نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: افسردگی عاطفی

1392
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18129
    تشکـر
    529
    تشکر شده 195 بار در 125 پست
    میزان امتیاز
    9

افسردگی عاطفی

با سلام...
    قبلا خیلی دوست داشتم ب ارزوهام برسم و امیدوار ب زندگی بودم ولی الان دیگه زندگی کردن واسم مفهومی نداره فک میکنم زندگیم تکراریه و اصلا هیچ حسی ندارم.ی وقتایی بیخود خوشحالم ی وقتایی بیخودی ناراحتم ی وقتایی هم زود از کوره در میرم دیگه هیچ چیزی واسم تو دنیا ارزش نداره زندگیم شده بی روح دارم کم میارم ب جون مادراتون قسم کمکم کنید.قبلا یکیو دوست داشتم ک ازش جواب ن شنیدم خیلی هم دوستش داشتم و دختر خالم بود ولی یهو زد زیر حرفش و مثل این ک قراره با یکی دیگه ازدواج کنه.تا حالا با هر دختری رفیق شدم خودم ب همش زدم چون نمیتونم با کسی دیگه دوست باشم این چندروز هم خیلی داغونم خیلی خیلی.
    حالم بده کمکم کنید لطفا خاهش میکنم.&

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : افسردگی عاطفی

نقل قول نوشته اصلی توسط amlas نمایش پست ها
    با سلام...
    قبلا خیلی دوست داشتم ب ارزوهام برسم و امیدوار ب زندگی بودم ولی الان دیگه زندگی کردن واسم مفهومی نداره فک میکنم زندگیم تکراریه و اصلا هیچ حسی ندارم.ی وقتایی بیخود خوشحالم ی وقتایی بیخودی ناراحتم ی وقتایی هم زود از کوره در میرم دیگه هیچ چیزی واسم تو دنیا ارزش نداره زندگیم شده بی روح دارم کم میارم ب جون مادراتون قسم کمکم کنید.قبلا یکیو دوست داشتم ک ازش جواب ن شنیدم خیلی هم دوستش داشتم و دختر خالم بود ولی یهو زد زیر حرفش و مثل این ک قراره با یکی دیگه ازدواج کنه.تا حالا با هر دختری رفیق شدم خودم ب همش زدم چون نمیتونم با کسی دیگه دوست باشم این چندروز هم خیلی داغونم خیلی خیلی.
    حالم بده کمکم کنید لطفا خاهش میکنم.&

دوست عزیز قرار نیست با یک شکست عشقی که میتونه در هر مرحله ای از زندگی رخ بده ، بساط زندگی رو جمع کنیم

شکست جزیی از زندگی ماست و باید قبولش کنیم ... البته اگر بتونیم به چنین مسایلی شکست بگیم !

گاهی در زندگی بهترین کار ممکن " هیچ کار " نکردنه ... یعنی شما در حال حاضر کار خاصی نکنید

چون شما برای جبران این خلائ شدیدا" دنبال دوست یابی هستید و این باعث میشه که شما باز در انتخابتون دچار اشتباه بشید

پس مدتی رو برای خودتون ازاد باشید و فکر کنید تا بتونید از این حس و حال رهایی پیدا کنید

و با مشاوری مجرب در این مورد مشورت کنید

دارو درمانی و رفتار درمانی میتونه برای شما بسیار مفید باشه

در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    021-88472864
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18129
    تشکـر
    529
    تشکر شده 195 بار در 125 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    دوست عزیز قرار نیست با یک شکست عشقی که میتونه در هر مرحله ای از زندگی رخ بده ، بساط زندگی رو جمع کنیم

شکست جزیی از زندگی ماست و باید قبولش کنیم ... البته اگر بتونیم به چنین مسایلی شکست بگیم !

گاهی در زندگی بهترین کار ممکن " هیچ کار " نکردنه ... یعنی شما در حال حاضر کار خاصی نکنید

چون شما برای جبران این خلائ شدیدا" دنبال دوست یابی هستید و این باعث میشه که شما باز در انتخابتون دچار اشتباه بشید

پس مدتی رو برای خودتون ازاد باشید و فکر کنید تا بتونید از این حس و حال رهایی پیدا کنید

و با مشاوری مجرب در این مورد مشورت کنید

دارو درمانی و رفتار درمانی میتونه برای شما بسیار مفید باشه

در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    021-88472864
    مرسی.

Sent from my LG-D405 using Tapatalk

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4478
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز. مشکلی که تو داری منم دقیقا همین مشکلو دارم.
    هیچ امیدی به زندگی ندارم. اصلا نمیدونم واس چی زندگی میکنم . هیچی خوشحالم نمیکنه بجز یه چیز که اونم یه نفر هست.
    مثل یه تیکه پازل که تو زندگیم نیست. هدفم از زنده موندن اینه که پدر و مادرم از مرگ من ناراحت نشن وگرنه واس خودم زندگی نمیکنم. از همه بدتر اینکه نمیتونم مشکلمو به کسی بگم و تنهایی داره منو میکشه. امیدوارم که مشکل تو حل بشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد