نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: انتخاب بین دو دوست

855
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18089
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation انتخاب بین دو دوست

سلام و خسته نباشید خدمت شما
    من فردی هستم که به مسجد میروم در مسجد مشکلی بین یکی از اعضا گروه با مسئول گروه به وجود امد که حق با مسئول گروه بود، هر دو این اشخاص دوستان صمیمی من هستند به طوری که مشکلاتشان را با من در میان می گذارند.(این دو هم تا 1 سال پیش دوستای صمیمی با هم بودند) الان هم این دو نفر با هم آنقدر مشکل دارند که به هم سلام نمی کنند.
    الان هم طوری شده که فقط من با اون عضو دوست هستم.
    اما موضوع اصلی امشب فوتبال داشتیمبا مسئول گروهمون بودم که دوستم (همان شخصی که با مسئول گروه مشکل داشت) زنگ زد گفت که میای با هم بریم فوتبال به مسئول گروه گفتم خیلی سرد جواب داد به من ربطی نداره. من هم رفتم پیش دوستم گفتم چه جور می خوای بری گفت پیاده یا با موتور من هم بهانه آوردم که شب است و خطرناک (خواستم هنوز دوستیم رو با هر دوشون حفظ کنم) رفتم خونه دیدم با باباش اومده بود مادرمم گفت زشته چون باباش اومده بهتره بری .منم رفتم وقتی رسیدم یکی دیگه از دوستای صمیمیم بهم گفت حسین ، فلانی (مسئول گروهم) خیلی از دستت ناراحته ، منم ماجرا رو براش طعریف کردم اونم گفت بهتره بری با خودش حرف بزنی.
    وقتی رفتم پیشش 180 درجه فرق کرده بود هرچی واسش توضیح دادم گفت که من که ناراحت نشدم و کاری به این ها ندارم. ولی کاملا مشخص بود ناراحته چون با هر دوی اونها حدود 6 سال است که دوستم.
    تنها دلیله که ممکنه دوستم به مسجد بیاد منم و اگر هم من دیگه باهاش صحبت نکنم خدا میدونه که چه اتفاقی واسش می افته.
    موقع برگشت هم زنگ زدم واسه بابام و باهاش برگشتم.
    (البته من هر روز ارتباطم رو با دوستم کم و کمتر می کردم چون واقعا اگه دوستیمو سریع قطع میکردم ممکن بود دشمنم بشه منم دوست ندارم هیچ کس ازم دل خور باشه)
    الان واقعا نمی دونم چه کار باید بکنم.
    لطفا راهنمایی ام کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : انتخاب بین دو دوست

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinyha نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید خدمت شما
    من فردی هستم که به مسجد میروم در مسجد مشکلی بین یکی از اعضا گروه با مسئول گروه به وجود امد که حق با مسئول گروه بود، هر دو این اشخاص دوستان صمیمی من هستند به طوری که مشکلاتشان را با من در میان می گذارند.(این دو هم تا 1 سال پیش دوستای صمیمی با هم بودند) الان هم این دو نفر با هم آنقدر مشکل دارند که به هم سلام نمی کنند.
    الان هم طوری شده که فقط من با اون عضو دوست هستم.
    اما موضوع اصلی امشب فوتبال داشتیمبا مسئول گروهمون بودم که دوستم (همان شخصی که با مسئول گروه مشکل داشت) زنگ زد گفت که میای با هم بریم فوتبال به مسئول گروه گفتم خیلی سرد جواب داد به من ربطی نداره. من هم رفتم پیش دوستم گفتم چه جور می خوای بری گفت پیاده یا با موتور من هم بهانه آوردم که شب است و خطرناک (خواستم هنوز دوستیم رو با هر دوشون حفظ کنم) رفتم خونه دیدم با باباش اومده بود مادرمم گفت زشته چون باباش اومده بهتره بری .منم رفتم وقتی رسیدم یکی دیگه از دوستای صمیمیم بهم گفت حسین ، فلانی (مسئول گروهم) خیلی از دستت ناراحته ، منم ماجرا رو براش طعریف کردم اونم گفت بهتره بری با خودش حرف بزنی.
    وقتی رفتم پیشش 180 درجه فرق کرده بود هرچی واسش توضیح دادم گفت که من که ناراحت نشدم و کاری به این ها ندارم. ولی کاملا مشخص بود ناراحته چون با هر دوی اونها حدود 6 سال است که دوستم.
    تنها دلیله که ممکنه دوستم به مسجد بیاد منم و اگر هم من دیگه باهاش صحبت نکنم خدا میدونه که چه اتفاقی واسش می افته.
    موقع برگشت هم زنگ زدم واسه بابام و باهاش برگشتم.
    (البته من هر روز ارتباطم رو با دوستم کم و کمتر می کردم چون واقعا اگه دوستیمو سریع قطع میکردم ممکن بود دشمنم بشه منم دوست ندارم هیچ کس ازم دل خور باشه)
    الان واقعا نمی دونم چه کار باید بکنم.
    لطفا راهنمایی ام کنید.

دوست عزیز ظاهرا" شما تصمیمتون رو در این رابطه گرفتید و میدونید چیکار باید بکنید

شما بهتر میدونید حق با کی بوده و دوستی با کدوم طرف میتونه بهتر و سازنده تر باشه

ولی ربطی نداره وقتی کسی با فردی دیگه مشکلی داشته باشه و ما اونو روی روابط خودمون اثرگذار کنیم

به این فکر کنید که این دوتا دوست شما روزی صمیمی بشن بعد رفتار شما در این بین چطور میتونه نقد بشه ؟

بهترین توصیه حفظ تعادل در رفتار و دوستی با دیگرانه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)