولی ، حتی صحبت کردنامون هم مث دو تا پسر بود و حس نمیشد این رابطه بین دو جنس مخالفه ، یک روز از اتاقش عکسی فرستاد و گفت ببین چقد اتاقم کثیفه ، منم که اتاقم ناجورتر بود عکسی گرفتم و فرستادم ، گذشت ، تا این یه روز داشتم به عکسای تو گوشیم نگاه میکردم ، متوجه شدم عکس پرسنلیم که توی کمدم بوده توی عکس هست ، و از اون روز استرس هام شروع شد ، نکنه عکسو پخش کنه!
    خودمم میدونم استرسم بی دلیله، چون اون عکسی که فرستادم کیفیت چندانی نداشت و با زوم کردن روی عکس پرسنلی اصلن قیافم قابل تشخیص نبود!
    ولی بازم استرس های بی دلیلم ادامه داره ، اینم بگم که اون پسر واقعن پسر خوبیه و ازش خواستم رابطه رو تموم کنیم قبول کرد . بهش گفتم عکسهایی که دادمو پاک کن ، گفت تو ک به من عکس ندادی ، گفتم میدونم همون چند تا عکسی که از اتاقمو وسایلم بود ، گفت باشه پاک میکنم ، میگفت خیلی دوسم داره ولی چون راضی نیستم حاضره کنار بکشه ، در کل چون دوست پسرخالم هست میدونم پسر بدی نیست ولی هنوز بی دلیل استرس دارم ، شب ها خوابم نمیگیره و به شدت تپش قلب دارم
    همش فکر های بیخود تو سرمه ، همش میگم نکنه گوشیمو هک کنه عکسامو پخش کنه ، تروخدا کمکم کنید دارم دیوونه میشم از فکر خیال
    مرسی که خوندید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : استرس شدید و بی دلیل!!

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa11 نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید ، من دختری 15 ساله هستم ، برخلاف دوستان و هم سن و سالانم دوست پسر ندارم چون واقعن از این جور روابط بیزارم و عاقبتشو میدونم . خانواده م هم تقریبن مذهبی هستن.
    مدتی قبل (حدو شش ماه پیش) با پسرخالم رفته بودم بیرون که یکی از دوستاش منو دیده بود و به گفته ی خودش عاشق من شده بود من حرفش و باور نکردم و بهش محل ندادم ، ولی پسرخاله ی من کار اشتباهی کرد و شمارمو بهش داد ، خلاصه بعد از کلی پیام حاضر شدم باهاش حرف بزنم ، کم کم ادامه پیدا کرد شد یه دوستی ، البته نه اون دوستی هایی که الان بین دختر ها و پسر هاست ، یه دوستی معمولی ، حتی صحبت کردنامون هم مث دو تا پسر بود و حس نمیشد این رابطه بین دو جنس مخالفه ، یک روز از اتاقش عکسی فرستاد و گفت ببین چقد اتاقم کثیفه ، منم که اتاقم ناجورتر بود عکسی گرفتم و فرستادم ، گذشت ، تا این یه روز داشتم به عکسای تو گوشیم نگاه میکردم ، متوجه شدم عکس پرسنلیم که توی کمدم بوده توی عکس هست ، و از اون روز استرس هام شروع شد ، نکنه عکسو پخش کنه!
    خودمم میدونم استرسم بی دلیله، چون اون عکسی که فرستادم کیفیت چندانی نداشت و با زوم کردن روی عکس پرسنلی اصلن قیافم قابل تشخیص نبود!
    ولی بازم استرس های بی دلیلم ادامه داره ، اینم بگم که اون پسر واقعن پسر خوبیه و ازش خواستم رابطه رو تموم کنیم قبول کرد . بهش گفتم عکسهایی که دادمو پاک کن ، گفت تو ک به من عکس ندادی ، گفتم میدونم همون چند تا عکسی که از اتاقمو وسایلم بود ، گفت باشه پاک میکنم ، میگفت خیلی دوسم داره ولی چون راضی نیستم حاضره کنار بکشه ، در کل چون دوست پسرخالم هست میدونم پسر بدی نیست ولی هنوز بی دلیل استرس دارم ، شب ها خوابم نمیگیره و به شدت تپش قلب دارم
    همش فکر های بیخود تو سرمه ، همش میگم نکنه گوشیمو هک کنه عکسامو پخش کنه ، تروخدا کمکم کنید دارم دیوونه میشم از فکر خیال
    مرسی که خوندید

دوست عزیز از همین امروز تکلیفتون رو با خودتون مشخص کنید

و اونم اینکه وقتی تصمیم میگیرید در این روابط بی هدف وارد بشید چنین اتفاقی هم ممکنه بیفته

باید بدونید چنین روابط آزمون و خطایی سختی و خطراتی داره که اگر توان استرس و کنترلش رو ندارید بهتره اصلا" واردش نشید

در ضمن اطمینان داشته باشید در این دنیای بزرگ اطلاعات عکس شما به دردی نمیخوره که خودتون رو نگران کردید

فقط توصیه میکنم نسبت به این موضوع حساس نباشید تا کنجکاوی طرف مقابل رو تحریک نکنید و در واقع خودتون ترغیبش کنید تا برعلیه شما استفاده بشه

وقتی خریدار ترس و نگرانی نبودید دلیلی برای استرس وجود نداره
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21172
    تشکـر
    13
    تشکر شده 203 بار در 81 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : استرس شدید و بی دلیل!!

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa11 نمایش پست ها
    مرسی که خوندید

سلام دوست عزیز
    به نظر میرسد که نکات دیگری هم وجود دارد که مایل به بیانش نمیباشید . چون همانطور که خودتان مطرح کردید این ترس بی دلیل است و لزومی ندارد که فکرتان را مشغول تجزیه و تحلیل ان نمایید.
    مهسا جان برای غلبه بر ترس ابتدا باید ترستان را شناسایی کنید. همان چیزی که از ان میترسید را پیدا کنید و نهایت این ترس را تصور نمایید.
    اگر عکس شما پخش شود چه خواهد شد؟
    اگر گوشی شما را هک کند چه اتفاقی خواهد افتاد؟ان موقعیت را در ذهنتان تصور کنید.
    توجه داشته باشید
    موقعیتهایی که از ان میترسید به شما اسیبی نزده اند و این تنها ترس شما از ان موقعیت است که به شما اسیب میزند
    اگاه شوید که ترس، باعث نا آرامی در زندگی شما خواهد شد، نه ان موقعیت که ممکن است هیچ وقت رخ ندهد و یا به ان شدتی که شما تصور میکنید نباشد.
    نگرانی از اتفاقات اینده ریشه در اضطراب دارد برای رهایی از ان باید در زمان حال زندگی کنید .
    چنانچه حساسیت بیشتر به این موضوع نشان دهید نقطه ضعفی خواهد شد برای شما.
    اگر مسایل دیگری وجود دارد که تمایلی به مطرح کردنشان در مکان عمومی ندارید میتوانید از مشاوره تلفنی استفاده نمایید.
    9092301539 شهروندان تهرانی
    9099070354 سراسر نقاط ایران
    بدون گرفتن صفر و با تلفن ثابتتماس بگیرید
    موفق باشید
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 1399099896.jpg  
    امضای ایشان
    نیازی نیست انسانها را امتحان کنید کمی صبر کنید خودشان امتحانشان را پس میدهند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)