نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: استرس همیشگی

1057
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4248
    تشکـر
    2
    تشکر شده 14 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

Question استرس همیشگی

سلام ، دختری30ساله ام. ازکودکی در خاواده ای پراز دعوا زندگی می کردم ، درواقع استرس همیشه همراهم بوده، از اونجایی که من کلا روحیه حساسی هم داشتم خیلی آسیب دیدم. تپش قلب داشتم که با مصرف دارو خوب شدم.خیلی سعی کردم نسبت به چیزی حساس نباشم و واکنش نشون ندم و تا حدودی موفق شدم. اما یه ترسی همیشه با من همراهه مثلا نزدیک غروب که میشه بی دلیل استرس شدیدی میگیرم. یا فکر میکنم اگه این کار رو انجام بدم یا ندم اتفاق بدی میافته، با دیدن بعضی آدما که باعث دعوا میشدن احساس بدی بهم دست میده و حتی از نگاه کردن بهشون میترسم ، که نکنه جذب زندگیمون بشن، با دیدن این آدما ترس منو میگیره و حتی از تصور کردن قیافشون میترسم تا حدی که دیگه نمیتونم کاری انجام بدم چون فکر اون آدما میاد تو ذهنم میترسم اگه کاری انجام بدم اتفاق بدی بافته. لطفا کمکم کنید من ار این حالت عذاب میکشم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : استرس همیشگی

نقل قول نوشته اصلی توسط یکتا نمایش پست ها
    سلام ، دختری30ساله ام. ازکودکی در خاواده ای پراز دعوا زندگی می کردم ، درواقع استرس همیشه همراهم بوده، از اونجایی که من کلا روحیه حساسی هم داشتم خیلی آسیب دیدم. تپش قلب داشتم که با مصرف دارو خوب شدم.خیلی سعی کردم نسبت به چیزی حساس نباشم و واکنش نشون ندم و تا حدودی موفق شدم. اما یه ترسی همیشه با من همراهه مثلا نزدیک غروب که میشه بی دلیل استرس شدیدی میگیرم. یا فکر میکنم اگه این کار رو انجام بدم یا ندم اتفاق بدی میافته، با دیدن بعضی آدما که باعث دعوا میشدن احساس بدی بهم دست میده و حتی از نگاه کردن بهشون میترسم ، که نکنه جذب زندگیمون بشن، با دیدن این آدما ترس منو میگیره و حتی از تصور کردن قیافشون میترسم تا حدی که دیگه نمیتونم کاری انجام بدم چون فکر اون آدما میاد تو ذهنم میترسم اگه کاری انجام بدم اتفاق بدی بافته. لطفا کمکم کنید من ار این حالت عذاب میکشم.
    دست عزیز خیلی از این مشکلات با رفتار درمانی قابل اصلاح هستند ...

گاهی باید خودت رو در اون ترس بندازی تا ببینی که خود احساس ترس بیشتر از خود اون کار ترس داره

مثلا" غروب بیرون برید و خودتون رو در معرضش قرار بدید .. متوجه خواهید شد تمام این افکار تلقینی بوده که برای خودتون ساختید

با دوستی برای پیاده روی در غروب قرار بذارید و خودتون رو از این تلقینات خارج کنید ...

از طرفی با مشاوری متعهد مشورت کنید .. و تمام موارد زندگی رو براشون توضیح بدید ...

با رفتار درمانی میتونید این حالات رو ترک کنید
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7919
    تشکـر
    128
    تشکر شده 112 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : استرس همیشگی

دوست عزيز شما با مراجعه به روانشناس مجرب و هيپنوتراپ مي تونيد اين ترس هاي غير معمول يا به اصطلاح فوبي ها رو از خودتون دور كنيد در كنار اون پياده روي يا حتي تفريحاتي كه دوست داريد مي تونه آرامش بده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)