نمایش نتایج: از 1 به 47 از 47

موضوع: بحث آزاد: در مورد عشق

3688
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31648
    تشکـر
    92
    تشکر شده 186 بار در 148 پست
    میزان امتیاز
    8

بحث آزاد: در مورد عشق

سلام همگی، یه جایی خوندم که نوشته بود آرزوی هر دختری اینه که عشق آخر یک پسر باشه و آرزوی هر پسری اینه که عشق اول یک دختر باشه، میخواستم بدونم با این جمله موافقید یا مخالف؟
    از طرفی جای دیگه ای خوندم که پسرا فقط یکبار عاشق میشن... در این مورد نظرتون چیه؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : بحث آزاد: در مورد عشق

جمله اول موافقم

و جمله آخر رو نه
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

3. 2 کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط توسکا2016 نمایش پست ها
    سلام همگی، یه جایی خوندم که نوشته بود آرزوی هر دختری اینه که عشق آخر یک پسر باشه و آرزوی هر پسری اینه که عشق اول یک دختر باشه، میخواستم بدونم با این جمله موافقید یا مخالف؟
    از طرفی جای دیگه ای خوندم که پسرا فقط یکبار عاشق میشن... در این مورد نظرتون چیه؟

نظر خودتون چیه ؟ قبول دارید یا نه؟
    امضای ایشان

نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28867
    تشکـر
    148
    تشکر شده 268 بار در 156 پست
    میزان امتیاز
    8

آره صد در صد قبول دارم به شخصه خودم به شدت دوست دارم عشق اول یک دختر باشم

اینم که میگین پسرا یه بار عاشق میشن نیست این در مورد هر دو جنس صدق میکنه واسه هر آدمی عشق اول یه عشق تاریخی و فراموش نشدنی میشه و همیشه تو یادش میمونه

6. 3 کاربران زیر از moeinvk بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31648
    تشکـر
    92
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    نظر خودتون چیه ؟ قبول دارید یا نه؟
    بخشی از جمله اول رو قبول دارم بخشیش رو نه... منم خیلی دوست دارم عشق اول یه پسر باشم، البته نه هر پسری، دوست دارم عشق اول و البته آخر همسرم باشم و این موضوع برای انتخاب همسر مهمه برام، در حالی که خیلی از مشاورها میگن راجع به روابط قبلی و احساسات گذشته همسرتون سوال نپرسید و حتی خیلی از دوستام هم که ازدواج کردن نپرسیدن و اگر هم پرسیدن مهم نبوده براشون... دلیل اینکه این پست رو گذاشتم هم این بود که بدونم این موضوع واقعیت داره یا نه... چون برای من ک صدق نمیکنه...
    در رابطه با جمله دوم هم راجع به پسراست و اینو آقایون باید بگن... ولی بودن کسایی که فقط یکبار عاشق شدن... مثل استاد شهریار

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    من تا حالا عاشق نشدم ولی بهتر هستش که همسرم اولین عشقش من باشم

9. 2 کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,915 بار در 982 پست
    میزان امتیاز
    10

به نظر منم جمله اولت درسته.

دلیلشم اینه که به قول معروف میگن مردا با چشماشون عاشق میشن و زنها با قلبشون!

آقایون ذاتا تنوع طلب هستن و احساساتشون با زیباییهایی که میبینن در ارتباطه و اینو خانوما خوب میدونن ؛

واسه همینم از نظر خانوما اگه مردی بعد از ورود یک زن به زندگیش بتونه در هر شرایطی و با هر موقعیتی خویشتن دار باشه کار خیلی بزرگی انجام داده!

و اگه آخرین عشق مردی باشن که دوسش دارن خیلی واسشون با ارزشه!

از طرف دیگه خانوما چون با قلبشون عاشق میشن وقتی واقعا عاشق بشن دیگه محاله چشمشونو روی مرد دیگه ای باز کنن و عشقشون میشه عشق اول و آخرشون؛

و به همین دلیل آقایون دلشون میخواد اولین عشق زن مورد علاقه شون باشن.

البته در جامعه ما دلیل دیگه ای هم برای این موضوع وجود داره و اینه که تعصب و غیرت هم وارد ماجرا شده و برای خیلی از آقایون تصور اینکه زن مورد علاقه شون قبلا عشق مرد دیگه ای بوده آزار دهنده س.

11. 4 کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31648
    تشکـر
    92
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط رامونا نمایش پست ها

آقایون ذاتا تنوع طلب هستن و احساساتشون با زیباییهایی که میبینن در ارتباطه و اینو خانوما خوب میدونن ؛

واسه همینم از نظر خانوما اگه مردی بعد از ورود یک زن به زندگیش بتونه در هر شرایطی و با هر موقعیتی خویشتن دار باشه کار خیلی بزرگی انجام داده!

از طرف دیگه خانوما چون با قلبشون عاشق میشن وقتی واقعا عاشق بشن دیگه محاله چشمشونو روی مرد دیگه ای باز کنن و عشقشون میشه عشق اول و آخرشون؛

البته در جامعه ما دلیل دیگه ای هم برای این موضوع وجود داره و اینه که تعصب و غیرت هم وارد ماجرا شده و برای خیلی از آقایون تصور اینکه زن مورد علاقه شون قبلا عشق مرد دیگه ای بوده آزار دهنده س.
    ممنون بابت پاسختون، منظورم از عشق، عشق واقعیه ن هوس های زودگذر... برای شما گذشته همسرتون مهم نیست؟ اینکه مثلا قبل شما عاشق کس دیگه ای بوده چقدر اهمیت داره؟

13. کاربران زیر از توسکا2016 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام

دیدگاهتون خیلی جنسیت زده هست...کاملا معلومه که انصاف رو رعایت نکردید

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    میزان امتیاز
    10

ممنون بابت پاسختون، منظورم از عشق، عشق واقعیه ن هوس های زودگذر... برای شما گذشته همسرتون مهم نیست؟ اینکه مثلا قبل شما عاشق کس دیگه ای بوده چقدر اهمیت داره؟
    نمیدونم چرا فک کردین در مورد هوس زودگذر حرف میزنم!

صحبت من کاملا در مورد عشق واقعی بود و واقعیتی که در همه جای دنیا در جریانه.

نه برای من گذشته مهم نیست.

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    سلام
    «دیدگاهتون خیلی جنسیت زده هست»
    سلام.
    این نظر شماست و قابل احترام.

«کاملا معلومه که انصاف رو رعایت نکردید.»
    کاملا قضاوت موج میزنه...
    ویرایش توسط رامونا : 11-08-2017 در ساعت 12:34 PM

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    تشکر شده 876 بار در 507 پست
    میزان امتیاز
    8

باتوجه به کتابایی که من راجب عاشق شدن مردا و زنا خوندم
    فهمیدم که
    مردها راحتتر عاشق میشن و خانومها سختتر
    مردها در صورت جدایی راحتر میتونن با خودشون کنار بیان چون منطقی ترن زنها سختر چون احساسی ترن

اینکه مردا یکبار عاشق میشن رو هم قبول ندارم زن و مرد هم نداره ، خیلی زیاده ادمهای مناسب دیگه ای واسه ادم
    امضای ایشان
    دندانم شکست

برای سنگریزه ای که در غذایم بود

دردم گرفت

نه برای دندانم

برای کم شدن سوی چشم مادرم

18. 5 کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31648
    تشکـر
    92
    میزان امتیاز
    8

سلام

دیدگاهتون خیلی جنسیت زده هست...کاملا معلومه که انصاف رو رعایت نکردید
    سلام. عزیز عنوان تاپیک بحث آزاد هست، پس هر نظر و دیدگاهی محترمه... شما هم اگه نظری دارید بفرمایین

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31648
    تشکـر
    92
    میزان امتیاز
    8

نمیدونم چرا فک کردین در مورد هوس زودگذر حرف میزنم!

صحبت من کاملا در مورد عشق واقعی بود و واقعیتی که در همه جای دنیا در جریانه.

نه برای من گذشته مهم نیست.
    خب این جملتون که آقایون ذاتا تنوع طلب هستن و احساساتشون با زیبایی هایی که می بینن در ارتباطه به جز هوس چه اسمی داره؟ به نظرمن عشق مقدسه و روی هر حسی نمیشه اسم عشق رو گذاشت...
    چرا گذشته براتون مهم نیست؟

21. کاربران زیر از توسکا2016 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32580
    تشکـر
    46
    تشکر شده 85 بار در 56 پست
    میزان امتیاز
    0

عشق !!!
    امضای ایشان
    هیچ کس ، هرگز ، به هدفی که نمی بیند ، نخواهد رسید

23. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37091
    تشکـر
    3
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

هر دختری دوست داره عشق اول و اخر یه پسر باشه
    نظر من اینه که فرقی نداره دختر باشی یا پسر هر ادمی یک بار طمع واقعی عاشقی رو تجربه میکنه

24. کاربران زیر از fatemehbakhtiari بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام. عزیز عنوان تاپیک بحث آزاد هست، پس هر نظر و دیدگاهی محترمه... شما هم اگه نظری دارید بفرمایین
    سلام

نظر من اینکه هر پسری هم مانند هر دختری میخواهد که آخرین عشق طرف مقابل باشه (یعنی هیشکی دلش نمیخواد که طرف مقابل عاشق کس دیگه ای بشه و از پیشش بره!)

در مورد خودم هم بگم که برام فرقی نداره که عشق اول طرف مقابل باشم یا عشق پنجمش حتی اینطور بگم که ترجیح میدم عشق اولش نباشم

(البته در روابط بین زوجین، مسایل مهمتری از عشق وجود داره)

26. کاربران زیر از shahriar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

نه من مخالف جمله اولم من خودم گذشته یه پسر واسم مهمه و دوست دارم عشق اول و اخر یه پسر باشم .چرا نظر عوام راجب دخترا اینجوریه؟
    چرا یه پسر حق داشتن یه دختر دست نخورده رو به خودش میده ولی یه دختر که حتی خودش تا حالا با کسی رابطه نداشته این حقو واسه خودش قائل نمیشه؟؟!!چرا؟!!
    کلا یسری تئوری های مزخرف جا افتاده به نظرم راجب زنو مرد مثل اینکه میگن مردا تنوع طلبن .نه اقاجان من مردایی رو میشناسم که از اول تا اخر فقط زنشون براشون بهترین زن دنیا بوده و حتی اعتراف کردن هیچ وقت نمیخوان زن دیگه ای رو جایگزین کنن (چطور اینا تنوع طلب نیسن؟)ولی توی جهان سوم چسبوندن ویژگی تنوع طلبی به مردا شده دلیلی واسه خرابکاریاشون.
    تنوع طلبی اصلا معنی نمیده!!!مگر برای ادمای خراب..
    بعدشم اگر میگن مردا تنوع طلبن والا زنهام بدشون نمیاد تنوع بدن هربار با یه تیپ و قیافه باشن ولی این به جای معنی تنوع طلبی به نظرم معنی خراب بودن میده.
    همین تئوری ها باعث شده که خیلی از دخترا از حقشون صرف نظر کنن و همه چی به نفع مرد تموم بشه.
    نمونشو بهتون میگم اینکه یه دختر که رابطه قبل ازدواج داشته باشه توسط هیچ پسری پذیرفته نمیشه ولی یه پسر که با هزارنفر بودن بخاطر گذشت دختران قانع بهترین و پاکترین زن نصیبش میشه!!
    ویرایش توسط saba95 : 11-08-2017 در ساعت 08:42 PM

28. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    میزان امتیاز
    10

خب این جملتون که آقایون ذاتا تنوع طلب هستن و احساساتشون با زیبایی هایی که می بینن در ارتباطه به جز هوس چه اسمی داره؟ به نظرمن عشق مقدسه و روی هر حسی نمیشه اسم عشق رو گذاشت...
    چرا گذشته براتون مهم نیست؟
    توسکا جان منظور من اصلا این نیست که آقایون صرفا برای عاشق شدن به ظاهر و چیزی که میبینن اهمیت میدن؛

بله اگه فقط ظاهر مهم باشه اسمش هوسه.

در واقع منظور من از این جمله و از چیزی که میگم در همه جای دنیا در جریانه اینه که زیبایی فیزیکی اولین و بالاترین اولویت برای آقایونه و قدرت خیلی زیادی در جذب اونها داره.

موارد رفتاری و شخصیتی زیاد دیگه ای هم هست که مردا رو عاشق میکنه اما زیبایی ظاهر اولین چیزیه که کشش رو ایجاد میکنه.

و این در حالیه که درسته خانومها هم ظاهر براشون مهمه اما قدرت و توانایی هایی که در یک مرد میبینن براشون از هر چیزی جذابتره.

جواب این هم که چرا گذشته برام مهم نیست در جواب این سواله که چرا باید مهم باشه؟؟

خوب من واقعا هیچ جوابی برای این سوال ندارم.

گذشته تموم شده و گذشته٬ چیزی که دیگه وجود نداره چرا باید مهم باشه.

برای من مهم٬ عمق علاقه ای که در اکنون وجود داره.

مردی که عاشق منه اگر قبل از من عاشق و شیدای زن دیگه ای بوده مال وقتیه که من نبودم و مربوط به خودشه٬

مهم احساسیه که در زمان بودن من به من داره٬
    مهم کارای بزرگیه که یک مرد فقط برای کسی که عاشقشه انجام میده و میبینم که برای من انجام میده٬
    مهم عشقیه که قلب و وجودشو احاطه کرده و لحظه شماری میکنه برای بودن در کنار من؛
    مهم ویژگیها و قدرتیه که من در اون مرد میبینم؛

به نظر من اینا خیلی خیلی با ارزشتر از این هستن که اجازه بدم یک علاقه تموم شده و فراموش شده باعث نادیده گرفتنشون بشه.

از طرف دیگه یکی از نکات دیگه ای هم که شنیده بودم اما توی این سایت کاملا بهم ثابت شد اینه که چند مورد آقا مشکلشونو تاپیک زده بودن و گفته بودن که٬

تا زمان ازدواجشون هیچ رابطه ای رو (چه عاطفی چه جنسی) تجربه نکردن و حالا بعد از چند سال فیلشون یاد هندوستان کرده و دلشون میخواد تجربه و تنوع جدیدی داشته باشن!

این دسته از آقایون هم به این شکل در معرض نامطمئن بودن قرار دارن.

البته این مورد هیچوقت نمیتونه قطعی باشه و نسبت به شرایط و ویژگیهای افراد متغیره و آقایون زیادی هم هستن که با علاقه و تعهد تا پایان عمر در کنار اولین عشقشون هستن٬ اما خوب این مدلشم میتونه باشه...

حالا ممکنه یه عده هم بگن اونی هم که رابطه یا رابطه های مختلفی قبلا داشته هم نمیتونه مطمئن باشه و ممکنه به اینکار اعتیاد پیدا کنه٬

در جواب میگم منظور من آدمهایی که بیمار گونه روابط زیادی با دیگران دارن نیست.

اینطور افراد رو اصولا نمیشه به عشق و عاشقیشون اعتماد کرد و بیمارن.

منظور من از مهم نبودن عشق و علاقه قبلی در مورد آدمهاییه که طی یک روند نرمال میخواستن یک رابطه نرمال داشته باشن و حالا به دلایل مختلفی موفق نشدن.

29. کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    میزان امتیاز
    9

بخشی از جمله اول رو قبول دارم بخشیش رو نه... منم خیلی دوست دارم عشق اول یه پسر باشم، البته نه هر پسری، دوست دارم عشق اول و البته آخر همسرم باشم و این موضوع برای انتخاب همسر مهمه برام، در حالی که خیلی از مشاورها میگن راجع به روابط قبلی و احساسات گذشته همسرتون سوال نپرسید و حتی خیلی از دوستام هم که ازدواج کردن نپرسیدن و اگر هم پرسیدن مهم نبوده براشون... دلیل اینکه این پست رو گذاشتم هم این بود که بدونم این موضوع واقعیت داره یا نه... چون برای من ک صدق نمیکنه...
    در رابطه با جمله دوم هم راجع به پسراست و اینو آقایون باید بگن... ولی بودن کسایی که فقط یکبار عاشق شدن... مثل استاد شهریار
    به نظرم اونا که فقط یک بار عاشق میشن حل و چلن
    آدم سالم اینقدر به گذشته گیر نمیده ( البته من حودم بعضی وقتا برای گذشتم ناراحتم نه در نسائل عاشقی

بعضی آدما که در همه جای جهان وجود دارن و تعدادشون تو ایران حیلی زیاده ، گذشته طرفشون براشون مهمه و این غیر طبیعی نیست دحتر و پسر هم نداره
    در واقع گذشته آدما از دو جهت مهمه یکی از این جهت که در ازدواج برای طرف مقابلش اهمیت داره ( اینکه ممکنه کسی با یه نفر که آدم حوبی هست اما در گذشته یه چیزایی رو تجربه داشته برای ازدواج راضی نشه - و یکی اینکه گذشته چه تاثیری در آینده طرف داره برای آدمایی که حود گذشته طرف مقابل براشون مهم نیست تاثیر گذشته در آینده اهمیت داره و نشونه سلامت روانی این هست که درگیر گذشته نباشی

رفتار صحیح در ازدواج اینه که اگه طرف رو صادق میدونیم توضیح راجع گذشته و حد و حدود روابط اگه بوده ، بحوایم ( بدون جزئیات ( و اگه کنار اومدیم ادامه میدیم و اگه نه که هیچی
    البته توقع داشتن صداقت در این مسائل تو ایران دور از واقع بینیه و همین عدم صداقت نشونه اهمیت گذشته هست
    امضای ایشان

31. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31648
    تشکـر
    92
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehbakhtiari نمایش پست ها
    هر دختری دوست داره عشق اول و اخر یه پسر باشه
    نظر من اینه که فرقی نداره دختر باشی یا پسر هر ادمی یک بار طمع واقعی عاشقی رو تجربه میکنه
    ول خیلی دخترا رو دیدم که براشون مهم نیست عشق اول یک پسر باشن...ممنون بابت پاسختون

32. کاربران زیر از توسکا2016 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31648
    تشکـر
    92
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط برزین نمایش پست ها
    عشق !!!

34. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31648
    تشکـر
    92
    میزان امتیاز
    8

سلام

نظر من اینکه هر پسری هم مانند هر دختری میخواهد که آخرین عشق طرف مقابل باشه (یعنی هیشکی دلش نمیخواد که طرف مقابل عاشق کس دیگه ای بشه و از پیشش بره!)

در مورد خودم هم بگم که برام فرقی نداره که عشق اول طرف مقابل باشم یا عشق پنجمش حتی اینطور بگم که ترجیح میدم عشق اولش نباشم

(البته در روابط بین زوجین، مسایل مهمتری از عشق وجود داره)
    جالبه... ممنون از جوابتون

35. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31648
    تشکـر
    92
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    نه من مخالف جمله اولم من خودم گذشته یه پسر واسم مهمه و دوست دارم عشق اول و اخر یه پسر باشم .چرا نظر عوام راجب دخترا اینجوریه؟
    چرا یه پسر حق داشتن یه دختر دست نخورده رو به خودش میده ولی یه دختر که حتی خودش تا حالا با کسی رابطه نداشته این حقو واسه خودش قائل نمیشه؟؟!!چرا؟!!
    کلا یسری تئوری های مزخرف جا افتاده به نظرم راجب زنو مرد مثل اینکه میگن مردا تنوع طلبن .نه اقاجان من مردایی رو میشناسم که از اول تا اخر فقط زنشون براشون بهترین زن دنیا بوده و حتی اعتراف کردن هیچ وقت نمیخوان زن دیگه ای رو جایگزین کنن (چطور اینا تنوع طلب نیسن؟)ولی توی جهان سوم چسبوندن ویژگی تنوع طلبی به مردا شده دلیلی واسه خرابکاریاشون.
    تنوع طلبی اصلا معنی نمیده!!!مگر برای ادمای خراب..
    بعدشم اگر میگن مردا تنوع طلبن والا زنهام بدشون نمیاد تنوع بدن هربار با یه تیپ و قیافه باشن ولی این به جای معنی تنوع طلبی به نظرم معنی خراب بودن میده.
    همین تئوری ها باعث شده که خیلی از دخترا از حقشون صرف نظر کنن و همه چی به نفع مرد تموم بشه.
    نمونشو بهتون میگم اینکه یه دختر که رابطه قبل ازدواج داشته باشه توسط هیچ پسری پذیرفته نمیشه ولی یه پسر که با هزارنفر بودن بخاطر گذشت دختران قانع بهترین و پاکترین زن نصیبش میشه!!
    منم میخوام عشق اول و آخر شخص مقابلم باشم، ولی خیلی از دخترا این موضوع براشون مهم نیس، تا جایی که یکی از دوستام نظرش اینه که باید پسرا قبل ازدواج آزاد باشن تا بعد ازدواج به اصطلاح فیلشون یاد هندوستان نکنه... از بین دخترای اطرافم، تقریبا هیچ کدومشون گذشته براشون مهم نبوده و نیست...

36. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31648
    تشکـر
    92
    میزان امتیاز
    8

توسکا جان منظور من اصلا این نیست که آقایون صرفا برای عاشق شدن به ظاهر و چیزی که میبینن اهمیت میدن؛

بله اگه فقط ظاهر مهم باشه اسمش هوسه.

در واقع منظور من از این جمله و از چیزی که میگم در همه جای دنیا در جریانه اینه که زیبایی فیزیکی اولین و بالاترین اولویت برای آقایونه و قدرت خیلی زیادی در جذب اونها داره.

موارد رفتاری و شخصیتی زیاد دیگه ای هم هست که مردا رو عاشق میکنه اما زیبایی ظاهر اولین چیزیه که کشش رو ایجاد میکنه.

و این در حالیه که درسته خانومها هم ظاهر براشون مهمه اما قدرت و توانایی هایی که در یک مرد میبینن براشون از هر چیزی جذابتره.

جواب این هم که چرا گذشته برام مهم نیست در جواب این سواله که چرا باید مهم باشه؟؟

خوب من واقعا هیچ جوابی برای این سوال ندارم.

گذشته تموم شده و گذشته٬ چیزی که دیگه وجود نداره چرا باید مهم باشه.

برای من مهم٬ عمق علاقه ای که در اکنون وجود داره.

مردی که عاشق منه اگر قبل از من عاشق و شیدای زن دیگه ای بوده مال وقتیه که من نبودم و مربوط به خودشه٬

مهم احساسیه که در زمان بودن من به من داره٬
    مهم کارای بزرگیه که یک مرد فقط برای کسی که عاشقشه انجام میده و میبینم که برای من انجام میده٬
    مهم عشقیه که قلب و وجودشو احاطه کرده و لحظه شماری میکنه برای بودن در کنار من؛
    مهم ویژگیها و قدرتیه که من در اون مرد میبینم؛

به نظر من اینا خیلی خیلی با ارزشتر از این هستن که اجازه بدم یک علاقه تموم شده و فراموش شده باعث نادیده گرفتنشون بشه.

از طرف دیگه یکی از نکات دیگه ای هم که شنیده بودم اما توی این سایت کاملا بهم ثابت شد اینه که چند مورد آقا مشکلشونو تاپیک زده بودن و گفته بودن که٬

تا زمان ازدواجشون هیچ رابطه ای رو (چه عاطفی چه جنسی) تجربه نکردن و حالا بعد از چند سال فیلشون یاد هندوستان کرده و دلشون میخواد تجربه و تنوع جدیدی داشته باشن!

این دسته از آقایون هم به این شکل در معرض نامطمئن بودن قرار دارن.

البته این مورد هیچوقت نمیتونه قطعی باشه و نسبت به شرایط و ویژگیهای افراد متغیره و آقایون زیادی هم هستن که با علاقه و تعهد تا پایان عمر در کنار اولین عشقشون هستن٬ اما خوب این مدلشم میتونه باشه...

حالا ممکنه یه عده هم بگن اونی هم که رابطه یا رابطه های مختلفی قبلا داشته هم نمیتونه مطمئن باشه و ممکنه به اینکار اعتیاد پیدا کنه٬

در جواب میگم منظور من آدمهایی که بیمار گونه روابط زیادی با دیگران دارن نیست.

اینطور افراد رو اصولا نمیشه به عشق و عاشقیشون اعتماد کرد و بیمارن.

منظور من از مهم نبودن عشق و علاقه قبلی در مورد آدمهاییه که طی یک روند نرمال میخواستن یک رابطه نرمال داشته باشن و حالا به دلایل مختلفی موفق نشدن.
    قبول دارم که زیبایی ظاهری قدرت زیادی در جذب داره، ولی کسی که عاشق باشه جز عشقش کس دیگه ای رو نمیبینه و به عبارت دیگه کسی به چشمش زیبا نمیاد، اگه بیاد به نظر من اون حس عشق نیست، هوسه...

37. کاربران زیر از توسکا2016 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31648
    تشکـر
    92
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    به نظرم اونا که فقط یک بار عاشق میشن حل و چلن
    آدم سالم اینقدر به گذشته گیر نمیده ( البته من حودم بعضی وقتا برای گذشتم ناراحتم نه در نسائل عاشقی

بعضی آدما که در همه جای جهان وجود دارن و تعدادشون تو ایران حیلی زیاده ، گذشته طرفشون براشون مهمه و این غیر طبیعی نیست دحتر و پسر هم نداره
    در واقع گذشته آدما از دو جهت مهمه یکی از این جهت که در ازدواج برای طرف مقابلش اهمیت داره ( اینکه ممکنه کسی با یه نفر که آدم حوبی هست اما در گذشته یه چیزایی رو تجربه داشته برای ازدواج راضی نشه - و یکی اینکه گذشته چه تاثیری در آینده طرف داره برای آدمایی که حود گذشته طرف مقابل براشون مهم نیست تاثیر گذشته در آینده اهمیت داره و نشونه سلامت روانی این هست که درگیر گذشته نباشی

رفتار صحیح در ازدواج اینه که اگه طرف رو صادق میدونیم توضیح راجع گذشته و حد و حدود روابط اگه بوده ، بحوایم ( بدون جزئیات ( و اگه کنار اومدیم ادامه میدیم و اگه نه که هیچی
    البته توقع داشتن صداقت در این مسائل تو ایران دور از واقع بینیه و همین عدم صداقت نشونه اهمیت گذشته هست
    بحث گیر دادن به گذشته نیست، به هر حال بعضی حس ها هیچوقت فراموش نمیشن، مخصوصا حس های قوی ای مثل عشق... نظر من اینه که به هر حال وقتی کسی قبلا عاشق کسی بوده این حس رو نسبت به اون شخص داره، ممکنه کم شده باشه ولی هیچوقت نمیتونه فراموش کنه که یه زمانی یه کسی رو با تمام وجودش دوست داشته و این میتونه توی روابط آینده طرف تاثیر بذاره یا لااقل تداعی خاطره میشه براش...
    منم قبول دارم که باید صداقت باشه و طرف مقابل باید بدونه و بتونه انتخاب کنه...
    مرسی از پاسختون

39. کاربران زیر از توسکا2016 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12497
    تشکـر
    1,041
    تشکر شده 580 بار در 275 پست
    میزان امتیاز
    10

ضمن عرض سلام و احترام...

چیزی به اسم عشق اول یا چندم یا آخر وجود نداره..خودتون رو با این افکار گول نزنید..چیزهایی که شما ازش حرف میزنید

یک وابستگی و دلبستگیه بی ارزش و پوچ و واهی بیش نیستن..که دلایلی جز هوس یا ظاهر یا ثروت یا رو کم کنی و چشم

و هم چشمی و یا نادانی و عجله ی بچگانه ندارن...که اگر دلایلی جز اینا بودن پس بعد از دو روز به جدایی و قهر و دعوا و

نفر دوم و سوم و کینه و دشمنی و غیره کشیده نمیشدن...به قول معروف : سرِ کوچه عاشقن و ته کوچه فارغ...

پس هرگز به خودتون اجازه ندین که عشق واقعی و حقیقی که پاکترین و خالصترین نیرو و انگیزه توی دنیاست رو با همچین

مزخرفاتی یکی بدونید و با یک اسم ازشون نام ببرید یا حتی مقایسشون کنید...با اینکار در وهله ی اول فقط به مقدس بودن

عشق توهین میکنید و در مرحله ی بعد به ماهیت و شخصیت خودتون...چون کاری که میکنید چیزی جز تُف سر بالا نیست.

عشق خالصانه در زندگیه هر کسی فقط و فقط یکبار هست و نه دومی داره نه پایانی...که البته بستگی به فطرت هر آدم داره.

41. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31648
    تشکـر
    92
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط YAshin.SAhAkiyAn نمایش پست ها
    ضمن عرض سلام و احترام...

چیزی به اسم عشق اول یا چندم یا آخر وجود نداره..خودتون رو با این افکار گول نزنید..چیزهایی که شما ازش حرف میزنید

یک وابستگی و دلبستگیه بی ارزش و پوچ و واهی بیش نیستن..که دلایلی جز هوس یا ظاهر یا ثروت یا رو کم کنی و چشم

و هم چشمی و یا نادانی و عجله ی بچگانه ندارن...که اگر دلایلی جز اینا بودن پس بعد از دو روز به جدایی و قهر و دعوا و

نفر دوم و سوم و کینه و دشمنی و غیره کشیده نمیشدن...به قول معروف : سرِ کوچه عاشقن و ته کوچه فارغ...

پس هرگز به خودتون اجازه ندین که عشق واقعی و حقیقی که پاکترین و خالصترین نیرو و انگیزه توی دنیاست رو با همچین

مزخرفاتی یکی بدونید و با یک اسم ازشون نام ببرید یا حتی مقایسشون کنید...با اینکار در وهله ی اول فقط به مقدس بودن

عشق توهین میکنید و در مرحله ی بعد به ماهیت و شخصیت خودتون...چون کاری که میکنید چیزی جز تُف سر بالا نیست.

عشق خالصانه در زندگیه هر کسی فقط و فقط یکبار هست و نه دومی داره نه پایانی...که البته بستگی به فطرت هر آدم داره.
    سلام... منظور من هم عشق واقعی هست نه هوس... ممنون از نظرتون

42. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

منم میخوام عشق اول و آخر شخص مقابلم باشم، ولی خیلی از دخترا این موضوع براشون مهم نیس، تا جایی که یکی از دوستام نظرش اینه که باید پسرا قبل ازدواج آزاد باشن تا بعد ازدواج به اصطلاح فیلشون یاد هندوستان نکنه... از بین دخترای اطرافم، تقریبا هیچ کدومشون گذشته براشون مهم نبوده و نیست...
    دوستای خود منم همین جورن میگن واسمون مهم نیس.من نمیدونم چرا دخترا از حقشون به نفع مرد همیشه کناره گیری میکنن!!
    تو جامعه ای که ما زندگی میکنیم مگه یه مرد میتونه از گذشته یه دختر چشم پوشی کنه که دخترا بخوان اینکارو کنن؟!اگر دخترا اینکارو کنن به جنسیت خودشون ظلم کردن چون باعث میشن تبعیض بوجود بیاد و پسره همه جوره قبل ازدواجش عشق و حال کنه و اخرشم یه ازدواج خوب کنه ولی دختره که قبل ازدواجش با حتی یه نفر بوده مورد بازخواست قرار بگیره و ترد بشه و پذیرفته نشه!!!
    ویرایش توسط saba95 : 11-09-2017 در ساعت 03:14 PM

43. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31648
    تشکـر
    92
    میزان امتیاز
    8

دوستای خود منم همین جورن میگن واسمون مهم نیس.من نمیدونم چرا دخترا از حقشون به نفع مرد همیشه کناره گیری میکنن!!
    تو جامعه ای که ما زندگی میکنیم مگه یه مرد میتونه از گذشته یه دختر چشم پوشی کنه که دخترا بخوان اینکارو کنن؟!اگر دخترا اینکارو کنن به جنسیت خودشون ظلم کردن چون باعث میشن تبعیض بوجود بیاد و پسره همه جوره قبل ازدواجش عشق و حال کنه و اخرشم یه ازدواج خوب کنه ولی دختره که قبل ازدواجش با حتی یه نفر بوده مورد بازخواست قرار بگیره و ترد بشه و پذیرفته نشه!!!
    خب موضوع اینه که دخترا انتخاب میشن انتخاب نمیکنن... و همین باعث میشه مثلا دختری که یکم سنش بالا رفته سعی کنه با خودش کنار بیاد که گذشته همسرش مهم نیست و بخواد عشق آخر یه پسر باشه... ولی شرایط برای پسرا اینجوری نیس...

44. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

خب موضوع اینه که دخترا انتخاب میشن انتخاب نمیکنن... و همین باعث میشه مثلا دختری که یکم سنش بالا رفته سعی کنه با خودش کنار بیاد که گذشته همسرش مهم نیست و بخواد عشق آخر یه پسر باشه... ولی شرایط برای پسرا اینجوری نیس...
    نه بنظرم درست نیست کی گفته دختر انتخاب نمیکنه؟!!مثلا برای شما خاستگار میاد حق انتخاب نداری بپذیریش یا ردش کنی؟! دختری که سنش بالا میره متاسفانه تو مملکت ما اعتماد بنفسشو از دست میده برای اینکه بقول معروف نترشه میخواد زودتر ازدواج کنه.دختر دایی من 29 سالش بود سرسختانه به همین مسئله اصرار داشت اخرشم با یکی همونجور که میخواست ازدواج کرد.
    بعدشم همه این دخترایی که میگن گذشته همسرمون برامون مهم ننیست همکلاسیای من هستن که 21سالشونه شما به اینا میگی سن بالا؟!
    ویرایش توسط saba95 : 11-10-2017 در ساعت 06:43 PM

45. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31648
    تشکـر
    92
    میزان امتیاز
    8

نه بنظرم درست نیست کی گفته دختر انتخاب نمیکنه؟!!مثلا برای شما خاستگار میاد حق انتخاب نداری بپذیریش یا ردش کنی؟! دختری که سنش بالا میره متاسفانه تو مملکت ما اعتماد بنفسشو از دست میده برای اینکه بقول معروف نترشه میخواد زودتر ازدواج کنه.دختر دایی من 29 سالش بود سرسختانه به همین مسئله اصرار داشت اخرشم با یکی همونجور که میخواست ازدواج کرد.
    بعدشم همه این دخترایی که میگن گذشته همسرمون برامون مهم ننیست همکلاسیای من هستن که 21سالشونه شما به اینا میگی سن بالا؟!
    منظور من از اینکه دختر انتخاب نمیکنه و انتخاب میشه اینه که یه دختر نمیتونه تعیین کنه که کی بیاد خواستگاریش و فقط میتونه از بین خواستگاراش انتخاب کنه... در حالی که یک پسر اینطوری نیس خواستگاری هر کسی میتونه بره... از طرفی سن بالا توی هر خانواده ای فرق میکنه، تو ی سری از خانواده ها دخترا که سنشون از 18 یا20 بالاتر میره سن بالا حساب میشن برای ازدواج...

46. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

منظور من از اینکه دختر انتخاب نمیکنه و انتخاب میشه اینه که یه دختر نمیتونه تعیین کنه که کی بیاد خواستگاریش و فقط میتونه از بین خواستگاراش انتخاب کنه... در حالی که یک پسر اینطوری نیس خواستگاری هر کسی میتونه بره... از طرفی سن بالا توی هر خانواده ای فرق میکنه، تو ی سری از خانواده ها دخترا که سنشون از 18 یا20 بالاتر میره سن بالا حساب میشن برای ازدواج...
    میتونه از همون خواستگاراش تحقیق کنه ببینه گذشته طرف چجور بوده.یا حتی غیرمستقیم از طرف بپرسه.
    به هر حال اگر دختری براش گذشته مهم باشه هرطور شده حالا یا با رفت و امد و ...تحقیق میکنه تا بفهمه طرفش چجور ادمی بوده.
    تحت هر شرایطی تو جامعه ای که ما داریم زندگی میکنیم برای دخترام باید گذشته طرف مهم باشه چرا؟ چون واسه مردام مهمه.و این ارتباطی به سن و سال و حق انتخاب داشتن نداره.
    بله اگر اینجا خارج بود و مردم اینقدر دروغگو و زیاده خواه نبودن قابل قبول بود طرف بگه گذشته واسم مهم نیس ولی وقتی ما چیزایی به اسم ازمایش بکارت داریم و یا اینکه پسره خودش همه جوره قبل ازدواجش رابطه داشته ولی توقع داره زنش قدیسه باشه خب بی انصافیه ما دخترا از این حقمون چشم پوشی کنیم.
    من یه دوست داشتم که از یه پسری تو دانشگاه خوشش میومد و میگفت پسر خوبیه و بطور غیر مستقیم باهاش اشنا شد و ازدواج کرد.
    به نظرم اون حرفایی که میزنی به قوانین خشک سنتی مربوط میشه بطور کلی سن زیر 30 سال سن بالا محسوب نمیشه و الان مث سابق نیس دخترا خیلی راحتر میتونن با فرد موردنظرشون ازدواج کنن چون روابط به نسبت قدیم بازتر شده.
    مشکل اینه خیلی از دخترا میدونن پسره چکاره هست و حتی خیلی چیزا رو میبینن راجبش ولی بازم چشم پوشی میکنن و این باعث میشه مردا میدون ببیننو به خودشون ازادی انجام هرکاریو بدن.
    ویرایش توسط saba95 : 11-11-2017 در ساعت 01:21 AM

47. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31648
    تشکـر
    92
    میزان امتیاز
    8

میتونه از همون خواستگاراش تحقیق کنه ببینه گذشته طرف چجور بوده.یا حتی غیرمستقیم از طرف بپرسه.
    به هر حال اگر دختری براش گذشته مهم باشه هرطور شده حالا یا با رفت و امد و ...تحقیق میکنه تا بفهمه طرفش چجور ادمی بوده.
    تحت هر شرایطی تو جامعه ای که ما داریم زندگی میکنیم برای دخترام باید گذشته طرف مهم باشه چرا؟ چون واسه مردام مهمه.و این ارتباطی به سن و سال و حق انتخاب داشتن نداره.
    بله اگر اینجا خارج بود و مردم اینقدر دروغگو و زیاده خواه نبودن قابل قبول بود طرف بگه گذشته واسم مهم نیس ولی وقتی ما چیزایی به اسم ازمایش بکارت داریم و یا اینکه پسره خودش همه جوره قبل ازدواجش رابطه داشته ولی توقع داره زنش قدیسه باشه خب بی انصافیه ما دخترا از این حقمون چشم پوشی کنیم.
    من یه دوست داشتم که از یه پسری تو دانشگاه خوشش میومد و میگفت پسر خوبیه و بطور غیر مستقیم باهاش اشنا شد و ازدواج کرد.
    به نظرم اون حرفایی که میزنی به قوانین خشک سنتی مربوط میشه بطور کلی سن زیر 30 سال سن بالا محسوب نمیشه و الان مث سابق نیس دخترا خیلی راحتر میتونن با فرد موردنظرشون ازدواج کنن چون روابط به نسبت قدیم بازتر شده.
    مشکل اینه خیلی از دخترا میدونن پسره چکاره هست و حتی خیلی چیزا رو میبینن راجبش ولی بازم چشم پوشی میکنن و این باعث میشه مردا میدون ببیننو به خودشون ازادی انجام هرکاریو بدن.
    خب اون دوست شما استثناست، همه دخترا نمیتونن اینجوری خواستگار پیداکنن و من با این مورد موافق نیستم، سن ازدواج هم تا حدی به شرایط خانواده ربط داره، چند تا از دوست های من زمانی که 19،20 سالشون بود تحت فشار بودن از طرف خانوادشون برای ازدواج، چون توی بعضی خانواده ها رسمه که دخترا زود ازدواج کنن، تو این شرایط این چیزا باعث میشه که دیگه گذشته همسرشون مهم نباشه...

48. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36687
    تشکـر
    46
    تشکر شده 125 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    7

من دلم میخواد عاشقانه زندگی کنم و همسرمو عاشقانه دوست داشته باشم و اونم نسبت به من همینطور باشه و به نظرم ربطی به اول و آخر نداره،گاهی وقتا عشق اول رو اصلا دوست نداریم فقط فراموشش نمی کنیم و یکی میتونه جای اون رو برامون بگیره و این بار عاشق بشیم

49. کاربران زیر از shirin danai بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

خب اون دوست شما استثناست، همه دخترا نمیتونن اینجوری خواستگار پیداکنن و من با این مورد موافق نیستم، سن ازدواج هم تا حدی به شرایط خانواده ربط داره، چند تا از دوست های من زمانی که 19،20 سالشون بود تحت فشار بودن از طرف خانوادشون برای ازدواج، چون توی بعضی خانواده ها رسمه که دخترا زود ازدواج کنن، تو این شرایط این چیزا باعث میشه که دیگه گذشته همسرشون مهم نباشه...
    نمیدونم والا دوستای شمام استثنا بودن .توی قم که جو مذهبیه و دخترا تحت فشار اینجور مسائل هسن والا من ندیدم به دختر 19 ساله واسه ازدواج فشار بیارن!!
    این افراد به ندرت دیده میشن حتی بسته ترین خانواده ها به دختر 19 ساله واسه ازدواج فشار نمیارن!
    چندبارم تو صحبتام گفتم دخترایی که میگن گذشته همسرشون واسشون مهم نیس تحت هیچ کدوم از این شرایطی که میگید نیسن..!!
    این مسئله به فرهنگ و باور های ما برمیگرده تا این موارد استثنا که گفتین.
    ویرایش توسط saba95 : 11-11-2017 در ساعت 08:22 PM

51. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31648
    تشکـر
    92
    میزان امتیاز
    8

نمیدونم والا دوستای شمام استثنا بودن .توی قم که جو مذهبیه و دخترا تحت فشار اینجور مسائل هسن والا من ندیدم به دختر 19 ساله واسه ازدواج فشار بیارن!!
    این افراد به ندرت دیده میشن حتی بسته ترین خانواده ها به دختر 19 ساله واسه ازدواج فشار نمیارن!
    چندبارم تو صحبتام گفتم دخترایی که میگن گذشته همسرشون واسشون مهم نیس تحت هیچ کدوم از این شرایطی که میگید نیسن..!!
    این مسئله به فرهنگ و باور های ما برمیگرده تا این موارد استثنا که گفتین.
    این موضوعی که توی عنوان تاپیک گفتم یه موضوع کلی هستش، توی همه جای دنیا، جایی که خوندم ننوشته که مختص اینجاست ... نظر من اینه که به این دلایل میتونه باشه... چون مواردشو دیدم

52. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36895
    تشکـر
    83
    تشکر شده 92 بار در 68 پست
    میزان امتیاز
    7

جملات اولتونو موافقم .اما. جمله دوم نه!

برای من مهم نیست گذشته طرفم چی بوده.مهم اینه واسم از وقتی با منه چجوریه!!! این فکر ما جهان سومیاس به خیالمون دنبال جنس نابیم و آخر سرش به چیزی که دوست داریم نمی رسیم.چرا؟چون روانمون راضی نیست و پس میزنه!!

زندگیو نباید سخت گرفت.مهم اون آدمه است که باهاشی اطرافیان حاشیه ان!!یکی مثل مگان فاکس با پول و معروفیت وزیبایی با یه مرد خوشتیپ ازدواج کرد که از

ازدواج قبلش یه بچه داشت!!الانم دوتا بچه از هم دارند!!ا کاترین زتا جونز همینطور. افراد زیادی. زن و مرد در خارج از ایران به اینصورت ازدواج میکنند!!ادیگه ماها از

سلبریتی ها که خوشگلتر و پولدارتر نیستیم!شاید با کسی آشنا بشیم معیارامونو داره اما.تا الان ازدواج نکرده.شاید معیارامونو توی کسی پیدا کنیم که قبلن یه زندگی ناموفقم داشته!

فردیت مهمه!!! واسه من مهم اینه طرفم کیه. چکاره است .چه شکلیه .اخلاقش چه جوریهه اینکه قبل از من عاَشق بوده یا نبوده!!!چه اهمیتی داره!!! بعد از این مهمه

که قراره زندگی منو بسازه!! دنیا پره از مردمی که قبلن عاشقی نکردند.اما.عرضه تشکیل یه زندگیو ندارند!!! میخوام چکار!

هرپسر یا دختر ی باشه احتمال هست بیشتر یدفعه عاشق بشه!!! اینی که میگن عاشق فقط یدفعه عاشق میشه

کاملن اشتباهه.روانشناسای خارجی به این طرزتفکر میگن درگیری افسانه عشقی!!!کساییکه اینجوری فک میکنن اکثریت تا آخرعمر ازدواج نمیکنند یا تنها می مونن مثل

استادشهریار!! یک تعدادیم با یک عشق از اول تاآخرن .اما.این فکرو کنیم هر آدمی تنها یک مرتبه عاشق میشه.بیشتر شبیه یه شوخیه!!

53. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31648
    تشکـر
    92
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط دنیا * نمایش پست ها
    جملات اولتونو موافقم .اما. جمله دوم نه!

برای من مهم نیست گذشته طرفم چی بوده.مهم اینه واسم از وقتی با منه چجوریه!!! این فکر ما جهان سومیاس به خیالمون دنبال جنس نابیم و آخر سرش به چیزی که دوست داریم نمی رسیم.چرا؟چون روانمون راضی نیست و پس میزنه!!

زندگیو نباید سخت گرفت.مهم اون آدمه است که باهاشی اطرافیان حاشیه ان!!یکی مثل مگان فاکس با پول و معروفیت وزیبایی با یه مرد خوشتیپ ازدواج کرد که از

ازدواج قبلش یه بچه داشت!!الانم دوتا بچه از هم دارند!!ا کاترین زتا جونز همینطور. افراد زیادی. زن و مرد در خارج از ایران به اینصورت ازدواج میکنند!!ادیگه ماها از

سلبریتی ها که خوشگلتر و پولدارتر نیستیم!شاید با کسی آشنا بشیم معیارامونو داره اما.تا الان ازدواج نکرده.شاید معیارامونو توی کسی پیدا کنیم که قبلن یه زندگی ناموفقم داشته!

فردیت مهمه!!! واسه من مهم اینه طرفم کیه. چکاره است .چه شکلیه .اخلاقش چه جوریهه اینکه قبل از من عاَشق بوده یا نبوده!!!چه اهمیتی داره!!! بعد از این مهمه

که قراره زندگی منو بسازه!! دنیا پره از مردمی که قبلن عاشقی نکردند.اما.عرضه تشکیل یه زندگیو ندارند!!! میخوام چکار!

هرپسر یا دختر ی باشه احتمال هست بیشتر یدفعه عاشق بشه!!! اینی که میگن عاشق فقط یدفعه عاشق میشه

کاملن اشتباهه.روانشناسای خارجی به این طرزتفکر میگن درگیری افسانه عشقی!!!کساییکه اینجوری فک میکنن اکثریت تا آخرعمر ازدواج نمیکنند یا تنها می مونن مثل

استادشهریار!! یک تعدادیم با یک عشق از اول تاآخرن .اما.این فکرو کنیم هر آدمی تنها یک مرتبه عاشق میشه.بیشتر شبیه یه شوخیه!!
    یعنی توی روابطتون، روابط قبلی همسرتون اذیتتون نمیکنه؟

54. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    میزان امتیاز
    10

دوست دارم عشق اول و البته آخر همسرم باشم و این موضوع برای انتخاب همسر مهمه برام..
    کسی که عاشق باشه جز عشقش کس دیگه ای رو نمیبینه و به عبارت دیگه کسی به چشمش زیبا نمیاد، اگه بیاد به نظر من اون حس عشق نیست، هوسه...
    من فکر میکنم برای اینکه بتونی به یک جمع بندی و نتیجه درست و قطعی درباره این بحث برسی نیاز به زمان و بررسی بیشتری داری.

این دو جمله حرفاتو نقض میکنه!

از طرفی اعتقاد داری عشق میتونه فقط یکی باشه و بیشتر از اون هوسه ٬

از طرف دیگه دلت میخواد اولین و آخرین عشق همسرت باشی پس یعنی قبول داری که عشق میتونه تکرار بشه!

55. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31648
    تشکـر
    92
    میزان امتیاز
    8

من فکر میکنم برای اینکه بتونی به یک جمع بندی و نتیجه درست و قطعی درباره این بحث برسی نیاز به زمان و بررسی بیشتری داری.

این دو جمله حرفاتو نقض میکنه!

از طرفی اعتقاد داری عشق میتونه فقط یکی باشه و بیشتر از اون هوسه ٬

از طرف دیگه دلت میخواد اولین و آخرین عشق همسرت باشی پس یعنی قبول داری که عشق میتونه تکرار بشه!
    خب تاپیک من یه تاپیک نظر سنجیه و توی اول تاپیک گفتم که جایی خوندم که هر دختری میخواد آخرین عشق یک پسر باشه، بر همین اساس گفتم که میخوام اولین و اخرین عشق همسرم باشم، برای جمع بندی به زمان و بررسی زیادی نیاز هست چون نظرات خیلی متفاوت بودن...

56. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31648
    تشکـر
    92
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah نمایش پست ها
    یه پسر برا بار اول که عاشق میشه و توی همون دفعه اول شکست عشقی میخوره براش خیلی شکنندست ! پسرا میتونن درک کنن این موضوع رو ...
    بعد از شکست عشق اول پسرا دیگه اون پسر سابق نیستن ! تبدیل میشن به یه ادم نامرد ، و خیانتکار و لاشی !
    برا همینه که گاها با احساسات دخترا بازی میکنن چون شکست بدی خوردن !
    با نظرتون موافق نیستم، چون همه کسایی که با احساسات دخترا بازی میکنن لزوما شکست عشقی نخوردن و همه اونایی همه که شکست عشقی خوردن تبدیل به آدمای نامرد نمیشن

57. کاربران زیر از توسکا2016 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

58. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36895
    تشکـر
    83
    میزان امتیاز
    7

یعنی توی روابطتون، روابط قبلی همسرتون اذیتتون نمیکنه؟
    اگه شخص سمی اطرافش نباشه که قصدش خراب کردن رابطه است نه. اذیتم نمیکنه!!!

اونهمه آدماییکه رابطه اولشون بود چه گلی به سر طرف زدن که اونیکه رابطه اولش نیست نزده. خوشم نمیاد مرد من ناشی باشه و روش درست رفتارکردن با زن و بلد نباشه.اگ رابطه اولش بود و ناشی نبود یه چیزی
    ویرایش توسط دنیا * : 11-12-2017 در ساعت 10:58 PM

59. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31648
    تشکـر
    92
    میزان امتیاز
    8

اگه شخص سمی اطرافش نباشه که قصدش خراب کردن رابطه است نه. اذیتم نمیکنه!!!

اونهمه آدماییکه رابطه اولشون بود چه گلی به سر طرف زدن که اونیکه رابطه اولش نیست نزده. خوشم نمیاد مرد من ناشی باشه و روش درست رفتارکردن با زن و بلد نباشه.اگ رابطه اولش بود و ناشی نبود یه چیزی
    ممنون از پاسختون، شما قبلا با نام کاربری دیگه ای اینجا بودین؟

60. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36895
    تشکـر
    83
    میزان امتیاز
    7

ممنون از پاسختون، شما قبلا با نام کاربری دیگه ای اینجا بودین؟
    خواهش . نه!! منو آقا سیاوش واسه عضویت دعوت کردن قبلن نبودم و همین یدونه آیدی و دارم

61. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31648
    تشکـر
    92
    میزان امتیاز
    8

خواهش . نه!! منو آقا سیاوش واسه عضویت دعوت کردن قبلن نبودم و همین یدونه آیدی و دارم
    خوش اومدین، مرسی از دیدگاهتون عزیز

62. کاربران زیر از توسکا2016 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

63. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36895
    تشکـر
    83
    میزان امتیاز
    7

خوش اومدین، مرسی از دیدگاهتون عزیز

مرسی عزیزم

64. کاربران زیر از دنیا * بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد