نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: افسردگی از بیکاری شوهر

1965
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9513
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

افسردگی از بیکاری شوهر

سلام . من 3 سال که ازدواج کردم اما همسرم بیکاره .چند جا رفته سرکار اگه منصفانه بگم کارش خوب نبود ولی من دیگه واقعا از این شرایط خسته شدم .لیسانس علوم تربیتی دارم و دو شیفت کار می کنم اما حقوق دو جا با هم میشه 290 هزار تومن واقعا نمیشه با این پول زندگی کرد.شوهرم دیگه انگیزه برای کار نداره.اصلا دنبال کار هم نمیره با اینکه با تمام وجود دوسش دارم اما پشیمونم از اینه باهاش ازدواج کردم .حس می کنم دارم افسردگی میگیرم .اصلا نمی دونم باید چکار کنم؟یعنی من باید تا آخر عمر همینجور کار کنم ؟ پس آرامش من چی؟ دیگه از همه چی خستم.خواهش می کنم کمکم کنید .یه راه حلی؟ یه چیزی که من از این افسردگی و بی انگیزگی خلاص بشم.

2. کاربران زیر از h21 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : افسردگی از بیکاری شوهر

شما و همسرتون هر 2 در یک قایق هستید واین قایق با پرو زدن جفتتون به حرکت در میاد
    شما باید ایشون و وادار کنید به کار کردن تا هم فشار از شما کم بشه هم ایشون سرشون گرم باشه
    درضمن حتما باید با مدرک تحصیلیشون شغل پیدا کنن ؟؟؟
    من رفیق خودم تو تولیدی لباس کار میکنه با مدرک لیسانس حقوقشم ماهی 700 هزارتومنه
    هیچ تخصصی هم نمیخواد کارش
    همسر شما نیاز به راهنمایی داره و شما تنها کسی هستید که میتونید راهنماییش کنید
    اگر از شما حرف شنوی نداره به یکی از دوستان نزدیکش بگید موضوع رو باهاش مطرح کنه بدونه اینکه بفهمه شما گفتید
    مردا بهتر حرف همدیگه رو میفهمن
    این مشکل موقته و حل میشه فقط از راهش نه با زور و دعوا
    ویرایش توسط Reepaa : 12-08-2014 در ساعت 07:35 PM
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

4. کاربران زیر از Reepaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط h21 نمایش پست ها
    سلام . من 3 سال که ازدواج کردم اما همسرم بیکاره .چند جا رفته سرکار اگه منصفانه بگم کارش خوب نبود ولی من دیگه واقعا از این شرایط خسته شدم .لیسانس علوم تربیتی دارم و دو شیفت کار می کنم اما حقوق دو جا با هم میشه 290 هزار تومن واقعا نمیشه با این پول زندگی کرد.شوهرم دیگه انگیزه برای کار نداره.اصلا دنبال کار هم نمیره با اینکه با تمام وجود دوسش دارم اما پشیمونم از اینه باهاش ازدواج کردم .حس می کنم دارم افسردگی میگیرم .اصلا نمی دونم باید چکار کنم؟یعنی من باید تا آخر عمر همینجور کار کنم ؟ پس آرامش من چی؟ دیگه از همه چی خستم.خواهش می کنم کمکم کنید .یه راه حلی؟ یه چیزی که من از این افسردگی و بی انگیزگی خلاص بشم.
    خب همونطور که دوستان گفتند میتونید راه های دیگه ای رو شروع کنید

اینکه جایی برای ایشون باشه واقعا" نیاز به واسطه و پارتی داره

میتونید از مغازه ای شورع کنید و آروم اروم تحربه کار در بازار رو پیدا کنید

میتونید از فنی و حرفه ای شروع کنید و با مدرکش وامی برای شروع کاری دریافت کنید

و اگر رشته ای خاص باشه حتی برای مهاجرات و رفتن به خارج مشکلی نخواهید داشت
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9513
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خدارو شکر ما اصلا هیچ مشکلی با هم نداریم اگه بگم تو این 3 سال حتی 1بارم دعوا نکریم اغراق نیست همیشه سعی می کنیم همدیگرو درک کنیم الان مشکل حاد زندگیمون فقط همین بیکاری.همیشه وقتی صحبت میکنیم بهش میگم ولی میگه خودشم ازاین وضع ناراحته اما هیچ چاره ای پیدا نمیکنه زیاد هم بگم ناراحت میشه. اما واقعا پیگیر نیست .گاهی وقتا دلم میخواد بشم یه دختر لجباز که همش از شوهرش توقع داره تا شاید این بشه یه محرک. ولی اصلا دلم نمی خواد با لجبازی زندگیم از هم بپاشه برا همین باز کوتاه میام. شوهرم تخصص خاصی داره . اون شغل اصلیش طلا سازی .اما الان دیگه خیلی کم کار می کنه هروقت بهش سفارش بخوره میره سرکار اونم شاید ماهی 1بار اتفاق بیفته.خیلی دوس دارم یه طور شغلشو ارتقا بده اما خودش میگه دیگه از بی درآمدیش خسته شده . ولی واقعا کارش حرف نداره این فقط نظر من نیس هرکی دیده کاراشو باور نکرده که کار دست باشه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد