نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: انتخاب حرفه مناسب

12000
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29315
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

انتخاب حرفه مناسب

با سلام به دوستان
    من فارغ‌التحصیل مهندسی مکانیک دانشگاه دولتی هستم...علاقه و عطش زیادی دارم که تو کاری که هستم بهترین باشم... و دارم برای ارشد مهندسی مکانیک میخونم... اما من خیلی زیاد به تحلیل اخبار و مقاله نوشتن سیاسی و اجتماعی علاقه دارم و در ضمن تحصیل این کار رو دنبال کردم... اما من متوجه شدم که با این کار تمرکزم برای رشته تحصیلی ام کم شده و خیلی وقتها واقعاً مغزم خسته میشه و سریع از مطالعه خسته میشم... واقعیتش خیلی از دوستان و اطرافیان وقتی علاقه من به مسایل سیاسی و منطقه ای و تحلیل های منو میشنون بهم میگن تو اینجا موفق تری و برو مطالعات منطقه ای یا علوم سیاسی بخون و تو دانشگاه وزارت خارجه تحصیل کن... من واقعاً گیج شدم... رشته مهندسی مکانیک واقعاً سخته و بدون تمرکز و فکر راحت نمیشه موفق شد و من سر دو راهی موندم چیکار کنم فکر میکنم باید یک راه رو انتخاب کنم و وقتی مقایسه می کنم هردو مزایا و معایبی داره که واقعاً انتخاب رو برام سخت کرده... دوستان نظرتون چیه؟

Sent from my C2105 using Tapatalk

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : انتخاب راه درست

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_skf نمایش پست ها
    با سلام به دوستان
    من فارغ‌التحصیل مهندسی مکانیک دانشگاه دولتی هستم...علاقه و عطش زیادی دارم که تو کاری که هستم بهترین باشم... و دارم برای ارشد مهندسی مکانیک میخونم... اما من خیلی زیاد به تحلیل اخبار و مقاله نوشتن سیاسی و اجتماعی علاقه دارم و در ضمن تحصیل این کار رو دنبال کردم... اما من متوجه شدم که با این کار تمرکزم برای رشته تحصیلی ام کم شده و خیلی وقتها واقعاً مغزم خسته میشه و سریع از مطالعه خسته میشم... واقعیتش خیلی از دوستان و اطرافیان وقتی علاقه من به مسایل سیاسی و منطقه ای و تحلیل های منو میشنون بهم میگن تو اینجا موفق تری و برو مطالعات منطقه ای یا علوم سیاسی بخون و تو دانشگاه وزارت خارجه تحصیل کن... من واقعاً گیج شدم... رشته مهندسی مکانیک واقعاً سخته و بدون تمرکز و فکر راحت نمیشه موفق شد و من سر دو راهی موندم چیکار کنم فکر میکنم باید یک راه رو انتخاب کنم و وقتی مقایسه می کنم هردو مزایا و معایبی داره که واقعاً انتخاب رو برام سخت کرده... دوستان نظرتون چیه؟

از خودت بپرس به چی علاقه داری ؟

خب دوست عزیز در همون رشته ای که توانایی داری و احساس میکنی موفق تری تحصیل کن
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29315
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    از خودت بپرس به چی علاقه داری ؟

خب دوست عزیز در همون رشته ای که توانایی داری و احساس میکنی موفق تری تحصیل کن
    ممنون از پاسختون
    مشکلم اینکه همزمان به هر دو علاقه دارم... هر وقت در رشته تحصیلی ام که مهندسی مکانیک هست دلسرد میشم توجه ام روی علوم سیاسی زیاد میشه و هر وقت از علوم سیاسی دلسرد میشم توجهم به رشته تحصیلی ام بیشتر میشه

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_skf نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    مشکلم اینکه همزمان به هر دو علاقه دارم... هر وقت در رشته تحصیلی ام که مهندسی مکانیک هست دلسرد میشم توجه ام روی علوم سیاسی زیاد میشه و هر وقت از علوم سیاسی دلسرد میشم توجهم به رشته تحصیلی ام بیشتر میشه

وقتی وارد کتابخونه میشی اول چشمت روی چه کتابی قفل میشه ؟

مهدسی مکانیک یا علوم سیاسی ؟
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد