نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: انتخاب رشته

679
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7736
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

انتخاب رشته

موضوع:انتخاب رشته
    سلام من از دوران ابتدایی عاشق پزشکی بودم چون خانواده فقیری بودیم بابام میگفت بخون تا دکتر بشی بابام ناشنوا و چوپان و معلول ذهني هست،اما دوم دبیرستان انتخاب رشته تجربی کردم ولی چون تعداد دانش اموزان کم بود دبیرستان روستا تجربی رو حذف كرد و مجبور شدم انسانی برم با این که شناختی ازش نداشتم خلاصه انسانی خوندم اما در حین تحصیل رشته انسانی عاشق کار بازیگری و اجرا شدم جوری که خیلی فعالیت داشتم تو تاتر مدرسه و اکث ا میگفتن بازیگر خوبی هستی اما در کنار اون پی بردم که صدام بد نیست واسه خوانندگی حقیقتط اینم قصه. طولانی داره من سال چهارم زیاد ترانه میخوندم اونم وقتی که از کنار کلاس یک معلم دیگه که سال بعد معلم خودمون شد،خیلی بهم روحیه میداد اگه میدید دارم میخونم چند لحظه کلاس رو تعطیل میکرد و گوش میداد،اما از سال سوم دبیرستان دچار بیماری سندرم تحریک پذيرووده یا ای بی اس شدم با این که شاگرد دوم کلاس بودم بخاطر علایم بیماری نتونستم بیشتر سال رو مدرسه برم و از درس و زندگی افتادم جوری که ۸درس امتحانات نهایی رو افتادم ولی شهریور پاس کردم حالا۴ سال از اون موقعه میگذره مت جه شدم بیماری درمان داره حالا بعد از درمان میخوام واسه کنکور بخونم بین چند راه گیر کردم دلم میگه پزشکی بخون،یه بار میگه حقوق رشته انسانی،یه بارم میگه هنر،البته بگم نمیدونم چیه پزشکی بشتر بهم انگیزه میده،میخوام هنر رو. به عنوان هنر ادامه بدم اخه میگن درامد نداره،به نظر شما چیکار کنم تورا خدا بگید اگه پزشکی یا حقوق یا بازیگری میخونید بهم کمک کنید من چیکار کنم؟چی بخونم؟کدوم انتخاب بهتره؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : انتخاب رشته

دوست عزیز بهترین توصیه ای که میشه به شما داشت اینه که دنبال علاقه خودتون برید ..

پس باید ببینید به چیزی علاقه ای دارید ...چون وقتی به چیزی علاقه دارید میتونید باهاش رابطه برقرار کنید ...

و به طبع در اون رشته موفق بشید ... به همین خاطر باید انتخاب رشته شما با علاقه خودتون باشه ...

و توصیه های دیگران نمیتونه بیشتر از این به شما کمکی بکنه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد