نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: افکار آزار دهنده

767
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5386
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

افکار آزار دهنده

سلام من زندگیم دچار تغییر شد این تغییر رو هم خودم ایجاد کردم بخشیش رو یعنی خواستم عوض شم بخشیش هم دست خودم نبود البته این تغییر مثبت هست و به نفع من از اونجا که خیلی آدم حساسی هستم خیلی آزار دیدم حتی مریض شدم
    وقتی میخوام با تغییر کنار بیام و مسئولیت های جدید رو انجام بده یک عالمه افکار مزاحم میاد سراغم و یه مشکل دیگه که دارم اینه که من توانایی انجام خیلی کارا رو در خودم میبینم اما تا میخوام کاری انجام بدم همش فکر میکنم دیگران الان دارن چی راجع به من فکر میکنن هر کاری میکنم این فکرا میاد سراغم خیلی آزار دهنده است همین باعث میشه که پیش رفتم متوقف شه و در واقع شخصیت خیلی وابسته ای دارم شاید بخشیش هم به این خاطره
    یه مدت هم همش راجع به مسائل اون دنیا و اینا مطالعه میکردم که کم مونده بود دیوونه شم خلاصه این که تعادل زندگیم تعادل ذهنم همه چی به هم ریخته اگر کمک خدا نبود حتما یه بلایی سرم میومد چون کلا زندگیم کن از این رو به اون رو شده
    ویرایش توسط baran bahari : 08-10-2014 در ساعت 08:49 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4653
    تشکـر
    27
    تشکر شده 29 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : افکار آزار دهنده

میشه تغییراتت و افکار مزاحم رو برام بنویسی

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5386
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : افکار آزار دهنده

تغییراتم مربوط به ازدواج و قبول مسئولیت های جدید البته هنوز ازدواج نکردم ولی این تغییرات رو قبلش باید به وجود بیارم تغییر در منش و رفتار و اینا که این هم خیلی سخت برام افکار مزاحمم اینه که وقتی هر کاری انجام میدم این فکرا میاد تو سرم که الان مثلا دوستم داره چی کار میکنه یا همسایه داره چی کار میکنه همش ازین فکرای مزاحم که مانع پیش رفتمه یا این که مثلا من یه پله صعود کنم دیگران میخوان حسادت کنن و با حرفاشون زحمتمو به هدر بدن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد