نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: افسردگی

801
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11758
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

افسردگی

با سلام و خسته نباشی احساس کیکنم افسرده شدم همش احساس خستگی میکنم خواهش میکنم کمکم کنید من همسر خوبی دارم که عاشقشم و یه پسر کوچولو که خدا تازه بهمون داره و پنج ماهشه زندگی خوبی دارم ولی همش از اینده میترسم و فکرای منفی میاد تو ذهنم در مورد اینکه ایا میتونم مادر و همسر خوبی باشم گاهی وقتا فکر میکنم از عهده این مسئولیت ها نمیتونم بربیام به تازگی قراره برم سر کار ،ومیترسم نتونم مادر و همسر خوبی باشم ،مدتی دچار کم خوابی شدم لطفا کمکم کنید ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : افسردگی

سلام دوست عزیز

از همین مطلبتون میشه فهمید که مادر و همسر خوبی هستید

اگه نبودین که به فکر نمیفتادین و نگران آیندشون نبودین

دوست خوبم گفتین که پسرتون 5 ماهشه..

احتمالا شما درگیر افسردگی پس از زایمان شدید ...که کاملا طبیعی هست و واسه همه خانما پیش میاد

با اینکه مدت زمان مدیدی از زایمان شما گذشته اما چون توجهی به این نوع افسردگی نشده احتمالا هنوز همراه شماست

عزیزم شما اصلا نگران نباش داری یه روند کاملا طبیعی رو طی میکنی

چون وارد یه مرحله جدیدتر از زندگیت شدی و هنوز کاملا شناخت نداری نسبت به این مرحله..پس طبیعیه که اوایلش احساسات مبهم و گاها منفی داشته باشی

اگه بخوای نگران باشی و مدام در فکر و خیال منفی باشی نه تنها آینده روشن نمیشه بلکه زمان حالت رو هم از دست میدی

زمان حال و الان میشه همون دیروزی که غصه بد بودنش رو میخوریم و میشه همون فردایی که نگرانشیم

پس به فکر حال باش...الانت رو خوب سپری کن که هم بشه گذشته خوب و هم یه انرژِی واسه آیندت

پسرت و همسرت به تو و افکار خوبت احتیاج دارن اجازه نده با چیزای منفی ازشون دور بشی

مطمئن باش خداوند این لیاقت و توانایی رو در تو دیده که مادرت کرده

پس به خدا ثابت کن که از پسش برمیای و مطمئن باش خدا خودش مواظب شما هست

همین الان این نگرانی ها رو دور بریز و به فکر یه اول هفته استثنایی کنار همسر و پسرت باش

موفق باشی گل

3. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : افسردگی

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

از همین مطلبتون میشه فهمید که مادر و همسر خوبی هستید

اگه نبودین که به فکر نمیفتادین و نگران آیندشون نبودین

دوست خوبم گفتین که پسرتون 5 ماهشه..

احتمالا شما درگیر افسردگی پس از زایمان شدید ...که کاملا طبیعی هست و واسه همه خانما پیش میاد

با اینکه مدت زمان مدیدی از زایمان شما گذشته اما چون توجهی به این نوع افسردگی نشده احتمالا هنوز همراه شماست

عزیزم شما اصلا نگران نباش داری یه روند کاملا طبیعی رو طی میکنی

چون وارد یه مرحله جدیدتر از زندگیت شدی و هنوز کاملا شناخت نداری نسبت به این مرحله..پس طبیعیه که اوایلش احساسات مبهم و گاها منفی داشته باشی

اگه بخوای نگران باشی و مدام در فکر و خیال منفی باشی نه تنها آینده روشن نمیشه بلکه زمان حالت رو هم از دست میدی

زمان حال و الان میشه همون دیروزی که غصه بد بودنش رو میخوریم و میشه همون فردایی که نگرانشیم

پس به فکر حال باش...الانت رو خوب سپری کن که هم بشه گذشته خوب و هم یه انرژِی واسه آیندت

پسرت و همسرت به تو و افکار خوبت احتیاج دارن اجازه نده با چیزای منفی ازشون دور بشی

مطمئن باش خداوند این لیاقت و توانایی رو در تو دیده که مادرت کرده

پس به خدا ثابت کن که از پسش برمیای و مطمئن باش خدا خودش مواظب شما هست

همین الان این نگرانی ها رو دور بریز و به فکر یه اول هفته استثنایی کنار همسر و پسرت باش

موفق باشی گل
    سلام

دوست خوبمون درست حدس زدن. اگر تا اواخر 6 تا 7 ماهگی رفع نشد حتما از یک مشاور حاذق خانم کمک بگیرید. موفق باشید
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

5. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد