مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 21

موضوع: بدبختی ابدی!

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32815
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بدبختی ابدی!

من به خرافات و نفرین و این چیزا اعتقادی ندارم این حرفی بوده که خودش زده
    درمورد خودمم ابتداییمو که یادم نمیاد زیاد ولی از راهنمایی وقتی هرروز کتکم میزدن و فحشم میدادن برم دستشونو ماچ کنم؟؟ من به خاطر کتکایی که خوردم 4 سال با بابام حرف نزدم اصلا جایی نذاشتن که واسشون کاری کنم دلمم نمیخواد براشون کاری کنم ازسون متنفرم
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.42
    تشکـر
    417
    تشکر شده 2,533 بار در 1,383 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

گفتی یه خواهر داری وضعیت او چجوریه؟؟

3. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32486
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.19
    تشکـر
    58
    تشکر شده 12 بار در 9 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

سیگار رو ترک کنید همه مشکلاتتون حل میشه...!

4. Top | #14

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32815
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

با اون خیلی خوبن مشکلی باهاش ندارن زیاد

5. Top | #15

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    دلم از دنیا گرفته ... غم من مهتاب نداره
    شماره عضويت
    27671
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.07
    تشکـر
    545
    تشکر شده 472 بار در 310 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sarbezir
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط polis نمایش پست ها
    سیگار رو ترک کنید همه مشکلاتتون حل میشه...!
    یه حرف از مادر عروس
    قدر دان دانشته هایتان باشید نمیتوانید باور کنید که چه بسیار ادم هایی که به داشتن آنها ارزو مندند

طراح وب ، سئو ، اندروید ، تبلیغات سوالات کامپیوتری و فناوری خود را خصوصی کنید در خدمت شما هستم

6. Top | #16

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    1332
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khaste
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط unbroken نمایش پست ها
    سلام دوست قدیمی.....ما دقیقن همسنیم!!!!!
    1) توصیه من : بلند شو بیا اهواز پیش ما یه دعانویس صبی یه دعایی بکن دهنشون رو ببند....به هیچ وجه رمالا دزد و کلاهبردار تهرانی توصیه نمیشود

2) احساس میکنم خیلی اغراق کردی دیگه تو متن....مثلن اینکه از زیر پاهام خون میاد تو حموم چنین چیزی فقط تو فیلما ترسناکه!!!باور کن!!!

3)تو مطمئنی مشکل روحی چیزی ندارن؟یا فقط از سر لجبازی شون هست؟چرا بهونه میدی دستشون عزیزم؟مثلا جوری نرو بیرون که یه چندتا بی شرف و بی ناموس بیان بهت بگن خراب تو رو جلو مامان و بابات خراب کنن!!!

4) راستش باید قبول کنی مادر
    خب چرا فرستادنت پزشکی آزاد پس؟؟؟
    باور کن این هزینه هاشون خیلی کمر شکنه اونوقت انتطار داری نازتم بکشن؟؟؟
    پا دو تا اجی دوقلوییم فقط و پدرم دبیره ولی نمیرم آزاد چه برسه پزشکی ازاد چون میدونم بعدش خونه رو هواس!!!همش میشه دعوا!!!!
    خودشونم بهم گفتن اگه میخوای مامایی ازاد برو ولی خونه بعدش همش دعواس!!!!

5) من دقیقن مث تو از بهمن به بعد هیچی نخوندم نشستم پا گوشی الان بدبختم!!!!نمیتونم درس بخونم درس نخونم!!!از طرفی ازاد هم نمیرم چون میدونم همش میشه دعوا!!!ایمایی که میرن خر پولن!!!!

6)احساس میکنم یه چیزی رو قایم میکنی...تو از دلیل این آزارها چیزی نگفتی و توضیح ندادی مثلا تقصیر تو چی بوده...به نظر نمیرسه کودک آزار باشن چون با خواهر کوچیکه کاری ندارن؟؟؟عزیزم هر چی هس راحت باش بگو ما اینجا در مورد اعتیاد به س.ک.س هم اومدن حرف زدن دیگه بقیه چیزا که جای خودشون رو دارن!!!!
    مثلن سر دوس پسر گرفتنت؟؟؟؟دیر اومدی خوته؟؟؟؟
    نظم تو مدرسه هیچ وقت دروغ نمیگه...من خودم تو مدرسه خیلی شر بودم و فضول ولی به مامان بابام چیزی نمیگفتن ....ولی در مورد مشکلات اخلاقی مث دوس پسر و اینا حساسترن اطلاع میدن!!!!!

اون قضیه عموتم بهتر که نگفتی بهشون چون اینجا ایرانه مرد سالاری مطلق..
    البته اگه اغراق نکرده باشی!!!!من شنیدم کسایی که میرن میگن بعدش بهشون میگن تقصیر خودت بوده!!!چرا اینجور لباس پوشیدی و اینا!!!در صورتی که هرگز تقصیر قربانی نیست!!

مورد بعدی احساس میکنم خانوادتون بیش از حد به دختر سختگیر و حساس هستن!!!!
    یکی میشناسم که یه بار نرفته مدرسه رفته جای دیگه ای ....از مدرسه به باباش زنگ میزنن که دخترت نیومده مدرسه.....خلاصه وقتی دخترع میاد دختره 3 راهنمایی بوده .....با بیل میزنه تو سرش.....
    اینجا جهان سومه اونایی که فک میکنن با داشتن دوس پسر و اینکارا مشکلی پیش نمیاد اشتباه میکنن ....چون فرهنگ مردم عامه خیلی پایینه !!!!
    1) دعا و این چیزا اگه مشکلی رو حل میکرد الان هیچ بذبختی تو دنیا نبود! اتفاقا هرچی ادما بیچاره ترن بیشتر سراغ این چیزا میرن
    2)من هیچ اغراقی نکردم!! هرچی گفتم عینش بوده! سر قضیه دستم انقدر ازم خون رفت که بیهوش شدم! این خاطرات بد هیچوقت از ذهنم پاک نمیشه
    3)من نمیدونم مشکل دارن یا نه ولی رفتاراشون به خصوص بابام که طبیعی نیست اصلا! بعدشم من هیچوقت جوری نمیرم بیرون که این حرفو بهم بزنن! مامانم داشت دروغ میگفت من اون روز خودمم با مامانم بودم چرا من نشنیدم پس؟ مامانم از قصد این حرفو زد اونم جلو بابام هی میگفت دخترت خرابه!!! میخواست حال منو بگیره داشت دروغ میگفت
    4) دعوا های ما ربطی به هزینه دانشگاه نداره مثل اینکه درست متوجه نشدی من گفتم از اول راهنمایی مشکل داشتم همه این خاطرات بدم واسه قبل از دانشگاهه! بعدشم مطمنم بهشون فشار نمیاد پولشو دارن که فرستادنم از اولشم بابام میگفت باید پولی قبول بشی بیای با التماس ازم پول بگیری! بابام عاشق اینه که پولشو به رخم بکشه
    5) تو 4 اشاره کردم! بعدشم من داروسازی سراسری هم قبول شدم خودشون گفتن برو پزشکی ازاد
    6)چی رو قایم کنم؟ اینم گفتم که من خیلی عصبانی میشم از دست کارا و حرفاشون و فحش هم میدم حتی! ولی بیخودی فحش نمیدم وقتی اذیتم کنن این کارو میکنم
    مدیر و معاون مگه خدان که دروغ نگن؟؟! اون زنیکه دهنشو باز مرد یه زری زد
    من تا حالا نه دوست پسر داشتم نه خواهم داشت! دوستام داشتن دیدم چه بلایی سرشون اومده تو مدرسه از درس و زندگی افتادن تو دانشگاه هم که دیگه بدتر نهایت کثافت کاری! با چشم خودم دیدم دختر پسره تپ کلاسمون رفتن خونه پسره من شاید به تیپ و ظاهرم نیاد و هر کس ببینتم فکر کنه چه دختره باحالیم ولدی تو این مسایل مثل امولا هستم!
    در مورد اینکه گفتی کار خوبی کردم که قضیه عموم رو نگفتم باید بگم واقعا واسه این طرز قکرت متاسفم! من اون موقع ترسیدم که نگفتم ترسم بچه گانه بود فقط و الان پشیمونم! بیخود کردن به بهونه مردسالاری هرغلطی میکنن کسی با بچه من دراینده این کارو کنه تیکه تیکه ش میکنم
    داشتن دوست پسر هم ربطی به فرهنگ بالا نداره نداشتنشم دلیل بر فرهنگ پایین نمیشه! ولی 90 درصد این روابط اخرش معلومه ولی خداییش 10 درصد خوبم هست که اون بستگی به شانس و طرفت داره درهرحال بحث من دوست پسر و این مسخره بازیا نیست مشکل من بزرگتر از ایناست
    ویرایش توسط roya-s : 12-16-2016 در ساعت 05:25 PM

7. Top | #17

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32815
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست قدیمی.....ما دقیقن همسنیم!!!!!
    1) توصیه من : بلند شو بیا اهواز پیش ما یه دعانویس صبی یه دعایی بکن دهنشون رو ببند....به هیچ وجه رمالا دزد و کلاهبردار تهرانی توصیه نمیشود

2) احساس میکنم خیلی اغراق کردی دیگه تو متن....مثلن اینکه از زیر پاهام خون میاد تو حموم چنین چیزی فقط تو فیلما ترسناکه!!!باور کن!!!

3)تو مطمئنی مشکل روحی چیزی ندارن؟یا فقط از سر لجبازی شون هست؟چرا بهونه میدی دستشون عزیزم؟مثلا جوری نرو بیرون که یه چندتا بی شرف و بی ناموس بیان بهت بگن خراب تو رو جلو مامان و بابات خراب کنن!!!

4) راستش باید قبول کنی مادر
    خب چرا فرستادنت پزشکی آزاد پس؟؟؟
    باور کن این هزینه هاشون خیلی کمر شکنه اونوقت انتطار داری نازتم بکشن؟؟؟
    پا دو تا اجی دوقلوییم فقط و پدرم دبیره ولی نمیرم آزاد چه برسه پزشکی ازاد چون میدونم بعدش خونه رو هواس!!!همش میشه دعوا!!!!
    خودشونم بهم گفتن اگه میخوای مامایی ازاد برو ولی خونه بعدش همش دعواس!!!!

5) من دقیقن مث تو از بهمن به بعد هیچی نخوندم نشستم پا گوشی الان بدبختم!!!!نمیتونم درس بخونم درس نخونم!!!از طرفی ازاد هم نمیرم چون میدونم همش میشه دعوا!!!ایمایی که میرن خر پولن!!!!

6)احساس میکنم یه چیزی رو قایم میکنی...تو از دلیل این آزارها چیزی نگفتی و توضیح ندادی مثلا تقصیر تو چی بوده...به نظر نمیرسه کودک آزار باشن چون با خواهر کوچیکه کاری ندارن؟؟؟عزیزم هر چی هس راحت باش بگو ما اینجا در مورد اعتیاد به س.ک.س هم اومدن حرف زدن دیگه بقیه چیزا که جای خودشون رو دارن!!!!
    مثلن سر دوس پسر گرفتنت؟؟؟؟دیر اومدی خوته؟؟؟؟
    نظم تو مدرسه هیچ وقت دروغ نمیگه...من خودم تو مدرسه خیلی شر بودم و فضول ولی به مامان بابام چیزی نمیگفتن ....ولی در مورد مشکلات اخلاقی مث دوس پسر و اینا حساسترن اطلاع میدن!!!!!

اون قضیه عموتم بهتر که نگفتی بهشون چون اینجا ایرانه مرد سالاری مطلق..
    البته اگه اغراق نکرده باشی!!!!من شنیدم کسایی که میرن میگن بعدش بهشون میگن تقصیر خودت بوده!!!چرا اینجور لباس پوشیدی و اینا!!!در صورتی که هرگز تقصیر قربانی نیست!!

مورد بعدی احساس میکنم خانوادتون بیش از حد به دختر سختگیر و حساس هستن!!!!
    یکی میشناسم که یه بار نرفته مدرسه رفته جای دیگه ای ....از مدرسه به باباش زنگ میزنن که دخترت نیومده مدرسه.....خلاصه وقتی دخترع میاد دختره 3 راهنمایی بوده .....با بیل میزنه تو سرش.....
    اینجا جهان سومه اونایی که فک میکنن با داشتن دوس پسر و اینکارا مشکلی پیش نمیاد اشتباه میکنن ....چون فرهنگ مردم عامه خیلی پایینه !!!!
    1) دعا و این چیزا اگه مشکلی رو حل میکرد الان هیچ بذبختی تو دنیا نبود! اتفاقا هرچی ادما بیچاره ترن بیشتر سراغ این چیزا میرن
    2)من هیچ اغراقی نکردم!! هرچی گفتم عینش بوده! سر قضیه دستم انقدر ازم خون رفت که بیهوش شدم! این خاطرات بد هیچوقت از ذهنم پاک نمیشه
    3)من نمیدونم مشکل دارن یا نه ولی رفتاراشون به خصوص بابام که طبیعی نیست اصلا! بعدشم من هیچوقت جوری نمیرم بیرون که این حرفو بهم بزنن! مامانم داشت دروغ میگفت من اون روز خودمم با مامانم بودم چرا من نشنیدم پس؟ مامانم از قصد این حرفو زد اونم جلو بابام هی میگفت دخترت خرابه!!! میخواست حال منو بگیره داشت دروغ میگفت
    4) دعوا های ما ربطی به هزینه دانشگاه نداره مثل اینکه درست متوجه نشدی من گفتم از اول راهنمایی مشکل داشتم همه این خاطرات بدم واسه قبل از دانشگاهه! بعدشم مطمنم بهشون فشار نمیاد پولشو دارن که فرستادنم از اولشم بابام میگفت باید پولی قبول بشی بیای با التماس ازم پول بگیری! بابام عاشق اینه که پولشو به رخم بکشه
    5) تو 4 اشاره کردم! بعدشم من داروسازی سراسری هم قبول شدم خودشون گفتن برو پزشکی ازاد
    6)چی رو قایم کنم؟ اینم گفتم که من خیلی عصبانی میشم از دست کارا و حرفاشون و فحش هم میدم حتی! ولی بیخودی فحش نمیدم وقتی اذیتم کنن این کارو میکنم
    مدیر و معاون مگه خدان که دروغ نگن؟؟! اون زنیکه دهنشو باز مرد یه زری زد
    من تا حالا نه دوست پسر داشتم نه خواهم داشت! دوستام داشتن دیدم چه بلایی سرشون اومده تو مدرسه از درس و زندگی افتادن تو دانشگاه هم که دیگه بدتر نهایت کثافت کاری! با چشم خودم دیدم دختر پسره تپ کلاسمون رفتن خونه پسره من شاید به تیپ و ظاهرم نیاد و هر کس ببینتم فکر کنه چه دختره باحالیم ولدی تو این مسایل مثل امولا هستم!
    در مورد اینکه گفتی کار خوبی کردم که قضیه عموم رو نگفتم باید بگم واقعا واسه این طرز قکرت متاسفم! من اون موقع ترسیدم که نگفتم ترسم بچه گانه بود فقط و الان پشیمونم! بیخود کردن به بهونه مردسالاری هرغلطی میکنن کسی با بچه من دراینده این کارو کنه تیکه تیکه ش میکنم
    داشتن دوست پسر هم ربطی به فرهنگ بالا نداره نداشتنشم دلیل بر فرهنگ پایین نمیشه! ولی 90 درصد این روابط اخرش معلومه ولی خداییش 10 درصد خوبم هست که اون بستگی به شانس و طرفت داره درهرحال بحث من دوست پسر و این مسخره بازیا نیست مشکل من بزرگتر از ایناست

8. Top | #18

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32815
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

چرا پاک میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    بعد با اسم دیگه اومدی و جواب منو دادی....
    اگه اومدی جای یکی دیگه جواب دادی شرم آوره..
    ولی اگه خود استارتری پاک نکن
    چی دقیقا شرم اوره؟؟ من چندسال پیش اینجا اومده بودم یه سوالای پرسیده بودم و الان با اون اکانتم اومدم مشکلش چیه؟؟

9. Top | #19

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32821
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

من اینجور خانواده هارو دیدم و بهت حق میدم که انقد ناراحت باشی از دستشون بعضی پدر مادرا اصلا بچه داری یاد ندارن یا بین بچه هاشون فرق میزارن ولی اینکه بخوای خودکشی کنی کار درستی نیست سیگارم ک میکشی چیزیو عوض نمیکنه ولی تو هم دانشگاه بمون و با یکی که واقعا واسه خودت بخوادت دوست شو باهاش ازدواج کن شاید با ازدواج خیلی از این مشکلاتت برطرف بشه و یک زندگی خیلی اروم پیدا کنی ولی اگه ازدواج کردی اینو بدین ک این بلاهایی ک سرت اوردنو نباید سر بچه هاتم در بیاری...و خدا جای حق نشسته انقد که مادر پدرت تورو کتک زدن بدون بالاخره اینام پیر میشن تو میتونی کاملا تلافیی کنی تو پیریشون ولی اگه باهاشون مهربونی کنی بالاخره اونا سزای کارشونو میبینن ناراحت نباش و فقط ب خدا توکل کن

10. Top | #20

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    دلم از دنیا گرفته ... غم من مهتاب نداره
    شماره عضويت
    27671
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.07
    تشکـر
    545
    تشکر شده 472 بار در 310 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sarbezir
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط khatereh807 نمایش پست ها
    پدر....مادر...هع
    خوش ب حال خودم ک ندارمشون پس
    اشتباه نکن اجی
    پدر مادر داشتن یه نعمته ...
    البته گاهی رفتار های ناخوشایندی ازشون سر میزنه ولی خب اخرش پدر مادرن
    قدر دان دانشته هایتان باشید نمیتوانید باور کنید که چه بسیار ادم هایی که به داشتن آنها ارزو مندند

طراح وب ، سئو ، اندروید ، تبلیغات سوالات کامپیوتری و فناوری خود را خصوصی کنید در خدمت شما هستم

11. 2 کاربران زیر از Tarah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)