نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: بددلی شوهر و تصمیم طلاق

2004
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19801
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

بددلی شوهر و تصمیم طلاق

سلام من ۲۱سالمه حدود پنح ماهه ازدواج کردم شوهرم خیلی بد دله و مدام از من عیب جویی میکنه قهرمیکنه سن کمی داره و درست مث بچه ها رفتارمیکنه تا حدی که این پنج ماه من مدام در حال گریه کردنم در صورتی که همه میگن دوران عقد شیرین ترین دوران زندگیه اما برای من زهر شده خیلی ناراحتم و همش فکر طلاق میکنم از یک طرف دوسش دارم و نمتونم ازش جدا شم اما از طرفی هم زندگی با این وضعیت برام غیز ممکنه

2. کاربران زیر از وثیق بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : بددلی شوهر و تصمیم طلاق

سلام عزیزم
    بیشتر توضیح بده چکارهایی رو میگن نکن ؟
    رو چکارهایی حساسه؟
    تو چکارهایی انجام میدی که قهر میکنه ؟
    چند سالشونه؟
    تحصیلاتشون چیه؟
    دوران نامزدی چطوری بود؟
    و اینکه چطور اشنا شدین
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط وثیق نمایش پست ها
    سلام من ۲۱سالمه حدود پنح ماهه ازدواج کردم شوهرم خیلی بد دله و مدام از من عیب جویی میکنه قهرمیکنه سن کمی داره و درست مث بچه ها رفتارمیکنه تا حدی که این پنج ماه من مدام در حال گریه کردنم در صورتی که همه میگن دوران عقد شیرین ترین دوران زندگیه اما برای من زهر شده خیلی ناراحتم و همش فکر طلاق میکنم از یک طرف دوسش دارم و نمتونم ازش جدا شم اما از طرفی هم زندگی با این وضعیت برام غیز ممکنه

دوست عزیز دوران عقد هستید و میتونید در مورد زندگی مشترکتون تصمیم درستی بگیرید و تا زندگی مشترکی رو شروع نکردید خودتون رو با دوست داشتن توجیح نکنید

اگر ایشون رو دوست دارید ، پس پای دوست داشتنتون بمونید و گله و شکایتی نکنید چون زندگی با فرد شکاک و بددل بسیار سخته و شما باید اینو بدونید

در ضمن ایشون باید برای تغییر قبول کنه به خودش کمک کنه و تا وقتی که چنین قصدی در وجودش نباشه نمیتونید کاری برای ایشون انجام بدید

اگر قبول کرد که برای از بین بردن این رفتارش به مشاور مراجعه کنه و خودش رو تغییر بده که شما هم کمکش کنید

در غیر اینصورت شما مجبور هستید تصمیم دیگری رو در زندگی خودتون بگیرید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط وثیق نمایش پست ها
    سلام

متاسفم از آنچه که خواندم ولی خوب کاریست که شده!؟ سن هر دو ی شما برای ازدواج امروز کمه, اگر رابطه جنسی (دخول) نداشته اید حتما تا زیر یک سقف رفتن از آن پرهیز کنید.

لطفا هر دو با هم به یک مشاور همکار رجوع کنید و تست ازدواج بدید و اگر به درد هم میخورید بعد از تست ,با کمک مشاور مشکلات را تا حدودی حل کرده و به زیر یک سقف برید ولی اگر نه کلا به درد هم نمیخورید.

بهتره الان از هم جدا شید تا فردا با 1 تا 2 تا بچه. موفق باشید.

سپاس

ph.d
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15384
    تشکـر
    0
    تشکر شده 62 بار در 44 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    عزیزم به یک مشاور مجرب به نظرم مراجعه کن و صادقانه همه چیز رو بگو چون اگر اخلاقتون به هم نخوره تا زندگی رو شروع نکردید خیلی بهتره برای تصمیم گیری

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19801
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

مثلا رابطه منو با دوستام قطع کرده.اجبار به پوشش چادر میکنه.توقع داره هرجا میرم ازش اجازه بگیرم.چون با شوهر خواهرم مشکل داره حتی اجازه نمیده من خونشون برم.علاوه بر این از خواهرش برای خودش یک بت ساخته و مدام منو با اون مقایسه میکنه.خیلی حرف خانوادشو قبول داره.وقتی تو خپنه اونام فک میکنم اون پادشاه خوبان و من گدای پاپتی.اعتماد به نفسمو از دست دادم با اینکه قبل ازدواج خیلی موقعیتای بهتر داشتم و حتی منتمو میکشیدن اما خانوادش به طور غیر مستقیم ازینو اون تعریف میکنن و چند بار علنا گفتن پسرمون ازتو سره.در صورتی ک خانواده خودم منکر میشن.واقعا از رفتارش اذیت میشم.هربار تو دعواها خواستم بگم یا درست شو یا طلاق میخوام اما نتونستم

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19801
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    دوست عزیز دوران عقد هستید و میتونید در مورد زندگی مشترکتون تصمیم درستی بگیرید و تا زندگی مشترکی رو شروع نکردید خودتون رو با دوست داشتن توجیح نکنید

اگر ایشون رو دوست دارید ، پس پای دوست داشتنتون بمونید و گله و شکایتی نکنید چون زندگی با فرد شکاک و بددل بسیار سخته و شما باید اینو بدونید

در ضمن ایشون باید برای تغییر قبول کنه به خودش کمک کنه و تا وقتی که چنین قصدی در وجودش نباشه نمیتونید کاری برای ایشون انجام بدید

اگر قبول کرد که برای از بین بردن این رفتارش به مشاور مراجعه کنه و خودش رو تغییر بده که شما هم کمکش کنید

در غیر اینصورت شما مجبور هستید تصمیم دیگری رو در زندگی خودتون بگیرید
    ممنونم.این کار رو خواهم کرد.

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19801
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستان از راهنماییتون خیلی ممنونم.این بار بعد از دعوا حتما مشاوره میرم . برام دعا کنین طلاق راه حلش نباشه

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15518
    تشکـر
    98
    تشکر شده 77 بار در 54 پست
    میزان امتیاز
    9

سلا
    حتما به مشاور مراجعه کن و اگه همسرت زیر بار نرفت که نیاز به کمک داره و همکاری نکرد باهاش اتمام حجت کن که یا مشاوره یا طلاق
    و اگه شرایط خدای ناکرده طوری بود که مجبور به طلاق شدید از چیزی نترسید و همیشه خوشبختی اینده اتون رو در نظر داشته باشید

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20083
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز
    من 17 سال زندگی کردم در دوران عقد همسرم به من دایم گیر میداد و من هر بار سعی میکردم کاری که اون میخواد رو انجام بده ولی هر قدم که من عقب میرفتم اون جلوتر میومد تا حدی که من چادری شدم و چون دوستش داشتم چیزی نمیگفتم و فکر میکردم اول زندگی و دوران عقده و هنوز به هم شناختی نداریم بعد که همدیگه رو شناختیم بهتر میشه اما شرایط بدتر شد به حدی که غیر قابل تحمل بود منم دیگه سنم بالاتر رفته بود و تحمل قبل و نداشتم ضمن اینکه زندگی روال عادی پیدا کرده بود و احساس میکردی حقوقت ضایع شده
    دوست عزیز خوب فکر کن و درست تصمیم بگیر جلوی ضرر را هروقت بگیری سوده خارج از احساس و با عقل و منطق تصمیم بگیر و در حال حاضر خودت رو در نظر بگیر انسان یکبار به دنیا میاد و یکبار زندگی میکنه و باید قدر این موهبت رو بدونه الان فرزندی نیست که نتونی فکر کنی پس عاقلانه فکر کن
    برات آرزوی موفقیت میکنم

13. کاربران زیر از saratehrani بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19801
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saratehrani نمایش پست ها
    سلام دوست عزیزمن 17 سال زندگی کردم در دوران عقد همسرم به من دایم گیر میداد و من هر بار سعی میکردم کاری که اون میخواد رو انجام بده ولی هر قدم که من عقب میرفتم اون جلوتر میومد تا حدی که من چادری شدم و چون دوستش داشتم چیزی نمیگفتم و فکر میکردم اول زندگی و دوران عقده و هنوز به هم شناختی نداریم بعد که همدیگه رو شناختیم بهتر میشه اما شرایط بدتر شد به حدی که غیر قابل تحمل بود منم دیگه سنم بالاتر رفته بود و تحمل قبل و نداشتم ضمن اینکه زندگی روال عادی پیدا کرده بود و احساس میکردی حقوقت ضایع شدهدوست عزیز خوب فکر کن و درست تصمیم بگیر جلوی ضرر را هروقت بگیری سوده خارج از احساس و با عقل و منطق تصمیم بگیر و در حال حاضر خودت رو در نظر بگیر انسان یکبار به دنیا میاد و یکبار زندگی میکنه و باید قدر این موهبت رو بدونه الان فرزندی نیست که نتونی فکر کنی پس عاقلانه فکر کنبرات آرزوی موفقیت میکنم
    ممنونم عزیزم.واقعا فک میکنم حقوقم ضایع شده.اگه شرایط همینطور پیش بره و طاقتم تموم شه قیدشو میزنم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)