مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 60 از 67
  1. Top | #41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    0
    تشکر شده 19 بار در 10 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    پاسخ : افسردگی شدید و تردید شدید در حد مرگ (خطر خودکشی)
    ممنون آقا نیما شماره و تاپیکو بزارید
    آقا فرشاد منظورتون رو میفهمم اما ابرو در خطره
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.13
    تشکـر
    118
    تشکر شده 191 بار در 71 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    سلام بر امیر علی...
    دوست دارید من هم نظر مو بدم؟؟

آرامش هدیه خداوندی است...

3. Top | #43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.13
    تشکـر
    118
    سیستم عامل و مرورگر
    خب حالا که جواب نمیدی من باید به نکته ای اشاره کنم
    و اون کناره گیری از ارتباط با دیگرانه و گویا پا فشاری هم میکنی روی این موضوع؟؟
    خودت به این موضوع فکر کردی امیر علی؟؟

4. Top | #44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.13
    تشکـر
    118
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد1020 نمایش پست ها
    سلام

من متاسفانه مجالی ندارم که برای شما توضیح بدم ولی چه باور کنید چه باور نکنید هر چی که گفتم فقط بخاطر شخص بیمار و برای بهبودی ایشان بوده.

موفق باشید
    سلام من با شما موافقم..
    من درک میکنم که شما مایلید این فرد حضوری با یک روانشناس مشاوره کنند تا کمی از بار اضطراب و استرس ناشی از ارتباط ایشان کم بشود اما در یک مکان عمومی که افراد مختلف صاحب نظر های متفاوتی هستند این کار بی نتیجه میمونه متاسفانه...

5. کاربران زیر از erfaneh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #45

دلنوشته کاربر
    انسان بودنم آرزوست......
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sarbezir
    سلام خدمت دوست عزیزوگلم.به خاطر شهامت تو همنوع خوبم تبریک میگم. هادی هستم امروز برای اولین بار اومدم توی انجمن.وقتی درددل تورو خوندم کمی به گذشته برگشتم.ازخیلی جهات درد مشترکی داشتیم(البته هنوزهم دست به گریبانم).من فکرمیکنم فقط یه فردافسرده میتونه کسیکه افسردگی حادداره رو درک کنه.....امیدوارم بتونیم بادرمیان گذاشتن تجربیاتمون باهم به رشدومقابله با این مسءله کمک کنیم.دوست عزیز من از بیماری روانی......رنج میبرم وافسردگی شدید قسمتی ازاین بیماری بود.البته هنوز دارم دارو مصرف میکنم.یکبار بستری شدم.14ساله دارو میخورم.به هردری زده ام هرروش درمانی که فکرشو کنی.ولی الان که فکرشو میکنم جه دورانی رو گذروندم.نصف شبا ساعت 3.30 میزدم به کوه خیابون نفس تنگی حملات وحشت واضطراب ناله کردن جیغ کشیدن در خواب و.....البته ببخشید نمیخوام دردتو تازه کنم ازاین جهت میگم که بدونی اینها دردهایی شناخته شده هست.اون زمان فکرمیکردم فقط من این مشکلو دارم وبیچاره وتنها وبی عرضه ترین و (همون افکار مشترکی که همه افسرده ها دارن) همیشه به دنبال چرایی مسایل میگشتم.چرا این پدر چرا این مادر چرااین شهر این برادر خدایا چرا باید به سر من بیاد .....؟؟؟؟3 4 سال تواین افکار غرق بودم به گذشته ها اختلالات عاطفی احساس حقارت انزوا کمرویی عقده های شدید جنسی وارتباط با جنس مخالف توان وروحیمو گرفته بود تا به مرورزمان اتفاقاتی برام افتاد....نمیدونم چقدر تونستیم همدیگرو بفهمیم ایشالله اگر مایل بودی تو یه فرصتدیگه با هم صحبت میکنیم.برات بهترینهارو آرزومیکنم .هیچ وقت امیدتو ازدست نده.

7. Top | #46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    72
    تشکر شده 39 بار در 23 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    سلام امیرعلی جان .

خیلی متاسف شدم بابت این همه مشکل

مطئمنم میتونی این گره هارو دونه به دونه با صبر و حوصله باز کنی

و اما راهنمایی من ، به نظرم اولین کاری که میکنی این باید باشه که (( خودت رو پیدا کنی ))

باید قدم اول رو تو برداری ، فقط و فقط خودت،منتظر کمک هیچکس نباش،منتظر دستی نباش که بیاد و تورو نجات بده ، خودت شروع کن

سخت ترین قدم همون قدمِ اوله،منتهی فقط اراده میخواد داداش گلم.خود تو باید محکم و شجاع از جات بلند شی و خودتو به همه ثابت کنی،بعد از این همه سال

ما فقط راهکار رو بهت نشون میدیم. خودت باید بری جلو

هیچوقت امواج منفی رو به خودت تلقین نکن،بدترین کار رو در حق خودت میکنی

تنها کاری که میکنی باید به دست اوردن اعتماد به نفست باشه داداش گلم . کمبود اعتماد به نفس تورو به عقب سوق میده.اما باید باهاش مقابله کنی. تو خودتو باور نداری ، برای همینه که مدام احساس پوچی میکنی

تو خیلی باهوشی،اما مشکلت اینه که تصویر نامفهوم و گنگی از خودت و استعدادهات داری،هنوز خودت رو نشناختی

اما باید به دستش بیاری.باید بدونی هر کسی در این کره ی خاکی دارای ویژگی هایی متمایز از دیگری هستش.ینی تو در این دنیا یه انسان تکی.

باید تمارین بالا بردن اعتماد به نفسو انجام بدی،تو خیلی از کتابا راجع بهش نوشته،مثلا این که تمام توانایی و استعداداتو رو کاغذ بنویسی ،این کار بهت خودباوری میده.

و در اخر به جای اینکه ار مشکلاتت فرار کنی ، وایسا و باهاشون مقابله کن اروم اروم تمام موانع رو از مسیر بردار

کتاب قدرت جذبه از برایان تریسی ، میتونه خیلی کمکت کنه.کتاب محشریه

دنیای مجازی تورو بدتر میکنه ، ازش فاصله بگیر.عوضش تو دنیای واقعی فعال باش .

در ضمن فرشاد کاملا درست گفته،مشاور حضوری میتونه خیـــــلی کمکت کنه . حتما مراجعه کن.موفق باشی دوست من

8. 2 کاربران زیر از dr.sh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر
    ممنون از همگی
    میدونم مشکل من بیشتر بخاطر نداشتن ارتباط اجتماعیه
    اما موقعیتش جور نمیشه برم بیرون
    اگر هم رفتم زودی حالم بد میشه دپرس میشم از اینکه مثل گنگ ها نمیتونم حرف بزنمو واکنش نشون بدم
    بیرون رفتن من خیلی حالمو بدتر میکنه
    ..........
    آقا هادی
    لطفا درباره خودتون و اینکه چجوری موفق شدین بیشتر توضیح بدین

10. Top | #48

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر
    الان بیشتر سرگرم بازی های کامپیوتری هستم
    گاهی فوتبال نگاه میکنم و از کاری که بزرگترها انجام میدن زیاد خوشم نمیاد
    یه حسی بهم میگه مشکلی نداره ادامه بده همه جوونها همینجورن
    یه حسی میگه تو بزرگ شدی مثلا دو سال دیگه موقع زنته دست از این بازی ها بردار
    برو تو جامعه و به فکر آینده باش
    نمیدونم چیکار کنم
    به نظرتون بازی رایانه ای یا کامپیوتری برا یه پسر 24 ساله مناسب نیست؟
    شما خودتون چند سال دارید و عادات زندگیتون چیه؟
    لطفا توضیح بدین

11. Top | #49

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر
    یه سوال
    به نظرتون دوش آب سرد میتونه تو تغییر روحیه به روحیه شاد تاثیر داشته باشه؟
    کسی هست که تجربه داشته باشه؟
    مشکلی مثل سرماخوردگی یا حمله قلبی بوجود نمیاد؟

12. Top | #50

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر
    یه خورده حالم بهتره امروز
    به نظرتون دلیل بهتر شدن حال من بیشتر تحت تاثیر کدومه
    یک: نماز و دعا
    دو: ترک خودارضایی و دور کردن افکار پلید و خوش بینی به زندگی

هر دو نماد خوبی و تکامله
    اما میخوام ببینم کدوم موضوع بود که یدفعه زندگی منو تغییر داد
    میخوام برا آیندم برنامه ریزی کنم

13. Top | #51

دلنوشته کاربر
    انسان بودنم آرزوست......
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sarbezir
    سلام دوستان.هادی هستم امیدوارم که حاتتون خوب باشه اگرهم کسی کسالتی داره براش دعامیکنیم که مسیرخودشو پیدا کنه.شاید اصلی ترین موضوعی که باعث حرکت من شد باورها واعتقادات روحانی من بود تصویرجدیدی ازخدا درذهنم نقش بست..(البته این یک نظر شخصیه ضمن اینکه نظر هرکس دیگه قابل احترامه)اینکه خدا موجود ظالمی نیست ومنتظرنیست تا ما گناهی کنیم وبه شدت مجازاتمون کنه.(البته این مجوزی برای انجام کاری مخالف اصول انسانی یا گناه کردن یا.... نمیباشد).خداوند با عدل خود مارو محاکمه نمیکنه بلکه با فضل ورحمت خود....اینجا بود که رفته رفته احساس گناه وخجالت که مدتها درکوله بارخود جمع کرده بودم زمین گذاشتم.وتونستم ارتباط بهتری با خدا وزیباییهایی که تاحالا بهش دقت نمیکردم برقرار کنم.جالبه که طبق تحقیقات برروی نوزادتازه متولدشده مشخص شده اگر مدت کوتاهی نوزاد از تماس جسمی مادرش دور باشه احتمال مرگش خیلی زیاده.پس در قدم اول ماانسانها نیاز به تکیه گاهی محکم داریم.من این تکیه گاه رو خالقی که مسلما زورش ازمن وبیماریم بیشتره پیدا کردم.اینجا نقطه شروع بود
    ویرایش توسط هادی جباریان : 09-22-2014 در ساعت 01:07 AM دلیل: حذف نام خانوادگی

14. Top | #52

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    اتفاقا برعکس خودتون من اصلا فکر نمیکنم که توانایی تصمیم گیری ندارید .
    من افراد خیلی قوی ای رو دیدم ( چه از نظر اجتماعی چه از نظر فردی ) که سال هاست تلاش میکنن برای ترک خود ارضایی و نا توانند.
    اینکه شما تونستید همچین مشکلی رو حل کنید در رابطه با خودتون نشون دهنده قدرت اراده و تصمیم گیری فوق العاده شماست.

در مورد بازی کامپیوتری هم حرفتون رو رو حساب شوخی میذارم چون با توجه به امکانات امروزی تقریبا همه آدمها از همه سنین بازی کامپیوتری میکنن و کم هم نیست مقدارش
    اصلا پسر 23- 4 ساله ای که بازی کامپیوتری نکنه عجیبه ...

به نظر من تنها چیزی که نیاز دارید اینا که باور کنید خیلی قوی تر از اون چیزی هستین که حتی فکرشم بکنین.

