صفحه 2 از 2 12
نمایش نتایج: از 51 به 67 از 67

موضوع: از رفتارها و افکار تکرار شونده ام خسته شدم

27636
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6460
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : افسردگی شدید و تردید شدید در حد مرگ (خطر خودکشی)

سلام دوستان.هادی هستم امیدوارم که حاتتون خوب باشه اگرهم کسی کسالتی داره براش دعامیکنیم که مسیرخودشو پیدا کنه.شاید اصلی ترین موضوعی که باعث حرکت من شد باورها واعتقادات روحانی من بود تصویرجدیدی ازخدا درذهنم نقش بست..(البته این یک نظر شخصیه ضمن اینکه نظر هرکس دیگه قابل احترامه)اینکه خدا موجود ظالمی نیست ومنتظرنیست تا ما گناهی کنیم وبه شدت مجازاتمون کنه.(البته این مجوزی برای انجام کاری مخالف اصول انسانی یا گناه کردن یا.... نمیباشد).خداوند با عدل خود مارو محاکمه نمیکنه بلکه با فضل ورحمت خود....اینجا بود که رفته رفته احساس گناه وخجالت که مدتها درکوله بارخود جمع کرده بودم زمین گذاشتم.وتونستم ارتباط بهتری با خدا وزیباییهایی که تاحالا بهش دقت نمیکردم برقرار کنم.جالبه که طبق تحقیقات برروی نوزادتازه متولدشده مشخص شده اگر مدت کوتاهی نوزاد از تماس جسمی مادرش دور باشه احتمال مرگش خیلی زیاده.پس در قدم اول ماانسانها نیاز به تکیه گاهی محکم داریم.من این تکیه گاه رو خالقی که مسلما زورش ازمن وبیماریم بیشتره پیدا کردم.اینجا نقطه شروع بود
    ویرایش توسط هادی جباریان : 09-22-2014 در ساعت 12:37 AM دلیل: حذف نام خانوادگی

2. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12252
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اتفاقا برعکس خودتون من اصلا فکر نمیکنم که توانایی تصمیم گیری ندارید .
    من افراد خیلی قوی ای رو دیدم ( چه از نظر اجتماعی چه از نظر فردی ) که سال هاست تلاش میکنن برای ترک خود ارضایی و نا توانند.
    اینکه شما تونستید همچین مشکلی رو حل کنید در رابطه با خودتون نشون دهنده قدرت اراده و تصمیم گیری فوق العاده شماست.

در مورد بازی کامپیوتری هم حرفتون رو رو حساب شوخی میذارم چون با توجه به امکانات امروزی تقریبا همه آدمها از همه سنین بازی کامپیوتری میکنن و کم هم نیست مقدارش
    اصلا پسر 23- 4 ساله ای که بازی کامپیوتری نکنه عجیبه ...

به نظر من تنها چیزی که نیاز دارید اینا که باور کنید خیلی قوی تر از اون چیزی هستین که حتی فکرشم بکنین.

3. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12615
    تشکـر
    60
    تشکر شده 81 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    10

من یه دخترم و از نظر ظاهری هیچ مشکلی ندارم اما وقتی پست شما رو خوندم حس کردم چقدر شبیه شما هستم!
    یه آدم غمگین و افسرده که از همون دوران نوجوونی این افسردگی همیشه همراهش بوده. همیشه تنها بوده. با سختی با کسی دوست میشده و یک درصد هم اعتماد به نفس نداشتم و هنوز هم ندارم!
    من هم وقتی بقیه رو میبینم بهشون حسودیم میشه با اینکه همه میگن تو هیچی از بقیه کم نداری و حتی ازونا بهتری!
    تنها شانسم توو زندگی که کمی حال و هوامو عوض کرد آشنا شدن با عشقم بود.7ساله زندگی منو تا حدودی تغییر داده و من خودم سعی کردم کمی اخلاقم و روحیه مو بهتر کنم و تقریبا 2سالی میشه که تونستم راحتتر با بقیه ارتباط برقرار کنم و باهاشون حرف بزنم.
    گوشه گیری،تنهایی،نداشتن اعتماد به نفس،گریه های تنهایی،نداشتن همدم!
    باز خدا رو شکر میکنم یه وقتا میتونم با بعضی دوستام (در اصل دوستای نامزدم) درد دل کنم اما درد اصلیمو کی درک میکنه کی میفهمه که چی میکشم؟!!
    انقدر حرف توو دلمه که به هیچکس نمیتونم بگم
    اصلا هم رووی رفتن پیش روانشناس هم ندارم چون وقتی ازم بخواد از مشکلاتم بگم لال میشم!! واقعا سخته نمیدونم از کجا شروع کنم!
    من توو حرف زدن یکم مشکل دارم. یه وقتا تپق میزنم و بعضی وقتا بعضی کلمه ها رو یادم میره!!!

4. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16010
    تشکـر
    4
    تشکر شده 29 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : افسردگی شدید

سلام دوست خوبم من هم مشکل شمارو داشتم افسردگی داشتم اون هم از دوران کودکی ولی الان خوبم چون به یک روانژزشک خوب مراجعه کردم ودارو خوردم وخوب شدم به روانشناس نیازی نیست مراجعه کنی چون تو کشور ما روانشناس خوب کمه ولی به یک روانپزشک یعنی پزشک متخصص اعصاب وروان حتما مراجعه کن.

5. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16290
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام...من نمیدونم اسم اینو میشه گذاش افسردگی یا نه...احمقانس یا نه...در هر صورت داره نابودم میکنه...ی لحظه خوبم بعد یهویی بدون اینکه بدونم چیه منفجر میشم...من از مرزش گدشتم..من ی بار خودکشی کردم بعد از اون اتفاق زندگیم از جهنمم بدتره جوری ک اصن از جهنم اونور نمیترسم...ی ماه بیخیال بودم...بعد حساس شدم..بعد ترسیدم دوباره از افکار احمقانه..بعد سعی کردم فراموش کنم...5 ماهه ولی فراموش نشده ک هیچی..الان دیگه قطعن میخوام خودکشی کنم...روزی ک دویاره برگشتم ب زندگیمو یادم نمیره..همون روزی ک زندگی رو ازم گرف...یکساله با خانوادم حرف نزدم با اینک باهاشون زندگی میکنم میدونم فقط فقط 16 سالمه ولی مگه من آدم نیسم؟دارم دیوونه میشم معنیش این نیس ک من حق ندارم ها؟مشکلمم این عشق مشق الکیو مزخرف نبوده...راسش یادم نمیاد چرا خودکشی کردم..این اواخر ی دعوای بد داشتم با مامانم(ازین ک مامان صداش کنم حالم بد میشه)منو واسه خودکشیم سرزنش کرد حرفاییی بهم زد ک فکرشم نمیکردم...الان تباه شدم منفجر...نمیدونم چه بلایی داره سرم میاد...نمیدونم چمه...ولی میدونم اگه جلوشو نگیرم...مث دفه قبل میشه اما این دفه سر از قبرستون درمیارم نه بیمارستان نمیدونم چیکار کنم...واقعن نمیتونم جلو گریه هاو جیغامو بگیرم خودمم نمیدونم چمه ...دیگه نمیتونم ادامه بدمسلام...من نمیدونم اسم اینو میشه گذاش افسردگی یا نه...احمقانس یا نه...در هر صورت داره نابودم میکنه...ی لحظه خوبم بعد یهویی بدون اینکه بدونم چیه منفجر میشم...من از مرزش گدشتم..من ی بار خودکشی کردم بعد از اون اتفاق زندگیم از جهنمم بدتره جوری ک اصن از جهنم اونور نمیترسم...ی ماه بیخیال بودم...بعد حساس شدم..بعد ترسیدم دوباره از افکار احمقانه..بعد سعی کردم فراموش کنم...5 ماهه ولی فراموش نشده ک هیچی..الان دیگه قطعن میخوام خودکشی کنم...روزی ک دویاره برگشتم ب زندگیمو یادم نمیره..همون روزی ک زندگی رو ازم گرف...یکساله با خانوادم حرف نزدم با اینک باهاشون زندگی میکنم میدونم فقط فقط 16 سالمه ولی مگه من آدم نیسم؟دارم دیوونه میشم معنیش این نیس ک من حق ندارم ها؟مشکلمم این عشق مشق الکیو مزخرف نبوده...راسش یادم نمیاد چرا خودکشی کردم..این اواخر ی دعوای بد داشتم با مامانم(ازین ک مامان صداش کنم حالم بد میشه)منو واسه خودکشیم سرزنش کرد حرفاییی بهم زد ک فکرشم نمیکردم...الان تباه شدم منفجر...نمیدونم چه بلایی داره سرم میاد...نمیدونم چمه...ولی میدونم اگه جلوشو نگیرم...مث دفه قبل میشه اما این دفه سر از قبرستون درمیارم نه بیمارستان نمیدونم چیکار کنم...واقعن نمیتونم جلو گریه هاو جیغامو بگیرم خودمم نمیدونم چمه ...دیگه نمیتونم ادامه بدمسلام...من نمیدونم اسم اینو میشه گذاش افسردگی یا نه...احمقانس یا نه...در هر صورت داره نابودم میکنه...ی لحظه خوبم بعد یهویی بدون اینکه بدونم چیه منفجر میشم...من از مرزش گدشتم..من ی بار خودکشی کردم بعد از اون اتفاق زندگیم از جهنمم بدتره جوری ک اصن از جهنم اونور نمیترسم...ی ماه بیخیال بودم...بعد حساس شدم..بعد ترسیدم دوباره از افکار احمقانه..بعد سعی کردم فراموش کنم...5 ماهه ولی فراموش نشده ک هیچی..الان دیگه قطعن میخوام خودکشی کنم...روزی ک دویاره برگشتم ب زندگیمو یادم نمیره..همون روزی ک زندگی رو ازم گرف...یکساله با خانوادم حرف نزدم با اینک باهاشون زندگی میکنم میدونم فقط فقط 16 سالمه ولی مگه من آدم نیسم؟دارم دیوونه میشم معنیش این نیس ک من حق ندارم ها؟مشکلمم این عشق مشق الکیو مزخرف نبوده...راسش یادم نمیاد چرا خودکشی کردم..این اواخر ی دعوای بد داشتم با مامانم(ازین ک مامان صداش کنم حالم بد میشه)منو واسه خودکشیم سرزنش کرد حرفاییی بهم زد ک فکرشم نمیکردم...الان تباه شدم منفجر...نمیدونم چه بلایی داره سرم میاد...نمیدونم چمه...ولی میدونم اگه جلوشو نگیرم...مث دفه قبل میشه اما این دفه سر از قبرستون درمیارم نه بیمارستان نمیدونم چیکار کنم...واقعن نمیتونم جلو گریه هاو جیغامو بگیرم خودمم نمیدونم چمه ...دیگه نمیتونم ادامه بدمسلام...من نمیدونم اسم اینو میشه گذاش افسردگی یا نه...احمقانس یا نه...در هر صورت داره نابودم میکنه...ی لحظه خوبم بعد یهویی بدون اینکه بدونم چیه منفجر میشم...من از مرزش گدشتم..من ی بار خودکشی کردم بعد از اون اتفاق زندگیم از جهنمم بدتره جوری ک اصن از جهنم اونور نمیترسم...ی ماه بیخیال بودم...بعد حساس شدم..بعد ترسیدم دوباره از افکار احمقانه..بعد سعی کردم فراموش کنم...5 ماهه ولی فراموش نشده ک هیچی..الان دیگه قطعن میخوام خودکشی کنم...روزی ک دویاره برگشتم ب زندگیمو یادم نمیره..همون روزی ک زندگی رو ازم گرف...یکساله با خانوادم حرف نزدم با اینک باهاشون زندگی میکنم میدونم فقط فقط 16 سالمه ولی مگه من آدم نیسم؟دارم دیوونه میشم معنیش این نیس ک من حق ندارم ها؟مشکلمم این عشق مشق الکیو مزخرف نبوده...راسش یادم نمیاد چرا خودکشی کردم..این اواخر ی دعوای بد داشتم با مامانم(ازین ک مامان صداش کنم حالم بد میشه)منو واسه خودکشیم سرزنش کرد حرفاییی بهم زد ک فکرشم نمیکردم...الان تباه شدم منفجر...نمیدونم چه بلایی داره سرم میاد...نمیدونم چمه...ولی میدونم اگه جلوشو نگیرم...مث دفه قبل میشه اما این دفه سر از قبرستون درمیارم نه بیمارستان نمیدونم چیکار کنم...واقعن نمیتونم جلو گریه هاو جیغامو بگیرم خودمم نمیدونم چمه ...دیگه نمیتونم ادامه بدمسلام...من نمیدونم اسم اینو میشه گذاش افسردگی یا نه...احمقانس یا نه...در هر صورت داره نابودم میکنه...ی لحظه خوبم بعد یهویی بدون اینکه بدونم چیه منفجر میشم...من از مرزش گدشتم..من ی بار خودکشی کردم بعد از اون اتفاق زندگیم از جهنمم بدتره جوری ک اصن از جهنم اونور نمیترسم...ی ماه بیخیال بودم...بعد حساس شدم..بعد ترسیدم دوباره از افکار احمقانه..بعد سعی کردم فراموش کنم...5 ماهه ولی فراموش نشده ک هیچی..الان دیگه قطعن میخوام خودکشی کنم...روزی ک دویاره برگشتم ب زندگیمو یادم نمیره..همون روزی ک زندگی رو ازم گرف...یکساله با خانوادم حرف نزدم با اینک باهاشون زندگی میکنم میدونم فقط فقط 16 سالمه ولی مگه من آدم نیسم؟دارم دیوونه میشم معنیش این نیس ک من حق ندارم ها؟مشکلمم این عشق مشق الکیو مزخرف نبوده...راسش یادم نمیاد چرا خودکشی کردم..این اواخر ی دعوای بد داشتم با مامانم(ازین ک مامان صداش کنم حالم بد میشه)منو واسه خودکشیم سرزنش کرد حرفاییی بهم زد ک فکرشم نمیکردم...الان تباه شدم منفجر...نمیدونم چه بلایی داره سرم میاد...نمیدونم چمه...ولی میدونم اگه جلوشو نگیرم...مث دفه قبل میشه اما این دفه سر از قبرستون درمیارم نه بیمارستان نمیدونم چیکار کنم...واقعن نمیتونم جلو گریه هاو جیغامو بگیرم خودمم نمیدونم چمه ...دیگه نمیتونم ادامه بدمسلام...من نمیدونم اسم اینو میشه گذاش افسردگی یا نه...احمقانس یا نه...در هر صورت داره نابودم میکنه...ی لحظه خوبم بعد یهویی بدون اینکه بدونم چیه منفجر میشم...من از مرزش گدشتم..من ی بار خودکشی کردم بعد از اون اتفاق زندگیم از جهنمم بدتره جوری ک اصن از جهنم اونور نمیترسم...ی ماه بیخیال بودم...بعد حساس شدم..بعد ترسیدم دوباره از افکار احمقانه..بعد سعی کردم فراموش کنم...5 ماهه ولی فراموش نشده ک هیچی..الان دیگه قطعن میخوام خودکشی کنم...روزی ک دویاره برگشتم ب زندگیمو یادم نمیره..همون روزی ک زندگی رو ازم گرف...یکساله با خانوادم حرف نزدم با اینک باهاشون زندگی میکنم میدونم فقط فقط 16 سالمه ولی مگه من آدم نیسم؟دارم دیوونه میشم معنیش این نیس ک من حق ندارم ها؟مشکلمم این عشق مشق الکیو مزخرف نبوده...راسش یادم نمیاد چرا خودکشی کردم..این اواخر ی دعوای بد داشتم با مامانم(ازین ک مامان صداش کنم حالم بد میشه)منو واسه خودکشیم سرزنش کرد حرفاییی بهم زد ک فکرشم نمیکردم...الان تباه شدم منفجر...نمیدونم چه بلایی داره سرم میاد...نمیدونم چمه...ولی میدونم اگه جلوشو نگیرم...مث دفه قبل میشه اما این دفه سر از قبرستون درمیارم نه بیمارستان نمیدونم چیکار کنم...واقعن نمیتونم جلو گریه هاو جیغامو بگیرم خودمم نمیدونم چمه ...دیگه نمیتونم ادامه بدم

6. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18578
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دختری 22 ساله هستم که با یک پسر در سطح خودم اشنا شدم و فقط قصد ازدواج داشتیم.همه چیز جور بوده تا اینکه پسر ازمایش داد و متوجه شد که پوکی استخوان داره و حدود 20تا 22 روز این اتفاق افتاده از روزی ک جواب رو گرفت به من گفت که باید برم و پاسوزش نشم.چون فک میکنه ک همه تواناییاشو از دست داده و هیچ کاری نمیتونه انجام بده.تقریبا تعدادی از خانواده من و خانواده اون از ارتباط ما خبر داشتن.و من از اون روز تا الان بهش میگم که نمیرم چون با چندتا دکتر ک حرف زدم گفتن ک درمان داره.و این بعد از شنیدن جواب ازمایش ب شدت افسرده شد .و حتی جواب منم نمیدادو نمیده.تو عمرش عصبی نمیشد ولی تا کسی باهاش حرف بزنه سریع عصبی میشه.و حتی اگه بهش بگی برو دکتر میگه من دلسوزی کسی رو نمیخوام.تا 12 روز پیش نت داشت و من میتونستم انلاین بودنشو ببینم و حتی بهش پیام میدادم و ب زور ج میداد.و همش میگفت ک برو.حتی ب من گفت برو و هیچ علاقه ای بهت ندارم.تا اینکه 12روز پیش بخاطر عصبانیت زیاد و اینکه یکی از اشناهاشون ماجرای ما رو متوجه شده بود و بهش گفته بود ک تو خوب میشی و حق نداری ب دختره بگی برو.اونم عصبی شد و گوشی همراهشو خورد کرد.و الان ی گوشی دیگه ای دستشه طبق گفته دوستش .من فقط بهش پیام میدم و از اون رووز هیچ جوابی ب من نداده.فقط میبینم ک پیاما تحوبل داده میشن.واقعا نگرانشم..هیچ خبری از ندارم.نمیخوام از طریق خانوادش اقدام کنم.چون اولا بهشون دسرسی ندارم دوم اینکه اون بشدت مستقل بود و اگه از طریق خانوادش اقدام کنم مطمئنم ک واقعا عصبی میشه و گوشیش رو خاموش میکنه.من واقعا نگرانشم.میخوام کنارش باشم. حال روحیم اصلن خوب نیست ولی بخطر اون میتونم خودمو کنترل کنم.همه امیدم خداس.میخواستم بدونم من چطور میتونم باهاش ی طوری رفتار کنم ک بفهمه ک من واقعا میخوامش و این ترحم نیست.و چطور باهاش حرف بزنم ک جواب بده پیامای منو..
    ممنون..

7. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18630
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام و خسته نباشید
    من برای یکی از دوستانم که از نظر روحی هم مشکلات زیادی داره اقدام به مشاوره کردم.چون خودش تمایلی به رفتن به مشاوره نداره من میخواهم بهشون کمک کنم راهنایی کنید چطور میتونم این کارو انجام بدم
    با تشکر

8. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18783
    تشکـر
    23
    تشکر شده 16 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.

مگه روانشناس یاروانپزشک لولو خورخوره است؟

چرا فکر میکنی فقط خودت بدبختی؟

من از خوندن تایپکت کلی انرژی مثبت گرفتم امیر علی!!! دوست دارم زودتر بری پیش دکتر تا حالت بهتر بشه. میدونم خوب میشی.

راستی مگه رئیس جمهوری آبروت بره؟؟ طرف اصلا نمیدونه تو کی هستی!!!

9. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22644
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظر من داره فیلم بازی میکنه.فقط میخواد با تو رابطشو قطع کنه

10. بالا | پست 60

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22644
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دلم گرفته من افسردگی مزمن دارم بدون هیچ دلیلی حالم بده لطفاا کمکم کنید

11. بالا | پست 61

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22685
    تشکـر
    3
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی داغونم بخاطر دخالتایی ک تو زندگیم میشه بخاطر این ک نمیتونم یزندگی مستقل با همسرم داشته باشمبیشتر بخاطر این ک نمیدونم تا کی قراره عقد بنونم داغونم
    لطفا کمک کنید چندروزه فقط کارم شده کریه

12. بالا | پست 62

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22758
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام. خیلی برام جالبه. مشاورای اینجا جای اینکه کمکی کنن کاربر رو بیشتر تخریب می کنن. انگار می خوان کلینیکشونو پر کنن. عنوان سایتتون مشاوره آنلاین هست اگر اشتباه نکنم، خوب حتماً طرف مشکلی داشته ک اومده آنلاین مشاوره بگیره دیگه. چه اصراریه؟

-----------

داداش امیر علی داستانتو که خوندم اشکم در اومد. منم مثل خودتم. دقیقاً مثل خودت.
    ولی من ازچند روز پیش تصمیم بزرگی تو زندگیم گرفتم و به تو هم پیشنهاد می کنم همین کارو کنی.
    من نشستم یک روز کامل فکر کردم و مسیر زندگیمو مشخص کردم.
    با خودم گفتم از این به بعد، ببخشیدا دیگرانو به تخمم هم نمی گیرم. اعتماد به نفسمو بردم بالا. گفتم می تونم ثابت کنم از همه اینا ک بهم می خندن سرترم. خدا شاهده ی روز کاری می کنم ک همه تو کف بمونن.
    از همون روزم شروع کردم.
    دفترچه خدمتمو فرستادم. یکم ماه بعد هم عازمم. باس برم
    تو هم خدایی پاشو. به امید مشاور و... نشین چون بخدا تو بهتر از اینا می فهمی. مشکل تو هم اعتماد به نفسه.
    پسر خالم بزرگ تر از منه همون اول اعتماد به نفس نداشت و خجالت می کشید بره سر کار ولی وقتی رفت، وقتی رو پای خودش ایستاد، همه چیز عوض شد و الانم ازدواج کرده و یه بچه 1 ساله داره.
    کسی به ما کمک نمی کنه برادر. ببین، تو هم مثل من، مثل پسر خالم قهرمان زندگی خودتی
    یاعلی

13. بالا | پست 63

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23094
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

www.hooraei.com
    امیرعلی جان این مشاور بهت کمک میکنه من خودم دو سه بار حضوری و انلاین باهاش مشکلاتم و درمیان گذاشتم و رفع شده
    موفق باشی

14. بالا | پست 64

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23094
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

فرشاد و فریماه
    شماها مثلا مشاور هستین؟؟این چه طرز صحبت کردن با یه بیماره؟یکی باید شمار و درمان کنه واقعا که

15. بالا | پست 65

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24363
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظر من شما از نظر هوشی از عوام مردم بالاتر هستید اما به خاطر محیط نامناسب اشتاباهات گذشته و عدم ارتباط با دیگران دچار مشکل شدی من نیز مدتی وضعیتی مشابه شما داشتم اما ما یکدیگر را بهتر درک می کنم گرچه تو اشتباه کردی اما این دلیل نمی شود که تسلیم شوی به خودت زمان بده زمان همه چیز را درست می کند
    برای ارتباط موفق با دیگران ابتدا کمی به سر و وضع خودت برس و دیگر نگران ظاهر نباش ظاهر تنها یکی از فاکتور های ارتباط موفق است .
    در ضمن لبخند فراموش نشود

16. بالا | پست 66

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30094
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ..من تازه اینجا عضو شدم و فک کردم مشاوره اینجا حالت چت داره ولی دیدم اینطور نیست
    من ی مشکل بزرگ دارم و این مشکل داره اذیتم میکنه هیچکس از من خوشش نمیاد ..وقت ی پیش کسی هستم حتی پیش دوستای خودم به علت کم حرف بودن و خجالتی بودنم هیچ حرفی برای گفتن باهاشون ندارم ..و مدام تو اون لحظه ها خودمو سرزن ش میکنم ..این موضوع واقعا داره خیلی برام پررنگ میشه جوری که هر لحظه هر روز بهش فکر میکنم ..دوس دارم ادم شادی باهاشم دیگران از اینکه منو داره کیف کنن اما نمیتونم هر چقد سعی کردم کتاب خوندم راج ب این موضوع مشکلم حل نشد دیگه خودمم موندم که چی کار باید کنم..اگه کسی میتونه منو راهنمایی کنه خیلی خوشحال میشم

17. بالا | پست 67

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31098
    تشکـر
    49
    تشکر شده 124 بار در 62 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام بهتره به یه مشاور خوب مراجعه بکنین از عوارض خودارضایی همون گوشه گیر بودن و تندخو شدن هستن وخیلی عوارض دیگ که ممکن جبران ناپذیر باشه مدت زیادی هست که به این کار دست میزنید پس انتظار نداشته باشین درعرض ده روز تغییرات بزرگی ببینین ولی مطمئن باشین اگه به ترکتون ادامه بدین به مرور زمان تغییرات میبینین و افسردگیتونم که ناشی از احساس گناه برطرف ميشه توکل به خدا بکنین

صفحه 2 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)