نمایش نتایج: از 1 به 17 از 17

موضوع: اعتماد دوباره به دوست سابق

1640
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

اعتماد دوباره به دوست سابق

سلام

حدود هشت سال پیش رابطه دوستانه ام با یکی از رفقای صمیمی و همکارم شکرآب شد.
    من واین رفیقم در یک شرکت که متعلق به هردوی ما بود کار میکردبم یعنی شریک بودیم ولی اون بیشتر کارها روعهده دار بود چون سرمایه بیشتر رو اون گذاشته بود و البته من هم با تلاش و کار سهم خود رو انجام میدادم و سعی میکردم واقعا" کم نگذارم.

ما حدود 3 سال بود با هم کار میکردیم و هشت سال پیش وقتی کدورتی رو که علتش رو در ادامه مینوسم بین ما ایجاد شد ،ما 12 سال بود که با هم دوست بودیم.دوستی و رابطه خانوادگی داشتیم .درمراسم های هم شرکت میکردیم ،هر کدام مشکل مالی داشتیم روی اون یکی حساب میکردیم و....

رابطه ما خوب بود تا وقتی که دوستم ازدواجم کرد. من و دوستم همسن هستیم. بازهم همه چیز نرمال بودش.یکی دوسال بعد از ازدواجش بین خانم اون و خانمم بحثی ایجاد شد و عامل کدورت و دوری ما دو تا شد.

واسه یک موضوع بی اهمیت که همسر دوستم به همسر من نسبت داده بود و پشت تلفن کلی به خانمم حرف زده بود و من اون روز که به خانه آمدم همسرم رو گریان دیدم ابتدا هرچی از خانمم میپرسیدم جریان چیه چرا گریه میکنه به من جواب نمیداد .دیگه با اصرار من گفتند که همسر این دوست من، که خودش رو مثل خواهر برای خانم من میدونسته چه حرفهایی به ایشون گفته و از اون بدتر اینکه این دوست و رفیق ما هم به حمایت از خانمش با خانم من بد صحبت کرده بود.

طبیعتا" میتوانید درک کنید چه اندازه ناراحت وعصبانی شدم.فردایش در شرکت با دوستم بحثم شد و گفتم حق این رو نداشتند اون و خانمش با همسر من بد صحبت کنند و اینکه اگر هر کس دیگری به جای اون بود شکل دیگری با اون برخورد میکردم.

گفتم یک دعوا و حرف زنانه بوده و اگر هم خانم من مقصر بوده که میدانم نبوده در هر حال اون حق این رو نداشته خودش رو قاطی کنه و دخالت داشته باشه. در آخر هم گفتم باید بیایید خودت و خانمت از خانم من عذرخواهی کنید.
    اون هم گفت مرد حسابی من تا حالا از زن خودم هم عذرخواهی نکردم.گفتم یا از همسر من عذرخواهی میکنید یا من تصمیم دیگه ای میگیرم و بین ما هر چه بوده رو تمام شده بدون.
    گفتش یعنی تو دوستی 12 ساله ما رو و شراکت کاری ما رو برای حرف دو تا زن داری زیر پا میگذاری؟ گفتم اگر حرف فقط بین آنها بود مشکلی نبود چون تو خودت رو دخالت دادی و همچین اجازه ای به خودت دادی و به همسر من بی احترامی کردی پس به من کردی و دیگه دوستی بین من و تو باقی نمی مونه.

خلاصه اینکه من هم شراکتم رو با اون تمام کردم و بالطبع رابطه ما هم قطع شد.البته خانمم خیلی اصرار داشتند کارم رو با اون تمام نکنم و میگفتند فوقش رابطه خانوادگی رو تمام میکنیم و... من قبول نکردم.

مدتی واسه کار تلاش کردم با پس اندازی که داشتیم و میخواستم وام بگیرم که پدرم نگذاشتن و مقداری پول در اختیارم گذاشتن و البته قرض پدرم رو به ایشون پس دادم.خلاصه شرکتی رو واسه خودم دست و پا کردم از همان 8 سال پیش که تا الان خداروشکر ادامه داشته و خیلی بهترهم شد.

الان این دوستم که از دور خبر هم رو گاهی داشتیم متوجه شدم شرکتش ورشکست شده و شغلش رو از دست داده و چند روز پیش در محفل یکی از دوستان مشترک با هم برخورد داشتیم.درباره کارم پرسید و خلاصه یک فرمی به من فهماند میخواهد با من و در کنار من کار کند.

میدانم که چون اون و خانمش آدم هایی هستند که رابطه کاری رو به دوستی های خانوادگی میکشونند مردد شدم. از طرفی حس میکنم یک دینی نسبت به اون دارم و یک جورایی نون و نمک هم رو خوردیم و الان مشکل واسش پیش اومده دوست ندارم بی تفاوت باشم.

به نظر شما بهترین کار چیه انجام بدم؟ چند روزی هست مرددم فکرم رو درگیر کرده. ممنون میشم

ویرایش توسط siavash_en : 12-26-2016 در ساعت 02:21 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31863
    تشکـر
    44
    تشکر شده 75 بار در 56 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : با دوستم دوباره مثل سابق کار کنم یا نه؟

سلام
    این مشکل روی خانم شما بوده و اول همه نظر ایشون مهمه
    ولی درصورتی که قبول کنه کاملا موافقم که دوباره شریک و همکار بشید
    چون توی این دور و زمونه خیلی کم ادم پیدا میشه که بشه بهش اعتماد کرد
    از طرفی با این کار شما متوجه میشه که خودش هم اشتباه کرده
    و هم برا شما خوبه هم برا دوستتون و خانومش
    ایشالا موفق باشید

3. کاربران زیر از mamadiiiiii بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : اعتماد دوباره به دوست سابق

– هروقت در اعتماد کردن به دیگران مشکل داشتید از خودتان این سوالها را بپرسید: اگر کسی قابل اعتماد نبوده است به آن معنا است که به همه دنیا نمی توان اعتماد کرد؟ اگر یک روز با ماشین تصادف کردم آیا به آن معنا است که دیگر هیچوقت نباید از خیابان رد شوم؟ اگر یکی از والدینم به دیگری خیانت کرده آیا به آن معنا است که همه دنیا خیانت می کنند؟ هرچه بیشتر از خودتان بپرسید بیشتر با افکار اشتباهتان وارد مبارزه می شوید و بیشتر به دیگران اعتماد خواهید کرد.
    – هرزمان که متوجه شدید درمورد کسی پیش داوری می کنید، به خودتان یادآور شوید که ذهن ناخودآگاهتان می تواند این فکر را به شما ثابت کند حتی اگر حقیقت نداشته باشد. تنها راه پیدا کردن حقیقت درمورد دیگران این است که از هرگونه تعصب خودداری کنید، فقط آنموقع است که خواهید فهمید که چه کسی واقعاً قابل اعتماد است و چه کسی نیست.
    – حتی اگر متوجه شدید که کسی قابل اعتماد نیست بدانید که آن فرد نشاندهنده همه جهان نیست، او فقط یک نفر است.
    – با صداقتتان به دیگران اجازه دهید به شما اعتماد کنند. افرادی که به دیگران خیانت می کنند و آنهایی که مداوم دروغ می گویند معمولاً خودشان هم در اعتماد کردن به دیگران مشکل دارند چون فکر می کنند که بقیه هم مثل خودشان هستند.
    لازم نیست به همه اعتماد کنید فقط باید بدانید که افرادی هستند که می توان به آنها اعتماد کرد.

ولی در کل دوست عزیز کسی که یک بار کاری رو انجام بده برای بار دوم هم میتونه انجام بده

پس در اعتماد کردن دوباره نهایت احتیاط رو داشته باشید

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    10

اگه تو روابط کاری مشترکتون موفق بودین، خوبه که مجددا همکاری رو از سر بگیرین. منتها از همون اول با لحنی محبت امیز به همکارتون بفهمونین که نمیخواین روابط کاری رو وارد روابط خانوادگی کنین. به قول معروف دوری و دوستی.
    میگین خانمتون هم همون زمان راضی نبودن روابط کاری شما به خاطر این دعوا تحت الشعاع قرار بگیره. پس الان بهترین فرصته که از نو شروع کنین اما خط قرمزهاتون باید کاملا روشن و مشخص باشن.

7. 2 کاربران زیر از talieh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32094
    تشکـر
    53
    تشکر شده 31 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    8

من بودم کمکش میکردم ولی باهاش رابطه همکاری را نمینداختم

فقط میتونستم یه سمتی متوسط تو شرکت بهش بدم

و مثل قبل صمیمی نباشم

موفق باشید.

9. کاربران زیر از yasan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

سلام بستگی داره چه حرفی زده باشه

اگر حرف خیلی بدی زده باشه رابطه برقرار کردن درست نیست چون حرمت ها ریخته شده مخصوصا وقتی اون اشتباه کرده معذرت خواهی نکرده

بعدش ایشون الان به شما احتیاج داره اول بیاد حضوری پیشتون باهاتون صحبت کنه بعد راجب توافق کاری باهاش صحبت کنید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

11. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    به نظرم میتونید رابطه کاریتونو ادمه بدید ولی لازم نیست رابطه شامل دوستی خانوادگی باشه.سعی کنید این موضوع رو غیر مستقیم نشون بدید.کاش بقیه مردام همین جور روشنفکر بودن و برای زنشون احترام قائل بودن.

13. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

سلام

4_5 سال پیش یه همچین قضیه ای برای ما هم پیش اومد البته با کمی تفاوت .

با یکی از همکاران شوهرم رابطه ی خانوادگی داشتیم ، یه روزی خانم این آقا توی یه دعوا که با همسرش داشت و از قضا همسر منم اونجا بود و میخواست آرومشون کنه ، خانمه درمیاد و آرزوی مرگ من و پسرمو میکنه

بعد اون همسرم خیلی دلخور میشه ، البته همکار همسرم ازش عذرخواهی میکنه ، بعد اون رابطه ی همسرم و همکارش خوبه ولی دیگه خونشون نمیریمو روابط خانوادگی نداریم .

درمورد جریان شما قطعا یه مرد نمیاد معذرت خواهی کنه از خانمه شریکش ، درواقع غرورش این اجازه رو نمیده ، هرچند کارش خیلی زشت بوده ولی همینکه شراکتتون رو قط کردید بهترین کار بوده ، چون بهش نشون دادید احترام به خانوادتون توی اولویته براتون و دیگه اجازه ی هیچ بی احترامی رو بهشون نمیدید .

ولی الان که به شما نیاز داره و خداروشکر شما هم توانش رو دارید دستش رو بگیرید اولا بخاطر ثوابش ، دوما مطمئن باشید دوستتون رو شرمنده ی خودتون و همسرتون میکنید و اون از کار خودش پشیمون میشه ولی با رعایت حریمهای خانوادگی .

به نظر من روابط خانوادگی و رفت و آمد رو قط کنید .

تضمینی وجود نداره که بازهم بر اثر مراوده ی زیاد حرمت شکنی نشه . کسی که تونسته یکبار حرف بی ربط بزنه پس باز هم میتونه. به قولی خیلی دیگه قاطی نشید باهاشون .
    ویرایش توسط love : 12-26-2016 در ساعت 10:13 PM

15. 2 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : با دوستم دوباره مثل سابق کار کنم یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mamadiiiiii نمایش پست ها
    سلام
    این مشکل روی خانم شما بوده و اول همه نظر ایشون مهمه
    ولی درصورتی که قبول کنه کاملا موافقم که دوباره شریک و همکار بشید
    چون توی این دور و زمونه خیلی کم ادم پیدا میشه که بشه بهش اعتماد کرد
    از طرفی با این کار شما متوجه میشه که خودش هم اشتباه کرده
    و هم برا شما خوبه هم برا دوستتون و خانومش
    ایشالا موفق باشید

ممنونم. خانمم هنوز از این موضوع اطلاع ندارند میخواهم اول به یک نتیجه گیری در ذهنم برسم بعد از ایشون نظر خواهی کنم.
    اما قطعا" نمیخواهم شریک باشیم چون برای شراکت پشت دستم رو داغ گذاشتم