15. Top | #53

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.13
    تشکـر
    60
    تشکر شده 81 بار در 48 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ghamgin
    من یه دخترم و از نظر ظاهری هیچ مشکلی ندارم اما وقتی پست شما رو خوندم حس کردم چقدر شبیه شما هستم!
    یه آدم غمگین و افسرده که از همون دوران نوجوونی این افسردگی همیشه همراهش بوده. همیشه تنها بوده. با سختی با کسی دوست میشده و یک درصد هم اعتماد به نفس نداشتم و هنوز هم ندارم!
    من هم وقتی بقیه رو میبینم بهشون حسودیم میشه با اینکه همه میگن تو هیچی از بقیه کم نداری و حتی ازونا بهتری!
    تنها شانسم توو زندگی که کمی حال و هوامو عوض کرد آشنا شدن با عشقم بود.7ساله زندگی منو تا حدودی تغییر داده و من خودم سعی کردم کمی اخلاقم و روحیه مو بهتر کنم و تقریبا 2سالی میشه که تونستم راحتتر با بقیه ارتباط برقرار کنم و باهاشون حرف بزنم.
    گوشه گیری،تنهایی،نداشتن اعتماد به نفس،گریه های تنهایی،نداشتن همدم!
    باز خدا رو شکر میکنم یه وقتا میتونم با بعضی دوستام (در اصل دوستای نامزدم) درد دل کنم اما درد اصلیمو کی درک میکنه کی میفهمه که چی میکشم؟!!
    انقدر حرف توو دلمه که به هیچکس نمیتونم بگم
    اصلا هم رووی رفتن پیش روانشناس هم ندارم چون وقتی ازم بخواد از مشکلاتم بگم لال میشم!! واقعا سخته نمیدونم از کجا شروع کنم!
    من توو حرف زدن یکم مشکل دارم. یه وقتا تپق میزنم و بعضی وقتا بعضی کلمه ها رو یادم میره!!!

16. Top | #54

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    4
    تشکر شده 29 بار در 19 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    پاسخ : افسردگی شدید
    سلام دوست خوبم من هم مشکل شمارو داشتم افسردگی داشتم اون هم از دوران کودکی ولی الان خوبم چون به یک روانژزشک خوب مراجعه کردم ودارو خوردم وخوب شدم به روانشناس نیازی نیست مراجعه کنی چون تو کشور ما روانشناس خوب کمه ولی به یک روانپزشک یعنی پزشک متخصص اعصاب وروان حتما مراجعه کن.

17. Top | #55

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    سلام...من نمیدونم اسم اینو میشه گذاش افسردگی یا نه...احمقانس یا نه...در هر صورت داره نابودم میکنه...ی لحظه خوبم بعد یهویی بدون اینکه بدونم چیه منفجر میشم...من از مرزش گدشتم..من ی بار خودکشی کردم بعد از اون اتفاق زندگیم از جهنمم بدتره جوری ک اصن از جهنم اونور نمیترسم...ی ماه بیخیال بودم...بعد حساس شدم..بعد ترسیدم دوباره از افکار احمقانه..بعد سعی کردم فراموش کنم...5 ماهه ولی فراموش نشده ک هیچی..الان دیگه قطعن میخوام خودکشی کنم...روزی ک دویاره برگشتم ب زندگیمو یادم نمیره..همون روزی ک زندگی رو ازم گرف...یکساله با خانوادم حرف نزدم با اینک باهاشون زندگی میکنم میدونم فقط فقط 16 سالمه ولی مگه من آدم نیسم؟دارم دیوونه میشم معنیش این نیس ک من حق ندارم ها؟مشکلمم این عشق مشق الکیو مزخرف نبوده...راسش یادم نمیاد چرا خودکشی کردم..این اواخر ی دعوای بد داشتم با مامانم(ازین ک مامان صداش کنم حالم بد میشه)منو واسه خودکشیم سرزنش کرد حرفاییی بهم زد ک فکرشم نمیکردم...الان تباه شدم منفجر...نمیدونم چه بلایی داره سرم میاد...نمیدونم چمه...ولی میدونم اگه جلوشو نگیرم...مث دفه قبل میشه اما این دفه سر از قبرستون درمیارم نه بیمارستان نمیدونم چیکار کنم...واقعن نمیتونم جلو گریه هاو جیغامو بگیرم خودمم نمیدونم چمه ...دیگه نمیتونم ادامه بدمسلام...من نمیدونم اسم اینو میشه گذاش افسردگی یا نه...احمقانس یا نه...در هر صورت داره نابودم میکنه...ی لحظه خوبم بعد یهویی بدون اینکه بدونم چیه منفجر میشم...من از مرزش گدشتم..من ی بار خودکشی کردم بعد از اون اتفاق زندگیم از جهنمم بدتره جوری ک اصن از جهنم اونور نمیترسم...ی ماه بیخیال بودم...بعد حساس شدم..بعد ترسیدم دوباره از افکار احمقانه..بعد سعی کردم فراموش کنم...5 ماهه ولی فراموش نشده ک هیچی..الان دیگه قطعن میخوام خودکشی کنم...روزی ک دویاره برگشتم ب زندگیمو یادم نمیره..همون روزی ک زندگی رو ازم گرف...یکساله با خانوادم حرف نزدم با اینک باهاشون زندگی میکنم میدونم فقط فقط 16 سالمه ولی مگه من آدم نیسم؟دارم دیوونه میشم معنیش این نیس ک من حق ندارم ها؟مشکلمم این عشق مشق الکیو مزخرف نبوده...راسش یادم نمیاد چرا خودکشی کردم..این اواخر ی دعوای بد داشتم با مامانم(ازین ک مامان صداش کنم حالم بد میشه)منو واسه خودکشیم سرزنش کرد حرفاییی بهم زد ک فکرشم نمیکردم...الان تباه شدم منفجر...نمیدونم چه بلایی داره سرم میاد...نمیدونم چمه...ولی میدونم اگه جلوشو نگیرم...مث دفه قبل میشه اما این دفه سر از قبرستون درمیارم نه بیمارستان نمیدونم چیکار کنم...واقعن نمیتونم جلو گریه هاو جیغامو بگیرم خودمم نمیدونم چمه ...دیگه نمیتونم ادامه بدمسلام...من نمیدونم اسم اینو میشه گذاش افسردگی یا نه...احمقانس یا نه...در هر صورت داره نابودم میکنه...ی لحظه خوبم بعد یهویی بدون اینکه بدونم چیه منفجر میشم...من از مرزش گدشتم..من ی بار خودکشی کردم بعد از اون اتفاق زندگیم از جهنمم بدتره جوری ک اصن از جهنم اونور نمیترسم...ی ماه بیخیال بودم...بعد حساس شدم..بعد ترسیدم دوباره از افکار احمقانه..بعد سعی کردم فراموش کنم...5 ماهه ولی فراموش نشده ک هیچی..الان دیگه قطعن میخوام خودکشی کنم...روزی ک دویاره برگشتم ب زندگیمو یادم نمیره..همون روزی ک زندگی رو ازم گرف...یکساله با خانوادم حرف نزدم با اینک باهاشون زندگی میکنم میدونم فقط فقط 16 سالمه ولی مگه من آدم نیسم؟دارم دیوونه میشم معنیش این نیس ک من حق ندارم ها؟مشکلمم این عشق مشق الکیو مزخرف نبوده...راسش یادم نمیاد چرا خودکشی کردم..این اواخر ی دعوای بد داشتم با مامانم(ازین ک مامان صداش کنم حالم بد میشه)منو واسه خودکشیم سرزنش کرد حرفاییی بهم زد ک فکرشم نمیکردم...الان تباه شدم منفجر...نمیدونم چه بلایی داره سرم میاد...نمیدونم چمه...ولی میدونم اگه جلوشو نگیرم...مث دفه قبل میشه اما این دفه سر از قبرستون درمیارم نه بیمارستان نمیدونم چیکار کنم...واقعن نمیتونم جلو گریه هاو جیغامو بگیرم خودمم نمیدونم چمه ...