نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: والدین بدرفتار

943
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10573
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy والدین بدرفتار

سلام .
    اسمم هادیه . 24 سالمه
    از بچگی به خاطر مشکلات مالی و یکم اخلاق والدین خیلی تو محدودیت بودم
    همش حس میکردم از بقیه عقب ترم ، کمترم ؛بعد مرگ مادرم خیلی اوضاع روحیم بد شد عصبی شدم ؛ قرصای ارامبخش میخوردم . ...
    الاناحساسم دست خودم نیست . نمیدون چمه؟نمیدونم حتی چی میخوام؟ چی ارومم میکنه؟فقط میدون مال گذشتمه
    چیزی که خیلی داره اذیتم میکنه و همیشه به خاطرش مشکل داشتم کوتاهیه قدمه (160) واسه یه پسر کوتاهه دیگه...
    حتی تو خیابون نمیرم چون وقتی از کنار یه خانومی رد میشم میبینم قدش از من بلندتره بیشتر اذیت میشم
    شبا هم که خواب راحت ندارم حدود یک ساعت تا یک ساعت و نیم طول میکشه تا خوابم ببره .
    دیگه از دست خودم خسته شدم حتی اطرافیانم دارن تحملم میکنن
    خواهش میکنم راهنماییم کنید
    نمیدونم چجوری میخواین جوابمو بدید ولی محض احتیاط ایمیلمو مینویسم . اخه خیلی واسم مهمه
    ممنون
    dashhadi@yahoo.com

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9665
    تشکـر
    20
    تشکر شده 97 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : افسردگی

نقل قول نوشته اصلی توسط dashhadi نمایش پست ها
    سلام .
    اسمم هادیه . 24 سالمه
    همش حس میکردم از بقیه عقب ترم ، کمترم ؛بعد مرگ مادرم خیلی اوضاع روحیم بد شد عصبی شدم ؛ قرصای ارامبخش میخوردم . ...
    الاناحساسم دست خودم نیست . نمیدون چمه؟نمیدونم حتی چی میخوام؟ چی ارومم میکنه؟فقط میدون مال گذشتمه
    چیزی که خیلی داره اذیتم میکنه و همیشه به خاطرش مشکل داشتم کوتاهیه قدمه (160) واسه یه پسر کوتاهه دیگه...
    حتی تو خیابون نمیرم چون وقتی از کنار یه خانومی رد میشم میبینم قدش از من بلندتره بیشتر اذیت میشم
    شبا هم که خواب راحت ندارم حدود یک ساعت تا یک ساعت و نیم طول میکشه تا خوابم ببره .
    نمیدونم چجوری میخواین جوابمو بدید ولی محض احتیاط ایمیلمو مینویسم . اخه خیلی واسم مهمه
    ممنون
    dashhadi@yahoo.com
    شما اعتماد به نفستونو از دست دادید...قد اندام زیبایی و... در دید دیگران به شما تاثیری ندارند بلکه شخصیت شماست که دیگران رو به سمت شما جذب یا دفع میکنه.بهتره به مشاوره ی حضوری برید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : افسردگی

نقل قول نوشته اصلی توسط dashhadi نمایش پست ها
    سلام .
    اسمم هادیه . 24 سالمه
    ممنون
    dashhadi@yahoo.com
    خب افسردگی یعنی اینکه فکرتون در گذشته داره سیر میکنه

و به همین خاطر برای درمانش باید ریشه رو در گذشته جستجو کرد ...

به همین خاطر باید با مشاور در این مورد مشورت کنید ...(شماره ها در اول سایت موجوده)

از طرفی اگر بخوایت به چیزایکه نمیتونید تغییرش بدید فکر کنید مسلما" فقط کارو برای خودتون سخت کردید

بهتره از زندگی حال و امروزتون لذت ببرید نه اینکه با تلقینات منفیعرصه رو به خودت تنگ کنی

پیاده روی کن و اگر فرصت دارید موسیقی رو یاد بگیرید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد