مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از 61 به 67 از 67

موضوع: افسردگی شدید

1. Top | #61

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    3
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ghati

پاسخ : افسردگی شدید

خیلی داغونم بخاطر دخالتایی ک تو زندگیم میشه بخاطر این ک نمیتونم یزندگی مستقل با همسرم داشته باشمبیشتر بخاطر این ک نمیدونم تا کی قراره عقد بنونم داغونم
    لطفا کمک کنید چندروزه فقط کارم شده کریه
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #62

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام. خیلی برام جالبه. مشاورای اینجا جای اینکه کمکی کنن کاربر رو بیشتر تخریب می کنن. انگار می خوان کلینیکشونو پر کنن. عنوان سایتتون مشاوره آنلاین هست اگر اشتباه نکنم، خوب حتماً طرف مشکلی داشته ک اومده آنلاین مشاوره بگیره دیگه. چه اصراریه؟

-----------

داداش امیر علی داستانتو که خوندم اشکم در اومد. منم مثل خودتم. دقیقاً مثل خودت.
    ولی من ازچند روز پیش تصمیم بزرگی تو زندگیم گرفتم و به تو هم پیشنهاد می کنم همین کارو کنی.
    من نشستم یک روز کامل فکر کردم و مسیر زندگیمو مشخص کردم.
    با خودم گفتم از این به بعد، ببخشیدا دیگرانو به تخمم هم نمی گیرم. اعتماد به نفسمو بردم بالا. گفتم می تونم ثابت کنم از همه اینا ک بهم می خندن سرترم. خدا شاهده ی روز کاری می کنم ک همه تو کف بمونن.
    از همون روزم شروع کردم.
    دفترچه خدمتمو فرستادم. یکم ماه بعد هم عازمم. باس برم
    تو هم خدایی پاشو. به امید مشاور و... نشین چون بخدا تو بهتر از اینا می فهمی. مشکل تو هم اعتماد به نفسه.
    پسر خالم بزرگ تر از منه همون اول اعتماد به نفس نداشت و خجالت می کشید بره سر کار ولی وقتی رفت، وقتی رو پای خودش ایستاد، همه چیز عوض شد و الانم ازدواج کرده و یه بچه 1 ساله داره.
    کسی به ما کمک نمی کنه برادر. ببین، تو هم مثل من، مثل پسر خالم قهرمان زندگی خودتی
    یاعلی

3. Top | #63

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

www.hooraei.com
    امیرعلی جان این مشاور بهت کمک میکنه من خودم دو سه بار حضوری و انلاین باهاش مشکلاتم و درمیان گذاشتم و رفع شده
    موفق باشی

4. Top | #64

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

فرشاد و فریماه
    شماها مثلا مشاور هستین؟؟این چه طرز صحبت کردن با یه بیماره؟یکی باید شمار و درمان کنه واقعا که

5. Top | #65

دلنوشته کاربر
    کسی که نتواند افکارش را تغییر دهد هیچ چیز را نمی تواند تغییر دهد .
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav

پاسخ : افسردگی شدید و تردید شدید در حد مرگ (خطر خودکشی)

به نظر من شما از نظر هوشی از عوام مردم بالاتر هستید اما به خاطر محیط نامناسب اشتاباهات گذشته و عدم ارتباط با دیگران دچار مشکل شدی من نیز مدتی وضعیتی مشابه شما داشتم اما ما یکدیگر را بهتر درک می کنم گرچه تو اشتباه کردی اما این دلیل نمی شود که تسلیم شوی به خودت زمان بده زمان همه چیز را درست می کند
    برای ارتباط موفق با دیگران ابتدا کمی به سر و وضع خودت برس و دیگر نگران ظاهر نباش ظاهر تنها یکی از فاکتور های ارتباط موفق است .
    در ضمن لبخند فراموش نشود

6. Top | #66

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام ..من تازه اینجا عضو شدم و فک کردم مشاوره اینجا حالت چت داره ولی دیدم اینطور نیست
    من ی مشکل بزرگ دارم و این مشکل داره اذیتم میکنه هیچکس از من خوشش نمیاد ..وقت ی پیش کسی هستم حتی پیش دوستای خودم به علت کم حرف بودن و خجالتی بودنم هیچ حرفی برای گفتن باهاشون ندارم ..و مدام تو اون لحظه ها خودمو سرزن ش میکنم ..این موضوع واقعا داره خیلی برام پررنگ میشه جوری که هر لحظه هر روز بهش فکر میکنم ..دوس دارم ادم شادی باهاشم دیگران از اینکه منو داره کیف کنن اما نمیتونم هر چقد سعی کردم کتاب خوندم راج ب این موضوع مشکلم حل نشد دیگه خودمم موندم که چی کار باید کنم..اگه کسی میتونه منو راهنمایی کنه خیلی خوشحال میشم

7. Top | #67
    e.m
    e.m آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.20
    تشکـر
    49
    تشکر شده 124 بار در 62 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal

سلام بهتره به یه مشاور خوب مراجعه بکنین از عوارض خودارضایی همون گوشه گیر بودن و تندخو شدن هستن وخیلی عوارض دیگ که ممکن جبران ناپذیر باشه مدت زیادی هست که به این کار دست میزنید پس انتظار نداشته باشین درعرض ده روز تغییرات بزرگی ببینین ولی مطمئن باشین اگه به ترکتون ادامه بدین به مرور زمان تغییرات میبینین و افسردگیتونم که ناشی از احساس گناه برطرف ميشه توکل به خدا بکنین

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

افسردگی و مرگدپرس شدیدچیست.افسردگی در حد خوذکشیتردید شدید در خدامن افسردگی شدید دارمافسردگی شدیدافسردگی شدید دارم علت افسردگی شدیدچیست وعلایمانچیهافسردگی داشتمافسردگی شدیدmddچیکارکنم بعد اززایمان افسردگی نگیرمبا خودکشی آبروت میرهدلنوشته در حد خودکشی بیماری سایکوپد

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
افسردگی,  افسردگی چیست,  افسردگی شدید,  افسردگی بعد از زایمان,  افسردگی دو قطبی,  افسردگی در بارداری,  افسردگی در نوجوانان,  افسردگی فصلی,  افسردگی درمان,  افسردگی مزمن,  افسردگی شدید,  افسردگی شدید دارم,  افسردگی شدید درمان,  افسردگی شدید در بارداری,  افسردگی شدید mdd,  افسردگی شدید بعد از زایمان,  افسردگی شدید در نوجوانان,  افسردگی شدید در ایران,  افسردگی شدید به انگلیسی,  افسردگی شدید قبل از پریود,  مرگ,  مرگ مصطفی زمانی,  مرگ بر,  مرگ مصطفى زمانى,  مرگور,  مرگة فاصوليا,  مرگی,  مرگ خامنه ای,  مرگة عدس,  مرگ رفسنجانی,  مشکل,  مشکل پہیلیاں,  مشکل گیتی,  مشکل گشا,  مشکل clash royale,  مشکلات زندگی در گرجستان,  مشکل وقت کی دعا,  مشکل الفاظ کے معنی,  مشکلیں اتنی پڑیں,  مشکل اسنپ چت,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)