مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از 31 به 36 از 36

موضوع: بدترین بلا

1. Top | #31

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33001
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بدترین بلا

سلام unbroken دوست داشتنی عزیز،
    اگه الان دوباره اومدم ب خاطر شما بود، منی ک از دیروز ظهر تا امروز صب ساعت 6 هیچی نخوردم ی ذره شیر الحیم داد خوردم ،و خابم برد و تا الان هیچی نخوردم دیشبم تا جایی گریه کردم ک دیگه اشک نداشتم واقعا، تنها جایی ک داشتم همین گوشی بود ک این خواهر گرامی داشتن ب حرفای گوش میدادن، اومدم آخرین نظرمو بدم دیدم نوشته شما مجاز نیستین ،دلیل: نااااامشخص، رفتم قوانین و خوندم دیدم من هیچی نگفتم فقط راجع ب جامعه گفتم ک حواسشون بیشتر باشه، بده آیا؟؟؟؟
    این چیزارو ک دیگه ی فیلم طنز ایرانی هم نگا کنی میگن، نمیدونم براتون چی بوده و هست ولی از جامعه فرار نکن، اجازه بده پدر و مادر ای الان یا آینده آگاه شن، ی نظر ی خانم داده بودن اینجا ی خانم دیگه اومده بودن نوشته بودن باور ندارم حرفاتونو!!!!! آب از سر من یکی ک گذشته حداقل اجازه ندیم بچه های شما ،بچه های دیگه این جامعه اشتباه بزرگ نشن، خوبه منم بگم ب درک بذار سر هر کی میاد ،بیاد، ب من چه ،مگه یکی زمان کودکی حواسش ب من بوده؟ من الان حرص بچه های مردمو بخورم، دوست عزیزی ک منو اجازه ندادین پاسخ بدم اگه شما بی خیالیم من نمیتونم من زمانی ک معصومیت کودکی خودم میاد تو ذهنم و اون جیغی ک تو انباری این خراب شده رو زدم و اون جیغ دختررو تو فیلم هیس دیدم از جلو چشمم نمی ره، بچه ها از نظرم این قد نحیفن ک هر حرفی میخوام ب بچه ها فامیلمون بزنم مزمزه اش میکنم مبادا توشون تأثیر بدی داشته باشه،
    برین فیلم هیس نقدشو بخونین اونجا هم ، اونجا هم کلی نظر وجود داره ک مگه ممکنه، خودشون و ی عده ای خاستم گول بزنم، فیلم های هر جامعه ای واقعیت اون جامعه رو نشون میدن سعی کنیم درس رفتار کنیم شاید از همین بچه هایی ک الان دارن ب دنیا میان، ی زمانی شدی موکل یکی شون، شاید شدن معلم بچه،یا نوه ات، شاید ی روز حساس زندگیت راننده ات باشه هزارتا شاید دیگه، اجازه بده حداقل این بچه ها ی حامی داشته باشن،اجازه بده در و مادرت سرشونو بکنن زیر برف ب جز دیشب ک حالم بد بود و صرفا روحمو از دست داده بودم، بقیه ی مواردی ک تو ساینا نظر دادم این هدفم ک مادر پدرارو هم آگاه کنم همواره پشتش بوده و (اگه کسایی مثل شما اجازه بدن) هست
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #32

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33001
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

بقیه ی سوالاتون،
    خیلی دلم میخواد الان بگم بچه کجام، خودم شب تا صب بهشون فش میدم میگم از هر چی ... بدم میاد ،هر چی هم تو خوابگاه می گفتن فلانیا چ طوریه، همینجا اعلام میکنم با اکثر حرفاشون موافقم،چون من زندگیمو بینشون باختم، اگه حضوری بود ب خودتون می گفتم ، دلم میخواد اگه ی زمانی کار کردم اینجا نباشم، خیرم بهشون نرسه، خوب اشاره ای کردین همین طرفا، میخوام نسل هر کی اینطوریه و هر چی ژنتیک اینطوریه حذف شن،

ن ب خدا ،کمک کجا بود مادر من این قد ساده اس ، بعد از فوت ابجیم اکثر حرفاشو میفهمم ، ینی همه خواهر برادرانش اخلاقشو میدونن و ب نفع خودشون استفاده میکنن، الان مثلا ی ذره میخواد بفهمم و نمیفهم، پدرم ک سر کار بوده دست همه رو می گرفته ،همین ک فوت کرد، من 7سالم بود دیگه کسی زیاد نیومد، هر وقتم میومدن فکر این بودن از مادرم بکنن دیگه نمیگفتن یتیم گردنشه سرپرسته الان، ب خدا همین خواهر دومیم میگه موقعی بابام وسیله هایی ک کارخونه ب پدر بچه زرنگ میداده مادرم نذاشته ما رنگ این مدادرنگی این چیزا ک اون موقع واسمون جذاب بوده رو حتی ببینیم یه جا همه رو می‌فرستادند براشون، یا میگه خالم فرستاده واسه دامن، دامن پامو درآورده فرستاده براش اونوقت من جلو پسرعمویم اینا هیکلی هم تپل بوده روم نمیشده دامن پام نباشه(اون موقع ها عادت داشتن دامن بپوشن) ،چند جا ک کمک خاستیم قبلا هیچ خیر ندیدیم، این قد دلم پره هی میام بیجواب بدم همینطوری هی میگم :-(

