نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13

موضوع: امید به بخشش

1360
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29468
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

Talking امید به بخشش

سلام
    من دختری سادات و 14 ساله هستم و در شهر قم زندگی می کنم
    و پس از مدتی دچار دگر گونی های مهمی شدم و از شما هر که هستید خواهشمندم که فقط با دقت به اطراف بنگرید .
    اگر مشکلی دارید با برطرف کردن جزییات شروع کنید که می گویند سنگ بزرگ برداشتن نشانه ی نزدن است
    و اگر دو دلی دل دل مکن راه قلبتو برو حتی اگر فکر می کنی اشتباه باشه .آخه روح خدا در قلب ما دمیده شده پس تردید نکن ممنونم از شما

ویرایش توسط سلنا سادات : 08-01-2016 در ساعت 10:22 PM دلیل: همه چیز عوض شده

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : هر گناهی که بگید کردم....

سلام دوست عزیز

به سایت مشاور خوش اومدی

این چیزایی که گفتی که پرخاشگر شدی و اینا تو سن شما طبیعی هست

فقط باید بتونی کنترلش کنی

بخصوص که گفتی درکت هم بالاست و ارتباط خوبی هم داری با خدا

پس من مطمئنم میتونی از پسش بربیای

فقط گریه و ناله نکن چون اینا چیزی رو عوض نمیکنه

اینکه گفتی رابطه جنسی رابطه ات رو با خدا خراب کرده منظورت چی بود؟

یعنی بهش فک میکنی یا درگیرش شدی؟؟

یه کم بیشتر از خودت برامون بگو

شرایط خانوادگی

تحصیلاتشون

چنتا خواهر و برادر داری؟

با پدر و مادر هردو زندگی میکنی؟

چیزی هست تو خونه که تو رو اذیتت کنه؟

ممنون میشم با نقل قول جوابمو بدی

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27671
    تشکـر
    995
    تشکر شده 634 بار در 431 پست
    میزان امتیاز
    0

منم یه روز مثل تو بودم
    دنیا ادمم کرد

4. کاربران زیر از Tarah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط سلنا سادات نمایش پست ها
    سلام
    من دختری سادات و 14 ساله هستم و در شهر قم زندگی می کنم و به علت خاصی نمی توانم به مشاوره ی حضوری مراجعه کنم
    من هر گناهی را که شما بگید کردم به جز دزدی و زنا و ربا .من با پدرم و مادرم به بد ترین شیوه رفتار میکنم ولی در درسم بی نهایت موفق هستم .
    و به قول بقیه خیلی باهوشم ولی بسیار بد اخلاقم و زود عصبانی می شوم .و هر نقص روحی که یک دختر می تواند داشته باشد را دارم ولی در عوض همه ی اینها درک بالا تری نسبت به هم سن هایم دارم خیلی خیلی بالا تر . این کاملا برایم ثابت شده من از شخصیت خودم متنفرم و مایل به تغییر ان هستم و فقط می خوام بدونم از کجا شروع کنم چه کار کنم و چطور اونی که دوست دارم باشم
    البته من تقریبا همه ی روش های ممکن را انجام دادم و بیشتر از 100 بار توبه شکسته ام و خیلی خیلی ناراحتم یادمه که یکی از دوستانم به من گفت نوجوانی مانند عبور از یک دره گدازه هست و فقط کمی منحرف شدن را دیگه نمی شود جبران کرد من رابطه خوبی با خدا داشتم خیلی خوب ولی از وقی که یادم میاد گناهرا شروع کردم ینی اولین باری که متوجه شدم رابطه ی جنسی چیه رابطم با خدا داغون شده ولی هنوز خدا را قسم میدم که کمکم کنه شما هم کمکم کنید

سلام

اولا دختر گلم تبریک میگم بخاطر هوشی که داری که با توجه به گفته هایت و جمله بندیت آشکاره!!!

ولی عزیز همین هوش باعث گرفتاریت نیز شده و سوالات و تناقضهایی برایت ایجاد شده و سردرگمی بیشتری رو برایت ایجاد کرده.

