نمایش نتایج: از 1 به 17 از 17

موضوع: استرس و پانیک

2497
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9565
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

استرس و پانیک

سلام.
    من 29 سالمه.از بچگی استرس و اضطراب داشتم.مثلا وقتی میخواستم برم یه جای جدید با آدمای جدید یا میخواستم بشینم توی ماشین یا اتوبوس.وقتی حدودا 20 سالم بود این استرس رو بدنم هم تاثیر میذاشت ولی نه خیلی مثلا وقتی استرس میگرفتم حتما باید میرفتم توالت و یکم بدنم میلرزید.واسترسم جوری بود که زود تموم میشد و ادامه پیدا نمیکرد.یعنی وقتی عامل استرس رفع میشد حالم خوب میشد و احساس خوبی پیدا میکردم .من برای رفتن به مکان های جدید و حتی وقتی بهم میگفتن که قراره برم یه جای جدید و یه شغل جدید استرس میگرفتم واسه همین زیاد دنبال شغل نبودم بعضی وقتها هم که حس میکردم مریضم بازم استرس میگرفتم و همش فک میکردم یه مریضی لا علاج دارم و دارم میمیرم..کلا با فکر کردن به مریض شدن استرس میگرفتم.ولی بازم زیاد اذیت نمیشدم بعضی وقتها هم حس میکردم اصلا خودمو نمیشناسم و اصلا نمیتونم تمرکز کنم نمیدونم اینم ربطی به استرس داشته یا نه.در ضمن من همیشه فشارم روی 13 یا 14 هستش و ضربان رو 80 البته قرص مصرف نمیکردم....تا 5 ماه پیش که یه روز صبح که بیدار شدم دیدم نمیتونم نفس بکشم و این 10 دقیقه طول کشید و خوب شدم چند روز بعدش بازم این حالتو پیدا کردم و به خودم گفتم که احتمالا مشکل قلبی پیدا کردم و دکتر رفتم و نوار قلب گرفتن و گفتن چیزی نیست.. یه روز غروب یهو بدون هیچ دلیل حالم بد شد قفسه سینم داغ شد و حس خیلی بدی پیدا کردم حس میکردم دارم دیونه میشم و روحم داره از بدنم جدا میشه و این بدن مال خودم نیست و دارم میمیرم همون موقع رفتم پیش دکتر قلب که پنج شنبه یود و رفته بود و مجبور شدم برم پیش دکتر داخلی و گفت احتمالا مشکل قلبی پیدا کردی و منو توو ccu بستری کرد تا شنبه دکتر قلب بیاد. خودم هم به خودم میگفتم که دارم سکته قلبی میکنم.. توی بیمارستان همون شب همه آزمایشا رو گرفتن ظاهرا چیزیم نبود ولی من بدنم به شدت میلرزید و قفسه سینم و دستام و سرم داغ بود و قرص زیر زبونی نیتروژل بهم دادن و انگاری پروپرانونول و سیتولپرام هم بهم میدادن.شبش تا میخواستم بخوابم قفسه سینم به شدت داغ میشد.تا شنبه که رفتم پیش دکتر قلب و اکو گرفت از قلبم و گفت قلبم مشکل نداره و استرس دارم.من تا 1 هفته شب و روز همون حس بد رو داشتم حس شدید ناامیدی و مرگ و شبا موقع خواب قفسه سینم داغ میشد این یک هفته همون پروپرانونول و سیتولپرام رو میخوردم تا کم کم خوب شدم و دیگه قرص نخوردم.. از اون به بعد من خیلی بیشتر استرس میگیرم بیشتر وقتها بعد از ظهر و غروب این حس بی دلیل میاد سراغم و این استرس حالمو بد میکنه و ناامیدی شدید میاد سراغم الان چند روزه این جوری شدم وقتی این حالت رو دارم وقتی هواسمو پرت میکنم یکم بهتر میشم ولی دوباره همون حس بد بهم دست میده جدیدا توی پاهام احساس تپش و نبض میکنم و سرم و دستام و قفسه سینم داغ میشه و پاهام میلرزه.. شهر ما دکتر روانپزشک نداره که برم پیشش.من خودم خیلی مطلب راجع به این موضوع خوندم و به این نتیجه رسیدم که پانیک دارم... همش میترسم که حالم دوباره مثل 5 ماه پیش بد بشه و دیگه خوب نشه.... از دکتر هم میترسم نمیدونم چرا این چند وقت هم توو اینترنت دیدم خیلیا این بیماری رو دارن و چند ساله که در گیرش هستن و همین حالم بدتر کرده... کلا ترس همیشه توو زندگیم بوده ولی الان خیلی بیشتر شده... حالا به نظرتون من چکار کنم میتونم دوباره همون سیتالپرام و پروپرانونول رو بخورم اون 1 هفته که مصرف میکردم تاثیر زیادی روم نداشت شایدم باید بیشتر مصرف میکردم.. اگه میشه کمکم کنید خیلی احساس ناتوانی میکنم
    ویرایش توسط amir82 : 12-10-2014 در ساعت 10:44 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : استرس و پانیک

دوست من شما قوی تخیل توپییی داری
    چون به خاطر یه افسردگی ساده انقدر فکر و خیال کردی که قلبت و مغزت باهم دیگه ترکیده
    بازم ناامیید نباش
    مغزو قلب مهمترین اندام وجود آدمیه که هر 2 با هم دیگه هم آهنگ کار میکنن
    اگر یکی از اینا مشکل داشته باشه اون یکی هم مشکل دار میشه
    من 2 سال پیش مشکل تورو داشتم میترسیدم برم تو مدرسه
    همش حس میکردم تو مدرسه قراره بکشنم (خخخخخخ عجب احمقی بوذم)
    و بعد از مدتی رگ گردنم به دشت درد میکرد به حدی که حس مییکردم دارم خفه میشم یه سریم اشکم و در آورد
    بعد از چند ماه قلب دردام شروع شد یعنی وقتی ناراحت میشدم قفسه سینه ام تیر میکشد
    اتفاقا مثل تو دکترم رفتم گفت هیچیت نیست
    من فهمیدم مشکلم چیه و درمانش کردم
    مشکل من ترس و بودن و افسرده بودننه
    شما میترسی و باید این ترس و از بین ببری
    به آدما اهمیت خاصی میدی که این موضوع باید حل بشه
    آدما رو میبینی ؟؟؟؟همه اشون یه خراب کاری ها داشتن تو زندگیشون
    حتی اونایی که خیلی ها قبولشون دذارن
    پس یایدت باشه همه یه بدی هایی داریم که به خاطر غرور و سیاست به کسی نمیگیم (ولی باید باهوش باشی یو بفهمی از رفتارهاشون )
    اگر آدما رو همونجوری که هستن ببینی میفهمی که نباید ازشون بترسی
    درسته بعضی ها سگ صفتن و گار میگیرن اما یادت باشه تو یه انسانی هیچکس حق نداره بهت آسیبی برسونه
    قدم دوووم دل به دریا زدنه
    یعنی باید تنت بخاره واسه دردسر و استرس هر وقت حس کردی داری هول میشی و استرس گرفته ات
    همش تو مغزت تکرار کن من باید این کارو بکنم
    اینجوری مغز ت و مجبرو به کاری میکنی که میخوای انجام بدی
    و وقتی این کارو انجام بدی بعد از یه مدت به شرایط عادت میکنی و استرست کمتر و قابل کنترل میشه
    یه هندزفری با خودت داشته باش تا هر وقت هول شدی و استرس گرفتی بکن تو گوشت و آهنگایی گوش کن که مغزت و منحرف کنه
    مثلا آهنگای خیلی غمگین ییا خیلی شاد

قدم بعدیت افزایش قدرت بدنی و روحیه
    با ورزش های سنگین مثل رزمی
    مثل نماز تو مسجد (البته چون میترسی جایی بری بهتره اول فرادا بخونی بعدش یکم که حالت خوب شد برو مسجد و توجمع نماز بخون)
    ساعت هایی از روز و تنها بشین و تو یه اتاق و یه آهنگ بی کام و آرامش بخش گوش کن و به خودت فکر کن و اخلاقا و افکارتو به چالش بکش

اگرم ناامید هستی بگو الکی این همه کلمه تایپ کردم
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

3. کاربران زیر از Reepaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9565
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

شما روانپزشک خوب سراغ ندارین؟

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط amir82 نمایش پست ها
    سلام.
    من 29 سالمه.از بچگی استرس و اضطراب داشتم.مثلا وقتی میخواستم برم یه جای جدید با آدمای جدید یا میخواستم بشینم توی ماشین یا اتوبوس.وقتی حدودا 20 سالم بود این استرس رو بدنم هم تاثیر میذاشت ولی نه خیلی مثلا وقتی استرس میگرفتم حتما باید میرفتم توالت و یکم بدنم میلرزید.واسترسم جوری بود که زود تموم میشد و ادامه پیدا نمیکرد.یعنی وقتی عامل استرس رفع میشد حالم خوب میشد و احساس خوبی پیدا میکردم .من برای رفتن به مکان های جدید و حتی وقتی بهم میگفتن که قراره برم یه جای جدید و یه شغل جدید استرس میگرفتم واسه همین زیاد دنبال شغل نبودم بعضی وقتها هم که حس میکردم مریضم بازم استرس میگرفتم و همش فک میکردم یه مریضی لا علاج دارم و دارم میمیرم..کلا با فکر کردن به مریض شدن استرس میگرفتم.ولی بازم زیاد اذیت نمیشدم بعضی وقتها هم حس میکردم اصلا خودمو نمیشناسم و اصلا نمیتونم تمرکز کنم نمیدونم اینم ربطی به استرس داشته یا نه.در ضمن من همیشه فشارم روی 13 یا 14 هستش و ضربان رو 80 البته قرص مصرف نمیکردم....تا 5 ماه پیش که یه روز صبح که بیدار شدم دیدم نمیتونم نفس بکشم و این 10 دقیقه طول کشید و خوب شدم چند روز بعدش بازم این حالتو پیدا کردم و به خودم گفتم که احتمالا مشکل قلبی پیدا کردم و دکتر رفتم و نوار قلب گرفتن و گفتن چیزی نیست.. یه روز غروب یهو بدون هیچ دلیل حالم بد شد قفسه سینم داغ شد و حس خیلی بدی پیدا کردم حس میکردم دارم دیونه میشم و روحم داره از بدنم جدا میشه و این بدن مال خودم نیست و دارم میمیرم همون موقع رفتم پیش دکتر قلب که پنج شنبه یود و رفته بود و مجبور شدم برم پیش دکتر داخلی و گفت احتمالا مشکل قلبی پیدا کردی و منو توو ccu بستری کرد تا شنبه دکتر قلب بیاد. خودم هم به خودم میگفتم که دارم سکته قلبی میکنم.. توی بیمارستان همون شب همه آزمایشا رو گرفتن ظاهرا چیزیم نبود ولی من بدنم به شدت میلرزید و قفسه سینم و دستام و سرم داغ بود و قرص زیر زبونی نیتروژل بهم دادن و انگاری پروپرانونول و سیتولپرام هم بهم میدادن.شبش تا میخواستم بخوابم قفسه سینم به شدت داغ میشد.تا شنبه که رفتم پیش دکتر قلب و اکو گرفت از قلبم و گفت قلبم مشکل نداره و استرس دارم.من تا 1 هفته شب و روز همون حس بد رو داشتم حس شدید ناامیدی و مرگ و شبا موقع خواب قفسه سینم داغ میشد این یک هفته همون پروپرانونول و سیتولپرام رو میخوردم تا کم کم خوب شدم و دیگه قرص نخوردم.. از اون به بعد من خیلی بیشتر استرس میگیرم بیشتر وقتها بعد از ظهر و غروب این حس بی دلیل میاد سراغم و این استرس حالمو بد میکنه و ناامیدی شدید میاد سراغم الان چند روزه این جوری شدم وقتی این حالت رو دارم وقتی هواسمو پرت میکنم یکم بهتر میشم ولی دوباره همون حس بد بهم دست میده جدیدا توی پاهام احساس تپش و نبض میکنم و سرم و دستام و قفسه سینم داغ میشه و پاهام میلرزه.. شهر ما دکتر روانپزشک نداره که برم پیشش.من خودم خیلی مطلب راجع به این موضوع خوندم و به این نتیجه رسیدم که پانیک دارم... همش میترسم که حالم دوباره مثل 5 ماه پیش بد بشه و دیگه خوب نشه.... از دکتر هم میترسم نمیدونم چرا این چند وقت هم توو اینترنت دیدم خیلیا این بیماری رو دارن و چند ساله که در گیرش هستن و همین حالم بدتر کرده... کلا ترس همیشه توو زندگیم بوده ولی الان خیلی بیشتر شده... حالا به نظرتون من چکار کنم میتونم دوباره همون سیتالپرام و پروپرانونول رو بخورم اون 1 هفته که مصرف میکردم تاثیر زیادی روم نداشت شایدم باید بیشتر مصرف میکردم.. اگه میشه کمکم کنید خیلی احساس ناتوانی میکنم
    سلام

متاسفانه عزیز شما داری حملات اضطرابی بودید که به علت عدم توجه ودرمان درست داره به حملات پنیک یا و حشت تبدیل میشه. که خودتون دارید میبینید که چقدر عذاب آور و رنج آوره.

نیاز به دارو و مشاوره دارید حتما. بهانه جویی نکنید حتما به شهری و روانکاو و روانپزشکی رجوع کنید والا عواقب بدتری خواهید داشت. موفق باشید

دکترا در روانشناسی

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9565
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

متاسفانه عزیز شما داری حملات اضطرابی بودید که به علت عدم توجه ودرمان درست داره به حملات پنیک یا و حشت تبدیل میشه. که خودتون دارید میبینید که چقدر عذاب آور و رنج آوره.

نیاز به دارو و مشاوره دارید حتما. بهانه جویی نکنید حتما به شهری و روانکاو و روانپزشکی رجوع کنید والا عواقب بدتری خواهید داشت. موفق باشید

دکترا در روانشناسی
    اینو که گفتین بیشتر ترسیدم.. بدنم داره میلرزه. الان که دکتر نیست اینجا.. چکار کنم الان اروم بشم?

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9565
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

یکم بهم امید بدین

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    میزان امتیاز
    12

یکم بهم امید بدین
    زندگی کن به فکر دیگرانم نباش
    چون ارزش ندارن به خاطرشون ناراحت بشی و استرس بگیری
    امضای ایشان

9. کاربران زیر از Reepaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

اینو که گفتین بیشتر ترسیدم.. بدنم داره میلرزه. الان که دکتر نیست اینجا.. چکار کنم الان اروم بشم?
    عزیزم آرام باش از ترسیدن هیچ مشکلی حل نشده و نمیشه تازه خودش مشکل سازه. من این حرف رو زدم که مسئله رو جدی بگیرید و بیراهه نرویدو در اینترنت و غیره به دنبال درمان و.... نباشید. پس آرام باشید

و در اولین فرصت به متخصص رجوع کنید. موفق باشید

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9565
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من امروز رفتم کاشان بیمارستان روانپزشکی متاسفانه دکترهاشون نبودن و یه رزیدنت منو معاینه کرد و قرص پروپرانونول و آلپرازولام و سیتالوپرام داد که مصرف کنم... ظهر یه نصفه سیتالپرام خوردم.. الان حالم بهتره... ولی یه چیز خیلی عجیبه الان اصلا حس بد و ناامیدی و لرزش و استرس ندارم ولی قفسه سینم و دستام داغه و وقتی سعی میکنم بخوابم این داغی خیلی بیشتر میشه... امکان داره من مشکل اختلال هورمون مثل کمبود تستسترون و یا کم کاری تیروئید داشته باشم؟چون فک کنم اینا باعث گرگرفتگی و افسردگی و اضطراب میشن گویا

