نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: سواستفاده از اعتماد

1250
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13793
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سواستفاده از اعتماد

سلام من رها هستم
    پدر و مادرم چند سالی هست که از هم جدا شدن اوایل با این موضوع مشکلی نداشتم چون با جدا شدنشون میشه گفت ارامش نسبی تو خونه برام فراهم شد . میشه گفت من بیشتر از هر چیزی تو زندگیم به درسم فکر می کردم وقتی وارد دانشگاه شدم به این فکر می کردم که سریع مدرکمو بگیرم و بتونم مناسب با رشته تحصیلیم کار پیدا کنم و مستقل باشم اما دوران تحصیلم یه مقدار سخت تر از اون چیزی شد که منتظرش بودم و متاسفانه با شخصی اشنا شدم و رابطه عاطفی علارغم برنامه ریزیام پیش اومد که البته دوامی هم نداشت و من برای تسکین خودم با یکی از اساتید اونجا این موضوع رو در میون گذاشتم و مشورت می کردم تا بتونم دوباره روحیه ام رو بر گردونم و ایشون واقعا به من کمک می کردن اگرچه این موضوع به زمان نیاز داشت ولی من هم به کسی نیاز داشتم که بی طرف فقط بتونه به حرفام گوش کنه . در هر صورت ایشون با توجه به سن و سالشون و تجربه که داسشتن کمکم کردن . بعد از تموم شدن درسم یکی از اساتیدم بهم پیشنهاد کار داد من هم که خوشحال از این که شغل مناسبی هست و میتونم مشغول به کار بشم و برای دور کردنه ذهنم از رابطه ای که فکر می کردم با تموم شدنش عزیز ترین شخص زندگیم دیگه وجود خارجی نداره این کارو قبول کردم و رفتم که محل کاره جدیدمو ببینم ...... وقتی رسیدم تنها چیزی که دیدم این بود که به محض وارد شدنم در پشت سرم قفل شد و خواسته ای که ازم داشتن رابطه ی جنسی بود
    میدونین هر وقت بهش فکر می کنم فقط سکوت مطلق تو ذهنم میاد که انگار دارم از یه کوه پرت میشم ولی اصلا فریاد نمی زنم . اون روز به هر نحوی شد تونستم از اونجا بیام بیرون ولی الان با گذر این همه زمان من هنوز توی اون اتاق گیر کردم و نمی توم خودمو اروم کنم و به زندگیم برسم
    راه حلی واسه این موضوع هست ؟
    ویرایش توسط رها تهرانی : 03-18-2015 در ساعت 11:13 PM

2. 3 کاربران زیر از رها تهرانی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13337
    تشکـر
    1,752
    تشکر شده 1,447 بار در 412 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : اعتماد

سلام
    متاسفم، ناراحت کننده بود...

البته شما نیاز به مشاوره حضوری و برخی تکنیک های ذهنی دارید.
    اما خانوم تهرانی امیدوارم این مسئله موجب بی اعتمادی شما نسبت به کلیه مرد ها نشه و بابت این ماجرا همه مرد ها رو به یه چشم نبینید. باید از این اتفاقات درس گرفت نه ترس! دوری از مردها باعث نمیشه شما در امان باشید بلکه فقط در نوع ارتباط با مرد ها خام می مونید.
    امضای ایشان

4. 3 کاربران زیر از e.v بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام

شما هیچ تقصیری نداری ، متاسفانه همیشه افرادی هستن که قصد تجاوز به حریمون و شکست محدودیت های مارو دارن و فقط منافع خودشون براشون مهمه . . .

بازم شکر که آسیب جسمی بهتون وارد نشده و تونستین از دستشون خلاص بشین ، اما خاطرات رو نمیشه فراموش کرد

ما انسان ها همواره در حال رشد هستیم و به سمت جلو میریم و قرار نیست در یک نقطه بمونیم ، پس نگران نباشید با قوی تر شدن شما خاطرات تلخ هم کمرنگتر میشن . . .

شما به نحوی مورد تجاوز روحی شدی بهتره برای بهتر شدن سریع حالتون پیش یک روانپزشک مجرب برید تا به صورت حضوری شما راهنمای کنه و از ریشه دار شدنش جلوگیری بشه . میتونید برای راهنمای با شماره های سایت هم تماس بگیرید

برای برای بهتر شدن حس اعتماد میتونید این پست رو مطالعه کنید میتونه مفید باشه : http://forum.moshaver.co/f125/%D8%A8...-%D8%9F-15413/

6. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13793
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ولی من مدام تو سرم تو فکرم خودم رو متهم می کنم که اگه من مقصر نیستم چرا منو انتخاب کرد چرا بقیه هم دوره ای هام این اتفاق براشون پیش نیومد . چرا به چیزای که فکر نمی کنم واسم پیش میاد .. جدا فکر میکنین مشاوره حضوری مشکلی رو حل می کنه ؟؟ هر وقت با کسی رو در رو درباره مشکلم حرف میزنم اتفاق بدتری میوفته .نمی تونم دیگه اینجوری بمونم
    ویرایش توسط رها تهرانی : 03-19-2015 در ساعت 01:29 AM

8. کاربران زیر از رها تهرانی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط رها تهرانی نمایش پست ها
    ولی من مدام تو سرم تو فکرم خودم رو متهم می کنم که اگه من مقصر نیستم چرا منو انتخاب کرد چرا بقیه هم دوره ای هام این اتفاق براشون پیش نیومد . چرا به چیزای که فکر نمی کنم واسم پیش میاد .. جدا فکر میکنین مشاوره حضوری مشکلی رو حل می کنه ؟؟ هر وقت با کسی رو در رو درباره مشکلم حرف میزنم اتفاق بدتری میوفته .نمی تونم دیگه اینجوری بمونم
    خب مشاور ها تخصص و کارشونه ، مثل افراد عادی نیستن که فقط همدلی کنن یا ترحم .

شما هم هیچ تقصیری ندارین خودتون رو مقصر ندونین ، مطمعنن برای بقیه هم مشکلات هست . . .

آرامش خودتون رو پیدا کنید ، و سعی کنید دیگه به گذشته فکر نکنید تا زمان حال رو از دست ندید ، به آینده فکر کنید و از حال لذت ببرید .

10. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)