نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: اسم این بیماری روانی چی هست؟

1304
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13503
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اسم این بیماری روانی چی هست؟

سلام دوستان می خام داستان واقعی زندگیم رو بگم و از شما مشورت فکری بخام
    متاسفانه فردی ده سال قبل به من گیر داد گفت که آدم خوبی هستم و می خاد دخترش رو بده بمن . اما بعد کمی مدت متوجه شدم که
    میره پشت سر من میگه من عاشق دخترش هستم . و به دورغ میگه که من آمادگی ازدواج ندارم و باید صبر کنیم تا آماده بشه یعنی منظورش من هستم . خلاصه یک روز متوجه شدم که این آدم اصلا قصد دادن دخترش رو بمن نداره گفتم اقا بیایم خواستگاری گفت که دخترش ازدواج کرده و رفته پی زندگیش. بعدا متوجه شدم که میره پشت سرمن میگه من از دخترش خواستگاری کردم و ول کردم رفتم . این آدم به بهانه های مختلف
    ده ساله که پشت سر من میره دروغ میگه و خصوصی ترین مسائل زندگی منو از دوستام می پرسه و جای دیگه میره بازگو میگنه .
    یک بار هم شکایت کردم فایده ای نداشته .
    گفتم چرا زندگی منو خراب میکنی گفت قیافه تو شبیه کسی هست که منو اذیت کرده ده ها سال قبل . و دخترش رو بمن نداده . حالا چون تو قیافت خیلی شبیه اون فرد هست منم از اذیت کردن تو لذت می برم .

حالا می خوام از شما دوستان بپرسم که اسم این بیماری چیه که این آدم داره ازش لذت می بره .

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : اسم این بیماری روانی چی هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi789 نمایش پست ها
    سلام دوستان می خام داستان واقعی زندگیم رو بگم و از شما مشورت فکری بخام
    متاسفانه فردی ده سال قبل به من گیر داد گفت که آدم خوبی هستم و می خاد دخترش رو بده بمن . اما بعد کمی مدت متوجه شدم که
    میره پشت سر من میگه من عاشق دخترش هستم . و به دورغ میگه که من آمادگی ازدواج ندارم و باید صبر کنیم تا آماده بشه یعنی منظورش من هستم . خلاصه یک روز متوجه شدم که این آدم اصلا قصد دادن دخترش رو بمن نداره گفتم اقا بیایم خواستگاری گفت که دخترش ازدواج کرده و رفته پی زندگیش. بعدا متوجه شدم که میره پشت سرمن میگه من از دخترش خواستگاری کردم و ول کردم رفتم . این آدم به بهانه های مختلف ده ساله که پشت سر من میره دروغ میگه و خصوصی ترین مسائل زندگی منو از دوستام می پرسه و جای دیگه میره بازگو میگنه .
    یک بار هم شکایت کردم فایده ای نداشته .گفتم چرا زندگی منو خراب میکنی گفت قیافه تو شبیه کسی هست که منو اذیت کرده ده ها سال قبل . و دخترش رو بمن نداده . حالا چون تو قیافت خیلی شبیه اون فرد هست منم از اذیت کردن تو لذت می برم . حالا می خوام از ما دوستان بپرسم که اسم این بیماری چیه که این آدم داره ازش لذت می بره .
    نوع رفتار ایشون رو فرافکنی شخصیتی میگن چون با کسی دیگه به مشکل برخورد کرده و انتقامشو از شما میخواد بگیره

خب اگر ادله محکمه پسندی داشته باشید میتونید اعاده حیثیت کنید ... فقط نیاز به شاهد دارید

وگرنه باید چنین فرد مریضی رو به حال خودش رها کرد تا در آتش خشم و غضب خودش تلف بشه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12567
    تشکـر
    6
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : اسم این بیماری روانی چی هست؟

مطمئناً در مورد همچین آدمی نه تنها باید رابطه رو باهاش کم کنی بلکه باید قطع کنی. و نگران قضاوت بقیه هم نباشید چون با این اوصافی که شما می فرمائید ایشون آدم نرمالی نیستن و نباید دروغ هاشون شمارو اذیت کنه. خونسردی شما در مقابل رفتاراش شاید باعث بشه که دست از کارش برداره.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)