مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: افسردگی شدید

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32709
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

Question افسردگی شدید

سلام
    پدرم من سال 90 فوت کرده و از اون وقت تا حال مادرم من کم کم دچار افسردگی شده است و در این 4 ماه به شدت و اوج رسیده است و خیلی پرخاشگر و عصبانی شده و با کسی نمی مونه و وابسته من و خواهرم که خونه هستیم شده و همش در حال رفتن به بیرون هست از شما می خواستم راهنمایی کنید که چیکار کنیم
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3710
    عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    7.53
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 9,077 بار در 4,454 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : افسردگی شدید

علائم خطر در هنگام ابتلا به افسردگی شدید
    در صورت ابتلای خود یا اطرافیانتان به افسردگی شدید، اگر هر یک از علائم خطرناک زیر را مشاهده کردید با یک پزشک یا درمانگاه روانی تماس بگیرید.
    √ آرامش، رفتار پرخاشگرانه، تغییرات خلقی زیاد و بیخوابی برای چند شب متوالی.

√ از دیگر نشانه های خطرناک افسردگی شدید، تهدید یا صحبت در مورد مرگ یا خودکشی است.
    √ تهدید یا عمل به آسیب جسمی یا خشونت از علائم خطرناک افسردگی شدید هستند که باید به پزشک مراجعه کرد.
    √ افت فعالیتها و ارتباطات از نشانه های خطرناک افسردگی شدید است.
    √ از دیگر نشانه های خطرناک افسردگی شدید، انجام کارهایی مانند خداحافظی با دوستان، نوشتن وصیت نامه یا … است.
    √ بهبود ناگهانی خلق پس از یک دوره افسردگی شدید.
    √ رفتار خطرناک غیر طبیعی مانند خرید یا حمل اسلحه یا رانندگی غیر طبیعی… نیز از نشانه های خطرناک افسردگی شدید است که در صورت مشاهده در فرد مبتلا باید سریعا او را نزد پزشک برد.

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-88422495
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

افسردگی,  افسردگی چیست,  افسردگی شدید,  افسردگی بعد از زایمان,  افسردگی در نوجوانان,  افسردگی دو قطبی,  افسردگی در بارداری,  افسردگی مزمن,  افسردگی فصلی,  افسردگی حاد,  افسردگی شدید,  افسردگی شدید دارم,  افسردگی شدید درمان,  افسردگی شدید در نوجوانان,  افسردگی شدید بعد از زایمان,  افسردگی شدید چیست؟,  افسردگی شدید ویکیپدیا,  افسردگی شدید و درمان آن,  افسردگی شدید بعد زایمان,  افسردگی شدید دارم چیکار کنم,  من ما كنتي تكوني,  من و تو,  من فضلك,  منتدى فتكات,  منال العالم,  منتدى الهلال,  من النظرة الثانية,  منة شلبي,  منتدى النصر,  منتدى الاتحاد,  ماهر زين,  ماه عسل,  ماهر المعيقلي,  ماه های میلادی,  ماهان ایر,  ماهر زين mp3,  ماه عسل 94,  ماه عسل 92,  ماه چهره خلیلی,  ماهي اعراض الحمل,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)