دقیقا آفرین خیالاتی خوب منظورمو متوجه شدیم، باهاش دعوا میکرد میگفت منو ک داغون کردی ب فکر اینا باش، همینه ک ب فکر نبود ک الان حتی ی خونه تمیز نداریم ، همش ب فکر این و اون ، ب این چی بدم ب اون چی ندم، هنوز ک هنوزه بعد فوت ابجیم حالا الان مثلا داداشم داره میگه یکی از عموهای ک میکرد صد سال ما رو با وجود اینکه بچه بودیم ،می نشوندی می گفتی، حق ندارید نگا تلویزیونم کنید ،زیاد نمی تونستیم بخندیم چون تو رومولو اخم میکردی ک حالا عموی من ی ساله ک مرده شما چرا دارین قهقهه میزنین، در صورتی دختر پسرها این عموت(یا هر کی دیگه از فامیلاش) داشتن عروسی میکردن، تو روحیه ما رو از همون بچگی سر هیچ و پوچ خراب کردی، خوب داداشم الان زرنگ شده از این حرفا میزنه ولی اونموقع ک ابجیم ب مامانم میگفت این سری اخلاقاتم بذار کنار ازش طرفداری ک نکردن هیچ بهش روانی هم میگفتن،

خواهرم مریض شد، خیلی واسه این زندگی متأسفم ،من الان باید بگم مادرم ن خواهرم چون هر وقت اسم مادر میاد اسم خواهرم بیشتر از این نامادری میاد تو ذهنم، هر موقع کاری داشتم، درسته ک مادرم سرپرست بود ولی چ طور هر وقت فامیلاش میومد دو سه روز زندگی رو تعطیل فقط با اینا برده ای نور اون ور کارشون را بندازه، هر وقت کاری داشتم من یا بقیه، تو مدرسه اینور اون ور، نوازشش وقت مریضیام واسم شفا بود، دستاش حس مادرانه ی فوق العاده ی توش بود، با این حال ک هیچ وقت بچه دار نشد، یعنی اصلا شوهر نکرد، خیلی خواستگار داشته جوری ک من حساب کردم از همین همسایه ها خودمون تک تک خواستگاری کردن، ولی بعد از کنکور با فوت پدرم داغون میشه و نمی ره دانشگاه میگه ب این بچه ها ی کم سر و سامون بدم، ی کم از آب و گل دربیان، حتما رفتار مادرم و دیده، بعدشم ب مدت 7یا 8 سال مریض شد، ب تدریج مریضیش اوت کرده ،

جوری ک خواهرم آخرین بار گفت نگفت این بلا رو سر اونم آورده یا نه فقط میگفت چون من پاک بودم نداشتم، خاستم داد بزنم تو خوب بوده تشخیص دادی دلم می خاست بگم همون موقع و با همدستی خواهرم نسل این دیوس ورداریم و چهره واقعی شو نشون مادرم بدین، جالبه وقتی ابجیم داشت اینارو میگفت مامانم هم تو آشپزخونه بود میگفت این حرف کیه مال خیلی وقت پیشه الان مهمه ک چ جور باشی، اینجا بود ک اون سوالم ک همیشه می گفتم آیا مادر اونروز ک بهش گفتم چ بالایی داره سرم میاد و شنیده یا نه؟....

پدرم تصادف کردن، این زمینا مال مادرم خودش بوده تک فرزند از ی پدر، بقیه از ی پدر دیگه، اموال پدر خودشه، در زمانی ک ما کلی مشکل داشتیم ب خاطر هزینه دانشگاه و غیره میتونست حداقل ی مقداری شو بگیره و نگرفت میگه بخشیدم، مثلا بخشیدم ب چی.... من زیاد راجع ب این نمیتونم بگم هر طور خودش میدونه، همش خودش میدونه ک بچه هاش تو اولویت های دو سوم زندگیشن دیگه، صد سال باهاش حرف بزنی آخر سر تو میشی دختر بده،

ترم پایینی مون :-)

لیسانس عمران برا چیه، این همه اشباع شده، ایشالله اون چیزی ک براتون بهتره پیش میاد،
    هر موقع این دیوس اینجا باشه، از خواب می پرم، وگرنه در حالت عادی کمبود خواب دارم ولم کنن هی میخوابم،

3. Top | #33

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33001
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

اگه اجازه دارم بگم خواهر یا دوست گرامی ب تمام کسایی ک نظر دادن،چون معمولا حس میکنم دوس بقیه دوس ندارن ی ت..... بهشون بگه دوست یا خواهر،
    از همه اونجایی ک جواب دادن متشکرم، سپاس انبروکن، ک باهام حرفیدین، ب قول ی کتاب روانشناس نوشته بود ک وقتی کسی اعصابش خرابه و ب مراکز مشاوره یا دوست مراجعه می کنه ،مشاور حرفه ای و دوست همون حرفای خود طرف رو با بیان دیگری عنوان میکنه، و شما دیشب این کار رو کرده بودین، نمیدونم چند سالتونه هنوز دانشگاه نرفته باشین از درون روانشناسی;-)

فقط دوستان جواب ی سوالم مونده و اینکه چ طوریه ک موقع اسیدپاشی همه میگن بپاش بگیر ولی وقتی موقع قاتل می رسه ،وقتی این بلا اومد قاتل هم سرم رو هم سر خودم رو هم سر روح و روانمو،دوتاشو با هم برید،
    انبروکن ول کن بذار بگن میدونم اینی ک میگین میگه درس نمیخونید و این حرفا ممکنه یه جا مکان و زمانی ک نباید هم بگه، ولی ولش کن ...
    جواب سؤالم ک الان بزم روانشناس ب نفع درس خوندنم هست یا نه؟
    با تشکر از همه، کوماووووو ;-) :-).
    فعلا Buy unbroken, Buy

4. Top | #34

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    price Ur Pray
    شماره عضويت
    33009
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

جسارتا متوجه نشدم حس انتقام دارید یا تصمیم به انتقام ؟ ! هرچند عمل انتقام چیزی فراتر از حس و فانتزی میخواد . . . . . .
    Beg for your life, you won't escape the knife
    Your fate was sealed today
    Disease has spread you pray for death
    Evisceration plague

5. Top | #35

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.80
    تشکـر
    7,551
    تشکر شده 7,567 بار در 3,352 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar
    میزان امتیاز
    10

سلام دوست عزیز

من اکثرا پستهاتون رو خوندم

واقعا متاثر شدم و اگرچه تاسف من کاری نمیکنه اما متاسفم بابت اتفاقاتی که برات رخ داده

کاملا مشخصه دختر با استعدادی هستی که تونستی با این شرایط روحی دانشگاه بری و درس بخونی

خیلی خلاصه بهت بگم که روانشناس اصلا اجازه نداره دارو بده

پس اون کسی که دوستت رو بردن پیشش روانپزشک بوده نه روانشناس!

روانشناس بالینی شما رو پذیرش میکنه و در مورد مشکلتون با ایشون صحبت میکنین

راهکارها و فنون رو بهتون میدن و با مشاوره سعی در بهبود روحیه ی شما دارن

و اگر در طول روان درمانی نیاز دیدن شما رو به روانپزشک هم معرفی میکنن تا برای بهتر شدن حالتون دارو مصرف کنید

شما وقتی سرما میخورید استامینفون و دیفن هیدرامین و ... نمیخورید؟؟

این داروها هم اگر درست مصرف بشن عوارض حاد و آنچنانی ندارن

نمونش خود من به خاطر استرسی که داشتم یه مدت قرص کلرودیازپام مصرف میکردم و وقتی حالم بهتر شد دیگه نخوردم الان خوبم

مطمئن باشید پزشک چیزی نمیده که حال شما رو بدتر کنه

درد شما هم بیشتر روحی هست و فک نمیکنم نیازی به دارو داشته باشید

همین که تخلیه روحی بشید حالتون رو بهتر میکنه

پس در اسرع وقت به روانشناس بالینی خانم با تجربه (نه روانپزشک !! ) مراجعه کنید

انتقام رو هم فعلا منتفی کنید چون اول باید شرایط روحیتون رو مساعد کنید

وقتی حالتون بهتر شد میفهمید همچین آدم کثیفی لیاقت اینو نداره که دست شما به خونش آلوده بشه

براتون آرزوی آرامش دارم
    دوستانی که لطف میکنید و در پست کاربران نظر میذارید،

یه مسئله رو فراموش نکنید،

کسانی که برای مشاوره به این سایت مراجعه میکنند به اندازه کافی حالشون نامناسب هست

پس تو حرفهاتون این نکته رو لحاظ کنید که :

حال پریشان به آرامش نیاز دارد نه سرزنش!

6. Top | #36

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33099
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

سلام لطفا مشاور بهم معرفی کنیدبرای طرح سوال

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

بدترین نوع اعدام,  بدترین جنایات داعش,  بدترین نوع سرطان,  بدترین کشور دنیا,  بدترین شکنجه ها,  بدترین فحش های فارسی,  بدترین غذاهای دنیا,  بدترین فحش های ایرانی,  بدترین گناه,  برترین ها,  بدترین بلایای طبیعی,  بدترین بلای طبیعی,  بدترین بلاهای طبیعی,  بدترین بلا,  بدترین بلاها,  فریاد,  فریاد زیر آب,  فریاد مورچه ها,  فریاد زیر آب داریوش,  فریاد سکوت,  فریاد بی صدا,  فریاد شجریان,  فریاد ظریف,  فریاد بلند,  فریاد چت,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)