نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: اسم این بیماری که چند رفتار بد دیگران بیشتر از رفتار خوبشان به یادم می مونه چیه ؟

815
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2036
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اسم این بیماری که چند رفتار بد دیگران بیشتر از رفتار خوبشان به یادم می مونه چیه ؟

سلام
    ممنونم از شما که برای بهبود سلامت روانی جامعه تلاش می کنید و بالخصوص که بدون چشم داشت این زحمت رو می کشید ارزش کارتون و لزوم قدردانی از شما رو دوچندان می کند
    مشکل من اینه که بنده به رفتارهای بد دیگران بیشتر از خوبی هایشان فکر می کنم
    مثلا دوستم خیلی بهم محبت می کند و بسیار بهم احترام می گذارد ولی به رفتار بدش مثل دروغی که بهم گفته فکر می کنم و ازش دلخور میشم در حالی که کلی محبت دیگه واسم انجام داده که کمتر بهش فکر می کنم
    یا برادرم خیلی بهم احترام می گذارد ولی به یک دعوا در چندین سال پیش با او بیشتر فکر می کنم تا ده ها محبتی که برای من انجام داده و در ذهن ازش بدم میاد
    یا مثلا مادرم خیلی با من مهربان هست و فقط در سالهای گذشته یکبار دعوام کرده ولی من در خلوت خودم فکر اون روزی که دعوام کرده بیشتر یادم میاد تا محبت هاش و اینجوری کلی اعصابم خرد شده و انرژیم گرفته میشه !
    خودم بیشتر به چند خاطره بد با دیگران فکر می کنم تا لطف و محبتهایشان به من که تعدادش خیلی هم بیشتر است
    اسم این بیماری که چند رفتار بد دیگران بیشتر از رفتار خوبشان به یادم می مونه چیه ؟
    با تشکر مجدد از کمکتون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2036
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : اسم این بیماری که چند رفتار بد دیگران بیشتر از رفتار خوبشان به یادم می مونه چیه ؟

کسی اسمش رو نمی دونه ؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    تشکر شده 362 بار در 242 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : اسم این بیماری که چند رفتار بد دیگران بیشتر از رفتار خوبشان به یادم می مونه چیه ؟

سلام عزیزم
    بنظر من فکر کنم این حالت کینه گرفتن باشه که شاید بخاطر حساس بودن یا توقع داشتن از دیگری یا ... باشه.
    یک حکایتی هم در خاطرم هست شاید کمک کنه:

شیخ را فرمودند : مرنج و مرنجان
    -فرمود: مرنجان راحت است مرنج را چکنیم؟
    فرمودند: خود را کسی ندان...

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk
    امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...
    السلام علیک یا فاطمة الزهرا ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد