نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: با تنهاییم چه کنم

8112
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13764
    تشکـر
    7
    تشکر شده 13 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

با تنهاییم چه کنم

من دختری 29 ساله هستم. من خیلی پیشنهاد دوستی دارم ولی فقط دوستی. و دو سالی میشه که هیچ کس واسه ازدواج بمن پیشنهاد نداده.من میتونم باهاشون دوست شم و از تنهایی در بیام ولی همه اونها از دوستی انتظار رابطه جنسی دارن.من دوست ندارم که وارد اینجور روابط بشم ولی از یک طرف هم خیلی احساس تنهایی میکنم.من نمیدونم چیکار کنم و فکر نمیکنم دیگه واسه من خواستگاری بیاد.اگه با کسی دوست نشم هم تنها میمونم.من آدم مذهبی نیستم.یعنی اعتقادی به اینکه نباید با نامحرم رابطه جنسی داشته باشی ندارم.اگه تا الان رابطه نداشتم بخاطر این بوده که فکر کردم اگه کسی منو دوس داره بدون رابطه جنسی هم حاضره باهام بمون.ولی الان نتیجه این طرز فکرم باعث شده هیچ کس باهام نمونه و تنهام.هر پسری پیشنهاد میده میگه که لازمه رابطه دوستی رابطه جنسی هم هست و بدون اون نمیشه.نمیتونم تنهاییو تحمل کنم طوریکه گاهی اوقات به خودکشی هم فکر میکنم.اگه یک نفر تو زندگیم باشه که دوسش داشته باشم و دوسم داشته باشه روحیم بهتر میشه.میخام بدونم که با رابطه جنسی رابطمون عمیقتر میشه؟یا نه؟چیکار کنم از تنهایی در بیام.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : با تنهاییم چه کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط mona_yari نمایش پست ها
    من دختری 29 ساله هستم. من خیلی پیشنهاد دوستی دارم ولی فقط دوستی. و دو سالی میشه که هیچ کس واسه ازدواج بمن پیشنهاد نداده.من میتونم باهاشون دوست شم و از تنهایی در بیام ولی همه اونها از دوستی انتظار رابطه جنسی دارن.من دوست ندارم که وارد اینجور روابط بشم ولی از یک طرف هم خیلی احساس تنهایی میکنم.من نمیدونم چیکار کنم و فکر نمیکنم دیگه واسه من خواستگاری بیاد.اگه با کسی دوست نشم هم تنها میمونم.من آدم مذهبی نیستم.یعنی اعتقادی به اینکه نباید با نامحرم رابطه جنسی داشته باشی ندارم.اگه تا الان رابطه نداشتم بخاطر این بوده که فکر کردم اگه کسی منو دوس داره بدون رابطه جنسی هم حاضره باهام بمون.ولی الان نتیجه این طرز فکرم باعث شده هیچ کس باهام نمونه و تنهام.هر پسری پیشنهاد میده میگه که لازمه رابطه دوستی رابطه جنسی هم هست و بدون اون نمیشه.نمیتونم تنهاییو تحمل کنم طوریکه گاهی اوقات به خودکشی هم فکر میکنم.اگه یک نفر تو زندگیم باشه که دوسش داشته باشم و دوسم داشته باشه روحیم بهتر میشه.میخام بدونم که با رابطه جنسی رابطمون عمیقتر میشه؟یا نه؟چیکار کنم از تنهایی در بیام.
    اول از باید بدونید اوناییکه از شما انتظار رابطه جنسی دارن ، به چیزی جز رابطه فکر نمیکنن

همینکه کارشون تموم بشه شمارو ترک خواهند کرد و اونروز با امروزتون هیچ فرقی نخواهد داشت و باز تنها هستید

شما باید بدونید اینجا ایرانه و شرایط این رفتارها برای شما دخترها سخت تره ...

همون فردی که با شما رابطه داره دنبال دختری به اصطلاح سالم و محجوب میگرده پس بهتره حرمت و حریم خودتون رو حفظ کنید

رعایت این حرمت ربطی به مذهبی بودن و نبودن شما نداره ، این احترامیه که شما به خودتون میذارید و بس

در ضمن باید بدونید برای تنهایی ازدواج کردن بدترین نوع ازدواجه پس خداوند رو بخاطر سلامتی شاکر باشید

و نگران ازدواج هم نباشید هر کسی سرنوشتی داره پس صبور باشید

یک موسیقی یاد بگیرید بهترین دارو برای تنهایی شماست
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 7 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13764
    تشکـر
    7
    تشکر شده 13 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنون بابت راه حلتون.من به موسیقی هم خیلی علاقه دارم ولی هیچ وقت دنبالش نرفتم.همیشه درگیر درس بودم.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

دوست عزیز بدونید که اگه بخاطر تنهانبودنتون تن به رابطه جنسی بدین
    نه تنها ضربه بزرگی از این حماقتتون میخورین بلکه خیلی چیزای ارزشمندتونو از دست میدین
    تنهابمونین ارزشش خیلی بیشتر تا اینکه دوشیزه گی تونو نجابتتونو از دست بدین
    سعی کنید برای رسیدن به اهدافتون راه هایی رو انتخاب کنید که بهتون آرامش میده
    موفق باشید

6. 3 کاربران زیر از farimah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13764
    تشکـر
    7
    تشکر شده 13 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

من دانشجوی دکترا هستم و واقعا درسهام خیلی سنگینه و وقتی واسه کلاسهایی مشل موسیقی ندارم.ولی گاهی اوقات انگیزمو واسه درس خوندن هم از دست میدم.اینکه هیچ وقت مثل بقیه خوشی نکردم و جوونیمم داره تموم میشه.

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9838
    تشکـر
    590
    تشکر شده 390 بار در 180 پست
    میزان امتیاز
    10

من دانشجوی دکترا هستم و واقعا درسهام خیلی سنگینه و وقتی واسه کلاسهایی مشل موسیقی ندارم.ولی گاهی اوقات انگیزمو واسه درس خوندن هم از دست میدم.اینکه هیچ وقت مثل بقیه خوشی نکردم و جوونیمم داره تموم میشه.
    تنهایی چیزی نیست که بشه تضمین کرد با اومدن یه فرد دیگه به زندگی شما حتی در صورت ازدواج از بین بره، برای ازدواج حداقل تضمینی وجود داره که طرف مقابل با شما تا جایی بمونه

ولی برای دوستی هیچ تضمینی وجود نداره شما وارد رابطه ای میشی که فقط نیاز های طرف مقابلت رفع میشه و خودت بی نصیب می مونی، بیشترین نیاز زن داشتن امنیت و تامین شدن

محبت تو یک رابطه است که رابطه دوستی هیچ وقت برای یک زن امن نیست چرا که هر لحظه امکان از دست دادن طرف مقابلشو داره و احساسی که طرف مقابل هرگز خرجش نمی کنه.

9. کاربران زیر از prv بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    6140
    تشکـر
    159
    تشکر شده 386 بار در 165 پست
    میزان امتیاز
    0

همیشه به عاقبت کاری که میکنی فکر کن

این موضوع شما دو تا پایان داره (البته میتونه پایانهای بیشتری هم داشته باشه) اما در کل یا خوب یا بد

خوب اینه که با کسی آشنا شدی رابطه جنسی هم برقرار کردی و اون شخص باهات موند و ازدواج هم کردین

اما تو مورد دوم که بد تموم شه .... بعد یه مدت طرف رابطه جنسی هم برقرار کرد و گذاشت رفت (شاید اولش بگی مهم نیست

اما بعد یه مدت روت تاثیر میزاره اون رابطه و ممکنه باعث ناراحتی یا افسردگی بشه )

و اون موقعست که دلت واسه تنهاییات و روزایی که تنها بودی تنگ میشه ....

11. کاربران زیر از Taghi Titan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12274
    تشکـر
    444
    تشکر شده 347 بار در 199 پست
    میزان امتیاز
    10

مطمئن باشيد تو اين جور درخواست ها عشق و علاقه اي وجود نداره فقط شما حيف ميشيد
    شما فرموديد ادم مذهبي نيستيد ولي من ميگم از خدا بخوايد يه نفرو سر راهتون قرار بده كه فقط واسه خاطر خودتون شمارو بخواد
    اگه واقعا تنهايي خيلي اذيتتون ميكنه چرا وقت بيكاريتونو تو شبكه هاي اجتماعي نميگذرونيد؟ اينم راهيه!
    امضای ایشان
    هدف های محدود زندگی را محدود می کنند!

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12245
    تشکـر
    512
    تشکر شده 104 بار در 64 پست
    میزان امتیاز
    10

تنهایی بهتر از با هرکس بودنه عزیزم ....

14. کاربران زیر از barani بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13767
    تشکـر
    4
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    نا امیدی بدترین چیز، نا امیدیو شیطون میندازه به جون ما آدما، به نظر من سرنوشت هر آدمی دست خداست، البته ما آدما توش خیلی موثریم.
    بستگی به کارامون داره، شما باید سعی کنین با این حستون مبارزه کنین و تن به هر چیزی ندین و تسلیم نشین.
    خداروشکر کنین تنتون سالمه، آمارگیر بودم ، یه خانواده هایی و رو دیدم تو روستا که زندگی من در مقابلشون پادشاهی بود.
    تا چیزیو نبینی نمیتونی درک کنی... صبور باش، قوی باش، همیشه خدا باهاته شک نکن

16. کاربران زیر از nsm1000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

خیلی ممنون بابت راه حلتون.من به موسیقی هم خیلی علاقه دارم ولی هیچ وقت دنبالش نرفتم.همیشه درگیر درس بودم.

پس بهتره از این عمرتون مدتی رو به خودتون اختصاص بدید تا از این حال و هوی خارج بشید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    منم یه راهکارداشتم براتون واسه اینکه تنهایی اذیتتون نکنه
    اگه رابطتون باحیوونا خوب باشه یه حیوون خونگیم تا حدزیادی میتونه تنهایی ادمو پرکنه حداقلش اینه که درعوض بودنش ازتون باج نمیخاد بعدشم شما وقتی خودتون مسئول زندگی یه موجود دیگه میشین این بهتون یه انگیزه جدید میده واسه ی زندگی و با ورودش میتونه از یکنواختی درتون بیاره....
    کافیه توی روز1-2ساعت کنارشون باشین وباهاشون وقت بگذرونید
    این که چه حسی بهتون بده و تاچه حد توزندگیتون نقش داشته باشه ام بستگی به نوع حیوونش داره وعلاقه ی خودتون داره
    مثلا یه گربه میتونه مثل یه دوست کنارتون باشه وحین وابستگی که بهتون داره استقلال خودشم حفظ میکنه یا یه سگ مثل یه بچه ی مطیع همیشه مراقب و درکنارتونه یا حیوونای دیگه بستگی به سلیقه ی خودتون....

اگه تجربشوندارین پیشنهاد میکنم امتحان کنید حیوونا همراهای خیلی خوبین

19. 2 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)