حالا نیز حرمت نفس کم, دوران بلوغ, هورمونها,خشم و عصبانیت و پرخاشگری و احساس گناه بهمت ریخته گلم

نمیدونم چرا گفتی نمیتوانی بری پهلوی یکی از همکاران مشاور در شهر خودت ولی عزیزم همانطور که موقع بیماری و یا اختلالات فیزیکی برای خوب شدن و یا کنترل بیماری جسمی به پزشک مراجعه میکنیم

برای اختلالات شخصیتی و روانی و بیماری روانی و.... به همکاران مشاور و روانشناس و روانپزشک باید مراجعه کرد جهت تشخیص و درمان و کنترل بیماری.

و حتما خود درمانی راه و روش درستی نیست

دختر گلم به یکی از همکاران مشاور خانم ما در شهر قم رجوع کن

موفق باشی

سپاس

دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

6. 4 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام اولا سن شما خیلی کمه بزرگ بشید تفییر میکنید بعدشم از کجا میدونید درکتون نسبت به مسائل بالا هست؟؟؟؟؟باهوش بودن دلیل بر این نیست که اون فرد قدرت درک داشته باشه شما زمانی درک داری که با مسائل منطقی و معقول برخورد کنید بعد هم به خودت زمان بده چون الان سنت برای هضم یسری مسائل کمه پس به جای اه و نفرین و کنجکاوی بیش از حد سعی کن به روند عادی زندگی ادامه بدی وبا مطالعه دقیق یسری رفتاراتو تغییر بدی.

8. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29466
    تشکـر
    176
    تشکر شده 51 بار در 38 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

اولا دختر گلم تبریک میگم بخاطر هوشی که داری که با توجه به گفته هایت و جمله بندیت آشکاره!!!

ولی عزیز همین هوش باعث گرفتاریت نیز شده و سوالات و تناقضهایی برایت ایجاد شده و سردرگمی بیشتری رو برایت ایجاد کرده.

حالا نیز حرمت نفس کم, دوران بلوغ, هورمونها,خشم و عصبانیت و پرخاشگری و احساس گناه بهمت ریخته گلم

نمیدونم چرا گفتی نمیتوانی بری پهلوی یکی از همکاران مشاور در شهر خودت ولی عزیزم همانطور که موقع بیماری و یا اختلالات فیزیکی برای خوب شدن و یا کنترل بیماری جسمی به پزشک مراجعه میکنیم

برای اختلالات شخصیتی و روانی و بیماری روانی و.... به همکاران مشاور و روانشناس و روانپزشک باید مراجعه کرد جهت تشخیص و درمان و کنترل بیماری.

و حتما خود درمانی راه و روش درستی نیست

دختر گلم به یکی از همکاران مشاور خانم ما در شهر قم رجوع کن

موفق باشی

سپاس

دکتر
    سلام دوست عزیز
    من که خودم پسر هستم و در اصفهان زندگی میکنم تا سال گذشته نمیتونستم تنها به روانشناس مراجعه کنم یعنی خانواده اگه میفهمیدن سوال پیچ میشدم یکم
    قبلش هم مثلاً در سن این دختر خانوم مقدور نبود
    حالا ایشون که اولاً دخترن ، ثانیاً در قم ، همچنین 14 ساله باید قبول کرد در کشور ما برای مراجعه به روانشناس شاید براشون مثل من در گذشته سخت باشه
    واقعاً باید یه فکری به حال این راحت نبودن فرزند و خانواده تو مملکت من بشه

10. کاربران زیر از Tabnak7 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

درود به شما آبجی کوچولو

عنوان تایپیکتو که خوندم گفتم وای خدای من الان با دختری مواجه میشم که هرشب تو بغل یکی بوده الان با دختری مواجه میشم که چندین بار سابقه دزدی و فساد و فحشا داره الان با دختری مواجه میشم که تاحالا چندین پسر را تیغ زده

ولی تو خیلی پاکی قدر خودتو بدون خودتم دست کم نگیر

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28420
    تشکـر
    412
    تشکر شده 104 بار در 78 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام خواهر گلم

اینکه از همین سن 14سالگی میخوای روی اخلاق و شخصیتت کار کنی و بد اخلاق نباشی و مثل بیشتر هم سن و سالات دچار غرور بیش از حد نیستی نشون میده که درک بالایی داری تبریک میگم بهت دوست عزیز

پرخاشگری تا حدودی در این سن طبیعی هست یه پیشنهاد دارم اگه بتونی انجامش بدی خیلی عالی میشه: ورزش کن%

