نمایش نتایج: از 1 به 16 از 16

موضوع: اعتماد بنفس بالااا

1632
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20242
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

اعتماد بنفس بالااا

سلام
    من چندتا مشکل با کسی که به قصد ازدواج آشنا شدم دارم، اما نمیدونم اینا تا چه حد مهم هستند و خواستم از شما کمک بگیرم
    اسم این آقا سبحان هست
    سبحان خیلی اعتماد بنفسش بالا هست و کاملا فکر میکنه هرچی که اون میگه درسته البته حرفاش هم درسته اما بنظرم حق توهین به دیگرون نداره، مثلا خودش تیپ مجلسی داره ولی از آدمایی که تیپ اسپورت اینا دارن میگه بچن، من خودم از اسپورت خوشم میاد و وقتی از لباسای پسر دیگه ای تعریف میکنم شدیدا از اون طرف بد میگه و لباساشو مسخره میکنه.....
    اما خودش به من میگه نباید رنگی رنگی لباس بپوشی ، زشته خوشم میاد لباسات مجلسیتر و تیره تر باشه.منم قبول میکنم اما وقتی من از یه تیشرت اسپورت خوشم میاد میگه نه من از اینا خوشم نمیاد. لباس به عنوان مثال گفتم
    مثلا میگم فلان کس خیلی از لحاظ علمی سطح بالایی داره، میگه سطح خودم بالاس هر سوالی داری بپرس بگم اون فقط زیاد حرف میزنه.
    از خودش هم زیاد تعریف میکنه و چند بار گفته خیلی از دخترا دنبالم بودن اما من اونا رو لایق خودم ندونستم ، که من خیلی بدم میاد از این جمله. درسته هم از لحاظ تحصیلی و هم اخلاق و اندامش خیلی خوبه .... اما من خودم هم خیلی خوبم ،اما به هیچ وجه از خودم تعریف نمیکنم
    همیشه حق با خودشه البته طی چند بار بحثی که باهاش داشتم قانع شده که بعضی از کاراش اشتباهه ، اما خیلی سختشه بگه ببخشید.
    بنظرتون چیکار کنم با این رفتارش.؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12914
    تشکـر
    214
    تشکر شده 178 بار در 112 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : اعتماد بنفس بالااا

نقل قول نوشته اصلی توسط saminn نمایش پست ها
    سلام
    من چندتا مشکل با کسی که به قصد ازدواج آشنا شدم دارم، اما نمیدونم اینا تا چه حد مهم هستند و خواستم از شما کمک بگیرم
    اسم این آقا سبحان هست
    سبحان خیلی اعتماد بنفسش بالا هست و کاملا فکر میکنه هرچی که اون میگه درسته البته حرفاش هم درسته اما بنظرم حق توهین به دیگرون نداره، مثلا خودش تیپ مجلسی داره ولی از آدمایی که تیپ اسپورت اینا دارن میگه بچن، من خودم از اسپورت خوشم میاد و وقتی از لباسای پسر دیگه ای تعریف میکنم شدیدا از اون طرف بد میگه و لباساشو مسخره میکنه.....
    اما خودش به من میگه نباید رنگی رنگی لباس بپوشی ، زشته خوشم میاد لباسات مجلسیتر و تیره تر باشه.منم قبول میکنم اما وقتی من از یه تیشرت اسپورت خوشم میاد میگه نه من از اینا خوشم نمیاد. لباس به عنوان مثال گفتم
    مثلا میگم فلان کس خیلی از لحاظ علمی سطح بالایی داره، میگه سطح خودم بالاس هر سوالی داری بپرس بگم اون فقط زیاد حرف میزنه.
    از خودش هم زیاد تعریف میکنه و چند بار گفته خیلی از دخترا دنبالم بودن اما من اونا رو لایق خودم ندونستم ، که من خیلی بدم میاد از این جمله. درسته هم از لحاظ تحصیلی و هم اخلاق و اندامش خیلی خوبه .... اما من خودم هم خیلی خوبم ،اما به هیچ وجه از خودم تعریف نمیکنم
    همیشه حق با خودشه البته طی چند بار بحثی که باهاش داشتم قانع شده که بعضی از کاراش اشتباهه ، اما خیلی سختشه بگه ببخشید.
    بنظرتون چیکار کنم با این رفتارش.؟

باعرض سلام و ادب خدمت شما دوست عزیز

اعتماد به نفس کیس بسیار خوبیه ولی اگه در عمل ثابت شه میتونه مفید باشه. به نظر من اگه واقعا دوسش داری سخت نگیر و همانگونه که هست قبولش کن. بالاخره هیچکی بی عیب و نقص نیست. فقط اگه میشه سعی کن شباهت هاتونم ببینین نه فقط تفاوت ها.

در ضمن گفتین که آقا سبحان چند بار گفته خیلی از دخترا دنبالم بودن اما من اونا رو لایق خودم ندونستم هیچ میدونین معنی این حرف ایشون چی بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ معنی حرف ایشون اینه که بیش تر بهش محبت کنین. البته این نظر منه. توصیه آخر من اینه شما سعی کنین اطلاعات خودتونم ببرین بالا یا ازش بخواین اطلاعات شما رو ببره بالا و پیش این آقا با اعتماد به نفس صحبت کن و از خودت تعریف کن. تعریف کردن که خیلی هم خوبه اما به حدواندازه خودش. اگه هم جایی شنیدین تعریف کردن از کسی خوب نیس...منظورشون تعریف کردن افراطیه... تعریف کردنی که توش غلو شده باشه و نشونه کمبود یا حسادت فرد باشه این گونه تعریف کردنا اصلا مفید نیس. تعریفی که در عمل هم ثابت شه و واقعیت داشته باشه جای نگرانی ای نداره.منظورمو متوجه شدین؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16953
    تشکـر
    353
    تشکر شده 330 بار در 225 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام به نظر من شمام وقتی میبینین سلیقه اون یه چیز دیگس، از کسی دیگه ای نباید جلوش تعریف کنین حتی اگه واقعا فلان کس از لحاظ علمی بالاتره مردا دوس دارن که همسرشون ازشون حمایت کنه و اونو بهترین آدم بدونن، حتی اگه واقعا اینطور نباشه
    البته با موضوع اعتماد به نفس بالا منم نمیتونم کنار بیام، بهتره مشاورین پاسخ بدن

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19801
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیزم.چقد شبیه به شوهر منه. نه تنها خودش از خودش تعریف میکنه بلکه مامانشو خواهرش هم مدام از زیبایی و خوشتیپی خودشون تعریف میکنن. چند بار علنا توی روم گفتن وسرمون از تو سره.با اینکه من فقط سه چهار ماه از عقدم میگذشت.خیلی اعتماد بنفس دارن و کلافم کردن جوری که واقعا گاهی با خودم فک میکنم نکنه زشتم.در صورتی که چیزی ازشون کم ندارم از نظر اطرافیان.و قبل از ازدواج خیلیا بخاطر حنی ظاهرمم که شده منتمو میکشیدن اما اینجا واقعا احساس یک گدای پاپتیو دارم.بنظر من قبل از ازدواج حتما حتما مشاوره برین و تست ازدواج انجام بدی. بهش بگو ازین رفتارات خوشم نمیاد شاید خودشو اصلاح کرد

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20242
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط وثیق نمایش پست ها
    سلام عزیزم.چقد شبیه به شوهر منه. نه تنها خودش از خودش تعریف میکنه بلکه مامانشو خواهرش هم مدام از زیبایی و خوشتیپی خودشون تعریف میکنن. چند بار علنا توی روم گفتن وسرمون از تو سره.با اینکه من فقط سه چهار ماه از عقدم میگذشت.خیلی اعتماد بنفس دارن و کلافم کردن جوری که واقعا گاهی با خودم فک میکنم نکنه زشتم.در صورتی که چیزی ازشون کم ندارم از نظر اطرافیان.و قبل از ازدواج خیلیا بخاطر حنی ظاهرمم که شده منتمو میکشیدن اما اینجا واقعا احساس یک گدای پاپتیو دارم.بنظر من قبل از ازدواج حتما حتما مشاوره برین و تست ازدواج انجام بدی. بهش بگو ازین رفتارات خوشم نمیاد شاید خودشو اصلاح کرد
    سلام من مادر و خواهرشو ندیدم اما بنظرم با تربیت خوبی که داره مادر خیلی خوبی هم داره. اما ایشون منو تحقیر نمیکنه، حتی اگه آدمای دیگه رو هم دست کم بگیره با من اینجوری نیست. آخه همیشه میگه آدم از خودش تعریف کنه خوب نیست ولی من فلان جورم، حالا من چطور بگم کار بدیه؟؟ در حالی که خودش میدونه.
    درضمن همیشه میگه اعتماد بنفس ات کمه! من هم همین حس رو مثل شما بهم دست میده!

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20242
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Shadi.hedayat نمایش پست ها
    باعرض سلام و ادب خدمت شما دوست عزیز

اعتماد به نفس کیس بسیار خوبیه ولی اگه در عمل ثابت شه میتونه مفید باشه. به نظر من اگه واقعا دوسش داری سخت نگیر و همانگونه که هست قبولش کن. بالاخره هیچکی بی عیب و نقص نیست. فقط اگه میشه سعی کن شباهت هاتونم ببینین نه فقط تفاوت ها.

در ضمن گفتین که آقا سبحان چند بار گفته خیلی از دخترا دنبالم بودن اما من اونا رو لایق خودم ندونستم هیچ میدونین معنی این حرف ایشون چی بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ معنی حرف ایشون اینه که بیش تر بهش محبت کنین. البته این نظر منه. توصیه آخر من اینه شما سعی کنین اطلاعات خودتونم ببرین بالا یا ازش بخواین اطلاعات شما رو ببره بالا و پیش این آقا با اعتماد به نفس صحبت کن و از خودت تعریف کن. تعریف کردن که خیلی هم خوبه اما به حدواندازه خودش. اگه هم جایی شنیدین تعریف کردن از کسی خوب نیس...منظورشون تعریف کردن افراطیه... تعریف کردنی که توش غلو شده باشه و نشونه کمبود یا حسادت فرد باشه این گونه تعریف کردنا اصلا مفید نیس. تعریفی که در عمل هم ثابت شه و واقعیت داشته باشه جای نگرانی ای نداره.منظورمو متوجه شدین؟
    سلام خیلی ممنون.
    بله تعریف اش مفیده زیاد هم افراطی نیست. من هم از خودم تعریف کنم؟؟ همیشه بهم میگه اعتماد بنفس ات کمه درحالی که اینجوری نیست بظرتون ممکنه بخاطر تعریف نکردنم باشه؟؟
    درضمن زیاد بهم نمیگه دوست دارم و اینا ، اما اگه من بگم چند روز پشت سرهم خیلی مهربون میشه!
    چند بار هم گفتم دوست دارم بگی، اما بعد یه مدت یادش میره ، چطور بهش بفهمونم که خیلی واسم مهمه. بعضی وقتا هم میگه هنوز وارد زندگیم نشدی واسه همین اینجوریه، اگه ازدواج کنیم درست میشه.

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    تشکر شده 1,749 بار در 636 پست
    میزان امتیاز
    11

saminnaعزیز
    سلام
    به نظر من ایشون اعتماد بنفس بالایی نداره
    به نظرم تا حدودی مغرور و خودخواه هست
    اساسا اعتماد به نفس مقوله ای درونی و شخصیه..
    یعنی فرد میگه من از همه بهترم
    نمیگه فلانی رو ببین....
    غرور تا حدودی خوبه و برای مرد و زن لازمه ولی استفاده ازش جا داره....ولی خودخواهی خوب نیست
    به هیچ عنوان قصد توهین ندارم ولی اعتماد بنفس فی نفسه باعث پیشرفته ولی خودخواهی اگه پست رفت نیاره مانع پیشرفت هست
    امضای ایشان
    09124843303 (دعاوی حقوقی - کیفری و مشاور حقوقی ازدواج)

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20242
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط خليلي نمایش پست ها
    saminnaعزیز
    سلام
    به نظر من ایشون اعتماد بنفس بالایی نداره
    به نظرم تا حدودی مغرور و خودخواه هست
    اساسا اعتماد به نفس مقوله ای درونی و شخصیه..
    یعنی فرد میگه من از همه بهترم
    نمیگه فلانی رو ببین....
    غرور تا حدودی خوبه و برای مرد و زن لازمه ولی استفاده ازش جا داره....ولی خودخواهی خوب نیست
    به هیچ عنوان قصد توهین ندارم ولی اعتماد بنفس فی نفسه باعث پیشرفته ولی خودخواهی اگه پست رفت نیاره مانع پیشرفت هست
    ممنون از پاسختون
    خب من از کجا متوجه بشم که خودخواهیه یا اعتماد بنفس من فقط چندبار دیدمش ، حرف زدنمون هم حدود 1 یا 2 ساعت تو روزه درحد چت.

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    میزان امتیاز
    11

با چت به هیچ عنوان تصمیم به ازدواج نگیرید
    حتما حضوری صحبت کنید
    هرچند از نظر اخلاقی من خودم با این موضوع مخالفم ولی با چت به هیچ عنوان تصمیمی برای ازدواج نگیرید
    اعتماد به نفس شرایط خاصی داره
    در اینترنت سرچ کنید و ویچگی های چنین فردی رو مطالعه کنید
    امضای ایشان

10. کاربران زیر از خليلي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12914
    تشکـر
    214
    میزان امتیاز
    0

عزیزم بنظرمن بیش تر بهش محبت کن. بیش تر ازش حمایت کن و به خودت وابستش کن. اینارو که انجام بدی شک نکن که وابسته ات میشه. فقط سعی کن موقع عصبانیتت سرش داد نزنی یا عصبانیتتو نشونش ندی .سعی کن بیش تر بفهمیش به حرفاش گوش بدی اما هرگز سرزنشش نکن چون مردا از سرزنش و نصیحت و مشاجره بیزارند..بالاخره مردا عاشق اینن که طرف ببینشون.

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12914
    تشکـر
    214
    میزان امتیاز
    0

ممنون از پاسختون
    خب من از کجا متوجه بشم که خودخواهیه یا اعتماد بنفس من فقط چندبار دیدمش ، حرف زدنمون هم حدود 1 یا 2 ساعت تو روزه درحد چت.

اگه هم حس میکنی خودخواهه بنظر من باهاش به دور از مشاجره و هرگونه بحث لفظی فقط و فقط قاطعانه بهش بگو که یعنی نظر من برات مهم نیس؟یعن من آدم نیستم.حرفاتو کلا بزن اماتوصیه میکنم مستقیم بهش نگو که خیلی خودخواهی و از این حرفا

13. کاربران زیر از Shadi.hedayat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    میزان امتیاز
    11

ممنون از پاسختون
    به مورد 6 توجه بیشتری کن

ساعت ۳:٠۸ ‎ب.ظ روز ٢۱ مهر ۱۳٩٢ کلمات کلیدی: یک روز جدید ،مطالب مفید برای زندگی نکته های مفید ،افکار مثبت
    9 ویژگی انسان های دارای اعتماد به نفس
    اعتماد به نفس ، نه پهلوانی دروغینه ،نه با تکبر راه رفتن و نه تظاهر آشکار به شجاعت !اعتماد به نفس، اون حالت های جسورانه خودباورانه ای نیست که در جهت دستور دادن و امر کردن به دیگران به کار بره.اعتماد به نفس آرام و بیصداست!اعتماد به نفس ، درواقع ، بیان طبیعی توانایی، تخصص و عزت نفس است.
    9 ویژگی آدم هایی که به راستی، دارای اعتماد به نفس هستند چیست؟[replacer_img]
    ویژگی # 1 : آنها ایستادگی می کنند، نه بخاطر اینکه فکر میکنن همیشه حق با اونهاست، بلکه بخاطر اینکه از اشتباه نمی ترسن.
    آدم های ازخودراضی و متکبر تمایل دارن که یک موقعیتی رو کسب کنن و بعدن به همه اعلام کنن ، هیاهو راه بندازن و کاملا به عقاید نقطه نظرات دیگران بی اعتنا باشن.
    رفتار اونها نشاندهنده اعتماد به نفس نیست؛ هرچند افکار قلدرمآبانه داشته باشن.
    آدم هایی که به راستی دارای اعتماد به نفس هستند، اغلب به اشتباهاتشون یا اینکه همه پاسخ ها رو نمیدونن؛ اعتراف میکنن. و توی نظرات و دیگاه هاشون قلدرنیستن.
    ویژگی # 2 : آنها 10 بار بیشتر از اینکه حرف بزنن، گوش می کنن.
    لاف زدن ، ماسکی هستش که برای پوشاندن ضعف شخصیت استفاده میشه. آدم های با اعتماد به نفس، آرام و بی ادعا هستن. اونها در حالی که جواب سوالی رو میدونن باز میخوان نظر شما رو هم بدونن.
    بنابر این اونها سوالاتی رو مطرح میکنن که به دیگران آزادی عمل و قدرت تفکر و توجه به درونشون رو بدن. اونها میپرسن چه کاری میکنید؟ چگونه اینکا رو انجام میدی؟چه چیزی رو در مورد این کار دوست دارید؟ چه چیزی ازش یاد گرفتید؟ و ... و اینکه اگه خودشون رو در وضعیت مشابهی ببینن باید چیکار کنن.
    آدم های با اعتماد به نفس، حتی اگه خیلی بدونن، باز مشتاقن که بیشتر یاد بگیرن ... و اونها میدون که تنها راه یاد گرفتن بیشتر، بیشتر گوش دادنه.
    ویژگی # 3 : آنها بر درونشون بعنوان مرکز توجه ، تمرکز می کنن.
    شاید این گفته درست باشه که اونها بخش عمده ای از کار رو انجام میدن. اونها واقعا بر موانع اصلی غلبه میکنن. اونها میتونن مجموعه ای از افراد ناهمگون رو در یک تیم با کارآیی بالا هماهنگ کنن.
    آدمهای دارای اعتماد به نفس نیازی ندارن که شکوه و جلالشون رو به دیگران نشون بدن ، اونها خودشون میدونن که به چه چیزهایی دست یافتن.
    اونها نیازی به اعتبار بخشیده شدن از طرف دیگران ندارن، چون میدونن که اعتبار واقعی از درون میاد.
    بنابر این اونها عقب می ایستن و دستاوردهاشون رو از طریق دیگران جشن میگیرن. اونها عقب می ایستن و اجازه میدن که دیگران از طریق این دستاوردها بدرخشن – یک اعتماد به نفسی که به اون آدم های دیگه هم کمک میکنه که اونها هم اعتماد به نفس واقعی رو پیدا کنن.
    ویژگی # 4 : آنها آزادانه از دیگران درخواست کمک می کنن.
    خیلی از مردم فکر میکنن که درخواست کمک کردن، نشانه ضعفه، یا اینکه التزام در درخواستی نشانه کمبود دانش یا مهارت یا تجربه است.
    آدم های با اعتماد به نفس با این موضوع که اعتراف به ضعفشون بکنن راحت هستن. بنابر این اونها اغلب از دیگران درخواست کمک میکنن، نه فقط بخاطر اینکه اونها با نیاز به کمک داشتن به اندازه کافی احساس امنیت میکنن بلکه همچنین بخاطر اینکه اونها میدونن که وقتی دنبال کمکی از دیگران هستن میتونن به کسی که ازش درخواست کمک کردن حس مورد تمجید واقع شدن ببخشن.
    گفتن این جمله که " میتونی بهم کمک کنی؟" احترام سرشار اونها رو برای تخصص و داوری شخصی که ازش درخواست کمک کردن، نشون میده.
    ویژگی # 5 : آنها فکر می کنن : " چرا من نه ؟ "
    خیلی از مردم فکر میکنن که مجبورن صبر کنن : برای اینکه ارتقاء پیدا کنن ، برای اینکه استخدام بشن، برای اینکه انتخاب بشن .... مثل کلیشه های قدیمی هالیوود؛ به نوعی کشف بشن!
    آدم هایی که به راستی دارای اعتماد به نفس اند میدونن که دستیابی به هر چیزی جهانیه. اونها میتونن تقریبا با هر کسی از طریق رسانه های اجتماعی ارتباط برقرار کنن. ( هر کسی که شما می شناسید، کسی رو میشناسه که شما باید بشناسید! ) اونها میدونن که میتونن کمک های مالی خودشون رو جذب کنن، میتونن محصولات خودشون رو تولید کنن، میتونن روابط و شبکه خودشون رو ایجاد کنن، میتونن مسیر خودشون رو انتخاب کنن – اونها میتونن انتخاب کنن که هر رشته ای رو که دلشون بخواد دنبال کنن.
    و خیلی بی سروصدا، بدون جلب توجه دیگران؛ اونها بیرون میرن و انجامش میدن.ویژگی # 6 : آنها دیگران رو تحقیر نمی کنن.
    به طور کلی، آدم هایی که از شایعه خوششون میاد ، آدم هایی که دوست دارن پشت سر دیگران غیبت کنن بخاطر اینه که امیدوارن در مقایسه با دیگران بهتر به نظر بیان.
    تنها مقایسه ای که یک آدم دارای اعتماد به نفس واقعی انجام میده اینه که خودش رو با اونچه که در دیروز بوده مقایسه کنه – و همچنین با آدمی که امیدواره یه روز بشه.
    ویژگی # 7 : آنها از اینکه احمق به نظر برسن، نمی ترسن.
    افراد دارای اعتماد به نفس راستین، براشون مهم نیست که گهگاهی درموقعیتی قرار داشته باشن که در بهترین حالت خودشون نیستن .
    ویژگی # 8 : آنها مسئولیت اشتباهاتشون رو به عهده می گیرن.
    احساس ناامنی، تمایل داره که مصنوعی بودن رو در ما پرورش بده، در حالی که اعتماد به نفس، صداقت و راستی رو در ما پرورش میده.
    به خاطر همینه که آدم های با اعتماد به نفس به اشتباهاتشون اعتراف میکنن. اونها اهمیتی نمیدن که باعث خنده دیگران و خودشون بشن.
    وقتی شما واقعا دارای اعتماد به نفس باشید، اهمیتی نمیدید که گهگاهی "بد به نظر بیاین". شما متوجه میشین که وقتی خالص و بی تکلف باشین، مردم به شما نمیخندن.
    اونها با شما میخندن.
    ویژگی # 9 : آنها فقط به دنبال تایید آدم هایی هستند که واقعا براشون اهمیت دارن.
    شما میگی که یک عالمه دنبال گر تویتر داری؟ عالیه. یک عالمه دوست فیسبوکی داری؟ چه باحال. یک شبکه اجتماعی حرفه ای از صدها یا هزاران آدم داری؟ فوق العاده است.
    اما اهمیت اون چیزها در مقایسه با بدست آوردن اعتماد و احترام عده کمی از آدم ها که در زندگیت واقعا مهم باشن، رنگ میبازه.
    وقتی ما احترام و اعتماد چنین آدم هایی رو بدست بیاریم، مهم نیست که کجا بریم و بر روی چی تلاش کنیم؛ ما اون کارها رو با اعتماد به نفس انجام میدیم – چون میدونیم آدم هایی رو میشناسیم که واقعا در زندگیمون اهمیت دارن و میدونیم که واقعا پشت ما هستن و ازمون حمایت می کنن.
    امضای ایشان

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12914
    تشکـر
    214
    میزان امتیاز
    0

ممنون از پاسختون
    کجا باهاش آشناشدی دقیقا گلم؟

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20242
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم بنظرمن بیش تر بهش محبت کن. بیش تر ازش حمایت کن و به خودت وابستش کن. اینارو که انجام بدی شک نکن که وابسته ات میشه. فقط سعی کن موقع عصبانیتت سرش داد نزنی یا عصبانیتتو نشونش ندی .سعی کن بیش تر بفهمیش به حرفاش گوش بدی اما هرگز سرزنشش نکن چون مردا از سرزنش و نصیحت و مشاجره بیزارند..بالاخره مردا عاشق اینن که طرف ببینشون.
    سلام ممنون
    سخت تر شد! چطور وابستش کنم؟!

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20242
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

کجا باهاش آشناشدی دقیقا گلم؟
    تو اینترنت اما ، تو نت فقط مشخصات عادی رو بیان کردیم مثل سن و ... بعد قرار گذاشتیم برای آشنایی، بیشترین دلیل گرایشمون به سمت هم درسخون بودن دو طرفمون بود.

18. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20242
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

اگه هم حس میکنی خودخواهه بنظر من باهاش به دور از مشاجره و هرگونه بحث لفظی فقط و فقط قاطعانه بهش بگو که یعنی نظر من برات مهم نیس؟یعن من آدم نیستم.حرفاتو کلا بزن اماتوصیه میکنم مستقیم بهش نگو که خیلی خودخواهی و از این حرفا
    باشه حتما این کارو میکنم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)