نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: اختلال شخصیت مرزی

1660
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12000
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اختلال شخصیت مرزی

سلام

احتیاج به کمک دارم، با چهار دکتر (دو روانشناس و دو روانپزشک) مشورت کردم طی ۳ سال گذشته، همه نظر بر bipolar disorder دارند، از ۶ ماه پبش دیگه دارو (,Escitalopram, Orlept, Trazodone, Topiramate, Ketipinor) مصرف نمیکنم و پیش مشاور نمیرم (پولی دیگه ندارم) من از ۱۵ ماه پیش در مود افسردگی هستم، عملا زندگی برام مختل شده یعنی ارزشی نداره، هیچ چیز برام جذاب نیست، از خودم متنفرم، حوصله هیچ چیز یا صحبت با هیچ کس رو ندارم (کلی با خودم جنگیدم که اینارو بنویسم، شاید راهی باشه و کسی که بتونه و بخواد که کمک کنه؟!)، حوصله زندگی کردن ندارم (۱۸ سالم بود خودکشی کردم اما نمردم - الان فقط چون نمیخوام بیشتر از این که هستم ننگ خوانواده بشم و باعث غم پدر و مادرم زندم) حتی حوصله غذا پختن هم ندارم، خارج از ایران هستم(۲.۵ سال)، دانشجو هستم، اما ۱ سال دانشگاه نرفتم، هیچ شغلی ندارم، هیچ درامدی ندارم، فقط تو اتاق خودم هستم، هر ۱۵-۲۰ روز از خونه میرم بیرون اون هم از اجبار برای خرید غذا، هیچ پولی دیگه ندارم، این مشکل من رو مجبور کرده که تصمیم بگیرم برگردم ایران، که خیلی ناراحت کننده هست برای من، چه حرفهای احمقانه ای زدم! اما گفتم، وقتتون تلف شد، ببخشید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : افسردگی شدید و عدم اعتماد به نفس

نقل قول نوشته اصلی توسط ٍEdris نمایش پست ها
    سلام

احتیاج به کمک دارم، با چهار دکتر (دو روانشناس و دو روانپزشک) مشورت کردم طی ۳ سال گذشته، همه نظر بر bipolar disorder دارند، از ۶ ماه پبش دیگه دارو (,Escitalopram, Orlept, Trazodone, Topiramate, Ketipinor) مصرف نمیکنم و پیش مشاور نمیرم (پولی دیگه ندارم) من از ۱۵ ماه پیش در مود افسردگی هستم، عملا زندگی برام مختل شده یعنی ارزشی نداره، هیچ چیز برام جذاب نیست، از خودم متنفرم، حوصله هیچ چیز یا صحبت با هیچ کس رو ندارم (کلی با خودم جنگیدم که اینارو بنویسم، شاید راهی باشه و کسی که بتونه و بخواد که کمک کنه؟!)، حوصله زندگی کردن ندارم (۱۸ سالم بود خودکشی کردم اما نمردم - الان فقط چون نمیخوام بیشتر از این که هستم ننگ خوانواده بشم و باعث غم پدر و مادرم زندم) حتی حوصله غذا پختن هم ندارم، خارج از ایران هستم(۲.۵ سال)، دانشجو هستم، اما ۱ سال دانشگاه نرفتم، هیچ شغلی ندارم، هیچ درامدی ندارم، فقط تو اتاق خودم هستم، هر ۱۵-۲۰ روز از خونه میرم بیرون اون هم از اجبار برای خرید غذا، هیچ پولی دیگه ندارم، این مشکل من رو مجبور کرده که تصمیم بگیرم برگردم ایران، که خیلی ناراحت کننده هست برای من، چه حرفهای احمقانه ای زدم! اما گفتم، وقتتون تلف شد، ببخشید.
    خب در بیماری های روانی باید خود فرد هم بخواد تا درمان نتیجه مطلوب رو بده

بیماریهای روانی مثل بیماریهای جسمی نیستند که در ظاهر مشاهده بشن و روند درمان رو ببینید

در افسردگی باید بدونید که فکرتون در گذشته سیر میکنه و این نشون میده شما در گذشته کاری و رفتاری رو انجام

میدادید ولی انجام ندادید و اثراتش امروز و در رفتار حال شما بروز کرده ..

خود شما بهتر از هر کسی میدونید فکرتون در چه مورد درگیره و میتونید در مسیر درمان اون قدم بردارید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : افسردگی شدید و عدم اعتماد به نفس

نقل قول نوشته اصلی توسط ٍEdris نمایش پست ها
    سلام

سلام

اولا اینکه باید بپذیرید که بیمارید و خوب درگیر آن. نمیدانم کدام کشور هستید ولی خیلی از کشورهای اروپایی خوب بنفیتی برای بیماران خاص و دارو و درمان دارند. و خوب با توجه به شدت بیماری حتما نیاز به دارو دارید.

چه آنجا و چه ایران هر جا که دسترسی به دارو و متخصص بیشتری هست بهترین مکان برای شماست. الان هم که وارد فاز افسردگی شدید. پس لطفا تصممیم عجیب و غریب نگیرید. وزودتر هر جوری که هست

دارو را شروع کنید. موفق باشید
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)