نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: ناامیدی

1069
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18515
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ناامیدی

سلام زهرا هستم 17 سالمه راستش مشکل من اینه که خیلی نا امیدم رابطم با مامانم و بابام هیچ وقت خوب نبود مخصوصا مامانم هر روز دعوا و همیشه میدونستم ک دوستم نداره از یه طرف وضعیت مالی متوسط ب پایین داریم درسم زیاد خوب نیس یعنی جزو 10 نفر اول هستم از 30 نفر قیافه ی جالبی هم ندارم پوست خیلی تیره با دماغ کوفته ای از وضعیت الانم اصلا راضی نیستم از دعواهامون و ازین ک هیچی بهم خوش نمیگذره خسته شد ازین ک نمیتونم اونطور ک دوس دارم لباس بپوشم یا حتی دست ب ابرو های پرپشت وحشتناکم بزنم چون خانوادم ب شدت مقید هستن هیچ امیدی هم به آینده ندارم چون نه درسم خوبه ک یه دانشگاه خوب رشته ی خوب قبول شم نه خانواده ی اصل و نسب دار و قیافه ک همسر خوبی داشته باشم حس میکنم بودنم اضافه اس ب خودکشی زیاد فکر میکنم مخصوصا وقتی با مامانم دعوام میشه و بعد یه کتک کاری حسابی بهترین گزینه ب نظر میاد کسی میتونه کمکم کنه؟
    ویرایش توسط zahra..m76 : 07-03-2015 در ساعت 03:44 AM دلیل: به هم چسبیدن کلمات

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17304
    تشکـر
    68
    تشکر شده 60 بار در 38 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : اعتماد به نفس پایین

سلام دوست عزيز.شك نكن كه يه زماني مياد كه با خودت ميگي كاش مثل قديم،دغدغم برداشتن ابروم بود.انقدر مشكلات جدي تري هست كه بنظرم سخت نگير اين مسائل رو.ميدونم تو دوره اي هستي كه يه چيزي مثل ابروي پرپشت يا بينيت ممكنه اذيتت كنه.اما مطمئن باش به زودي چهره ي خوبي پيدا ميكني و اصلا يادت ميره يه زماني چقدر از اين ابرو و بيني بدت مي اومده.
    در مورد درس خوندن هم،خودم رو مثال ميزنم.تا دبيرستان متوسط بودم.اما تلاش بيش از اندازمو كردم و الان تو رشته اي كه دوس دارم،دانشگاه سراسري خوب و با معدل ١٩ دارم درس ميخونم.اينه كه اصلا فكر نكن نميتوني دانشگاه خوبي قبول شي.
    مطمئن باش بعد از درس خوندن و پيدا كردن موقعيت اجتماعي خوب،همسر خوب هم برات پيدا ميشه،چرا كه نه؟!
    حالا به نظرت،خودكشي و تموم كردن زندگي بهتره يا ساختن يه زندگي جديد و عالي؟
    اينم يادت نره كه بايد دنبال موفقيت بري،موفقيت الكي نمياد سراغت

3. 2 کاربران زیر از آنديا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18515
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : اعتماد به نفس پایین

سلام خیلی خوب بود مرسی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد