نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: اشتباه در رابطه

1298
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26498
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy اشتباه در رابطه

در رابطه ی بسیار عالی بودم که با یک اشتباه همه چیز بهم ریخت من عاشق دختری بودم و هستم...همه چیز خیلی عالی بود...اون واقعا دختر صاف و ساده و صادقی بود...من مدتی بود که تحت تاثیر صحبت های خانواده و اطرافیانم هزار جور فکر و خیال ب ذهنم اومده بود.... بعد از کلی کلنجار رفتن سعی کردم اون دختر رو با یه شماره ی دیگه و اسم دیگ امتحانش بکنم.... نتیجه عالی بود من بودم که بسیار شرمنده شدم از کاری که کردم ...ولی وقتی توی گذشته ی آدم شکست ها و اتفاقات بدی باشه گاهی تصمیم هایی میگیره ک از شکست دوباره ی خودش جلوگیری بکنه....مهم ترین دلیل این کارم ترس از دست دادن دوباره بود... اون دختر شک کرده بود ک ممکنه من باشم و تقریبا پنج روز با من هیچ حرفی نمیزد ...من که دیدم اوضاع ممکنه بدتر بشه بهش حقیقت رو گفتم که من بودم و دلیل کارم این بود.... بعد از گفتن این جمله و توضیح دادنم....اون دختر مثل یه بمب منفجر شد...گفت خیال کردی من خرم ؟ تو چه فکری درباره ی من کردی ؟ چرا اینطوری کردی ؟ واقعا اون ارزشی که قبلا برام داشتی رو الان اندازه ی یک اتم هم برام نداری...لطفا با نفر بعد این کارو نکن ....خداحافظ....منو همه جا بلاک کرد و رفت الان یه هفته و چند روزه که هیچ حرفی باهام نزده ....من نمیدونم چیکار بکنم.....من توی تمام این مدت که میشه گفت 9 ماه گذشته ....هیچ موقعیت بدی رو توی رابطه نیاوردم...همه چیز عالی بود....ولی حالا طوری باهام حرف میزنه ک حتی نمیخواد ریختمو ببینه....من واقعا گیجم لطفا لطفااااا کمکم کنید و راه نماییم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : در رابطه ی بسیار عالی بودم که با یک اشتباه همه چیز بهم ریخت

اشتباه اصلی متوجه خود شماست.
    شما نفر اولی نیستین که چنین کاری رو انجام داده و احتمالا اخریشم نخواهید بود.
    متاسفانه این کار غلط، مد شده و خیلیا به خیال خودشون برای امتحان میزان وفاداری طرف مقابل، دست به اینکار میزنن.
    اون خانم حق دارن. باید یه مدت صبر کنین و وقتی عصبانیت شون فروکش کرد، باهاشون حرف بزنین و از صمیم قلب عذرخواهی کنین.
    اگه بتونین برای جبران کارتون، کاری هم انجام بدین که چه بهتر.
    به هرحال کار بدی کردین و تاوانش رو هم باید پس بدین.

3. کاربران زیر از talieh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26483
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

میلاد عزیز،
    اول از همه باید یه کمی‌ بهش فرصت بعدی تا موضوع رو برای خودش هضم بکنه و از عصبانیتش کم بشه.اگه میگی‌ که همچی‌ عالی‌ بوده حتما تورو هنوزم دوست داره وی‌ بهت فکر می‌کنه. باید حتما باهاش حرف بزنی‌ و اشتباهی‌ رو که کردی قبول کنی‌ و بهش بگی‌ اینو. ازش معذرت خواهی‌ بکنی‌ و بگی‌ که هیچ وقت اینکارو تکرار نمیکنی‌ و در عمل هم بهش نشون بده.

مطمئن باش اگه دوستت داشته باشه هنوز منتظر که بری دنبالش. هرجوری شده پیداش کن. این تلاشت برای یون ارزش خواهد داشت. و دیگه هیچ وقت سعی‌ نکن بخاطر تجربهٔ تلخ گذشته چیزای خوب حالتو خراب کنی‌. امیدوارم هرچه زودتر بتونی‌ دوباره باهاش مثل قبل خوش باشی‌. آرزوی موفقیت می‌کنم برات.

5. کاربران زیر از Rima78 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26498
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ :

...
    ویرایش توسط miladlP : 02-11-2016 در ساعت 01:44 PM

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26498
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Rima78 نمایش پست ها
    میلاد عزیز، اول از همه باید یه کمی‌ بهش فرصت بعدی تا موضوع رو برای خودش هضم بکنه و از عصبانیتش کم بشه.اگه میگی‌ که همچی‌ عالی‌ بوده حتما تورو هنوزم دوست داره وی‌ بهت فکر می‌کنه. باید حتما باهاش حرف بزنی‌ و اشتباهی‌ رو که کردی قبول کنی‌ و بهش بگی‌ اینو. ازش معذرت خواهی‌ بکنی‌ و بگی‌ که هیچ وقت اینکارو تکرار نمیکنی‌ و در عمل هم بهش نشون بده. مطمئن باش اگه دوستت داشته باشه هنوز منتظر که بری دنبالش. هرجوری شده پیداش کن. این تلاشت برای یون ارزش خواهد داشت. و دیگه هیچ وقت سعی‌ نکن بخاطر تجربهٔ تلخ گذشته چیزای خوب حالتو خراب کنی‌. امیدوارم هرچه زودتر بتونی‌ دوباره باهاش مثل قبل خوش باشی‌. آرزوی موفقیت می‌کنم برات.
    از حس همدردی و راهماییتون واقعا ممنونم و یه سوال داشتم ازتون اینکه اون وقتی بمن گفت ک میخواد همیشه تنها باشه و حرفی با من نداره و چند باری هم ک سعی کردم باهاش صحبت بکنم من رو کنار زد و باز هم بسیار تند برخورد کرد....و باز هم بلاک... آیا تموم حرفاش از عصبانیت بوده ؟

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26483
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مطمئن باش همش از روی عصبانیت بوده. وقتی‌ آدم کسیو دوست داره نمیتونه یک شب همه‌‌چیو فراموش کنه. وقتی‌ که عصبانیتش کم بشه مطمئن باش که منتظر که به سمتش بری و جبران کنی‌ اشتباهتو.

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26498
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط talieh نمایش پست ها
    اشتباه اصلی متوجه خود شماست. شما نفر اولی نیستین که چنین کاری رو انجام داده و احتمالا اخریشم نخواهید بود. متاسفانه این کار غلط، مد شده و خیلیا به خیال خودشون برای امتحان میزان وفاداری طرف مقابل، دست به اینکار میزنن. اون خانم حق دارن. باید یه مدت صبر کنین و وقتی عصبانیت شون فروکش کرد، باهاشون حرف بزنین و از صمیم قلب عذرخواهی کنین. اگه بتونین برای جبران کارتون، کاری هم انجام بدین که چه بهتر. به هرحال کار بدی کردین و تاوانش رو هم باید پس بدین.
    بله قبول دارم که واقعا کار اشتباهی کردم و حتی میتونستم این کار رو با روش بهتری و صادقانه تری انجام بدم....کار واقعا اشتباهی کردم در حقیقت توی شرایط فکری بدی قرار گرفته بودم ولی بعد از این مدت زمانی ک کنارش به خوبی بودم...با این اشتباهم بطور کل میخواد منو کنار بزنه ؟ حتی لیاقت یک فرصت دوباره رو ندارم ؟

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26483
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط miladlP نمایش پست ها
    بله قبول دارم که واقعا کار اشتباهی کردم و حتی میتونستم این کار رو با روش بهتری و صادقانه تری انجام بدم....کار واقعا اشتباهی کردم در حقیقت توی شرایط فکری بدی قرار گرفته بودم ولی بعد از این مدت زمانی ک کنارش به خوبی بودم...با این اشتباهم بطور کل میخواد منو کنار بزنه ؟ حتی لیاقت یک فرصت دوباره رو ندارم ؟
    دوست عزیز حتا الان هم که قبول کردی اشتباهتو میگی‌ حتا می‌تونستم این کارو با روس بهتری انجام بدم. این کار از ریشه اشتباه هست چه روس بهتر چه روشی‌ که متاسفانه ظاهراً مٔد شده.
    سهم اول باید با خودت این مسئله‌‌رو حل کنی‌ وگرنه دوباره به همینجا که هستی‌ میرسی‌ و شاید هم بدتر بشه.

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26244
    تشکـر
    295
    تشکر شده 719 بار در 357 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام.
    متاسفانه اشتباهی رو مرتکب شدین که معمولا افراد توی رابطه های دوستی انجامش میدن و نتیجه ای هم که دیدین منطقی هست...
    اول که باید مدتی بهشون فرصت بدین توی تنهاییشون فکر کنن و به نتیجه برسن. در نظر هم داشته باشین اعتمادی که شکسته شده هیچ تضمین صد در صدی وجود نداره مثل قبل بشه، یا حتی کمی بهتر بشه.
    ضمن اینکه ما به عنوان یک انسان به هیچ وجه حق نداریم کسی رو امتحان و آزمایش وفاداری و خیانت کنیم، چرا که این خودش یک بی اعتمادی و توهین بزرگ به شخص مقابل هست ، و اگر شما اعتماد به ایشون نداشتین اشتباه کردین بهشون علاقه مند شدین و رابطه رو طولانی تر کردین. فکر نکردن به مسائل منطقی و احساسی تصمیم گرفتن و عمل کردن باعث همین مسائل میشه. انتخاب اشتباه، بی اعتمادی و ادامه رابطه، و شاید در آخر یک عمل اشتباه و تموم شدن رابطه ...
    شما اول باید خودتون به مشاور مراجعه کنید در مورد تفکر منفی که از شکست قبلیتون توی ذهنتون مونده، باید این مساله رو حل کنید تا در آینده مشکلات بیشتر و بدتری به وجود نیاد، در این مورد هم کار چندانی از شما بر نمیاد اگه بخواید همه چیز کاملا مثل قبل بشه، فقط به مقوله زمان و حق دادن به ایشون در مورد این که هر تصمیم میتونن بگیرن فکر کنین ... حتی اگه نتیجه آزمایش ایشون خوب هم نبود شما حق آزمایششون رو نداشتین
    پیشنهاد میکنم در رابطه با افکار خودتون حتما شخصا به مشاور مراجعه کنید
    ویرایش توسط desboy : 02-11-2016 در ساعت 02:35 PM
    امضای ایشان
    من دِس بوی هستم، نه دیس بوی!

1

12. کاربران زیر از desboy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26498
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Rima78 نمایش پست ها
    دوست عزیز حتا الان هم که قبول کردی اشتباهتو میگی‌ حتا می‌تونستم این کارو با روس بهتری انجام بدم. این کار از ریشه اشتباه هست چه روس بهتر چه روشی‌ که متاسفانه ظاهراً مٔد شده. سهم اول باید با خودت این مسئله‌‌رو حل کنی‌ وگرنه دوباره به همینجا که هستی‌ میرسی‌ و شاید هم بدتر بشه.
    ببخشید منظور بنده از روش بهتر یعنی امتحان نکردن....ن همون کار ولی ب روش دیگ...منظورم این هستش ک طی مرور زمان افراد خودشون رو نشون میدن و هیچ نیازی به این کار بی معنی نیستش...

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26498
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط desboy نمایش پست ها
    سلام. متاسفانه اشتباهی رو مرتکب شدین که معمولا افراد توی رابطه های دوستی انجامش میدن و نتیجه ای هم که دیدین منطقی هست... اول که باید مدتی بهشون فرصت بدین توی تنهاییشون فکر کنن و به نتیجه برسن. در نظر هم داشته باشین اعتمادی که شکسته شده هیچ تضمین صد در صدی وجود نداره مثل قبل بشه، یا حتی کمی بهتر بشه. ضمن اینه ما به عنوان یک انسان به هیچ وجه حق نداریم کسی رو امتحان و آزمایش وفاداری و خیانت کنیم، چرا که این خودش یک بی اعتمادی و توهین بزرگ به شخص مقابل هست ، و اگر شما اعتماد به ایشون نداشتین اشتباه کردین بهشون علاقه مند شدین و رابطه رو طولانی تر کردین. فکر نکردن به مسائل منطقی و احساسی تصمیم گرفتن و عمل کردن باعث همین مسائل میشه. انتخاب اشتباه، بی اعتمادی و ادامه رابطه، و شاید در آخر یک عمل اشتباه و تموم شدن رابطه ... شما اول باید خودتون به مشاور مراجعه کنید در مورد تفکر منفی که اوی ذهنتون از شکست قبلیتون توی ذهنتون مونده، بابد این مساله رو حل کنید تا در آینده مشکلات بیشتر و بدتری به وجود نیاد، در این مورد هم کار چندانی از شما بر نمیاد اگه بخواید همه چیز کاملا مثل قبل بشه، فقط به مقوله زمان و حق دادن به ایشون در مورد این که هر تصمیم میتونن بگیرن فکر کنین ... حتی اگه نتیجه آزمایش ایشون خوب هم نبود شما حق آزمایششون رو نداشتین پیشنهاد میکنم در رابطه با افکار خودتون حتما شخصا به مشاور مراجعه کنید
    بله تماما قبول دارم و بسیار هم از کار خودم پشیمون هستم...ولی با همین اشتباه همه چیز تموم میشه ؟ اگر انسان اشتباه نمیکرد ک اسمش آدم نبود ..من اشتباه کردم..درسته قبول دارم همه چیز رو ولی تمام اون لحظات خوب و تمام کار هایی که برای نشون دادن شخصیت خودم انجام دادم در تمام مدت...این اولین باری هستش که همچین اتفاقی میوفته و این آیا درسته ک چشمشون رو روی تمام مدت گذشته ببندن و فقط و فقط این اشتباه رو ملاک قرار بدن ؟

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26244
    تشکـر
    295
    میزان امتیاز
    10

بله تماما قبول دارم و بسیار هم از کار خودم پشیمون هستم...ولی با همین اشتباه همه چیز تموم میشه ؟ اگر انسان اشتباه نمیکرد ک اسمش آدم نبود ..من اشتباه کردم..درسته قبول دارم همه چیز رو ولی تمام اون لحظات خوب و تمام کار هایی که برای نشون دادن شخصیت خودم انجام دادم در تمام مدت...این اولین باری هستش که همچین اتفاقی میوفته و این آیا درسته ک چشمشون رو روی تمام مدت گذشته ببندن و فقط و فقط این اشتباه رو ملاک قرار بدن ؟
    کمی جای ایشون باشین و فکر کنین. همین یک کار یعنی شما به ایشون اعتماد نداشتین این مدت، وگرنه بعد از مدتی رابطه نیازی به آزمایش کردن نبود، و همین یک کار میتونه همه کارهای گذشته شما رو تحت الشعاع قرار بده، ابراز احساسات با بی اعتمادی، عشق با بی اعتمادی، اعتماد در عین بی اعتمادی... واقعا این رسم اشتباه که داره فراگیر تر هم میشه کل شخصیت یه انسان رو زیر سوال میبره دوست عزیز، کل رفتارها و گفتارهای شما رو هم همینطور، حالا از این زاویه به قضیه نگاه کنید و اشتباه رو ببینین، به نظرتون حق ندارن این کار رو ملاک قرار بدن؟ با این تفکر که همه چیز امتحان یا غیر واقعی بود
    هر حیف و هر عمل، معنی، مفهوم و دلیلی پشتشه که اید قبل از انجامش بهش فکر کرد، واسه همینه نباید توی ناراحتی زیاد، عصبانیت یا کلا حالت های شدید هیجانی مثبت و منفی تصمیم گیری کرد چون گاهی نتایج غیرقابل جبران داره.
    بنده پیشنهاد میکنم شما ابتدا به مشاوری مراجعه کنید تا در صورت لزوم به روانشناس معرفیتون کنن برای حل افکار منفی باقی مونده توی ذهنتون از رابطه و شکست قبلی.
    در مورد ایشون ، دلجویی کرد از روش های درست می تونه اثر بخش باشه ، اما حتما قبل از این کار ها به مشاور مراجعه و مشورت کنید. بعد می تونید از روش های درست دلجویی امید برگشتشون رو قوی تر کنید، اما فکر نمی کنم درست باشه، چون شما توی ذهنتون هنوز به ایشون بی اعتمادین و دلیلش اثرات منفی باقی مونده از رابطه قبلیتون هست

البته قصد ندارم نا امیدی ایجاد کنم، اینها احتمالات ممکن هست، و اگه ایشون تصمیم به قطع رابطه بگیرن، حق دارن، ولی در صورت مراجعه حضوری به مشاور میتونین نتیجه های خوبی بگیرین
    ویرایش توسط desboy : 02-11-2016 در ساعت 02:47 PM
    امضای ایشان

1

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26498
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط desboy نمایش پست ها
    کمی جای ایشون باشین و فکر کنین. همین یک کار یعنی شما به ایشون اعتماد نداشتین این مدت، وگرنه بعد از مدتی رابطه نیازی به آزمایش کردن نبود، و همین یک کار میتونه همه کارهای گذشته شما رو تحت الشعاع قرار بده. هر حیف و هر عمل، معنی، مفهوم و دلیلی پشتشه که اید قبل از انجامش بهش فکر کرد، واسه همینه نباید توی ناراحتی زیاد، عصبانیت یا کلا حالت های شدید هیجانی مثبت و منفی تصمیم گیری کرد چون گاهی نتایج غیرقابل جبران داره. بنده پیشنهاد میکنم شما ابتدا به مشاوری مراجعه کنید تا در صورت لزوم به روانشناس معرفیتون کنن برای حل افکار منفی باقی مونده توی ذهنتون از رابطه و شکست قبلی. در مورد ایشون ، دلجویی کرد از روش های درست می تونه اثر بخش باشه ، اما حتما قبل از این کار ها به مشاور مراجعه و مشورت کنید. بعد می تونید از روش های درست دلجویی امید برگشتشون رو قوی تر کنید، اما فکر نمی کنم درست باشه، چون شما توی ذهنتون هنوز به ایشون بی اعتمادین و دلیلش اثرات منفی باقی مونده از رابطه قبلیتون هست
    اتفاقا من کاملا به ایشون اعتماد داشتم و دارم و واقعا درباره این اتفاقی که رخ داده هیچ حرفی نمیتونم بزنم چون کاملا تمامش اشتباه و فکر منفی خودم بوده...با افتادن این اتفاق تمام افکار منفی از من دور شدن و من جایگاه خودم رو پیدا کردم و تمام تلاشم رو برای درست کردن اشتباهی که رخ داده و ثابت کردن اینکه این اتفاق هرگز نمیوفته ....و در واقع در طول این مدت کار های خیلی زیادی کردم ک نشون دادم اعتماد کاملی نسبت به ایشون دارم.... و میخوام بهشون نشون بدم که شرایط بدی قرار داشتم...اصلا خودم نبودم...حالا چشمام بهتر میبینن...متوجه اشتباهم شدم...

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26244
    تشکـر
    295
    میزان امتیاز
    10

اتفاقا من کاملا به ایشون اعتماد داشتم و دارم و واقعا درباره این اتفاقی که رخ داده هیچ حرفی نمیتونم بزنم چون کاملا تمامش اشتباه و فکر منفی خودم بوده...با افتادن این اتفاق تمام افکار منفی از من دور شدن و من جایگاه خودم رو پیدا کردم و تمام تلاشم رو برای درست کردن اشتباهی که رخ داده و ثابت کردن اینکه این اتفاق هرگز نمیوفته ....و در واقع در طول این مدت کار های خیلی زیادی کردم ک نشون دادم اعتماد کاملی نسبت به ایشون دارم.... و میخوام بهشون نشون بدم که شرایط بدی قرار داشتم...اصلا خودم نبودم...حالا چشمام بهتر میبینن...متوجه اشتباهم شدم...
    اگر "کاملا" اعتماد داشتین پس چه دلیلی پشت اون آزمایش بود؟ این که اشتباهتون رو پذیرفتین خیلی خوبه، اما اوت کار مسلما بی دلیل نبوده و کارتون پشتوانش دلیلی بوده که باعث انجامش شده، باید اون دلیل رو پیدا کنید و حلش کنید تا آینده اتفاقی نیفته
    اینکه کارهایی انجام دادین که بدونن اعتماد بهشون دارین خیلی خوبه، اما تناقضی بوده توی رفتارتون، که زمان فرصت مناسبی واستون هست ازش استفاده مثبت کنید و همگام با زمان رفتارتون در کنار گفتار باعث بشه فکر منفی اذیت کننده که واسشون شکل گرفته کمرنگ و کمرنگ تر بشه
    امیدوارم مشکلتون حل بشه و تصمیم های آینده زندگیتون رو بیشتر عقلانی و منطقی بگیرین تا احساسی و هیجانی
    امضای ایشان

1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد