نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: بحران تنهایی

724
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18519
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بحران تنهایی

سلام . 26 سالمه کنکورارشد دادم اما رتبه من واسه شهر خودم دانشگاه سراسری کمه. تحمل تنهایی ندارم احساس میکنم هیچ وقت قرار نیست ازدواج کنم . هیچ امیدی ندارم . زندگی واسم عذاب آور و سخت شده . دنبال کار که میرم فرم پر میکنم اما با من تماس نمیگیرند . هر راهی میرم شکست میخورم . واقعا نمیدونم تو این دنیا باید چیکار کنم . احساس پیری و ناتوانی میکنم تمام طول روز،احساس بی حوصلگی و خستگی دارم .

Sent from my HTC Desire 616 dual sim using Tapatalk

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17796
    تشکـر
    57
    تشکر شده 73 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : بحران تنهایی

سلام 26ساله. اگه خودتو باور نداشته باشی و به خودت اعتماد نداشته باشی، هیچ کس روت هیچ حسابی نمیکنه. اول خودتو بشناس و به خودت و هرچی هستی و هرتوانایی که داری احترام بذار و نشون بده چقدر میتونن روت حساب کنن، چه برا کار، چه برا دوستی و...
    دیگه وقتشه یه حرکتی بزنی شروع کنی از داناییات و تواناییات استفاده کنی.
    امیدوارم اینجا جوابتو پیدا کنی.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14313
    تشکـر
    18
    تشکر شده 70 بار در 55 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام . 26 سالمه کنکورارشد دادم اما رتبه من واسه شهر خودم دانشگاه سراسری کمه. تحمل تنهایی ندارم

این مشکلی هست که همه بچه ها دارن یادمه منم میرفتم دانشگاه تنها بودم هی زنگ میزدم خونه گریه میکردم اما کم کم عادت کردم الان منو از خونه بندازن بیرون هم مشکلی ندارم
    تحمل تنهایی ندارم احساس میکنم هیچ وقت قرار نیست ازدواج کنم .
    شرایط کشور همینه خوب همه دوستام الان 25-26ساله هستن و ازدواج نمیکنن چون شغل ودرامد درستی ندارن داداشم 38سالشه مجرده داره درس میخونه الانم اونجا تکیه داده داره چت میکنه
    دنبال کار که میرم فرم پر میکنم اما با من تماس نمیگیرند . هر راهی میرم شکست میخورم . واقعا نمیدونم تو این دنیا باید چیکار کنم . احساس پیری و ناتوانی میکنم تمام طول روز،احساس بی حوصلگی و خستگی دارم .
    من توی 25 سالگی همه اینها رو تجربه کردم وخسته ترم ناراحتی اثر نداره بخند تنها نیسی

4. 3 کاربران زیر از panatel بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    تشکر شده 329 بار در 212 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sky1988 نمایش پست ها
    سلام . 26 سالمه کنکورارشد دادم اما رتبه من واسه شهر خودم دانشگاه سراسری کمه. تحمل تنهایی ندارم احساس میکنم هیچ وقت قرار نیست ازدواج کنم . هیچ امیدی ندارم . زندگی واسم عذاب آور و سخت شده . دنبال کار که میرم فرم پر میکنم اما با من تماس نمیگیرند . هر راهی میرم شکست میخورم . واقعا نمیدونم تو این دنیا باید چیکار کنم . احساس پیری و ناتوانی میکنم تمام طول روز،احساس بی حوصلگی و خستگی دارم .

Sent from my HTC Desire 616 dual sim using Tapatalk

این احساس شما شاید بیشتر ناشی از اینه که ازدواجتون عقب افتاده و نیاز عطفی دارین

برا همین کمی از انتظارت خودتون کم کنید و به مادر وخاله و ... بسپارید ؛ مطمئن باشید تو این وانفسا خیلی از آقایون و خانمها دنبال کسی میگردند که از طرف کسی تضمین بشه

در مورد شغل هم با توجه به تحصیلات اگه میتونی کار آفرین باش و منتظر استخدام نباش چون حق مطلب ادا نمیشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)