قدم زدن(سریع) و دو خیلی کمکت میکنه... در حین قدم زدن به هیچ مورد ناراحت کننده ی فکر نکن به هیچ وجه اگر گوشی

تلفن همراه داری سوره های قران رو با صدای قاری محبوبت توش ذخیره کن و حین ورزش گوش بده... نماز صبح اول وقت

همیشه تو برنامه ی زندگیت باشه...دعای فرج و آیت الکرسی رو زیاد بخون... یه یادداشت از خوبی ها و زحمات پدر و مادرت و

احادیث و آیه های قران در مورد پدر و مادر رو روی یه کاغذ بنویس هر وقت دیدی میخوای به پدر و مادرت پرخاش کنی فورا اون

محیط رو ترک کن و برو سراغ اون کاغذ و با عشق بخونش...بعد از یه مدت دیگه نیازی به اون کاغذ نیست چون ملکه ی

ذهنت میشه و باهاشون تندخویی نمیکنی با پدر و مادرت مهربون باشی ناخوداگاه با همه خوش اخلاق میشی

موفق باشی گلم
    امضای ایشان

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29422
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من بهت پیشنهاد می کنم ورزش رو در پیش بگیری نه ورزش هایی مثل پیاده روی این جور کارا . یک ورزش رو به طور حرفه ای در پیش بگیری انرژیت رو تخلیه می کنه با این کار افکار منفی از ذهنت خارج بشه همین که تو بیکار باشی زمینه ی انجام این کار ها هم پیدا می شه برو کلاس هایی که خیلی دوست داری خودت رو در این جور کارها غرق کن که ذهنت به سمت این جور کار ها کشیده نشه ولی بهترین پیشنهادم همین ورزش حرفه ای ورزش هایی مثل تکواندو کاراته بوکس دو و... خوشبختانه تو هر شهری این جور کلاس ها هم همیشه وجود داره می تونی از این طریق هم به یه جاهایی هم برسی

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    10

همین که فکر میکنی باهوشی و قدرت درکت بالاست نشون میده از شخصیت خودت برخلاف گفته ات متنفر نیستی فقط با این حرفا میخواهی خودتو تنبیه کنی
    اما اینو بدون تنبیه کردن خودت به صورت غیر اصولی کارو بدتر میکنه سعی کن مسائلتو حل کنی
    به نظر میرسه چیزی که آزارات میده و نمیذاره مشاوره بری مربوط به مسائل جنسیه که خودت گفتی حالا احتمالا یا خودارضاییه یا فیلم و اینا حالا هرچی که باشه بدون دلیل نمیشه نری مشاوره مطمئن باش یه مشاور خوب با کلی مورد ها و مشکلات متفاوت سر و کار داره و تنها قصدش به تو کمک کردنه و کاملا درکت میکنه اصلا از این بابت نگران نباش
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29468
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : امید به بخشش

ذوستان عزیزم وقتی پس از چند هفته به نظرات متخصصانه ی شما نگاهی انداختم واقعا به خودم امیدوار شدم و این شاید توانایی حل مشکلات را داشته باشم وبه یاد این جمله ی زیبا افتادم :خداوند هر گره ای را که برای ما قرار می دهد توانایی گشایش ان گره را هم به ما می دهد شاید اگر که این سخنان نبود به این نتیجه نمی رسیدم قطعا

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29468
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

به سایت مشاور خوش اومدی

این چیزایی که گفتی که پرخاشگر شدی و اینا تو سن شما طبیعی هست

فقط باید بتونی کنترلش کنی

بخصوص که گفتی درکت هم بالاست و ارتباط خوبی هم داری با خدا

پس من مطمئنم میتونی از پسش بربیای

فقط گریه و ناله نکن چون اینا چیزی رو عوض نمیکنه

اینکه گفتی رابطه جنسی رابطه ات رو با خدا خراب کرده منظورت چی بود؟

یعنی بهش فک میکنی یا درگیرش شدی؟؟

یه کم بیشتر از خودت برامون بگو

شرایط خانوادگی

تحصیلاتشون

چنتا خواهر و برادر داری؟

با پدر و مادر هردو زندگی میکنی؟

چیزی هست تو خونه که تو رو اذیتت کنه؟

ممنون میشم با نقل قول جوابمو بدی
    ممنونم از توجهتان منظورم از رابطه ی جنسی رابطه ی خودم نبود بلکه موضوع اش مرا به گناه انداخت. ما در سطح متوسط جامعه و اصالتا قمی هستیم ولی من در تهران بزرگ شده ام.من یک برادر 7 ساله ویکی 1 ساله دارم ما کلا از نظر تحصیلات خوب هستیم زیرا مادرم پرستار و پدرم پزشک است .بله با هردو یعنی هم پدر و هم مادرم زندگی می کنیم ولی دعوا هایی که در خانه رخ می دهد امید من نسبت به ان ها را سست و ضعیف کرده و برای همین هم به درس تکیه کرده ام . همین دعوا ها مرا می رنجاند ولی عادت کرده ام ولی اخیرا اتفاق دیگر ینیز افتاده ولی من کاملا بی تفاوتم خلاصه که تنها امیدمبه زندگی رفتن به بهشت است وشباهت به الگو ام که پیامبر است ولی تابحال نتوانسته ام در این هیاهوی گناه نکو باشمممونم
    ویرایش توسط سلنا سادات : 07-26-2016 در ساعت 07:02 PM دلیل: یادم رفته بود بنویسم

17. کاربران زیر از سلنا سادات بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط سلنا سادات نمایش پست ها
    ممنونم از توجهتان منظورم از رابطه ی جنسی رابطه ی خودم نبود بلکه موضوع اش مرا به گناه انداخت. ما در سطح متوسط جامعه و اصالتا قمی هستیم ولی من در تهران بزرگ شده ام.من یک برادر 7 ساله ویکی 1 ساله دارم ما کلا از نظر تحصیلات خوب هستیم زیرا مادرم پرستار و پدرم پزشک است .بله با هردو یعنی هم پدر و هم مادرم زندگی می کنیم ولی دعوا هایی که در خانه رخ می دهد امید من نسبت به ان ها را سست و ضعیف کرده و برای همین هم به درس تکیه کرده ام . همین دعوا ها مرا می رنجاند ولی عادت کرده ام ولی اخیرا اتفاق دیگر ینیز افتاده ولی من کاملا بی تفاوتم خلاصه که تنها امیدمبه زندگی رفتن به بهشت است وشباهت به الگو ام که پیامبر است ولی تابحال نتوانسته ام در این هیاهوی گناه نکو باشمممونم
    خوشحالم که کنار پدر و مادرت زندگی میکنی

این بزرگترین نعمتی هست که خدا به آدم میده

مطمئن باش تو هر خونه ای بحث و دعوا هست.... و این نباید نا امیدت کنه

تو با عقل و درایتی که داری میتونی محیط خونتون رو بهبود ببخشی و محیط رو برای برادرات هم آروم کنی

بهرحال پدر و مادر هم گرفتاری های خودشون رو دارن اما مطمئن باش هم شما و هم همدیگه رو دوست دارن

خیلی خوبه که به خداوند و پیامبرش اعتماد داری و میخوای الگو قرار بدی ایشون رو

پس اصول اخلاقی ایشون رو نباید فراموش کنی

و بدون که نا امیدی بزرگترین گناه هست

از حالا به بعد با فراز و نشیب زندگی بیشتر و بیشتر آشنا خواهی شد

اما مطمئنم تو برنده میشی چون خداوند رو در زندگیت داری و نادیده اش نمیگیری

رابطه جنسی هم درست مثه بقیه ی امور زندگی یه چیزی طبیعی هست که باید در اصول خودش بررسی بشه

همونطور که هممون میدونیم هیچ غذایی مثه غذای خونه سالم و تمیز نیست

و هر وقت گرسنه بشیم دوست داریم دسپخت مادرمون و غذای خونگی بخوریم

رابطه جنسی یک نیاز مثه گرسنگی هست که باید مثه غذا سالمش رو انتخاب کرد

غذای بیرون آدمو مسموم میکنه

رابطه غیر عرف هم آدمو به گناه میکشه

پس به موضوع اش فک نکن که بخواد اذیتت کنه

هر وقت موقعش بشه درست و سالم میشه ازش استفاده کرد...درست مثه یه غذای خوب و خوش طعم خونگی

حتما به درست رسیدگی کن، به خانوادت اهمیت بده تا روابطشون بهتر و بهتر بشه، و به خدا توکل کن

من آینده روشنی برای شما دوست خوبم میبینم

موفق باشی گل

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد