نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: با خاطرات عشق قبلی چه کنم ؟

1186
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    747
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

با خاطرات عشق قبلی چه کنم ؟

سلام

مینا هستم ، 28ساله . من حدود یک سال پیش با یکی از همکارانم روابط صمیمانه ای را آغاز کردم که تا 4ماه پیش هم ادامه داشت . البته قطع این رابطه از طرف همکارم بود . منظورم از رابطه صمیمانه اون رابطه ای نیست که شما فکر میکنید . شروع این دوستی خیلی بچه گانه و از روی نادانی از طرف من بود اما رفته رفته واقعا بهش علاقمند شدم . ما فقط 2 بار با همدیگه بیرون رفتیم و اس ام اس و ایمیل هم زیاد میدادیم ولی تو این مدت من نه حرف نامربوط ازش شنیدم و نه حرکت ناشایستی از اون دیدم . بخدا ما حتی دستمون هم به هم نخورد . فقط و فقط درباره کار و خودمون حرف میزدیم . خیلی با اخلاق ، باایمان و آقا بود و منم عاشق همین چیزهاش شدم . خیلی خیلی دوسش داشتم و اگه یه روز اس ام اس نمیداد گریه میکردم . خداشاهده به خاطر اخلاق خیلی خوبش و وقار و متانت و سنگینیش عاشقش شدم . اونم منو دوست داشت ولی یکی دوبار بهم گفت میترسم این رابطه تو زندگی آیندمون تاثیر بذاره و بعد از حدود 8-9 ماه دوستی یه مرتبه رابطشو بدون مقدمه باهام قطع کرد البته منم پاپیچش نشدم و کاری بهش نداشتم (ما همکاریم ولی از هم دوریم، کتابدار کتابخانه هستیم) . بعد از 2ماه از قطع رابطمون خواستگاری برام اومد که از همه لحاظ خوب بود ، ظاهر ، تحصیلات ، کار ، وضع مالی ، اخلاق ، ایمان ، خانواده و ... که من طی چندجلسه صحبت به این نتیجه رسیدم که انتخابش کنم . و الان هم یک هفته س عقد کردیم . خیلی پسر خوبیه و منم خیلی دوس داره ولی نمیتونم بهش علاقه داشته باشم و همچنان تو فکر همکارم هستم . خیلی دوست دارم همکارمو فراموش کنم و زندگی خودمو بکنم . ازتون خواهش میکنم یه راهی جلوی پام بذارید تا بتونم فراموشش کنم خواهش میکنم . زندگیم داره نابود میشه . من و همکارم اصلا همو نمیبینیم چون تو دو کتابخانه دور از هم خدمت میکنیم ، ایمیل هم نمیزنیم ولی نمیدونم چرا نمیتونم فراموشش کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    747
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : با عشق قبلی چه کنم ؟

تو رو خدا یکی راهنماییم کنه !!!!!!!

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    785
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام..منم تقریبا همین مشکل و دارم..مرداد ماه با یکی آشنا شدم و شدیدا بهش علاقه مند شدم..خاطراتِ زیادیم ازش دارم..ولی اون عاشقم نبود..مهرماه برام یه خاستگار اومد که خانوادم خیلی موافقش بودن..خودمم از شرایطش بدم نمیومد و قبول کردم و عقد کردم..چون زیاد بهم محبت نمیکرد باهاش خواستم بهم بزنم ولی اون گفت قول میدم بهتر بشم..من بهتر از تو پیدا نمیکنم..میدونستمم بهتر میشه..یه حس اعتماد عجیبی داشتم بهش..پسر خوبیم بود ولی نشد..چون میدونستمم خانوادم همچین رابطه ایو قبول نمیکنهالان شوهرمو دوس دارم ولی بعضی وقتا فکر اون دیوونم میکنه..نمیدونم چیکار کنم..خودمم به خدا خیلی اعتقاد دارم..نمازم میخوندم ولی الان دیگه اونم نمیخونم..دلیلشم نمیدونم..حوصله ی هیچ کاریم ندارم..20 سالمه و دانشجوام ولی از وقتی این مسائل اومده لایه کتابم باز نکردم..چیکار کنم؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    767
    تشکـر
    187
    تشکر شده 120 بار در 71 پست
    میزان امتیاز
    11

خوب به این مسئله فکر کنید که اگر زندگیتون رو رها کنید و به سمت اون فرد برید آیا خوشبخت می شوید ؟
    به طور منطقی و دور از احساس ویژگی های مثبت همسرتون نسبت به دوست دوران مجردیتون را روی کاغذ بنویسید و سعی کنید روی خوبیهای همسرتون تمرکز کنید .
    شما چون توی اون رابطه به نتیجه نرسیدید فکر میکنید خوشبخت نیستید چه بسا اگر با اون فرد بودید هم ممکن بود احساس خوشبختی نکنید.
    فکرتون را با فکر به خوبیهای همسرتون پر کنید .
    من احساس میکنم شما اوقات فراغتتون زیاده . اگر اینطوری هست سعی کنید وقتای خالی خود را با رفتن به کلاس ورزش و ... پر کنید .
    من خودم شخصا ورزش ایروبیک برای عوض کردن حال و هوام خیلی مفید بوده .شما هم امتحان کنید
    انتظار نداشته باشید اون فرد یکدفعه از فکرتون خارج بشه و از زندگیتون محو بشه . هم اینکه هر روز نسبت به روز گذشته 1 دقیقه کمتر بهش فکر کنید جای شکر داره .
    امیدوارم موفق باشید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد