نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: اعتماد بنفس بالا

948
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20242
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

اعتماد بنفس بالا

سلام
    من بازم در مورد آقا سبحان یه سوال دارم؛
    وقتی با هم بحثی میکنیم که ایشون مقصره و کاره اشتباه کرده سریع میگه من خوابم میاد و یا حتی من میگم ازت قهرم میگه بخوابم بعدا حرف میزنیم!!! و اگه من بحثو ادامه بدم میگه فعلا و میره؟!
    الان زیاد ناراحت نمیشم اما مطمعنا بعد ازدواج برام مشکل میشه. ایشون ویژگی های خیلی خوب زیاد داره که منم ازش خوشم میاد و نمیتونم بخاطر این ویژگی بد ولش کنم ، ولی آدم فوق العاده حساس و احساسی ای هستم و از آینده این رفتارش میترسم. نمیدونم چیکار کنم.؟!

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    تشکر شده 1,749 بار در 636 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : اعتماد بنفس بالا و...

به نظرم اينها از شرايط يك فرد مغروره...
    ببينيد غرور اون هم در يك مرد داراي علايم خاصي هست
    به هيچ عنوان طاقت نه شنيدن نداره
    خواسته هاش بايد هميشه محيا باشه
    دليلي نداره بخواد به هر سوالي جواب بده و ...
    اول بايد ببينيد ايا اين مشكل رو داره تا بعد بفكر راه درمان باشيد
    امضای ایشان
    09124843303 (دعاوی حقوقی - کیفری و مشاور حقوقی ازدواج)

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20242
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط خليلي نمایش پست ها
    به نظرم اينها از شرايط يك فرد مغروره...
    ببينيد غرور اون هم در يك مرد داراي علايم خاصي هست
    به هيچ عنوان طاقت نه شنيدن نداره
    خواسته هاش بايد هميشه محيا باشه
    دليلي نداره بخواد به هر سوالي جواب بده و ...
    اول بايد ببينيد ايا اين مشكل رو داره تا بعد بفكر راه درمان باشيد
    بلع درسته همین طوره، همیشه میگه وقتی من حرفی میگم باید قبول کنی ، منم گفتم که قبول میکنم اما نه همیشه هرچی باشه منم برای خودم نظراتی رو دارم ، نظر من مهم نیست؟!
    میگه مهمه اما باید درحدی به من ایمان داشته باشی که وقتی من چیزیو میگم بدون اینکه دلیل بخوای قبول کنی، و بنظرش این راه پیشرفته که زن مطیع همسرش باشه.
    حتی مثلا میگه من از لباس خانوما سردر نمیارم ، منم چندتا عکس لباس عروس نشون دادم که ببینه کدومش بهتره گفت بنظر من همشون عینه همه ، منم گفتم باشه بهت یاد میدم فقط یکیشو انتخاب کن تا بهت کمک کنم یاد بگیری گفت نه نمیخواد یاد بگیرم ، نمیتونم یاد بگیرم همشون عین همن . گفتم باشه انتخاب کن یاد نگیر ، بعدش دوباره گفت دیروقته بهتره بخوابیم...
    کلا رو این کلمه که بگم یادت میدم حساسه! خودشم میگه بی ادبیه که به من بگی یادت میدم.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20242
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

میشه جواب بدین لطفا ضروریه'

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    تشکر شده 1,749 بار در 636 پست
    میزان امتیاز
    11

دوست عزيز
    اينكه زن بايد مطيع همسرش باشه در كل درسته
    ولي ايشون حدود اين اطاعت رو نميدونه.
    اين امر باعث ميشه مرز بين همسري به مرز رقابت تبديل بشه
    بهتون يك پيشنهاد ميكنم
    حتما كتاب آنچه مردان بايد در مورد زنان بدانند رو بهش هديه بديد و كتاب آنچه زنان بايد در مرود مردان بدانند رو براي خودتون بخونيد
    اثر دكتر دي انجلس باربارا
    مراقب رابطتتون باشيد
    امري شيرين و خيلي حساسه
    درك ايشون از شرايط متفاوته
    توي اين كتاب هزاران هزار حرف هست كه از زبان مردان به زنان و بالعكس هست..
    موفق باشيد
    امضای ایشان
    09124843303 (دعاوی حقوقی - کیفری و مشاور حقوقی ازدواج)

6. کاربران زیر از خليلي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : اعتماد بنفس بالا

نقل قول نوشته اصلی توسط saminn نمایش پست ها
    سلام
    من بازم در مورد آقا سبحان یه سوال دارم؛
    وقتی با هم بحثی میکنیم که ایشون مقصره و کاره اشتباه کرده سریع میگه من خوابم میاد و یا حتی من میگم ازت قهرم میگه بخوابم بعدا حرف میزنیم!!! و اگه من بحثو ادامه بدم میگه فعلا و میره؟!
    الان زیاد ناراحت نمیشم اما مطمعنا بعد ازدواج برام مشکل میشه. ایشون ویژگی های خیلی خوب زیاد داره که منم ازش خوشم میاد و نمیتونم بخاطر این ویژگی بد ولش کنم ، ولی آدم فوق العاده حساس و احساسی ای هستم و از آینده این رفتارش میترسم. نمیدونم چیکار کنم.؟!

به نظرم اینکارش خیلی ام خوبه و با خوابیدن به نوعی از ادامه بحث و جدل جلوگیری میکنه

و بهتره شما هم در این مورد بتونید سازگاری بخرج بدید

ولی با ایشون قرار بگذارید تا در هفته در روزی و ساعتی مشخص در مورد مشکلات اتفاق افتاده و دلخوری های اون یک هفته با هم صحبت کنید

اینطوری بسیاری از کدورت و سوء تفاهمات شما از بین میره و زندگی بهتری رو خواهید داشت

به هر حل اگر شما جزو افرادی هستید که به سادگی تحت تأثیر حرف دیگران قرار گرفته و در خودتان فرو می روید و احساس می کنید که به مکان ساکت یا اتاقی تاریک نیاز دارید تا با خودتان خلوت کنید و آن چه که برای تان رخ داده است را مرور کنید؟ وقتی که کارهای زیادی را باید در زمان کوتاهی انجام دهید و یا تغییراتی را در زندگی تان ایجاد کنید که تأثیر زیادی هم ندارند، شروع به نق زدن می کنید؟

اگر این چنین است، شما فردی بسیار حساس هستید که نویسنده ای به نامElaine» Aron» در کتابی به همین نام، این اشخاص را تعریف کرده است.
    بنا به گفته ی دکتر ارون، افراد حساس سیستم عصبی حساسی هم دارند که نسبت به مسائل ریز پیرامون شان کنجکاوند و به راحتی وقتی در این شرایط قرار می گیرند، تحت تأثیر محیط، بسیار اذیت می شوند.
    به نظر می رسد که حدود ۱۵ تا ۲۰ درصد جمعیت کره ی خاکی را افرادی با این خصوصیت شامل می شوند. این افراد سطح هوشیاری، بصیرت، همدلی و درک بالایی دارند.

افرادی که حساس هستند حدود ده مرتبه بیش تر از سایرین قدرت دریافت اطلاعات را دارند. این بدان معنا است که باید بیش تر مراقب اوضاع پیرامون شان باشند، خصوصا" در محل کارشان و یا هنگامی که دارند تفریح می کنند. (افراد حساس باید از رفتن به مکان های شلوغ خودداری کنند.)

حساس بودن با ضعیف بودن متفاوت است. شما باید یاد بگیرید که حساسیت را مهار نمائید و استعدادهای منحصر به فرد دیگرتان را پرورش دهید.

محل کار بسیار مهم است. چرا که افراد حساس، افراد خلاقی با تصورتان واضح و علاقه مند به مسائل معنوی یا فلسفی هستند برای همین مشاغلی که انتخاب می کنند اغلب نویسندگی، نقاشی، موسیقی، تدریس یا کارهای روان درمانی است. آن ها اغلب دوست دارند که به سایرین کمک کنند. هر چند، افراد حساس، بیش تر آگاهند که نباید از خودشان برای دیگران مایه بگذارند و راه هایی را پیدا می کنند تا از طریق دادن هدایا و زمان هایی برای تبادل اطلاعات، به دیگران کمک کنند.

افراد حساس، «مشاوران همایونی به پادشاهان سلحشور» هستند. آن ها اغلب افرادی آرام، با صدایی محکم و ثابت هستند تا دیگران را برای انجام دادن کاری، مجاب نمایند. آن ها شرایط محیطی را بسیار خوب احساس می کنند و آن چه را که قرار است اتفاق بیفتد، به درستی پیش بینی می نمایند.

چالش های زندگی روزانه تأثیر بیش تری بر روی افراد حساس نسبت به سایرین، دارد. زیرا، دانشمندان تمایل دارند که حساسسیت را در افراد کاهش دهند. چرا؟

زیرا افراد حساس از عزت نفس پائینی برخوردارند و در شرایطی خاص احساس می کنند که برای آن کار مناسب نیستند یا مخالف سایرین هستند و قدرت شان توسط جامعه، نادیده گرفته می شود.

اگر این مقاله را خواندید و فکر کردید که جزو افراد حساس هستید، در زیر ۱۰ نکته که من به شخصه آن ها را مفید یافتم و امیدوارم که برای شما هم این چنین باشد، ارائه شده است تا بر حساسیت بیش از حدتان، چیره شوید:

۱) مرتبا" فکر کنید
    منفعت تفکر برای همه آشکار است. تفکر باعث افزایش آرامش و متانت می شود.

۲ تمرینات یوگا را انجام دهید
    تمرینات یوگا به شما کمک خواهد کرد تا قوی تر شوید و بعد از این تمرینات انرژی بیش تری خواهید داشت.

۳) از صداهای ناهنجار دوری کنید
    خصوصا" در محل کار یا اتاقی که استراحت می کنید. اگر تعداد زیادی از افراد در اطراف تان هستند، از آن ها بخواهید که آرام تر صحبت کنند.

افراد حساس از عزت نفس پائینی برخوردارند و در شرایطی خاص احساس می کنند که برای آن کار مناسب نیستند یا مخالف سایرین هستند و قدرت شان توسط جامعه، نادیده گرفته می شود.

۴) زیادی رویاپردازی نکنید
    از دیدن تلویزیون و یا گوش دادن به موسیقی با صدای بلند، قبل از خواب، اجتناب کنید.

۵) یاد بگیرید که چگونه از خواسته های تان به تنهایی دفاع کنید
    زمانی را برای این که تنها باشید و استراحت کنید، در نظر بگیرید.

۶) نیروی ذهنی و بدنی تان را افزایش دهید
    ۷) از این که به اندازه ی کافی استراحت می کنید، مطمئن شوید

قبل از این که بخوابید، آسوده باشید.

۸) تغییرات را در ذهن تان، مدیریت کنید
    ریسک پذیر باشید.

۹) در یک زمان فعالیت های زیادی را با هم انجام ندهید
    این کار شما را ذوق زده کرده و مغشوش تان می سازد.

۱۰) مراقب رژیم غذایی تان باشید
    از مصرف بیش از حد موادی که دارای کافئین یا قند هستند، خودداری کنید. از مواد غذایی و مکمل هایی که به شما آرامش می دهند، بیش تر استفاده کنید.
    با انجام دادن کارهای فوق ضمن این که قدرت خلاقیت تان را افزایش می دهید، بنیه ی قوی هم خواهید داشت. این نکته را فراموش نکنید که حساس بودن با ضعیف بودن متفاوت است. شما باید یاد بگیرید که حساسیت را مهار نمائید و استعدادهای منحصر به فرد دیگرتان را پرورش دهید.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

8. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)