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    میزان امتیاز
    12

من امروز رفتم کاشان بیمارستان روانپزشکی متاسفانه دکترهاشون نبودن و یه رزیدنت منو معاینه کرد و قرص پروپرانونول و آلپرازولام و سیتالوپرام داد که مصرف کنم... ظهر یه نصفه سیتالپرام خوردم.. الان حالم بهتره... ولی یه چیز خیلی عجیبه الان اصلا حس بد و ناامیدی و لرزش و استرس ندارم ولی قفسه سینم و دستام داغه و وقتی سعی میکنم بخوابم این داغی خیلی بیشتر میشه... امکان داره من مشکل اختلال هورمون مثل کمبود تستسترون و یا کم کاری تیروئید داشته باشم؟چون فک کنم اینا باعث گرگرفتگی و افسردگی و اضطراب میشن گویا
    من اطلاعات پزشکی زیادی ندارم اما کم کاری تیروئید زیاد ربططی به افسردگی نداره
    کمبود تستسرونم درسته تو افسردگی تاثیر میزاره
    اما فراموش نکن مهمترین عامل افسردگی رفتار ها و عادت های نادرست شماست
    عوض اینکه خودت و عوض کنی میخوای بیضه هات و عوض کنی؟؟؟؟
    عوض اینکه 2 روز دنیارو شاد و باشی وبخند ی دنبال قرص ی ؟؟؟
    بردادر من شما چیزیت نیست فقط زیادی فکر میکنی
    در حالی که فکر بدون عمل مفت نمی ارزه
    کل تفریحاتتت تو روز چیه ؟؟؟
    میشه بشموری؟؟؟
    امضای ایشان

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

پسر خوب

اینها واکنشهای طبیعی و موقت بدنه نسبت به دارو. اینکه حالت بهتره در جهت اضطراب و استرس خیلی خوبه مشخصه که دارو اثر گذاره پس به دارو ادامه میدی اگر طی 2 هفته عوارض جانبی (گر گرفتگی) ادامه داشت دوباره مراجعه میکنی. و به روانپزشک میگید تا دوز دارو را براتون تنظیم کنند.

اصلا دنبال عوارض دارو و ریسرچ کردن انها نباشید. نفس کشیدن هم عوارض جانبی داره!!

موفق باشید

دکترا در روانشناسی

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9565
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من چه وقت باید به روان شناس مراجعه کنم چون کلا آدم ناامید و منفی نگری هستم

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9565
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

متخصص اعصاب و روان همون روانپزشک میشه یا فرق میکنه؟
    روانشناس بالینی با روانپزشک چه فرقی میکنه؟

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    میزان امتیاز
    12

روانشناس رفتار درمانی میکنه
    روانپزشک دارو بهت میده
    خودت ببین به کدوم نیاز داری
    امضای ایشان

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6620
    تشکـر
    122
    تشکر شده 252 بار در 118 پست
    میزان امتیاز
    10

دوست عزیز سلام
    امیدوارم حالت کمی بهتر شده باشه.منم مثل تو دچار این حملات شدم.میدونم چقدر حالت مزخرفیه.من حس میکردم الان دیوانه میشم یا حس میکردم تنهام و اتفاقی برام داره میافته که هیچکس نمیتونه کمکم کنه.خیلی وحشت بدی داشتم دل درد و ....
    از خوردن دارو و رفتن به دکتر هم بیشتر میترسیدم.حس میکردم اگه برم دکتر یه تشخیص اشتباه خواهد داد و قرصهاش منو بدتر خواهد کرد آخرشم دیوانه تمام میشم و زنجیرم میکنن به تخت.واسه همین از رفتن به پزشک طفره میرفتم.همسرم با هزار کلک و زبان بازی منو برد پیش یکی از دوستان که پزشک عمومیه.گفت برم ببینیم چی میگه.روانپزشک نیس که ازش بترسی.
    خلاصه ایشون برام کلی آزمایش نوشت.گفت اینا همش یا منشا ذهنی دارن یا یه چیزیت کم و زیاد شده چون من کم کاری تیروئید دارم.بهم گفت صبح و شب داروی پرپرانول 10 بخورم اون آرامم نگه میداره تا وقتی که آزمایشام معلوم شه.و گفت اگه دیدی حالت خیلی بده و وحشت زیاد بهت دس داد یه دونه قرص الپرازولام 50 بخور.یه دونه شب.اما اگه بهتر بودی نخور.
    اما چیزی که به من کمک کرد و خوب شدم و شکر خدا الان بهترم شاید به ذهنت نرسه.قرص آهن بود.یعنی تمام اینا از کمبود آهن و تیروئیدم بودن.شمام به نظر من بهتره اول چکاب کلی بری
    شاید این راهکارا بهت کمک کنه
    1- اول برو متخصص داخلی برات آزمایشهای لازم رو بنویسه.اگه نیاز بود خودش معرفیت میکنه به روانپزشک
    2- مطمن باش نه دیوونه میشی نه سکته میکنی و نه هیچکدوم از اون اتفاقایی که فک میکنی برات میفته.اینا همش تصورات ذهنیته.و هیچ دلیلی نداره برات اتفاق بیفتن.کسی که دیوونه میشه خودش نمیدونه دیوونه میشه اما تو کاملا به حالاتت واقفی
    3- نترس از اینکه افکار بد بیان سراغت.بزار بیان.مهم نیس.همه این افکارا رو تجربه میکنن فقط تو نیستی که.فقط وقتی این فکرا اومد تو ذهنت بهشون بگو دیگه بسه و تمومشون کن
    4- سعی کن تلوزیون کم تماشا کنی آهنگ زیاد گوش نده.یه مدت تو آرامش بدون صداهای مزاحم باش.
    5- رابطه تو با خدا بهتر و نزدیکتر کن.سوره یاسین سوره جن و 4 تا قل و آیه الکرسی بخون.هر قدر رابطه ت با خدا بهتر شه و بهش توکل کنی ، کمتر غم و خوف بهت دس میده
    6- ورزش و افزایش تحرک بدنی هم داشته باش.
    امیدوارم زودتر خبر بهتر شدنتو بدی

18. کاربران زیر از RANAA بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9565
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رنگو نمایش پست ها
    روانپزشک همون متخصص اعصاب و روان هست . روانشناس هم از اسمش معلومه یعنی کسی که روانشناسی خونده و روان درمانی انجام میده. شما همون داروهایی که رزیدنت اعصاب و روان بهتون دادن رو مصرف کنید. وسعی کنید دفعه بعد به مطب یک متخصص اعصاب و روان مراجعه کنید نه به درمانگاه بیمارستان. باید پزشک ثابتی داشته باشید و مرتب با ایشون در تماس باشید.
    خب من رفتم بیمارستان روانپزشکی کارگرنژاد کاشان که مخصوص روانپزشکی هستش و 6 یا 7 تا دکتر متخصص روانپزشک داره که میتونم یکی رو انتخاب کنم همشون هم توو خود کاشان مطب دارن

20. کاربران زیر از amir82 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14264
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.من طبق تشخیص دکتر مغز واعصاب دچار بیماری پانیک شدم.دگتر گفت شش ماه دارو بخور .خوردم ولی خوب نشدم هنوزم اسهال وزنگی گوش دارم ولی حمله ندارم دوباره رفتم دکتر بازم قرص نوشته ولی زنگی گوش دارم باید چیکار کنم میشه کمکم کنید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)