دیگه نمیتونم ادامه بدمسلام...من نمیدونم اسم اینو میشه گذاش افسردگی یا نه...احمقانس یا نه...در هر صورت داره نابودم میکنه...ی لحظه خوبم بعد یهویی بدون اینکه بدونم چیه منفجر میشم...من از مرزش گدشتم..من ی بار خودکشی کردم بعد از اون اتفاق زندگیم از جهنمم بدتره جوری ک اصن از جهنم اونور نمیترسم...ی ماه بیخیال بودم...بعد حساس شدم..بعد ترسیدم دوباره از افکار احمقانه..بعد سعی کردم فراموش کنم...5 ماهه ولی فراموش نشده ک هیچی..الان دیگه قطعن میخوام خودکشی کنم...روزی ک دویاره برگشتم ب زندگیمو یادم نمیره..همون روزی ک زندگی رو ازم گرف...یکساله با خانوادم حرف نزدم با اینک باهاشون زندگی میکنم میدونم فقط فقط 16 سالمه ولی مگه من آدم نیسم؟دارم دیوونه میشم معنیش این نیس ک من حق ندارم ها؟مشکلمم این عشق مشق الکیو مزخرف نبوده...راسش یادم نمیاد چرا خودکشی کردم..این اواخر ی دعوای بد داشتم با مامانم(ازین ک مامان صداش کنم حالم بد میشه)منو واسه خودکشیم سرزنش کرد حرفاییی بهم زد ک فکرشم نمیکردم...الان تباه شدم منفجر...نمیدونم چه بلایی داره سرم میاد...نمیدونم چمه...ولی میدونم اگه جلوشو نگیرم...مث دفه قبل میشه اما این دفه سر از قبرستون درمیارم نه بیمارستان نمیدونم چیکار کنم...واقعن نمیتونم جلو گریه هاو جیغامو بگیرم خودمم نمیدونم چمه ...دیگه نمیتونم ادامه بدمسلام...من نمیدونم اسم اینو میشه گذاش افسردگی یا نه...احمقانس یا نه...در هر صورت داره نابودم میکنه...ی لحظه خوبم بعد یهویی بدون اینکه بدونم چیه منفجر میشم...من از مرزش گدشتم..من ی بار خودکشی کردم بعد از اون اتفاق زندگیم از جهنمم بدتره جوری ک اصن از جهنم اونور نمیترسم...ی ماه بیخیال بودم...بعد حساس شدم..بعد ترسیدم دوباره از افکار احمقانه..بعد سعی کردم فراموش کنم...5 ماهه ولی فراموش نشده ک هیچی..الان دیگه قطعن میخوام خودکشی کنم...روزی ک دویاره برگشتم ب زندگیمو یادم نمیره..همون روزی ک زندگی رو ازم گرف...یکساله با خانوادم حرف نزدم با اینک باهاشون زندگی میکنم میدونم فقط فقط 16 سالمه ولی مگه من آدم نیسم؟دارم دیوونه میشم معنیش این نیس ک من حق ندارم ها؟مشکلمم این عشق مشق الکیو مزخرف نبوده...راسش یادم نمیاد چرا خودکشی کردم..این اواخر ی دعوای بد داشتم با مامانم(ازین ک مامان صداش کنم حالم بد میشه)منو واسه خودکشیم سرزنش کرد حرفاییی بهم زد ک فکرشم نمیکردم...الان تباه شدم منفجر...نمیدونم چه بلایی داره سرم میاد...نمیدونم چمه...ولی میدونم اگه جلوشو نگیرم...مث دفه قبل میشه اما این دفه سر از قبرستون درمیارم نه بیمارستان نمیدونم چیکار کنم...واقعن نمیتونم جلو گریه هاو جیغامو بگیرم خودمم نمیدونم چمه ...دیگه نمیتونم ادامه بدمسلام...من نمیدونم اسم اینو میشه گذاش افسردگی یا نه...احمقانس یا نه...در هر صورت داره نابودم میکنه...ی لحظه خوبم بعد یهویی بدون اینکه بدونم چیه منفجر میشم...من از مرزش گدشتم..من ی بار خودکشی کردم بعد از اون اتفاق زندگیم از جهنمم بدتره جوری ک اصن از جهنم اونور نمیترسم...ی ماه بیخیال بودم...بعد حساس شدم..بعد ترسیدم دوباره از افکار احمقانه..بعد سعی کردم فراموش کنم...5 ماهه ولی فراموش نشده ک هیچی..الان دیگه قطعن میخوام خودکشی کنم...روزی ک دویاره برگشتم ب زندگیمو یادم نمیره..همون روزی ک زندگی رو ازم گرف...یکساله با خانوادم حرف نزدم با اینک باهاشون زندگی میکنم میدونم فقط فقط 16 سالمه ولی مگه من آدم نیسم؟دارم دیوونه میشم معنیش این نیس ک من حق ندارم ها؟مشکلمم این عشق مشق الکیو مزخرف نبوده...راسش یادم نمیاد چرا خودکشی کردم..این اواخر ی دعوای بد داشتم با مامانم(ازین ک مامان صداش کنم حالم بد میشه)منو واسه خودکشیم سرزنش کرد حرفاییی بهم زد ک فکرشم نمیکردم...الان تباه شدم منفجر...نمیدونم چه بلایی داره سرم میاد...نمیدونم چمه...ولی میدونم اگه جلوشو نگیرم...مث دفه قبل میشه اما این دفه سر از قبرستون درمیارم نه بیمارستان نمیدونم چیکار کنم...واقعن نمیتونم جلو گریه هاو جیغامو بگیرم خودمم نمیدونم چمه ...دیگه نمیتونم ادامه بدم

18. Top | #56

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    سلام دختری 22 ساله هستم که با یک پسر در سطح خودم اشنا شدم و فقط قصد ازدواج داشتیم.همه چیز جور بوده تا اینکه پسر ازمایش داد و متوجه شد که پوکی استخوان داره و حدود 20تا 22 روز این اتفاق افتاده از روزی ک جواب رو گرفت به من گفت که باید برم و پاسوزش نشم.چون فک میکنه ک همه تواناییاشو از دست داده و هیچ کاری نمیتونه انجام بده.تقریبا تعدادی از خانواده من و خانواده اون از ارتباط ما خبر داشتن.و من از اون روز تا الان بهش میگم که نمیرم چون با چندتا دکتر ک حرف زدم گفتن ک درمان داره.و این بعد از شنیدن جواب ازمایش ب شدت افسرده شد .و حتی جواب منم نمیدادو نمیده.تو عمرش عصبی نمیشد ولی تا کسی باهاش حرف بزنه سریع عصبی میشه.و حتی اگه بهش بگی برو دکتر میگه من دلسوزی کسی رو نمیخوام.تا 12 روز پیش نت داشت و من میتونستم انلاین بودنشو ببینم و حتی بهش پیام میدادم و ب زور ج میداد.و همش میگفت ک برو.حتی ب من گفت برو و هیچ علاقه ای بهت ندارم.تا اینکه 12روز پیش بخاطر عصبانیت زیاد و اینکه یکی از اشناهاشون ماجرای ما رو متوجه شده بود و بهش گفته بود ک تو خوب میشی و حق نداری ب دختره بگی برو.اونم عصبی شد و گوشی همراهشو خورد کرد.و الان ی گوشی دیگه ای دستشه طبق گفته دوستش .من فقط بهش پیام میدم و از اون رووز هیچ جوابی ب من نداده.فقط میبینم ک پیاما تحوبل داده میشن.واقعا نگرانشم..هیچ خبری از ندارم.نمیخوام از طریق خانوادش اقدام کنم.چون اولا بهشون دسرسی ندارم دوم اینکه اون بشدت مستقل بود و اگه از طریق خانوادش اقدام کنم مطمئنم ک واقعا عصبی میشه و گوشیش رو خاموش میکنه.من واقعا نگرانشم.میخوام کنارش باشم. حال روحیم اصلن خوب نیست ولی بخطر اون میتونم خودمو کنترل کنم.همه امیدم خداس.میخواستم بدونم من چطور میتونم باهاش ی طوری رفتار کنم ک بفهمه ک من واقعا میخوامش و این ترحم نیست.و چطور باهاش حرف بزنم ک جواب بده پیامای منو..
    ممنون..

19. Top | #57

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    سلام و خسته نباشید
    من برای یکی از دوستانم که از نظر روحی هم مشکلات زیادی داره اقدام به مشاوره کردم.چون خودش تمایلی به رفتن به مشاوره نداره من میخواهم بهشون کمک کنم راهنایی کنید چطور میتونم این کارو انجام بدم
    با تشکر

20. Top | #58

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    23
    تشکر شده 16 بار در 8 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    سلام.

مگه روانشناس یاروانپزشک لولو خورخوره است؟

چرا فکر میکنی فقط خودت بدبختی؟

من از خوندن تایپکت کلی انرژی مثبت گرفتم امیر علی!!! دوست دارم زودتر بری پیش دکتر تا حالت بهتر بشه. میدونم خوب میشی.

راستی مگه رئیس جمهوری آبروت بره؟؟ طرف اصلا نمیدونه تو کی هستی!!!

21. Top | #59

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    به نظر من داره فیلم بازی میکنه.فقط میخواد با تو رابطشو قطع کنه

22. Top | #60

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    دلم گرفته من افسردگی مزمن دارم بدون هیچ دلیلی حالم بده لطفاا کمکم کنید

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
اطلاعات موضوع
کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

افسردگی و مرگ

دپرس شدیدچیست.

افسردگی در حد خوذکشی

تردید شدید در خدا

من افسردگی شدید دارم

افسردگی شدید

افسردگی شدید دارم

علت افسردگی شدیدچیست وعلایمانچیه

افسردگی داشتم

افسردگی شدیدmdd

چیکارکنم بعد اززایمان افسردگی نگیرم

با خودکشی آبروت میره

دلنوشته در حد خودکشی

بیماری سایکوپد

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

افسردگی,  افسردگی چیست,  افسردگی شدید,  افسردگی بعد از زایمان,  افسردگی دو قطبی,  افسردگی در بارداری,  افسردگی مزمن,  افسردگی درمان,  افسردگی در نوجوانان,  افسردگی فصلی,  افسردگی شدید,  افسردگی شدید دارم,  افسردگی شدید درمان,  افسردگی شدید در بارداری,  افسردگی شدید دارم چیکار کنم,  افسردگی شدید mdd,  افسردگی شدید بعد از زایمان,  افسردگی شدید در ایران,  افسردگی شدید در نوجوانان,  افسردگی شدید درمان دارد,  مرگ,  مرگ مصطفی زمانی,  مرگ مصطفي زماني,  مرگور,  مرگی,  مرگ قو,  مرگة فاصوليا,  مرگ فرهاد در شهرزاد,  مرگ رفسنجانی,  مرگ ژینا کلانتری,  مشکل,  مشکل پہیلیاں,  مشکل گیتی,  مشکل گشا,  مشکل clash royale,  مشکلات زندگی در گرجستان,  مشکل وقت کی دعا,  مشکل الفاظ کے معنی,  مشکلیں اتنی پڑیں,  مشکل اسنپ چت,  
کلمات کلیدی این موضوع
علاقه مندي ها (Bookmarks)
علاقه مندي ها (Bookmarks)