نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: افسردگی و عدم اعتماد بنفس

1308
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2850
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

افسردگی و عدم اعتماد بنفس

سلام
    من 23 سالمه تو زندگی خیلی بد بیاری دارم یکیش اینه که هیچ دوستی ندارم منظورم پسره .همش دوست داشتم دوست صمیمی داشتم ولی نمیدونم چرا کسی دوست نداره با من باشه تا موقعی که دانشگاه بودیم و کارشون گیر بود سالم وعلیک داشتیم اس میدانند الا که کار ندارن سراغ نمیگیرن هیچ کسی کنار من نیست به خودم میگم چرا من اینطوری هستم در ضما من از رشته ی که دارم درس میخونم دیگه خوشم نمیاد اوایل خوشم میومد الان دیگه نه هیچ استعدادی تو این رشته هم ندارم و تو زندگی خودم هیچ چیزی ندارم که دلمو به اون خوش کنم نه فن خاصی بلدم نه استعداد نمیدونم خدا هم انگار منو دوست نداره .یه دختری هست توی دانشگاه دیدم ازش خوشم اومده ولی نظر اونو نمیدونم البته به عشق یا هوس بودن این شک دارم و اصلا اصلا شرایط اینکه برم خواستگاری ندارم چون سربازی دارم 1 سال دیگه ار درسم باقی مونده و کارم ندارم خودم میدونم که الان موقعش نیست و نمیتونم این ماجرا رو با خانواده در میون بزارم اینا رو که میبینم میگم چرا من اینطوری هستم انگار کسی منو نمیخواد تو زندگیم کسی را ندارم که با ون درد دل کنم همش میریزم تو خودم من احساس میکنم تو این دنیا بی مصرف هستم از خدا میخوام که من بمیرم اگه خود گشی گناه نبود خودمو میکشتم نمیدونم به خدا اگه استعدادی داشتم یا فن خواصی که خودمو با اون سرگرم کنم و دلمو به اون خوش کنم شاید این افکار از سرم بره بیرون حالا شما بگید من چیکار کنم کلا چیزی ندارم که با اون به زندگی امیدوار بشم ممنون میشم کمک کنید. البته دوست دخترم نداشتم و کلا از این کار بدم میاد.
    یاعلی
    ویرایش توسط amin1778 : 03-23-2014 در ساعت 06:27 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2482
    تشکـر
    19
    تشکر شده 51 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : افسرده شدم

سلام
    خودتون فکر میکنید چه دلایلی باعث شده که دوست صمیمی نداشتید؟
    اگر موضوع خاشتگاری رو با خانوادتون در میون بذارید فکر میکند خانوادتون چه واکنشی نشون میدن؟
    دختری که ازش خوشتون میاد چه جور آدمیه؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2850
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : افسرده شدم

خودم نمیدونم چرا کسی با من دوستیش پایدار نمیدونه من نه ادم بی ادب هستم نه بد اخلاق نه هرزه
    در مورد خاستگاری واکنش اونا را نمیدونم شاید موافقت کنن
    در مورد دختره هیچ چیزی از اون نمیدونم حتی اسمش فقط 8 یا 9 ماه اونا توی دانشگاه دیدمش هم رشته ی هستم فقط ظاهر اونو دیدم دختر معمولی هست ولی نمیدونم اعتقاداتش در چه حدی هست و اخلاق چه جوره یا نامزد داره یانه.

4. کاربران زیر از amin1778 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10535
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : افسردگی و عدم اعتماد بنفس

دوست عزیز اول سعی کنید اعتماد به نفس خود رو بالا ببرید تا حس کنید فرد قابل دوست داشتن و مورد اعتمادی هستید همچنین سعی کنید توانایی هاتون رو هرچند ریز،لیست کنید و توانایی هایی به اون اضافه کنید.اطلاعاتی از اون دختر خانم قبل از اینکه علاقتون رو باهاشون مطرح کنید بدست بیارید. مثل اسم و فامیل ترم چند هستند(حدود سنیشون رو بدست بیارید)دوستاشون کیا هستند و روابطشون و نحوه برخوردشون با دوستان خوشون و پسرهای دیگه به چه صورته بعد از همه اینها اگر به علاقتون اطمینان پیدا کردید باب اشناییی رو باز کنید مثلا چندین بار درباره کلاسها یا پزوه های استادها سوال بپرسید یک مدت در تیررس نگاه قرار بگیرید بعدا میتونید علاقتون رو بهش ابراز کنید و پپگید که قصد ازدواج دارید و ایشون رو خانم متشخص و مناسبی دیدید....موفق باشید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)