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    – هروقت در اعتماد کردن به دیگران مشکل داشتید از خودتان این سوالها را بپرسید: اگر کسی قابل اعتماد نبوده است به آن معنا است که به همه دنیا نمی توان اعتماد کرد؟ اگر یک روز با ماشین تصادف کردم آیا به آن معنا است که دیگر هیچوقت نباید از خیابان رد شوم؟ اگر یکی از والدینم به دیگری خیانت کرده آیا به آن معنا است که همه دنیا خیانت می کنند؟ هرچه بیشتر از خودتان بپرسید بیشتر با افکار اشتباهتان وارد مبارزه می شوید و بیشتر به دیگران اعتماد خواهید کرد.
    – هرزمان که متوجه شدید درمورد کسی پیش داوری می کنید، به خودتان یادآور شوید که ذهن ناخودآگاهتان می تواند این فکر را به شما ثابت کند حتی اگر حقیقت نداشته باشد. تنها راه پیدا کردن حقیقت درمورد دیگران این است که از هرگونه تعصب خودداری کنید، فقط آنموقع است که خواهید فهمید که چه کسی واقعاً قابل اعتماد است و چه کسی نیست.
    – حتی اگر متوجه شدید که کسی قابل اعتماد نیست بدانید که آن فرد نشاندهنده همه جهان نیست، او فقط یک نفر است.
    – با صداقتتان به دیگران اجازه دهید به شما اعتماد کنند. افرادی که به دیگران خیانت می کنند و آنهایی که مداوم دروغ می گویند معمولاً خودشان هم در اعتماد کردن به دیگران مشکل دارند چون فکر می کنند که بقیه هم مثل خودشان هستند.
    لازم نیست به همه اعتماد کنید فقط باید بدانید که افرادی هستند که می توان به آنها اعتماد کرد.

ولی در کل دوست عزیز کسی که یک بار کاری رو انجام بده برای بار دوم هم میتونه انجام بده

پس در اعتماد کردن دوباره نهایت احتیاط رو داشته باشید

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282

سلام
    یعنی نظر شما این هستش این کار رو انجام ندهم ؟

18. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط talieh نمایش پست ها
    اگه تو روابط کاری مشترکتون موفق بودین، خوبه که مجددا همکاری رو از سر بگیرین. منتها از همون اول با لحنی محبت امیز به همکارتون بفهمونین که نمیخواین روابط کاری رو وارد روابط خانوادگی کنین. به قول معروف دوری و دوستی.
    میگین خانمتون هم همون زمان راضی نبودن روابط کاری شما به خاطر این دعوا تحت الشعاع قرار بگیره. پس الان بهترین فرصته که از نو شروع کنین اما خط قرمزهاتون باید کاملا روشن و مشخص باشن.

میدونبد آن وقت که خانمم نمیخواستند رایطه کاری ما قطع بشه برای این بود به آن کار نیاز داشتیم و سرمایه گذاشته بودم، الان نیازی ندارم
    فقط هدفم این هستش به اون کمک کنم چون میدانم پسر خوش قلب و مهربانی هستش و ضمن اینکه یک دختر کوچولو هم داره و من هم بچه دارم
    میفهمم آدمی که بچه داره و مشکل مالی داشته باشه روزگار خوبی نداره
    ویرایش توسط siavash_en : 12-27-2016 در ساعت 01:05 AM

19. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط yasan نمایش پست ها
    من بودم کمکش میکردم ولی باهاش رابطه همکاری را نمینداختم

فقط میتونستم یه سمتی متوسط تو شرکت بهش بدم

و مثل قبل صمیمی نباشم

موفق باشید.

راستش من هم دارم به این موضوع فکر میکنم. مثلا" اینکه جایی از کار رو بدم ایشون انجام بدن شاید به این شکل بتونم کمک کرده باشم

20. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    سلام بستگی داره چه حرفی زده باشه

اگر حرف خیلی بدی زده باشه رابطه برقرار کردن درست نیست چون حرمت ها ریخته شده مخصوصا وقتی اون اشتباه کرده معذرت خواهی نکرده

بعدش ایشون الان به شما احتیاج داره اول بیاد حضوری پیشتون باهاتون صحبت کنه بعد راجب توافق کاری باهاش صحبت کنید

حرف بدی بود اما بیشتر نحوه رفتارشان بد بود.
    ایشون به من رسوندند به این شکل که ... وضع کار چطوره و فلان پروژه ها رو گرفتی چی شد و مشکل اون کار ( کاری که اون درش تخصص داره ) رو داری نداری؟
    بک فرمی که نمیخواهم غرورش هم خورد بشه در این فکر هستم من بهش پیشنهاد بدم

21. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    سلام
    به نظرم میتونید رابطه کاریتونو ادمه بدید ولی لازم نیست رابطه شامل دوستی خانوادگی باشه.سعی کنید این موضوع رو غیر مستقیم نشون بدید.کاش بقیه مردام همین جور روشنفکر بودن و برای زنشون احترام قائل بودن.

ممنون از نظرتون.
    خوب شخصیت زن هر کس مثل اعتبار و آبروی آدم هستش.مثلا" وقتی کسی بی احترامی میکنه اگر بی تفاوت باشیم انگار ما کوچیک شدیم
    ضمن اینکه بک سری حرفهای خاله زنکی رد و بدل شده بود و برای دوستم به عنوان یک مرد که دخالت کرده بود بسیار زشت بود.

22. کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    سلام

4_5 سال پیش یه همچین قضیه ای برای ما هم پیش اومد البته با کمی تفاوت .

با یکی از همکاران شوهرم رابطه ی خانوادگی داشتیم ، یه روزی خانم این آقا توی یه دعوا که با همسرش داشت و از قضا همسر منم اونجا بود و میخواست آرومشون کنه ، خانمه درمیاد و آرزوی مرگ من و پسرمو میکنه

بعد اون همسرم خیلی دلخور میشه ، البته همکار همسرم ازش عذرخواهی میکنه ، بعد اون رابطه ی همسرم و همکارش خوبه ولی دیگه خونشون نمیریمو روابط خانوادگی نداریم .

درمورد جریان شما قطعا یه مرد نمیاد معذرت خواهی کنه از خانمه شریکش ، درواقع غرورش این اجازه رو نمیده ، هرچند کارش خیلی زشت بوده ولی همینکه شراکتتون رو قط کردید بهترین کار بوده ، چون بهش نشون دادید احترام به خانوادتون توی اولویته براتون و دیگه اجازه ی هیچ بی احترامی رو بهشون نمیدید .

ولی الان که به شما نیاز داره و خداروشکر شما هم توانش رو دارید دستش رو بگیرید اولا بخاطر ثوابش ، دوما مطمئن باشید دوستتون رو شرمنده ی خودتون و همسرتون میکنید و اون از کار خودش پشیمون میشه ولی با رعایت حریمهای خانوادگی .

به نظر من روابط خانوادگی و رفت و آمد رو قط کنید .

تضمینی وجود نداره که بازهم بر اثر مراوده ی زیاد حرمت شکنی نشه . کسی که تونسته یکبار حرف بی ربط بزنه پس باز هم میتونه. به قولی خیلی دیگه قاطی نشید باهاشون .

سلام
    بر روی یک موضوعاتی نگاه تعصب آمیز ندارم اما متاسفانه بارها شاهد بودم روابط مردانه و دوستانه به دلیل دخالت و دو به هم زنی خانم ها به هم میخوره.
    این بین یک طرف هم مقصر باشه کافیه که مشکل ایجاد بشه.
    همکار همسر شما به شما بی احترامی نکرد خانم ایشون به شما بی احترامی کردند. ولی این همکار من وقتی خانمش داشته با همسر من دعوا میکرده گوشی تلفن رو گرفته و به خانمم گفته بوده تو مقصر بودی و کلا" از خانمش طرفداری کرده بود.
    به همین دلیل باید از خانمم عذرخواهی میکرد
    این رفیق ما اگر واقعا" غرور داشت خود رو در مسائل زنانه قاطی نمیکرد.
    این که معذرتخواهی نکرد اسمش غرور نیود حماقت بود چون اگر میخواست غرور داشته باشه اول مردانگی اش رو در رفتارش نگه میداشت و کار رو به اونجا نمی رسوند.
    میدانم همان موقع هم پشیمان شد اما من هم نخواستم دیگه ادامه بدم.
    اشتباه در زندگیش زیاد داشته و در زندگی خانوادگی هم به مشکل برخوردند و میدانم به خاطر رفتارهای مغرضانه و دور از منطق جفتشون هست.

24. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    سلام
    بر روی یک موضوعاتی نگاه تعصب آمیز ندارم اما متاسفانه بارها شاهد بودم روابط مردانه و دوستانه به دلیل دخالت و دو به هم زنی خانم ها به هم میخوره.
    این بین یک طرف هم مقصر باشه کافیه که مشکل ایجاد بشه.
    همکار همسر شما به شما بی احترامی نکرد خانم ایشون به شما بی احترامی کردند. ولی این همکار من وقتی خانمش داشته با همسر من دعوا میکرده گوشی تلفن رو گرفته و به خانمم گفته بوده تو مقصر بودی و کلا" از خانمش طرفداری کرده بود.
    به همین دلیل باید از خانمم عذرخواهی میکرد
    این رفیق ما اگر واقعا" غرور داشت خود رو در مسائل زنانه قاطی نمیکرد.
    این که معذرتخواهی نکرد اسمش غرور نیود حماقت بود چون اگر میخواست غرور داشته باشه اول مردانگی اش رو در رفتارش نگه میداشت و کار رو به اونجا نمی رسوند.
    میدانم همان موقع هم پشیمان شد اما من هم نخواستم دیگه ادامه بدم.
    اشتباه در زندگیش زیاد داشته و در زندگی خانوادگی هم به مشکل برخوردند و میدانم به خاطر رفتارهای مغرضانه و دور از منطق جفتشون هست.

اینکه بهش گفتید باید عذرخواهی کنی اتفاقا خیلی خوب بود ، کار خوبی کردید که اینجوری تحکم و قدرت از خودتون نشون دادید ، چون این وظیفه ی شماست که از آبرو و شخصیت و اعتبار همسرتون حمایت کنید ، من فقط گفتم انتظار نداشته باشید معذرت خواهی کنه ، چون کسی که اینجوری تو مسائل خاله زنکی وارد میشه و حرفای ناشایست میزنه به خانم دوستش پس حسابی نباید روش باز کرد و به قول شما مردانگی در وجودش نیست .

من فقط میگم یه کاری کنید که کمکش کنید از نظر مالی .

من حتی به نظرم شراکت هم نه ، اگه نیازی به شریک ندارید پس ریسک نکنید که شریک بگیرید فقط در حد یه کارمند که حقوقی بهش بدید .

اینکه میگید اشتباه در زندگیشون زیاد داشتن بخاطر رفتارای نسنجیده ، پس شما باید حالت دفاعی بگیرید برای رفت و آمد خانوادگی باهاشون .

یعنی اصلا باهاشون وارد روابط دوستانه و خانوادگی نشید . حتی بگو بخنداتون هم با هم کنترل شده باشه . صرفا فقط برای اینکه دست یه نفرو بگیرید و کار بهش بدید .

25. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    اینکه بهش گفتید باید عذرخواهی کنی اتفاقا خیلی خوب بود ، کار خوبی کردید که اینجوری تحکم و قدرت از خودتون نشون دادید ، چون این وظیفه ی شماست که از آبرو و شخصیت و اعتبار همسرتون حمایت کنید ، من فقط گفتم انتظار نداشته باشید معذرت خواهی کنه ، چون کسی که اینجوری تو مسائل خاله زنکی وارد میشه و حرفای ناشایست میزنه به خانم دوستش پس حسابی نباید روش باز کرد و به قول شما مردانگی در وجودش نیست .

من فقط میگم یه کاری کنید که کمکش کنید از نظر مالی .

من حتی به نظرم شراکت هم نه ، اگه نیازی به شریک ندارید پس ریسک نکنید که شریک بگیرید فقط در حد یه کارمند که حقوقی بهش بدید .

اینکه میگید اشتباه در زندگیشون زیاد داشتن بخاطر رفتارای نسنجیده ، پس شما باید حالت دفاعی بگیرید برای رفت و آمد خانوادگی باهاشون .

یعنی اصلا باهاشون وارد روابط دوستانه و خانوادگی نشید . حتی بگو بخنداتون هم با هم کنترل شده باشه . صرفا فقط برای اینکه دست یه نفرو بگیرید و کار بهش بدید .

حرف شما کاملا" منطقی هست

27. کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)